|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SOS trgovina
9.3.2009 14:31:55   
karin412
V Delu je 2.3. pisalo, da bodo to trgovino odprli sredi marca.
Cenzus za 4-člansko družino je 1200 evrov, mesečni nakup je 60e; če je članov manj je sorazmerno: 1 član-500e-mesečni nakup 25e, 2 člana: 800e, m. nakup 40, za 3-člansko je 1000e, m. nakup je 50e.

Ne vem pa, ali se k plači šteje tudi otr. dodatek?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SOS trgovina
9.3.2009 19:34:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: karin412
Cenzus za 4-člansko družino je 1200 evrov

Kar pomeni, da naj bi malo manj kot pol zaposlenih Slovencev (tretjina pa zagotovo) kupovalo v SOS trgovinah? Kako pa, lepo prosim, če pa nimajo dobaviteljev niti za osnove? user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SOS trgovina
9.3.2009 19:42:25   
Korina1
Čedalje bolj verjamem v to da se sploh ne bo trgovina ne bo odprla ker tudi Karitas je že ostal brez hrane.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SOS trgovina
9.3.2009 19:50:17   
Kerensa*
Cenzus za to trgovino je definitivno previsok. Če je to SOS trgovina, potem smatram, da je za tiste, ki so najbolj ogroženi. In to naj bi bil rang ljudi od tistih popolnoma brez dohodka do tistih, ki prejemajo socialno pomoč. Cenzus tukaj pa je 500€ na osebo. To je neizvedljivo, dokler imamo minimalno plačo 425€. Jasno, da je taka plača *ičkin dim, ampak za funkcioniranje nečesa takega, kot je SOS trgovina, zadeva pač ne gre skozi. Izključno za prejemnike DSP, pa bi morda še šlo, v kolikor bi imeli dobavitelje.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SOS trgovina
15.3.2009 10:28:52   
Korina1
Končno se bo odprla

http://24ur.com/novice/slovenija/kmalu-prva-sos-trgovina.html


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 5:28:18   
Kerensa*
Sem gledala posnetek prvega dneva obratovanja te trgovine in takoj me je nekaj zmotilo. En veeelik napis ZOBNA PASTA - 1€. Oprostite, ampak S-Budgetova v Spar-u je pa 0,79€, če se ne motim. Kaj je torej tukaj SOS, če so še ostale cene temu podobne? To ni 70% cenejše - to je 20% dražje. 

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 8:38:51   
Korina1
Ja pa alpsko mleko je bilo 0.50€
Jaz sem pa v Tušu v redni prodaji kupila mleko za 0.42€. Samo ga žal ne držijo več.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 8:41:24   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Alan Jurakovič ?????????


O, jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A veš o njem toliko kot jazuser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 8:42:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sem gledala posnetek prvega dneva obratovanja te trgovine in takoj me je nekaj zmotilo. En veeelik napis ZOBNA PASTA - 1€. Oprostite, ampak S-Budgetova v Spar-u je pa 0,79€, če se ne motim. Kaj je torej tukaj SOS, če so še ostale cene temu podobne? To ni 70% cenejše - to je 20% dražje. 


Ko govorimo o dotičnem gospodu, ki je kaoda ustanovitelj SOS trgovin...



















Je zobna pasta še poceniuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 9:13:07   
benika
Ko govorimo o dotičnem gospodu, ki je kaoda ustanovitelj SOS trgovin...


O tem gospodu in njegovi ¨verodostojnosti¨je danes en krasen članek v Dnevnikuuser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 9:27:23   
haloze
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ko govorimo o dotičnem gospodu, ki je kaoda ustanovitelj SOS trgovin...


O tem gospodu in njegovi ¨verodostojnosti¨je danes en krasen članek v Dnevnikuuser posted image



Zdaj glih sem prebrala ta članek

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 15:25:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ja pa alpsko mleko je bilo 0.50€
Jaz sem pa v Tušu v redni prodaji kupila mleko za 0.42€. Samo ga žal ne držijo več.

Prejšnji mesec je bilo mleko (sicer v akciji, pa vendar - najbrž ni ne prva, ne zadnja, ne edina) v Spar-u (Pomursko, 1.5, če se prav spomnim) po 0,33€. Po dolgem času sem ga kar nekaj litrov kupila na zalogo (drugače vse kupujem sproti), saj sem takrat dobila 3 litre za ceno 1 litra (čeprav ponavadi kupim Alpsko).

Kakšne so pa ostale cene v SOS-u? Ker če so take, kakor za zobno pasto in mleko... potem res ne vem, kaj je tukaj SOS in katera samska oseba z minimalno plačo bo za tistih 25€, kolikor jih sme tam zapraviti, hodila npr. nekje iz Notranjske v Ljubljano.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SOS trgovina
17.3.2009 15:48:14   
Kerensa*
Članek pa tak...

http://cekin.si/ext/za_dom_in_druzino/sos-trgovina-klice-na-pomoc.html


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?