|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 18:31:58   
copka
Ojla punce! Se malo pa bo april, potem pa MAJ!!!
 
Nekaj me zanima- a ve se normalno vozite avto in delate kar ste delale prej? Jaz se namrec pocutim odlicno in za vse poskrbim sama. Sta me pa danes tasca in njena mama malo opomnile, ce sem nora oz. ce me ni strah vozit sama??user posted image  Zato ker sem sla vceraj sama v Trst na zeleznisko in takoj nazaj. A sem res neodgovorna?? Jaz res ne mislim, da sem. Potem me sprasujeta, ali sem ze vse preprala- to sta me sprasevale ze 2 meseca nazaj, pa sem rekla, da bom samo enkrat prala in to en mesec pred PDP. Pa spet- kaj pa ce te prehiti?? No, in danes sem koncno dala prat tetra plenicke ( btw. ali se jih lahko da v susilca, ker ene so res trde??).

Sicer pa... danes sva kupila obrobo za posteljico in eno prevleko za kovtrcek in podlogo za jogi, da ne bo vedno vse mokro. Sta pa obroba in prevleka za kovtrcek tako lustna... z dinozavrckiuser posted image  sem tudi ze kovtrcek oblekla, da vidim kako zgleda...iiii sem cisto raznezenauser posted image
Se pa strinjam, da je pametno res premislit, kaj potrebujes in kaj lahko dobis. jaz bom narocila tasci ( user posted image  ) naj, ko bo objavila novico in bodo sprasevali kaj naj prinesejo, rece, da za malo vecjega malcka nimava nic.

Sedaj morava samo se prckarije kupit v lekarni in plenice, potem pa se lahko vsedeva in cakava, da se jajce izvali user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 18:38:12   
Anonimen
jz ne vozim avta, že sedem mesecev ker imam že skojz probleme z vrtoglavico tako da so mi odsvetoval že pr na začetku da naj ne vozim, tako da vozi moj mož al pa kdo drug! če pa se ti počutiš vredu in da se počutiš varno za volanom ti kar vozi avto, sam bolj previdno ker so refleksi baje bolj počasni! moja svakinja ma glih tako čez dober mesec rok pa še vedno vozi, k se ona dober počut, zakaj pa neuser posted image

bombažne tetra plenice lahko komot daš v sušilcauser posted image

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 18:41:26   
Dudica1
copka glede vožnje jaz mislim da nisi neodgovorna...al sm pa tud jaz,ne vem...jaz še zmer grem kamorkoli sama in ni potrebno da me kdo vozi,ker pol bi bla skoz doma..user posted image nimam niti skrbi da bi kaj bilo al pa kej druzga...do konca se bom sama vozila če hočem kam it...ker kdo bo pa kr naprej nekoga prosil za kam pelat...user posted image

glede pranja pa jaz mislim da dela pač vsak po svoje jaz sem jih že oprala samo sem tudi mesec pred rokom...user posted image ...prej je res mogoče nepotrebno da se ne nabira prah...pleničke pa jaz sušim v sušilcu samo dam malo manj stopinj...al pa če jih pol zlikaš ko so oprane se bodo tud zmehčale...user posted image

pa super za posteljnino...tiste drobnarije moram pa tud jaz še kupit...user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 18:42:34   
copka
z refleksi zaenkrat (trkam na les) nimam tezav. Pocutim pa se tudi ok. Edino kar ne delam je, da ne dvigujem tezkih stvari- npr. ko grem v trgovino. Pa se to pretiravajo, da skoraj vrecke z bananami ne smem nestuser posted image

Plenice bodo pa sle direktno v susilca, da bodo mehkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 18:46:27   
copka
dudica, imas prav... meni je takoooo tezko koga kaj prosit, tako da dokler se pocutim tako kot se, bom kar sama delala stvari, ki jih lahko.

Tasca se pa itak skoz ponuja, da mi pride pomagat pospravlat, okna pomit (to omenja zelo pogosto- je po moje videla v kaksnem stanju so).... Pa sem mojemu rekla v hecu, ali ko pride na obisk gleda samo kako cisto imava. in danes ko se je spet ponujala ji je rekel: a ti hodis k nam gledat, kako cisto imava? Bom ze jaz pocistiluser posted image  ... Je se mene vrglo na rituser posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 18:49:06   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: copka

dudica, imas prav... meni je takoooo tezko koga kaj prosit, tako da dokler se pocutim tako kot se, bom kar sama delala stvari, ki jih lahko.

