|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 7:26:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Grem zdaj hladilnk napast sem si že zaslužla danes sem vas za nazaj brala nekaj ne vse da se ne bo kdo vstrašo user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ti si kar postrezi,da bo boš v miru jedlauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 7:42:39   
spps
ker še očitno vseeee skor spite,grem pa mal pospravljatuser posted image user posted image user posted image  pa za stvari za v P,si grem pripravit tak user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 7:43:29   
helimaša
jutro!

spps pa ti si neverjetna.....ti grejo pa dobr tile samogovori.....v glvnem za mano je KATASTROFALNA NOČ.....Maša mi do pol treh ni zaspala.....vmes sm peglala......pol se je pa ful zbujala.....ob šestih se je čist mokra zbudila......mene glava boli......mi jo bo raznesl.....spet bo grozn dan......pa še mojga ne bo doma.....zvečer grem pa na deklišno......ma za kozlat......
grem zajtrk delat....
papa

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 7:46:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

jutro!

spps pa ti si neverjetna.....ti grejo pa dobr tile samogovori.....v glvnem za mano je KATASTROFALNA NOČ.....Maša mi do pol treh ni zaspala.....vmes sm peglala......pol se je pa ful zbujala.....ob šestih se je čist mokra zbudila......mene glava boli......mi jo bo raznesl.....spet bo grozn dan......pa še mojga ne bo doma.....zvečer grem pa na deklišno......ma za kozlat......
grem zajtrk delat....
papa
kako to pa,da ni spala?
ja,helimaša,namest na dekliščino idi spatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:06:54   
Lolita23
Jutro!!!
Jaz sem pokonc, moj še spi saj ga bom šla malo še pogledatuser posted image
Drugače vidim, da bo pupa počakala, kokica se pa ne javi, no ona verjeten ziba.user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se odločila tudi, da več ne bom razmišlajala kdaj grem, se kar naj tamala odloči.Spps prednost pa tak imašuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:07:18   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

jutro!

spps pa ti si neverjetna.....ti grejo pa dobr tile samogovori.....v glvnem za mano je KATASTROFALNA NOČ.....Maša mi do pol treh ni zaspala.....vmes sm peglala......pol se je pa ful zbujala.....ob šestih se je čist mokra zbudila......mene glava boli......mi jo bo raznesl.....spet bo grozn dan......pa še mojga ne bo doma.....zvečer grem pa na deklišno......ma za kozlat......
grem zajtrk delat....
papa
kako to pa,da ni spala?
ja,helimaša,namest na dekliščino idi spatuser posted image user posted image



najrajš bi res šla spat.....sm k bo taka zamera......tko da morm it.....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:07:23   
pocka
Dobro jutro...moja noč tudi katastrofa, ampak ne zaradi Taje ali sebe,ampak zaradi podnajemnika,ki jeuser posted image galamil do 6 zjutrja, ob 4 sem se zbudila in nisem več spala...ni pomagalo ne tolčenje, ne nič...so kričali, pa muziko nabijali, groza, se mi pa ni dalo dol hodit,ker itak nebi nič razumeli, trupla pijanauser posted image

Sem bila sigurna,da cel kup svežih novičk,ko pridem gor, pa vidim,da ni nič, no pupa je doma,super,upam,da počaka še en čas.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: julam
Jasna, vse, kar napišeš o svojem počutju je, kot bi brala sebe. neverjetno. Mogoče se pa res srečava, bi bilo fino enkrat za spremembo imet eno "znanko" v P.


user posted image Ja, bi bilo fino. Že v prejšnji nosečnosti smo se hecali kdo bo s kom cimra, pa je naneslo, da sva bile res dve isti dan naročeni za sprožitev poroda. Sva se preko ZS opisale, da bi se našli... pa je mene prijelo samo od sebe že prej ponoči. In sva bili v sosednjih soba nato, pa srečali sva se na UZ kolkov, ko so jih imeli naši bebiji, ampak to sva ugotovili katera je katera šele potem, ko sva bile že doma.

Drugače pa se tudi jaz ne zavedam, da sem tik pred porodom, da se bo življenje zopet spremenilo 100 na uro (preden se ne navadimo na nov "red", na novosti, ki nam jih bo naša pupi prinesla). Kar stisne me ob misli na porod, na novega člana... kar nekako nisem pripravljena. Ne psihično, ne fizično, ampak to ne bi bila tudi če bi lahko podaljšala za 2 meseca. Pa ko gledam sinka se sprašujem, če bom fer do obeh. Da se bom obema posvečala enako... sedaj ima Jure najino 100% pozornost, kaj pa potem... saj vem, da se ljubezen množi, ampak kar ne vem kako bo. In vsak dan ko vstanem še v enem kosu, si zaželim, da vsaj še kakšen dan ne bi šla rodit.


lepo napisano, jaz čisto enako razmišljam,se sploh ne zavedam, da smo že na koncu, da se bo spet vse spremenilo...

