|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:03:14   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: morrak


drugače ste pa zelo lepi, samo kje ste pa atija pustli?user posted image


ja ati je pa slikal, neuser posted image

sicer pa je potem nuša slikala še trebuheuser posted image  od atija in od mame, samo to glih ni za v javnost dajatuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 12:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:04:59   
katka37
Barbara, privatniki pa res sračkajo in komplicirajo. Delam pa v vaški šoli, ne mestni

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:08:24   
katjakokol
tako mi smo ze iz kratkega sprehoda in je kar prijetno danes zunaj
fanj je ker ni vetra nisma rabla planice cez strehico da je dobil malo zrakeca
zaj pa ima spet napad dretja


_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:08:51   
katka37
ada, je res velik fant, če je  pa lušen pa ne vem, ga nisem najboljše videla
pa simpatična pesmica, res pomladanskauser posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:11:47   
tatly
o katka-lepotickauser posted image ves kak stella uziva v stolu

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:16:49   
katka37
tatly, da te ne bom po riti, spravi se k okulistu, pod nujno user posted image user posted image user posted image

lepo, da uživa, sem prav vesela, ostalo ti bo kaj prišlo v poštev sploh?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:17:29   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

ada, je res velik fant, če je  pa lušen pa ne vem, ga nisem najboljše videla
pa simpatična pesmica, res pomladanskauser posted image user posted image


verjemi, je prav simpatičen, pa tak prijazen fant. drugače sošolec od moje nečakinje, samo ona je vsa jezna, če jaz rečem, da je simpatičen, pa cela v luftu, če si dovolim rečti, da je njen dečkouser posted image

glede velikosti je pa res velik, sem poleti 1x bila z adamom pri njih na vrtu za hišo, pa je bilo že malo hladno in je njegova mami posodila adamu eno jopco od njihovega mlajšega, meni pa eno njegovo, pa so mi bili rokavi ful predolgi, pa jaz sploh nisem mala... jih imam 178 cm....

aja, pa z mojo nečakinjo sta narazen le nekaj dni, ne vem če celi teden in ob rojstvu je bil on ful manjši (1 mesec prej rojen), zdaj je pa naša špela za ene 3 glave manjšauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:20:30   
katka37
ada, ga bom drugič boljše pogledala, mojima mulcema je tudi všeč, se menijo tudi po msn

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:22:20   
ada2
joj, sem jaz lena danesuser posted image

ne rabim kuhat - se je mama ponudila in sem seveda hvaležno sprejelauser posted image

sem pa prej dobila pošto iz službe - plačilno listo in je spet za user posted image user posted image user posted image user posted image

bo najbolje, da si že kar plan za masaže naredim za naslednji mesecuser posted image , da malo na zeleno vejo pridem.... no, katera bo prva?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:24:22   
petra *k
user posted image user posted image user posted image user posted image  za novo temo

jaz sem zaj nekaj iskala po netu, pa nevem al nisem zadosti pametna al ni o tem debate, al pa jaz enostavno ne najdem. no iskala sem, kaj bi lahko jaz jedla, glede na to da je tia alergik in skoraj nič nesmem zato. ve kera, ki lahko najdem kake recepte, al pa vsaj nasvete o tem, kaj lahko in kaj ne smeš. recimo, zaj ko sem vse izključla, do včerajšnje posvetovalnice, sem htela izpasti pametna pa sem kolariču rekla, da nič druga več ne zajtrkujem, kot margarino, pa je on rekel, da margarine niti pod razno, ker vsebuje arašidovo olje.ki lahko najdem take stvari??? kera veuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:26:27   
ada2
petra malo počakaj, ena naša novembrka ima ful probleme z alergijami pri svoji hčeri, pa imata z možem svoj forum glede tega, samo malo, da grem to poiščem...



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:29:42   
ada2
www.alergije.net

evo ga, pa komot jo lahko kontaktiraš in povprašaš, je zelo fajn punca in ima res ogromno izkušenj z alergijami.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:31:24   
katka37
petra, mogoče bi pa lahko jedla margarino gea, jo kolegičina punčka tudi lahko, pa domačo marmelado ker je brez konzervansov in dodatkov, ajdovo moko in kašo, riž, polento, koruzne testenine...user posted image
je odvisno na kaj je Tia alergična,

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:31:56   
petra *k
ada, hvala ti, sem vedla da boš ti odgovorila na moj postuser posted image
pa zelo lep buši maš, zgleda kot da nosiš mihico ne mihauser posted image user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:33:11   
katka37
petra, si tu pogledala
http://www.ringaraja.net/forum/Alergija/forumid_93/tt.htm

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:33:48   
petra *k
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

petra, mogoče bi pa lahko jedla margarino gea, jo kolegičina punčka tudi lahko, pa domačo marmelado ker je brez konzervansov in dodatkov, ajdovo moko in kašo, riž, polento, koruzne testenine...user posted image
je odvisno na kaj je Tia alergična,


saj to je fora, da se ne ve, na kaj je alergična, kolarič pa je rekel, da se pri tak malem otroku ne da počasi izključevati hrane, ker ji lahko samo 2krat testirajo, oz kri vzamejo, to pa je te premalo in da se mora izklučiti vsa alergena hrana, dokler se dojima. ko pa nebo več jedla mojega mleka, pa bo zadosti stara, pa bo še alergična, se pa ugotavlja, točno na kaj je alergična. tak je on to meni razloža


_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:39:21   
katka37
aha, sicer pa je sosedova pupa bila stara 4 mesece, ko so ugotovili alergijo, jo je mama nehala dojiti in je dobila pregomin mleko mala
drugače pa kot sem ti napisala, izločiti so morali absolutno vse, kar vsebuje mleko, jajca, pšenico, krompir
ti lahko posredujem naslov od ene od februarčic, ima tudi probleme z alergijami, mogoče z njo kontaktiraš, ne vem pa, kdaj so ugotovili, da ima probleme

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:43:40   
petra *k
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

aha, sicer pa je sosedova pupa bila stara 4 mesece, ko so ugotovili alergijo, jo je mama nehala dojiti in je dobila pregomin mleko mala
drugače pa kot sem ti napisala, izločiti so morali absolutno vse, kar vsebuje mleko, jajca, pšenico, krompir
ti lahko posredujem naslov od ene od februarčic, ima tudi probleme z alergijami, mogoče z njo kontaktiraš, ne vem pa, kdaj so ugotovili, da ima probleme


vsaka informacija je dobrodošla, tak da če maš ki pri roki, mi seveda lahko napišešuser posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:47:01   
tatly
katka-nerabim jaz okolistauser posted image ja vse prav pride tista rdeca jopca ji tak pase je taka frajerka

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:47:41   
ada2
http://www.ringaraja.net/forum/m_1000968/mpage_2/key_/tm.htm

evo, sem našla kako se je pri njej začelo....
pa v eni reviji supermami je bil članek o njej, jo imam doma, če te zanima

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 12:57:13   
katka37
petra, zs

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 13:14:17   
katjakokol
midva pa danes atija nimama doma do 6h zveceruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 13:15:30   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: katjakokol

midva pa danes atija nimama doma do 6h zveceruser posted image user posted image user posted image user posted image
dela celi dan?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 1.DEL
19.2.2009 13:40:56   
Barbara111
tak en del sem zlikala zaj pa spet čakam ,da se mi segreje likalnik,da še eno rundo zlikamuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?