Tasca se pa itak skoz ponuja, da mi pride pomagat pospravlat, okna pomit (to omenja zelo pogosto- je po moje videla v kaksnem stanju so).... Pa sem mojemu rekla v hecu, ali ko pride na obisk gleda samo kako cisto imava. in danes ko se je spet ponujala ji je rekel: a ti hodis k nam gledat, kako cisto imava? Bom ze jaz pocistiluser posted image  ... Je se mene vrglo na rituser posted image


ma pospravla kar naj če ji kaj ne paše...jaz če mi kdo kdaj kaj čez to reče...rečem tam je cunja pa briši...user posted image user posted image user posted image
glede avta pa naj ti ne soli pameti dokler veš da lahko potem ni panike...user posted image ...potem ko veš da pač ne moreš več koga prosiš...ma da bom pa skoz nekoga prosila pa hvala lepa...zdej grem ko mi paše kamor hočem pol bi pa bla samo še doma...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:09:06   
elyy
kasija:Evo js sm zdj pršla iz trgovine sva šla z mojmu mau nabavt.Ja sej vem js mam tud včasih take napade d nebo meu svoje sobe,sam pač tko je sej nimaš kej druzga za nardit!Men je dost d mava oba službo in d živiva normalenuser posted image .Js nemorm met na pralnem stroju previjalne k mam sušilca na pralnemuser posted image drgač je pa to tud dober-zakaj pa ne?user posted image Sej dons majo 1000 enih stvari k ti pol sploh nepridejo prv sam brezveze daješ dnar!
cveka:js sm posteljo pa omarco naročila po meri od alplesa,ampak sm tud mogla k res nism mela nč tazga d bi kr preuredila itak sm tud mogla,zato k je sobica tok čudna in ni šlo drgač!drgač pa nism nč rabljenga dobila vse sva kupla,edin voziček sva rabljen kupla sam je tud k nov skor nč ni uporabljen,cunce pa to mava tud vse kupljen..in je res šlo kr neki dnarja..mi pa ni žao k je prvi otrok!!sam je pa bolj če maš sposojen k itak to tok hitr preraste!uuuuu ta pritiskuser posted image ,treba je pol gledat..sam js tok upam d bo vse ok. pa d bo zdržu še v tvojem bušiju vsaj še kšn teden!! 

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:21:46   
pokica_
Večer lumpe! Končno se vam javljam na raport!
Danes je pa bil dan in pol....kolko enega letanja sem ter tja, tolko že dolgo ne.
Da najprej povem za pregled pri G, ugotovili so da imam previsok krvni pritisk, 160/90 user posted image in sem si mogla it v AUT iskat ene tablete ko se pr nas niti nobene ne dobijo, za zniževanje pritiska. Pa sn šla....kaj pa čem. Še dobro da meja ni daleč. Drugače je vse vredu, sem se še naročila za UZ ledvic, hkrati pa šla še na razgovor za EA in ultivo in se zmenil kar za oboje, pol bomo pa vidli kaj bo boljše, če sploh bo ktero.
Pritisk si pa morm zdaj merit vsak dan 3x, plus te tablete jest vsak dan 3x in pa zaenkrat mam NESLANO dieto. user posted image  Tk da nič kaj vzpodbudnega, ampak bomo že. V petek morm v LAB dat kri+urin za toxo in ostale preiskave. Pol 30.mar. mam že UZ ledvic, 1.apr. pa ponovni pregled pri G. Res upam da se bo pritisk umiril, ker drugače mi lahko grozi preeklampsija. user posted image
No pol sem še šla v čistilnico, pa v knjižnico, pa v AUT v lekarno, pa v trgovino, pa na CSD za paket-sem kar dnar vzela, bo menda že 9.apr. nakazano! user posted image .....v glavnem ni da ni. Vam povem da sem čisto ubita, tko utrujena da me glava tolk boli....pa nevem al od pritiska al od vsega tega. Bom jutri res počivala, ker je to blo preveč za en dan.