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

zdaj so mi poslali mail iz pikapolonice,da so kooončnooo dali paket na pošto, ja svaka jim čast no, 3 tedne so rabili...
Kaj si pa naročila?


še eno previjalno komodo...verjetno je to zadnja stvar,ki sem jo pri njih naročila



_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:12:12   
Anonimen
Dobro jutro!

Vidim, da je bila danes za vse bolj malo spanjca - se pridružujem v ta klub. Sedaj sem zamenjala posteljnino, da bo dišala k rožice, pa da če me kaj prime, da bo lepo, čisto in pospravljeno. No, prertiravala pa ne bom, da me res kaj ne doleti, saj še nismo marca (tolk dolgo pa ne mislim rojevat, d abom marec čakala).

Kokica???? Nič novega? No, upam da je z njo in njenim podmladkom vse v najlepšem redu in da se že cartata.
Pupa tud še v enem kosu? Fino! Naj tako ostane še čimdlje.

Tako, sedaj pa grem še po nekaj sladkega. user posted image

(odgovor članu pocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:26:45   
mama_milchy
Dobro jutro,
 
za zajtrk je danes:

user posted image  in user posted image

dober tek;
 
kako ste? Kako ste spale?
jaz se ne bi branla da bi še kako urco dlje odspala ampak najina budilak Žiga je bil že pred 7-mo pokonci pa še mož je ustal, ker je šel na košarko tako da je blo konc spanja...sem pa danes spala kr dobro, niti na WC me ni tiščalo ponoči....
 
kaj boste počele danes? jaz sem mal spalnico pospravla pa rjuhe pobrala in dala prat, nekaj imam za likat od včeraj in tako....bom malo mami v pomoč, ker drugače ona veliko nardi....
 
Najaa; welcome back...kako je? Kako je Nika? Kaj pa Tija? Važno, da ste prišle domov in bo vse drugače....a si na Obali al v LJ?
 
spps, a je konc z izpiti zdaj al ne še?
 
persida, na kolko se pa tvoja dva hranita?
 
spanje na trebuhu: jaz komaj čakam.....čeprav z mlekarnami kot sem jih imela pri Žigi je blo full težko ampak je šlo...lažje kot s trebuhom....
 
Pupa, še danes zdrži doma pol je pa marec....samo a nisi rekla, da ne boš prehitevala
 
Kokica: zdaj že najverjetneje carta svojga user posted image
 
Zdaj pa grem zajtrkovat, je mamica pripravla; za mojo mamico en velik user posted image  in pa šopek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:28:42   
tasa_m
dobro jutro.
Pa da vam po dolgem času pripravim zajtrk..user posted image

user posted image
to je tako bol eleganten zajtrk..user posted image
kolk se boste pa najedle pa ne vem..


user posted image  BRAVO ME za 8. del!!! Ma ni nam para.
 
Sicer jaz zdaj bolj malo sodelujem ampak saj bo,..sam naj se doma navadimo še da imamo novo članico, ki hoče bit vedno v središču..user posted image user posted image
 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:31:43   
Tulipan12
Dobro jutro!
Vidim, da danes RR dela, sem se včeraj nekaj mučila, potem pa sem obupala...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:36:10   
Tulipan12
Ker sem ogromno zamudila, bom kar vse združila:
ČESTITAM vsem mamicam, ki že cartate svoje zakladke!!!user posted image user posted image user posted image
ČESTITAM vsem za preglede!!!
ČESTITAM vsem, ki ste vzdržale do marca!!!user posted image user posted image user posted image Al se kateri danes kam mudi???user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:39:07   
Tulipan12
Od danes dalje sem na porodniški, PDP imam točno čez en mesec in upam, da ne bom sama strašila tu goruser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:44:09   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Od danes dalje sem na porodniški, PDP imam točno čez en mesec in upam, da ne bom sama strašila tu goruser posted image


ne skrbi ne boš sama; jaz imam do PDP-ja še časa in se mi ravno ne mudi čeprav mi je trebuh kr v napoto zadnje dneve user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:44:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Al se kateri danes kam mudi???user posted image
meni ne...user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:45:24   
Miška2006
Dobro jutro vsem.
Za mano je tudi obupna noč. Zbujam se na vsako uro, da grem na wc, nobena pozicija mi ne paše, pogrešam ležanje na trebuhu in vidim, da nisem edinauser posted image . Jst mam itak že tako velike joške, kaj bo pa pol......groza.

