|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
1.3.2009 20:22:44   
BarbaraGS
tanci super lusne slikice!

claud hvala, zlata si... na zalost pravih rednih popadkov se ni, tak da mi jih bodo verjetno morali kar sprozit...takrat pa ne bom imela veliko izbire ali pac?

Jaz sem se vedno doma hehe. Cep je sel, ampak kljub temu nekih popadkov razen otrdevanja trebuha in vsake tolko pritiska na wc, ni :). Bo ze...ce ne drugace me bodo najverjetneje jutri obdrzali v bolnici. Upam no...al kako je s tem, ko se ti cep odlusci? Kaj najprej predrejo mehur in cakajo na lastne popadke, al ti dajo takoj umetne? Ali te kljub cepu posljejo domov?

Se potem res vidimo jutri zwer in boma hehe. Jaz sem srecna da se vsaj nekaj premika in da kaze da nekaj bo, ceprav pocasi.
Zorica nisi cudna, da bi rada zacutila naraven porod. Lepo je, da se ne bojis...

Zdaj ne vem...kam so zginile vse ostale februarcice, al so res ze vse razen nas pescice rodile???? Pa sej jih je na moj datum blo kar nekaj???

PUNCE HVALA ZA LEPE ZELJE! DRZMO PESTI, DA BO POROD LEP IN CIM MANJ BOLEC. IN SEVEDA V BLIZNJI PRIHODNOSTI HEHE...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
1.3.2009 22:02:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

shuka...user posted image user posted image user posted image

Joj, naši se tudi full kolca. Se mi revca full smili.
Aja, pa še eno vprašanje za tiste, k mate vaše user posted image  na flaši...Kaj jim dajete še kak čaj zravn? Sm vidla pr Gaji da je kakec ratu bolj trd in se full matra za kakat pa sm pomisnla, da ji verjetno dodatne tekočine manka...user posted image


ja jst mu dajem hippov čaj k piše od enga tedna dalje.... lahko pa ji ponudiš tud kr prekuhano vodo...
ne vem katero hrano uporabljate mi smo pr Florjanu mel aptamil pa je bil ful zaprt težko je kakal tak da sma pol kupla milomil in je blo 100% boljše.... pr benjaminu sma že v štartu na milumiluuser posted image user posted image user posted image in ma ful fajn kakecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
1.3.2009 22:07:56   
Ajvy
.sms od Mihailo

Ojla punce, kako ste kaj? Midva z Mihailom sva še vedno v bolnici.Zlatenica je pozdravljena, infekcija tudi, ampak morajo do konca dati terapijo, ki traja 7 dni.Danes je 6.dan odkar ima to terapijo, upam ,da bova šla jutri domov.Sem ostala sama v sobi in je grozn, včeraj sem se 1 h jokala. :-( Držite pesti, da greva domov....

MIhailo držimo pesti, da bosta čimprej doma user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 8:18:43   
piskot
dan.

shuka user posted image user posted image user posted image user posted image dobro se drzis.

evo, mi smo se nekako ujeli. sicer me malo skrbi, kako bom kadar bomo imeli atija v sluzbi in bo martin tudi doma, ampak bomo ze nekako. saj vecino dni bo pri babici v varstvu dopoldan. Martin je Ano kar uredu sprejel, ji vedno da lupcka kadar kam gre, pa vceraj ji je zvoncke nabral in potem pel vsenajboljse za rojstni dan user posted image . Samo popoldan ga je nekaj popadlo in je bil kot user posted image . Mi je sel po parketu barvat, pa metal je stvari ... no upam da je bila samo luna.

Spanje imamo pa cudno. Otroka se zbujata na izmene, tako da zdaj ati spi v otroski sobi z Martinom, midve z Ano pa v spalnici. No in obicajno se onadva zbudita veckrat kot midve user posted image .

Bili sva tudi ze na kratkem sprehodu, ampak ker ima Ana se malo vnete ocke, nismo upali prevec. Vceraj pa sploh ne ker je tukaj pri nas pihalo kot za stavo.

Upam da ste imele mirno noc.

Kdaj se prestavimo med dojencke?