Čaj malinovih listov za mehčanje MV sem si še kupla v AUT, vidim da sprašujete kje se dobi. Jaz sem se v lekarni spomnila in so res imeli, sem pa kupla 200g in stane zgolj 2.5€, full poceni, mi je sveže listje nabral v pakungo. Bom pa začela s tem po 36. tednu.

copka, js tudi vozim avto, sem danes bila na poti od 7h zjutraj pa do 17h, tk da...user posted image  Če je vse ok, zakaj ne.

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 25.3.2009 19:24:28 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:35:24   
FLASK_A
vse najlepše za materinski dan vsem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

katja- mi smo bili v prikolici, ne v šotoru. Je pa sestra od mojega user posted image bila z dvojčki v šotoru. Takrat sta imela dva meseca. No, jaz si sebe ne predstavljam- ampak tudi ona ne more prehvalit tega dopustauser posted image

Čaj malinovih listov- a se dobi tut v naših lekarnah? Vse nekaj samo o AUT govorijo, jaz ne bi šla gor po čajuser posted image

Vožnja- men je do sedaj čisto ugajala, zdej pa se ne peljem več rada sama... Zarad filinga. Predvsem zato, ker je G rekla, da je user posted image že nizko in se moram čuvat. Itak, da se še vozim- enkrat tedensko grem še v službo, pa po opravkih (štacuna, dohtar ipd.), pa vsak dan po malega v vrtec. Samo mi pa ni več do tega, da se uro in pol na dan vozim vsak dan (toliko imam namreč do službe pa nazaj).

No, toliko za sedaj. Lep večer vam želim pa se tipkamo!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:41:18   
Dudica1
no jaz vas zapuščam greva t mojim na pijačko...user posted image

se beremo jutri,lepo noč vam želim

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:42:15   
Anonimen
ojej pokica, teb so pa izmeril pritiskuser posted image jz se pa sekiram ko mam 135/90 kakšne tablete so ti daluser posted image mater men jih še ni dala si pa moram tud 2x na dan mirt pritisk, no ja sej bo user posted image user posted image na kaj boš mogla to it če ti ne uspejo pritiska znižatuser posted image
no ja sam da bo z user posted image vse vredu pa bouser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:43:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

no jaz vas zapuščam greva t mojim na pijačko...user posted image

se beremo jutri,lepo noč vam želim



uživajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 19:45:31   
Anonimen
no jz tud grem uživajte in lepo spančkajteuser posted image user posted image user posted image

lahko noč!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:21:27   
mayflower
Jst delam praktično vse sama. Vožnja mi je najmanjši problem. Velike težave imam predvsem pri sklanjanju-in posledično pri pospravljanju. In glih to me najbolj boli, ker se moj nonstop zmrduje kako imamo, sam od sebe pa ne naredi čisto ničuser posted image user posted image user posted image
Danes sem sploh žalostna, ker je šel prespat k tašči- sej sva bila zmenjena, sam pol k se mu je sestanek premaknu na dve uri prej, sem vseeno mislila, da bo prišel domov. Pa ni... Pa se mi je pohvalu po telefonu, da se je šel še ostričuser posted image Sem mu kar ven vrgla, da bi raje k visoko noseči ženi pršu in otroku.
Mah... Vsega mam poln k... Prvo nosečnost mi je res ogromno pomagal. Zdej pa če mu ne dobesedno pokažem ne naredi kolpa. Sem res žalostna. Da se vsaj zmrdoval ne bi.