Nekaj me zanima: mogoče veste kakšno prakso imajo v vaših porodnišnicah glede stvari, ki jih prinesete s seboj? To me zanima ali vas najprej dajo v sobo, da če je čas se razpakirate in vsaketoliko greste kaj iskat v sobo, al imate torbo v porodni sobi? No, saj vem, da če si v porodni nimaš drugih misli kot rojevanje in popadki.....ampak, če se ti porod vleče rabiš npr. polnilc za telefon, kakšen labello ali kaj podobnega.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:45:42   
tasa_m
punce kje si že naredim ticket na rr??

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:48:32   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006
Nekaj me zanima: mogoče veste kakšno prakso imajo v vaših porodnišnicah glede stvari, ki jih prinesete s seboj? To me zanima ali vas najprej dajo v sobo, da če je čas se razpakirate in vsaketoliko greste kaj iskat v sobo, al imate torbo v porodni sobi? No, saj vem, da če si v porodni nimaš drugih misli kot rojevanje in popadki.....ampak, če se ti porod vleče rabiš npr. polnilc za telefon, kakšen labello ali kaj podobnega.
jaz sem imela vse v porodni in ko sem aj potrebovala mi je dala sestra iz torbe ali pa moj, če je bil že tam. Sicer pa sem si labello pa gsm in polnilec prej pripravla da sem mela čisto pri roki.
Na koncu pa mi je tak moj ustnice vlažil z neko sladko palčko, ki mu jo je dala sestra..user posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 8:54:03   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

punce kje si že naredim ticket na rr??


na RR ne vem...poskušaj tle http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?type=2


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 9:10:40   
pocka
spet je zatišje tu gor user posted image

stvari v porodni - pri nas je tako,da imaš v neki omarici stvari, kako malenkost si pa lahko odneseš s sabo v porodno, šele potem po porodu dobiš "svojo" sobo, kamor vse odneseš

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 9:10:55   
lejca
Dobro jutro...

tudi jaz ze pokonci,ceprav sem mislila,da bom lahk maljdlje potegnala..mojmu sem ze vceri napisala kaj mora prinesti iz trgovine in sedaj cakam da pride...Bi spala ,sedaj ko pri nas ni vec delavcev ,pa je stric zacel prerihtavati svoje stanovanje, pod tasco tak da za znoret..pa pride rihtat samo ob sobotah in nedeljahuser posted image user posted image user posted image ..ko bi se moralo pocivati..

tudi meni ponoci mravljincijo roke , jih ne cutim dokler jih ne drgnem potem pa spet pritece kri in je boljse...k sreci da imamo sensorje za te stvariuser posted image

danes nameravam likati,mam velik in je treba zrihtati se enkrat potovalko za P.

vceri sem pisala,za dojenje , prve tri dni je itak mlezivo,ce se motim da se tak rece in je v bistvu isto na kateri dojki dojimo , potem pa se postopoma spreminja in najprej pride ven vodeno potem pa bolj hranljivo...tak da se bebi najprej odzeja potem pa naje...tak da ce se na zacetku parkrat odzeja in potem nahrani z hranljivim in zato dlje spi...jaz sem kupla samo eno dudico in flasko in upam,da jih ne bom rabla...se potem razvadi in se noce dojit...no vsaj jaz tako mislim...brala sem tudi eno knjigo od znane medicinske sestre iz Anglije (zal pokojne) ,kjer je dosti smiselnega napisanega in sva se z mojim odlocila da poskusiva na njen nacin...
Priporocam jo tudi vam....se spomnim ,da ste na zacetku imela seznam knjig...Avtorica je TRACY HOGG...naslova v slovenscini ne poznam ,ampak ce vas zanima recte v knjigarni za avtorico in ne bo problemov.

lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 9:15:39   
pondelak
pozdravljene!!
jaz sem pa se danes že 5.30 zbudila pa nisem mogla več spat user posted image .no vsaj po hiši je pošlihtano user posted image
včeraj sem še pripravla za user posted image stvari za iz P,da bo moj vedel kaj mora prinesti...
PUPA-lepo da se je tvoj user posted image odločil da počaka do marca user posted image
KOKICA pa najbrž že carta svojo dete user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 9:16:26   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

spet je zatišje tu gor user posted image

stvari v porodni - pri nas je tako,da imaš v neki omarici stvari, kako malenkost si pa lahko odneseš s sabo v porodno, šele potem po porodu dobiš "svojo" sobo, kamor vse odneseš


se pije user posted image  zato je zatišje....
ja, jaz prvič sem imela telefon in fotoaparat v porodni, ostalo pa v v neki omarci tam kjer te pripravljajo....in pol po porodu so mi nesli v sobo...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 9:17:06   
mama_milchy
felix....a ni še novičk user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009 - 8.del
28.2.2009 9:21:59   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

felix....a ni še novičk user posted image


smo že vse nestrpne!user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?