|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
1.3.2009 14:17:32   
Maxy
čebelca2 jst te popolnoma razumem, sam moraš se prepričat, da bo sedaj vse ok in da ti bo narava namenila enga zravega user posted image . Vem, da se je težko boriti s psiho, sam moraš se začeti tud s tem ukvarjati. Tud men je blo težko, da sem cele dneve samo jokala, sam sem se pobrala.
Sem večen optimist in kljub dvem ss-jem (že bila na nekaterih preiskavah), sem danes zagledala user posted image . Ti povem, da sem se cel mesec žrla in se spraševala, kam spet rinem. Je blo ful težko, ko sva zavestno delala na tem. Sam sedaj ko vem, da se v meni spet nekaj dogaja, sem zelo srečna. Pa tudi če se zgodba ponovi, ne bom nikoli odnehala, ker si res želiva otroka. Pravijo, da upanje umre zadnje in se s tem strinjam.  Naj ti povem, da se je moja babica trudila 7 let in po številnih ss-jih, ji je narava potem namenila 5 zdravih otrok. Tudi narava nas lahko včasih preseneti, a ne?



_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 8:15:59   
čebelca2
user posted image user posted image user posted image čestitam za + in ti želim vso srečo zuser posted image

ja, itak maš prov. ne smem tko razmišljat, sej ne razmišljam vedno tko, sem načeloma optimist, ampak tole me pa kr včasih čist potre... sploh mam pa še ostalih stvari zdej tolk, stanovanje delava, diplomo pišm pa 2 izpita še imam... in pol kr neki kalkuliram in tuhtam kdaj bo taprav čas (ki itak ne bo prišel, ker je zmeri neki)... in pol si dajem še potuho da sem še mlada - sej načeloma sem, 25 let, samo glede na težave v preteklosti si pa tud ne upam preveč odlašat...


(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 8:47:29   
nincrli
Men je zdaj ful bedno, ker sploh ne vem koliko časa naj počakava da spet začneva na novo. Pri kakšnem pregledu pa ti odkrije pregrado? Ker glede na to, da sva več kot eno leto delala na user posted image in se potem ni obdržal user posted image imam pomoje jaz tudi pravico, da me gin popolnoma pregleda, ker ne mislim še enkrat in še enkrat... da bodo potem ugotovili kaj je narobe (če seveda je z mano kaj)

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 9:23:07   
tassika
Nincarli jaz ti priporočam sen samoplačniški UZ, ker sem ugotovila, da če ne plačaš jim je kar malo vseeno zate. Pregrada se gleda nekje v sredini ciklusa, pokličeš na prvi dan M in te naročijo.
Jaz bi šla, ni nič tako drago kot so dragi naši živci.
lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 9:33:08   
nincrli
Saj grem jutr k moji gin, ker danes ne dela... Menstruacijo sem pa dobila včeraj user posted image ko je odnesla mojo pikico...
Kolk je pa za plačat to?

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 9:36:40   
Dudica1
po splavu da je spet ratalo je minilo nekaj več kot 6 mesecev...je pa bila ta nosečnost najlepša in brez težav.Zdaj pričakujem drugega  user posted image v maju...

vsem želim čimprejšnje ugledanje user posted image ...

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 9:39:52   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

po splavu da je spet ratalo je minilo nekaj več kot 6 mesecev...je pa bila ta nosečnost najlepša in brez težav.Zdaj pričakujem drugega  user posted image v maju...

vsem želim čimprejšnje ugledanje user posted image ...



user posted image

Ko vidim takšne poste imam še upanjeuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 10:13:48   
čebelca2
poskusi dobit napotnico za UZ, če ti pa ne bo hotel dat (ker naj bi imela vsaj tri splave da te pošlje na preizkave!!!!nečloveško), se pa kr samoplačniško odpravi, jst sem šla (z napotnico) k dr tomaževiču v staro porodnišnico v lj, ne vem kako je sicer če bi šla samoplačniško k njemu... če ne pa kam drugam sej jih je dost, zakaj bi se matrali če ni treba, sej mogoče ni nč in je blo res slučajno, boš pa bol mirna če ti to pove strokovnjak po pregledu ne pa da ti kr po splavu rečejo, ja se zgodi, sej bo drugič bolš. 

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 10:16:16   
čebelca2

sej če te ginekolog pregleda lahko tud vidi pregrado, če jo sploh imaš (to zdej hipotetično), važno je le da imaš pregled v zadnjem delu cikla, vendar ne vem točno kater dan, ker se pregrada vidi zelo malo časa, če ješ kontracepcijske tableetke se pa sploh ne vidi (baje).



(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 10:53:08   
Kepica83
Živjo!
Jaz sem nova pri vas. 24.2. sem imela čiščenje. Odmrtje ploda v 8 tednuuser posted image . Tako da mi2 še čakama da mineta ta vda cikla. A je katera ki je takoj spet zanosila pa je bilo vse vredu?

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 11:02:55   
nincrli
Pa 3 splave počakat a so normalni?? Kaj pa naša psiha?? pa prej na psihiatriji pristanem jaoooooo. Jaz dejansko treh splavov ne bi preživela, sem imela dost sranja že v življenju in to je pa res too much!

