|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:23:54   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Iiiiiiiiiiiiiiiiiii kaki kjut bušijiuser posted image user posted image user posted image


Štorkljica, daj nam še svojega lepotca na ogled.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:24:10   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, danes ga pogibsajta ko bosta urejala frizurco. user posted image Potem pa pokaži slikice, boš?
Ko boš mela urejeno frčafelo mu jo pa kar pod nos pomoli, temu se sigurno ne bo mogel upret.user posted image user posted image user posted image Kri bo šla pa itak vsa v spodnjo glavo, tak da ne bo mogel realno razmišljat z zgorno.user posted image user posted image user posted image



iz gibsanja ne vem če bo kaj danes...ker moj dragi dela in ne vem kdaj pride domov (kuhar nimajo neke fiksne ure, ko dela dela cel dan)....kaj veš mogoče pa se bo tako osredotočil na frizurco, da ga sploh ne bo frčafela mikalauser posted image user posted image  se mi pa zdi, da ga že par dni razganja samo v jeziku in ne tam kjer bi človek pričakovaluser posted image  

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:24:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Sonček, bogi tvoj. Kar cartaj ga, po porodu bo on vaju.user posted image user posted image user posted image

ja to pa res,zdaj jaz njega in un mene potem pa samo un mene in Aleksauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:24:48   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

mogel realno razmišljat z zgorno.


Jaz se dostikrat vprašam, če oni sploh kdaj realno razmišljajo z tazgornjo...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:25:50   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image smo pa pridne čveke če bomo tko čvekale bomo  do konca meseca že na 4 deluuser posted image user posted image le tko naprej

Kje pa je danes birigitkauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:26:00   
*Junona*
Detelja, še ima čas, da ga zagrabi.user posted image user posted image user posted image Ampak da ne boš pol jamrala, da si žulj na tamali dobila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:27:03   
sonček85
junona čestitke danes ste dopolnili 32t ,jutri si že v 33tuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:27:16   
*Junona*
Brigitka se mi zdi, da se je zjutraj javila, zdej se pa sigurno kje potepa...spet...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zakaj nam pa zupancdam nič ne napiše? Vidim, da spremlja temo, ampak nič se nam ne javi.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:27:52   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

junona čestitke danes ste dopolnili 32t ,jutri si že v 33tuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Iiii, hvala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Komaj že čakam april, se mi zdi, da bo tale marec tako dolg...


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:29:24   
*Junona*
Aha, jo že vidim Brigitko, da je gor. Takoj na raport!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:29:28   
štorkljica
Ej danes sem gledala na RTL eno oddajo o nosečnostih in porodih in malih otrocih, mislim, da je vsak dan ampak nevem naslova. No v glavnem bil je porod v vodi, ej pa mi je blo tak všeč, ženska, ki je rodila je tak lepo porodila, da si to sploh ne morem predstavlat. Nobenega drenja ali prehudega naprezanja ali biločesa slabega.
Ona v vodi leži, valda da ma obraz cel spačen od popadkov, pol pa kar naenkrat babaica pravi doktorju, da bodo zdaj rodili, doktor vstopi, pol verjetno ženska tiska in kar naenkrat ji dajo otročka na prsa. Mislim resnično lep in nežen porod...takega bi si jaz želela.

No in pol se mi je čisto zaluštal tak porod v vodi...nevem ma kera izkušnje s takim porodom?

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:30:23   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

junona čestitke danes ste dopolnili 32t ,jutri si že v 33tuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz tudiuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:31:44   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Detelja, še ima čas, da ga zagrabi.user posted image user posted image user posted image Ampak da ne boš pol jamrala, da si žulj na tamali dobila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


si predstavljaš, da grem z žuljem k gin. jutriuser posted image user posted image  pa me bo vpr. kaj pa ste vi delali, da imate žulj...jaz ji bom pa rekla, da smo luknjico masiral, da se bo pri porodu lažje raztegnilauser posted image user posted image

