|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izbira carskega
17.3.2009 19:49:25   
anny1
Neža7-če je med prvo in derugo nosečnostjo malo razmaka ja je tako da ti potem delejo tudi 2-ič cr meni so ga hoteli naredit (pa je bilo kar precej časa med 1poeodom in drugim) je blo že vse dogovorjeno samo so se popadki-moji tolk prej sprožel in k sem prišla v P sem bila že 5-6 cm odprta tako da je potem apriori vaginalno, drugače bi bil pa cr, možnost perforci po 1 cr in kasneje porod vaginalno je zelo velika zato ponvdi delajo cr če je že bil-razen kot je bilo pri meni ker sem bila že dovol odprta ne, drugače pa saj če se porod ne začne spontano in dajo umetne popadke potem se stvari zakomplicirjo....
lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Izbira carskega
17.3.2009 20:03:09   
Neža7
Hvala anny1 user posted image
 
Ta punca je imela res otroka starega okoli 18mes, če se prav spominjam.

Vem se malo čudno sliši, vendar jaz bi verjetno želela CR, ker so me že rezali 1x, da če bi še 1x me ne bi motilo, ker imam srečo, da imam samo pozitivne izkušnje pri CR.

Vem, ko sem prišla domov sem gledala na internet (par mesecev kasnej) kako poteka CR in sem se tako ustrašila kaj sem videla, da sem se vprašala, če je to res kaj sem videla, ker moja bolečina je bila najhuje ta prve 3 dni potem sem že normalno hodila. 10ur po CR sem že sama hodila na WC in 24ur po CR sem šla sama tuširat......

Ene so pa res bile boge user posted image  Ena je celo, celo noč bruhala po CR user posted image  Tako se mi je smilila, kO sva bile skupaj na INT, ker vem kakšne bolečine sem imela brez dodatno bruhanje.


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Izbira carskega
17.3.2009 20:09:45   
matcar
Tudi jaz sem imela prvič CR,pa sem vseeno naravno htela drugič. Me nobeden ni niti vprašal,če želim CR. Bom pa v tretje tudi naravno rodila,vsaj poskušala bom,kljub 2-ma CR. Meni že isti dan ni blo nič,sem letala po P gor in dol.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Izbira carskega
19.3.2009 12:18:30   
mickaa
Nekje sem prebrala,da če imaš prvič CR, da imaš v drugo 80% možnosti, da bo spet potreben CR, zato se velikokrat kar avtomatično odločijo.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Izbira carskega
19.3.2009 15:56:12   
*Mojca*
Če je med prvim porodom s CR in drugim več kot 2 leti razlike, potem je tveganje za ponovni CR enako kot pri ženski, ki je prvič rodila vaginalno. Važen je tudi vzrok CRja. Če je vzrok otrok (npr. medenična vstava), potem se to tveganje dodatno zmanjša, če pa je vzrok mama (npr. ozka medenica), potem pa je tveganje za ponovni CR večje.

Moja kolegica je pred 2 letoma rodila s CR, letos (se pravi dobri 2 leti kasneje) pa vaginalno brez težav.

Jaz sem prvič imela CR, drugič upam pa da bo šlo vaginalno. Če bo potreben ponovni CR pa tudi prav. Meni ni bilo nič groznega. Pa imam zelloooo visok prag bolečine...

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu mickaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Izbira carskega
19.3.2009 17:03:31   
črticaa
ja punce ampak a ni tko da je več kot 2 CR lahko že zelo nevarni in je večja možnost za zaplete

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Izbira carskega
19.3.2009 18:23:45   
matcar
Meni so razložili,kak je z zapleti in sicer obstaja samo 3% možnost,da ti poči maternica,kar običajno radi povdarjajo. Obvezno pa mora bit EA,ker se hitreje in lažje odpiraš.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?