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:27:10   
Masi
Najprej en lep materinski dan vsem ki ste že mamice in vsem ki boste sedaj prvič. upam da so vas vaši otroci razveselili s kakšno user posted image , ali pa le s poljubčkom.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:37:31   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ojej pokica, teb so pa izmeril pritiskuser posted image jz se pa sekiram ko mam 135/90 kakšne tablete so ti daluser posted image mater men jih še ni dala si pa moram tud 2x na dan mirt pritisk, no ja sej bo user posted image user posted image na kaj boš mogla to it če ti ne uspejo pritiska znižatuser posted image
no ja sam da bo z user posted image vse vredu pa bouser posted image


user posted image ja sj, nič lepega ni prinesel današnji dan. Preeklampsija je pa bolezensko stanje, posledica previsokega pritiska, ki povzroča, da peša dotok kisika in krvi preko plodovnice do user posted image in povzroča zastoj rasti ploda, ali celo umrtje. user posted image  Pr meni so pa posledice prenehanje delovanja pljuč, srca, ledvic, možganske okvare,...v glavnem hudo! Jst sam molim boga, da mi bojo te tablete zdaj pomagale k znižanju tlaka. Drugače me bojo spet morali hospitalizirati do poroda,...lahko pride tudi do zgodnjega poroda, ali pa kr oni pospešijo porod ali naredijo CR, če je že tako hudo in visok tlak.
Dobla sn pa tablete Methyldopa STADA 250mg, 3xdnevno po 1 tableto. Sem jih pa mogla it v AUT iskat, ker jih naše lekarne ne držijo, so pa neškodljive za nosečke in dojilje.

Dudi uživaj na pijački!
Boga mayflower,..user posted image ja kaj pa je to zdaj s tvojim? Mal ga na red vzem; to pa ni lepo od njega. user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:40:09   
Masi
copka
Ti se nič ne obremenjuj kaj ti drugi govorijo za vožnjo z avtom ali pa pranjem cunj. Voziš lahko toliko časa kot sama meniš da lahko in da si še dovolj okretna za volanom. Če se počutiš za volanom uredu potem ni razloga da bi rabila taksiste. Sama sem vozila vedno do konca, vozim pa sedaj tudi še normalno. Boli me edino v križu ker mam neudoben sedež če je pot predolga, zato se temu izogibam(predolgim potem). Če tebi ne dela nobenih težav dolga vožnja pa ni panike.

Kar se tiče pleničk pa jih komot daš v sušilca. Sej jih še dodatno razkuži zaradi visoke temperature, pa še mehke so kot puhk. Z likanjem ne bojo nikoli tako mehke. Sama bom dala vse v sušilca ko bom prala, ker ne mislim likat. Nisem ljubiteljica likalne deskeuser posted image . Pa tudi za pranje cunj maš še dovolj časa. Itak če bi prala dva meseca prej bi bilo fino potem še enkrat to narest, ker se v tem času še vedno cunjice lahko malo naprašijo. Predali pač niso tako tesno zaprti. Jest nebi imela občutka da je vse čisto tako kot mora bit, če bi mela to narejeno toliko prej kot želijo tvoji bližnji. Kar povej jim da je to bolje naredit kak mesec pred rokom ali pa še kak dan kasneje. Mislim da tudi če bi te porod tolk prehitel da tega še nebi uspela narest, bi tudi tvoj dragi mal zavihal rokave tačas ko bi bila ti v po. Če pa imaš sušilca je pa to itak hitro opravljeno. Kar brez panike.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:49:04   
Masi
Joj pokica upam da se ti bo izšlo kot se mora. Mogoče si mela pa visok pritisk ker si bila mal razburjena. Veliko ljudi ima pri zdravnikih višji pritisk kot pa doma, ko si meriš v miru. Boš videla da bo vse uredu. Ta varianta ki si jo opisala je itak najbolj črni scenarij. Glede na to da si že tolk noseča da bi ti tudi otroček preživel zunaj trebuščka pa da boš sedaj bolj pod nadzorom mislim da te ne rabi bit strah. Če bi bilo karkoli bi pač sprožili porod prej. Ti bodi samo mirna in pozorna na to da user posted image  normalno čutiš migat. Če bi se ti zdelo da je predolgo miren pa ne odlašaj odit v po se pokazat. Več kot domov poslat te ne morjo, češ da je vse okej. Kar pozitivno naprej pa mal več počivaj. Ni treba vse naenkrat narest. Delo počakauser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:55:16   
mayflower
Joj pokica, zdej sem šele vidla, da ti grozi  preeklampsija.user posted image user posted image user posted image   Sem kar pozabla na mojga dedca!
Bom res fejst mislila nateuser posted image user posted image user posted image , da bi ti le tablete pomagale. Če pa ne bi bilo izboljšanja, izbori si prevoz v LJ porodnišnico. Da boš do poroda ležala na tem oddelku, kjer so rizične nosečnice. Čeprav je zoprno ima LJ porodnišnica najboljšo nego za rizične mamice in nedonošenčke. Na tem oddelku res lepo skrbijo za mamice, In če bi se zgodil prezgodnji porod, lahko bivaš v porodnišnici. Ker drugače (če rodiš drugje), mislim, da ni omogočeno, da si tako blizu svoje pikice. Sej upam, da ne bo treba. če pa bo- definitivno v Ljubljano!!!!