_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 9:55:48   
tanci29
punce padle smo na drugo stran...kje ste čvekice

Mihailo-držim pesti da gresta jutri domov potem se pa doma lepo cartali

ajvy-kje si ti mami...a je vse ok...ste vsi zdravi in se imate lepo?...

piškot-maste pa lepe datume porodov...ana bi tudi kmalu ujela petek 13. haha...tudi potem ko boste sami se boste prav lepo znašli...jaz ti povem da mi smo se šele takrat ustalili in je bilo potem konec z težavami. smo rabili mi trije čas samo zase...spanje pa ja je zanimivo...še dobro da so možeki vsaj ponoči doma ane...sej tudi to se bo počasi porihtalo

hvala za pohvale slikic...
birdy-ja na teh slikah sem čist mim...sploh ker nimam čist nobenga makeupa...če nimam pudra gor sem bela k stena...user posted image ...bi se lohk mal zrihtala vsaj za slikanje aneuser posted image ...ma ja drugič

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 10:41:41   
brkn83
dobro jutro.

nik še kr spi, tk da sem imela nekaj časa zase, da sem se stuširala in uredila, pa kuhno pospravla...............zdej pa čakam, da se zbudi, da se previjema in nahraniva, nato pa greva v mesto, morva se iti slikat, ker mu greva dat osebno delat.
A ve ste že svojim dale osebne narediti? Namreč midva sva se odločila, da mu bova kr zdej jo dala narediti, ker se zna zgoditi, da se kmalu kaj na morje odpravimo.

Še eno vprašanje imam za tiste, ki ste že urejale otroški dodatek. Namreč js ga še sploh ne morem oddati, ker nimam potrdila koliko je moj lani zaslužil. Zdej pa mi nekaj povejte, a je potem te zneske, ko se vpišejo potrebno še kam nesit potrdit, ali ne???? Ker če jih je potrebno nesit potrdit, potem bi jih moj nesel v službo, da mu vpišejo koliko je zaslužil. Sej sploh ne vem kaj naj naredim!!!! A mate mogoče kakšen predlog????


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 10:46:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 782
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 10:57:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 11:47:16   
rebeka84
torej če oddam aprila rabim rojstni list, plače in dohodnino? kje pa dobim potrdilo o dohodnini? jaz nimam pojma o teh stvareh.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 12:44:28   
tanci29
hej

a smo se me kam preselile al res nobena nč ne napišeuser posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 12:47:20   
Anonimen
Mi smo dobili pa  user posted image  LENO. Rodila se je 25. 2. v ljubljanski porodnišnici. Težka je bila 3340 g, 53  cm velika in obseg glavice 35 cm.
Porod je bil OK, in to ko pravijo, da je vsak drugačen, popolnoma drži user posted image . Sedaj v tretje mi je pričela odtekati plodovna voda ob 0,30, ob 4,30 sem bila v porodnišnici, še vedno brez popadkov (oz: so bili bolj "blažev žegen"), odprta 0,5 cm. Ob 10.00 so mi dali umetne popadke (ki niso bili tako grozno boleči) in ob 11,25 se je rodila naša lepotička Lena... Od sobote se cartamo in crklajmo že doma, sestrici sta pa zelo navdušeni...

(odgovor članu rebeka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 12:51:35   
tanci29
miša99 čestitke za Lenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 12:53:42   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej

a smo se me kam preselile al res nobena nč ne napišeuser posted image

sam zdej bi se pa res lahko preselileuser posted image user posted image user posted image user posted image katera bo novo temo odprlauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 12:54:08   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

miša99 čestitke za Lenouser posted image user posted image user posted image

tud od nas iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 13:03:56   
Čebel@
punce rabim en nasvet:
Hano full dajejo vetrovi(ponoči nisva nič spali)-se mi revica prav smili ko se tako napenja in švica v glavico.....baje da je to od nepodrtih kupčkov....je pa fora da po mojem mleku ne podira kupčkov,po dodatku pa.....študiram da bi se odpovedala dojenju,ker odkar jo imam na dodatku imam full malo mleka....kaj bi ve naredile???

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 13:04:29   
claud
Ola!

Eno vprašanje mam.... a ma kakšna kake bolečine v joških? Mene že kakšen teden tko špika-pa ne glede na to al mam polne al pa prazne....user posted image

Miša99-čestitke!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 13:08:29   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

punce rabim en nasvet:
Hano full dajejo vetrovi(ponoči nisva nič spali)-se mi revica prav smili ko se tako napenja in švica v glavico.....baje da je to od nepodrtih kupčkov....je pa fora da po mojem mleku ne podira kupčkov,po dodatku pa.....študiram da bi se odpovedala dojenju,ker odkar jo imam na dodatku imam full malo mleka....kaj bi ve naredile???


jst tega ne bi nardila!
Mi mamo iste probleme...user posted image
Je pa pediatrinja rekla da naj jo dam bolj na ramo...tko da ma trebušček na rami pa prej podre...no včasih pa pač ne....


