|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Melhička
20.2.2009 8:35:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

13 kil pri dvojčkih!!!! A se hecaš?
No, saj Melhi je bla tud k manekenka.
Jaz pa obakrat 16 kil, sem bila kot balon, da ne govorim, da sem drugič iz P šla težja, kot sem prišla vanjo. Še tam sem se zredila.user posted image



Ne ne more biti res, no.
V vsaki nosečnosti sem 20 kil pridelala.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Melhička
20.2.2009 8:37:24   
Mešamdrek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Melhička
20.2.2009 8:37:45   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

13 kil pri dvojčkih!!!! A se hecaš?
No, saj Melhi je bla tud k manekenka.
Jaz pa obakrat 16 kil, sem bila kot balon, da ne govorim, da sem drugič iz P šla težja, kot sem prišla vanjo. Še tam sem se zredila.user posted image



Ne ne more biti res, no.
V vsaki nosečnosti sem 20 kil pridelala.


In kaj naj rečem jaz user posted image , ki sem jih 30 nabila gor user posted image

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Melhička
20.2.2009 8:38:48   
Enolla
Bravo,  superuser posted image user posted image user posted image  - ja ta drugi in potem še vse naslednje dni bi človek kar pobegnil iz P

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Melhička
20.2.2009 8:41:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

13 kil pri dvojčkih!!!! A se hecaš?
No, saj Melhi je bla tud k manekenka.
Jaz pa obakrat 16 kil, sem bila kot balon, da ne govorim, da sem drugič iz P šla težja, kot sem prišla vanjo. Še tam sem se zredila.user posted image



Ne ne more biti res, no.
V vsaki nosečnosti sem 20 kil pridelala.


In kaj naj rečem jaz user posted image , ki sem jih 30 nabila gor user posted image


Živo imam v spominu, štartala sem s 50 kil, rot šla z 72 kiluser posted image

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Melhička
20.2.2009 8:44:09   
moci
jaz se prav iz tega razloga mal bojim še 1x zanosit.
sem tretji dan tulila kot žival v porodnišnici, 4. dan pa izsilila, da so me spustili, čeprav je zoja hujšala. pol smo pa hodili nazaj na kontrole.
eh, res mislim, da sem tudi jaz preveč poslušala in ubogala.
včasih prav pride, če si trmoglavuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Melhička
20.2.2009 8:52:20   
Freycha
mene je bilo full strah nosečnosti ravno zaradi kil.... že tko jih nimam malo ,potem pa še nosečnost. Pa sem hvala bogu samo 14kg pridelalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

GoYa sam ti pa razturaš - 13 kg pa dvojčka, pa s tako kilažo skoraj, kot jo je imela moja D. pa samo en cm je bil manjši user posted image user posted image user posted image user posted image bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Melhička
20.2.2009 8:54:21   
Kalina
Ja GoYa je itak fenomenuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Melhička
20.2.2009 9:02:06   
Kontrakarambolšrauf
Jaz sem pridelala 16kg, s tem da je bila v zadnjem mesecu od tega enih 5kg voda, ker sem nenormalno zatekala in ko sem prišla iz P sem imela samo 2 kg viška od zanositve. Pa nič strijuser posted image .
Ampak žal že v štartu preveč kg, tako da sem rekla da v drugo ne zanosim več s toliko kg pa naj bo kar če. In sedaj pridno topimo kg, jih je že 14 manjuser posted image .


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Melhička
20.2.2009 9:06:30   
viv_
Jaz sem mela pri Mirni že požegnan, da grem domov. Pa pride pediatrinja, da morva še en dan ostat, ker gre tamal pod lampo. Men se je kr ulilo... Pa me P gleda in je rekla:"no, sej, lahk tut greste". Sam pol sem ostala, da je mela unih 24 ur lampice...

Maroga: boš dala pa bon za tvoj proizvod user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Melhička
20.2.2009 9:07:01   
Kalina
waaaa, jst sm se prvic zredila 12kg, trebuh pa cel razpokan in strijast, kljub faking mazanjuuser posted image
Zdej sm na + dobrih 5kg, je pa razlika...z tamalo sem imela v 22t 15kg vec kokr zdaj v dvojcki v 22t.user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Melhička
20.2.2009 9:22:24   
GoYa
ej, a strije zginejo, al vsaj malo zbledijo?...sem jih dobila zdej v 2. nosečnosti na levi strani trebuha...sej ni tko kritično, ampak me vseeno moti.....sem bla šokirana, ker jih med nosečnostjo itak nisem vidla, pol pa k sem se v P tuširala, tam ene 3., 4. dan sem videla v ogledalu, sm še zarad tega v depresijo padla

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Melhička
20.2.2009 9:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

waaaa, jst sm se prvic zredila 12kg, trebuh pa cel razpokan in strijast, kljub faking mazanjuuser posted image
Zdej sm na + dobrih 5kg, je pa razlika...z tamalo sem imela v 22t 15kg vec kokr zdaj v dvojcki v 22t.user posted image



Nima veze mazanje, morda malo omili, vse je odvisno od strukture kože.
Meni je pri prvi nosečnosti popokala le na bokih.
Primer, moja najmlajša hčerka, revca .Nekje v 17 letu so ji skor čez noč prsa zrastla, naenkrat iz jabčka v melone, po prsih je imela vijola strije, pa sem ji dala kremo za mazanje pa ni pomagalo.