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Masi)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:55:31   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_
Preeklampsija je pa bolezensko stanje, posledica previsokega pritiska, ki povzroča, da peša dotok kisika in krvi preko plodovnice do user posted image in povzroča zastoj rasti ploda, ali celo umrtje. user posted image  Pr meni so pa posledice prenehanje delovanja pljuč, srca, ledvic, možganske okvare,...v glavnem hudo! Jst sam molim boga, da mi bojo te tablete zdaj pomagale k znižanju tlaka. Drugače me bojo spet morali hospitalizirati do poroda,...lahko pride tudi do zgodnjega poroda, ali pa kr oni pospešijo porod ali naredijo CR, če je že tako hudo in visok tlak.
Dobla sn pa tablete Methyldopa STADA 250mg, 3xdnevno po 1 tableto. Sem jih pa mogla it v AUT iskat, ker jih naše lekarne ne držijo, so pa neškodljive za nosečke in dojilje.


Ojej...
Aveš kaj pa jaz mislim- da imaš super zdravnico, da te tako dobro in pozorno spremlja! Marsikdo bi zamahnil z roko češ da je to vse še kar OK, pa bi bilo potem lahko kaj hudo narobe. Tako pa si z vsem seznanjena in boš tudi sama lahko pomagala in takoj opozorila druge ob kakršnih koli znakih, ki se ti bodo zdeli sumljivi. Sigurno se bo vse super izšlo, verjami! Pa še en objemček zate, da boš gledala pozitivno in optimistično naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da se ti stanje hitro izboljšauser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 20:57:09   
Masi
mayflover

Desci so včasih res kot eni otroc. Oni ne gledajo na stvari tako kot me. Njim je vse isto če si noseča al pa ne. Me smo pa itak za njih občutljive jamrajoče pa še kej druzga zravn. Sej ga bo minil. Ti mu sam povej da če ga moti da je razmetan da naj sam posprav. da ti si z razlogom doma in ne zarad lepšga. Da misliš narest sam tolk k si sposobna in ne boš ogrožala nosečnosti zarad gospodinjstva. Pr tašči naj pa le spi da se oba ohladita. sej kakšni prepiri tko niso glih fajn trenutno zate. Privošči si kakšno sprostitev v banji al kaj ti pač paše. Jutri boš že z drugimi očmi gledala na vse skupi. On pa tudi. Mej svoj materinski dan po svoje. Pa izvoli nekaj rožic za boljšo voljouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 21:06:04   
FLASK_A
Mayflower

...spat gre k taščiuser posted image OK, tukej mi ni pa nič jasno. Zakaj pa gre tja spat? Matr desciuser posted image kdo bi jih štekaluser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Masi)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 21:09:24   
FLASK_A
jaz grem mal povečerjat pa pančkat... Se beremo jutri! Pobožajte bušije pa lahko noč user posted image user posted image

Mayflower, ti si pa privošči... Kako kopel pa dobro knjigo... Men bi tak umirjen večer prav pasal kdaj. Lepo nočko ti želimuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 21:26:42   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Leela, imava podoben okus. A nisi ti dala gor une sexy slikce z Jon Bon Jovijem? user posted image


ja, ja jon bon jovi je moj.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Majčice 2009 - 3. del
25.3.2009 21:44:14   
AKP
Se na hitro javim, ker je računalnik ravno prost. Se vidi, da je mož doma ker sploh ne pridem do računalnika. Jutri imam pregled in me res zanima, kaj mi bo rekel. Bom se kaj javila, ko pridem nazaj. Grem počasi v vodoravno lego, ker sem precej zaspana. 

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?