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 13:23:26   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

punce rabim en nasvet:
Hano full dajejo vetrovi(ponoči nisva nič spali)-se mi revica prav smili ko se tako napenja in švica v glavico.....baje da je to od nepodrtih kupčkov....je pa fora da po mojem mleku ne podira kupčkov,po dodatku pa.....študiram da bi se odpovedala dojenju,ker odkar jo imam na dodatku imam full malo mleka....kaj bi ve naredile???


tle ti bo vaska drugače odgovorila.... odvisno kolk maš še svojega mleka če ga je manj k za 1/3 obroka bi jst šla na AM sicer se pa še potrudi....
tud mi danes nism spali do pol3 zjutraj pol smo ga dal pa na trebuščka in je spal do pol 7 in potem še do pol10 zdej ga pa spet cel dopoldan nekaj matra... morem it že joka....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 13:48:19   
claud
majchy sm spregledala da maš ful mal mleka....
jah na vem...sama boš najbolj vedla,....
Nama gre dojenje ful lepo , tko da upam da smo za pol leta dobri.....

Smo se pa učer prvič sami kopal in larissa full uživa v vodiuser posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 13:51:46   
birdy
Hoj, hoj,
pri nas stanje meji že na krizouser posted image  Vse tri bejbe serjemouser posted image  Tko da je Neli zdej doma, so nas iz vrtcA klical. Ah ja, upam da bosta ta mali dve dobr prenesli vse skup. Glede Kristi smo tud že pediatra klical, pa je rekla, da če ne zavrača dojenja naj se sam velik dojiva. Če bi pa hranjenje začela zavračat pa k P.

SHUKA jst držim pesti da boste vse skup čim boljš prenesel... Sem si prebrala o tej hibi pa so res kr slabe napovedi. Ti se probi čiim bolj pomirit da boš nasmejana za svojga sončka... Pa javi se vseeno kaj da bomo videle da si vredu. Vso srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 14:17:46   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Brkn evo sm zdele klicala k nam na CSD....jst sm že oddala , ker mamo novega člana prines samo rojsti list, za tiste ki mate prvega otroka pa je tkolee:
Če oddate do 31.3., potem je treba prinest dohodnino za 2007 od obeh, če pa od 1. aprila, pa dohodnino za leto 2008 (samo plače niso dovolj, v primeru da mate še katastrski dohodek)


meni je pa rekla da ne rabm mnič rodjstnega lista samo prvega otroka sem mi je sama notri vpisala.
torej ali je tako prav'???

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 14:20:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 14:24:53   
rebeka84
kolumbo mene zanima za leto 2008. ker bom oddala vlogo aprila. a je tudi treba dohodnino priložit?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 14:27:10   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Brkn evo sm zdele klicala k nam na CSD....jst sm že oddala , ker mamo novega člana prines samo rojsti list, za tiste ki mate prvega otroka pa je tkolee:
Če oddate do 31.3., potem je treba prinest dohodnino za 2007 od obeh, če pa od 1. aprila, pa dohodnino za leto 2008 (samo plače niso dovolj, v primeru da mate še katastrski dohodek)


meni je pa rekla da ne rabm mnič rodjstnega lista samo prvega otroka sem mi je sama notri vpisala.
torej ali je tako prav'???


Pri nas vem da morš prinest kopijo roj. lista. No, sej mava s Kolumbo isti CSD. Čepšrov je po eni strani to ful hecn ker je men na CSDju rekla da oni vse vidjo v računalnikuda je otrok rojen.
pa vlogo izpolnjeno za ta zdej rojenega otroka, za starejšega pa nič.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
2.3.2009 14:29:26   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Ola!

Eno vprašanje mam.... a ma kakšna kake bolečine v joških? Mene že kakšen teden tko špika-pa ne glede na to al mam polne al pa prazne....user posted image

Miša99-čestitke!!!!!!!!!!!



Spomnm se da je mene pri Neli tud špikal. Ne vem pa zakajuser posted image  Je nehal po enmu času...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?