Se bom probala zmenit jutri z ginekologinjo!!

miniko ful so različno zanosile ženske po ss, sam pomoje boljše vsaj mal počakat, čeprav vem kako je ko se matraš in matraš in se ne prime in ko se končno prime pol pa še to sranjeuser posted image potem pa spet matrat in te je strah, da se spet dolgo ne bo primlo... user posted image





_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 11:10:10   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Pa 3 splave počakat a so normalni?? Kaj pa naša psiha?? pa prej na psihiatriji pristanem jaoooooo. Jaz dejansko treh splavov ne bi preživela, sem imela dost sranja že v življenju in to je pa res too much!

Se bom probala zmenit jutri z ginekologinjo!!

miniko ful so različno zanosile ženske po ss, sam pomoje boljše vsaj mal počakat, čeprav vem kako je ko se matraš in matraš in se ne prime in ko se končno prime pol pa še to sranjeuser posted image potem pa spet matrat in te je strah, da se spet dolgo ne bo primlo... user posted image






Točno to ja. Pol pa čakaš in čakaš pa nič. Ah groza. Naju je to nenormalno pretreslo. user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 14:39:18   
čebelca2

povsem možno je, da je razlog za prvi SS tudi kje drugje, pač genetika... mati narava po svoje potem reši. men je reku zdravnik po prvem ss naj počakam vsaj 3 cikle, najbolš pa kr pol leta... je pa res, da zelo težko čakaš, ker si želiš user posted image , še posebej ker si res blažena ko siuser posted image . tako da je čist možno da bo v naslednja nosečnost čist brez težav. ko sem jst drugič zanosila sploh nism razmišljala da bi se to lahk ponovil. in tud ne smeš, pač si vbiješ v glavo da bo vse ok, ne smeš negativno mislit, čeprav VERJEMI, VAM KAKO JE TO TEŽKO.

ja nincrli, trije splavi so indikacija za nadaljne preizkave. jst sm težila in so se me po 2ss usmilili.  Ampak pač ženske vse to prenesemo, zato smo ženske nosečke, ne moškiuser posted image user posted image  







(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
2.3.2009 17:25:31   
nincrli
Sam 3 je res mal prehudo...Po 2 bi pa res lahko... Ma naše zdravstvo... user posted image user posted image
Vem, da moraš odmislit vse grdo ampak je takoooo težko user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
10.3.2009 18:29:55   
Sunny77
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Pri kakšnem pregledu pa ti odkrije pregrado? Ker glede na to, da sva več kot eno leto delala na user posted image in se potem ni obdržal user posted image imam pomoje jaz tudi pravico, da me gin popolnoma pregleda, ker ne mislim še enkrat in še enkrat... da bodo potem ugotovili kaj je narobe (če seveda je z mano kaj)


Draga Nincrli,
mi2 sva se odločila da bova z decembrom 07 pričela z "delanjem na tem" in kar se ni hotelo primit,... končno sem zanosila septembra 08 in po 6 tednih ko sem začela krvaveti je G opazila da imam 2 mioma in pregrado, ... po tednu dni v bolnici plodek ni bil dovolj močan in je odmrl ...no novembra sem bila na operaciji (odstranili so mi oba mioma in pregrado) in zdaj sva spet v "akciji"...
Hočem ti povedat, da lahko zaupaš G, da pa ni nujno da ti karkoli najdejo, sploh ne z rutinskimi pregledi...če imaš finančno možnost zahtevaj ultrazvok pred zanositvijo...
Srečno in lp


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
11.3.2009 8:59:25   
soncek_25
Pozdravljene!
Tudi jaz sem mela 18.2. abrazijo v 10. tednu (odmrtje ploda). Bila sem čisto na tleh, jokala 24 ur na dan, skratka podrl se mi je svet. Kar dolgo sva čakala na ta plusek...
No, zdej je 3 tedne okol, včeraj sem bila na pregledu in je vse ok. Mi je pa reku ginekolog, da ne vidi razloga, da bi mogla čakat kakšen dodaten cikel, lahko začnemo spet po  prvi menstruaciji in če v 3 mesecih ne bo nič, spet dobim klomifenuser posted image Tko da sem danes že malo boljše volje in malo bolj optimistična.
Vsem pošiljam en velik user posted image


(odgovor članu Sunny77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
12.3.2009 13:42:40   
loveforever
splav sem imela lansko leto 8. juljija v 8 tednu, dva meseca počakala in 3 mesec takoj v prvo zanosila. prvo punčko in z drugim splavom sem pa zanosla obakrat v 9 poizkusu

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
23.6.2009 16:03:23   
Sunny77
Pozdavljena Čebelca2!
Joj kako te razumem...tudi jaz imam za sabo že 2 ss (oba v 6 tednu)...prvi verjetno zaradi pregrade in 2 miomov, drugi (po 5 mesecih od operacije) pa je kar odmrl (ni bilo srčka na UZ)...vem kako se počutiš, meni je isto...depresijski občutki, solze ob pogledu na nosečnice okoli mene ...
Ampak sem optimist...v 3 gre rado pravijo...zato se pripravljam za avgust, ko greva spet v akcijo ....in upam, da se TAKOJ prime!!!user posted image

Fajn bodi in srečno obema!!! 

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
4.1.2020 18:00:38   
metmaris159
Je katera še na novo po ss tukaj? 

(odgovor članu Sunny77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
8.1.2020 15:16:42   
Srečka138
Jaz. 😞

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
8.1.2020 15:18:16   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Jaz. 😞



Neko novo skupinico bodo naredle pa gremo tja. Nas je dosti. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
8.1.2020 15:23:56   
Srečka138
Mislim da je ze. Spontani splav 2020

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
8.1.2020 15:34:23   
metmaris159
Pol je to to ja

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?