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Melhička
20.2.2009 9:26:19   
Kalina
GoYa dej spel se k te bom tko nasutirala, ti pa tvoje strije pa depresija, sunce ti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst nevem zenske, a ve sploh veste kaksna MACKA je tale GoYa, zgleda k 17letnicauser posted image user posted image user posted image user posted image

neva, ja sej vem, da ni odvisno od mazanja, sam sm vseen upalauser posted image Mah sej sm se ze sprijaznila, kaj pa cmuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Melhička
20.2.2009 9:27:00   
Felicity
Punce jaz sem prav žalostna ker ni naše kafetjere... user posted image user posted image user posted image
mi prav manjka, še malo in bom zapadla v depresijo, toliko novih cunj in parfumov za lepit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hočem kafetjero nazaj! user posted image user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Melhička
20.2.2009 9:33:52   
Anonimen
Felicity sej vem, jaz bi tudi, pa mormo počakat, da dihtungo zamenjajo.user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Melhička
20.2.2009 9:35:31   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

1. GoYa dej spel se k te bom tko nasutirala, ti pa tvoje strije pa depresija, sunce ti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

2. Jst nevem zenske, a ve sploh veste kaksna MACKA je tale GoYa, zgleda k 17letnicauser posted image user posted image user posted image user posted image

3. neva, ja sej vem, da ni odvisno od mazanja, sam sm vseen upalauser posted image Mah sej sm se ze sprijaznila, kaj pa cmuser posted image



pod 1.  A si jih sploh vidla? user posted image
pod 2.  Ne spravlji me v zadrego. Pa dej, ljudje ti bojo še verjeli :ploskpočelu:
pod 3. Jst sem se tud mazala fuuuul z oljem, pa ****t ga....ni to to

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Melhička
20.2.2009 9:36:59   
Kalina
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

1. GoYa dej spel se k te bom tko nasutirala, ti pa tvoje strije pa depresija, sunce ti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

2. Jst nevem zenske, a ve sploh veste kaksna MACKA je tale GoYa, zgleda k 17letnicauser posted image user posted image user posted image user posted image

3. neva, ja sej vem, da ni odvisno od mazanja, sam sm vseen upalauser posted image Mah sej sm se ze sprijaznila, kaj pa cmuser posted image



pod 1.  A si jih sploh vidla? user posted image
pod 2.  Ne spravlji me v zadrego. Pa dej, ljudje ti bojo še verjeli :ploskpočelu:
pod 3. Jst sem se tud mazala fuuuul z oljem, pa ****t ga....ni to to


1. nisve sle se na morje..user posted image
2. dej da te nebom plosk po guzici ne pa po celu
3. ti mas predobre gene, to je kompliment za babouser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Melhička
20.2.2009 9:38:44   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

1. nisve sle se na morje..user posted image


ljubica moja, takrat jih res nisem mela, ampak to je bilo po Lini....po Taju in Alji sem jih dobila user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Melhička
20.2.2009 9:39:57   
Kalina
Sej ves kaj.. z 6 froci pa tud negreve same na morje, no ja mogoce pol k bodo 15letnikiuser posted image k itak ne bodo hotl z namauser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Melhička
20.2.2009 9:42:55   
GoYa
eh, zakaj pa ne...sam 2 varuški najameva, pa je

aja, pa še kakšnega sponzorja user posted image

< Sporočilo je popravil GoYa -- 20.2.2009 9:43:55 >

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Melhička
20.2.2009 9:45:54   
Kalina
Ok sponzorja ze mam, sam se varuske rabimo...user posted image
Ej a si ti opazla da mave midve vedno dialoge?user posted image skor pa bo monologuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Melhička
20.2.2009 9:46:29   
KATY&TIMMY
Jaz sem se z Timijem zredila 18 kg od tega je bilo največ vode saj sem ful zatekala...ko se je rodil je imel 3390..ven pa je šel z 3590user posted image
Na trebuhu nisem mela niti ene strije..eno strijo na vsaki dojiki in to minimalno (iz slabe 3 so zrastle na 6-7) in si nisem mazala z ničemer posebnim...kreme za sončenje in po sončenju...je bilo poletjeuser posted image  lepa gladka in posončena koža....user posted image
Rodila pa v PO in je tako pasalo, ko so ga ponoči odpeljali, da smo malo spale..nobene depresije edino sem komaj čakal da greva domov ker sva bila 7 dni notri, saj so ugotovili nekaj v urinu...baje je malo mekonija popil...user posted image

_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Melhička
20.2.2009 9:47:05   
smrka
blagor se vam ki pridelate tako malo kil, jest sem si jih nakopala 23 .. pa niso bli dvojcki. Je pa mela tamala 4.600 gr. ko se je rodila ..... 

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Melhička
20.2.2009 9:48:57   
KATY&TIMMY
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

blagor se vam ki pridelate tako malo kil, jest sem si jih nakopala 23 .. pa niso bli dvojcki. Je pa mela tamala 4.600 gr. ko se je rodila ..... 


O jezus..močna deklinauser posted image

_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?