štorkljica če bi naši lubiji brali naše poste (celo prejšnji teden) bi se verjetno isto vpr., če mi še sploh kaj mislimo s svojo glavo ali pa nam je ušlo vse tja doluser posted image user posted image user posted image  sicer pa mal dela vreme mal hormoni mal pa mati narava...sam naši lubiji nič ne delajo na tem, da bi se mal ozračje zluftaluser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:32:54   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Ej danes sem gledala na RTL eno oddajo o nosečnostih in porodih in malih otrocih, mislim, da je vsak dan ampak nevem naslova. No v glavnem bil je porod v vodi, ej pa mi je blo tak všeč, ženska, ki je rodila je tak lepo porodila, da si to sploh ne morem predstavlat. Nobenega drenja ali prehudega naprezanja ali biločesa slabega.
Ona v vodi leži, valda da ma obraz cel spačen od popadkov, pol pa kar naenkrat babaica pravi doktorju, da bodo zdaj rodili, doktor vstopi, pol verjetno ženska tiska in kar naenkrat ji dajo otročka na prsa. Mislim resnično lep in nežen porod...takega bi si jaz želela.

No in pol se mi je čisto zaluštal tak porod v vodi...nevem ma kera izkušnje s takim porodom?


ta oddaja pa je vsak dan na RTLu ob 10:30 naslov pa je mein baby...je ful dobra oddaja...pa se mi zdi, da imajo ful lepo poskrbljeno za nosečnice, dojenčke itd...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:36:56   
štorkljica
Ja točno, mein baby. Res fajn oddaja, ampak škoda da nikoli ne ujamem cele.

A greš jutri sama na pregleda ali s tvojim? (Detelja)

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:38:09   
štorkljica
Joj letim po tamalo v vrtecuser posted image  sploh nisem ure gledala.
Pridem nazaj....oziroma ajl bi bek!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:40:02   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Brigitka se mi zdi, da se je zjutraj javila, zdej se pa sigurno kje potepa...spet...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zakaj nam pa zupancdam nič ne napiše? Vidim, da spremlja temo, ampak nič se nam ne javi.

aha ,brigitka tkole malo okoluser posted image user posted image
zupancdam:nevem to bi znala pa samo ona odgovorituser posted image
štorkljica.ja porod v vodi je baje res dober in ženske sploh ne trpijo,pa hiter je.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:40:33   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Joj letim po tamalo v vrtecuser posted image  sploh nisem ure gledala.
Pridem nazaj....oziroma ajl bi bek!
ja to pa le ne pozabi ,da boš odgovorna mamiuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:43:19   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Ja točno, mein baby. Res fajn oddaja, ampak škoda da nikoli ne ujamem cele.

A greš jutri sama na pregleda ali s tvojim? (Detelja)


če bo zvečer priden ga vzamem sabo, če ne pa ne user posted image user posted image  hecam se...gre poleg...ima željo videt user posted image  pol pa naj gre...pa če bom slučajno šla še na vodo in kri mi bo delal družbouser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:46:57   
sonček85
no zdaj pa nbene ni več skoraj,se vidi da je šla Junona pogret kosilo za dragega k kmalu domov prideuser posted image user posted image jaz pa sama user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:47:18   
anchika
user posted image detelja: moj se ne boji , to pa zato ker v prvi nosečnosti sva bila kar divja v tem in ni blo nič narobe. Zdaj jaz bolj štopam. To nosečnost nisva tolk user posted image kot v prvo. Zato se ne boji ker ni blo prvič nič narobe in sem prav tako nosila bolj nizko kot zdaj. Le zadnji mesec nisva.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:47:43   
*Junona*
Detelja, verjetno bi ti še predpisala kakšno kremo proti žuljem.user posted image user posted image user posted image
Je pa res, da nam včasih bolj seka kot našim dragim.user posted image

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 2.3.2009 14:52:28 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:48:38   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

no zdaj pa nbene ni več skoraj,se vidi da je šla Junona pogret kosilo za dragega k kmalu domov prideuser posted image user posted image jaz pa sama user posted image


Js se zraven učim. In potem grejo minute hitro.
Bom pa mogla zdle počas it kosilo pogret.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:51:32   
*Junona*
Sem pa zdle z dragim govorila in bo dlje delal... tako da ta čas še izkoristim za učenje in seveda čvekanje z vami. Potem pa z bebico komaj čakava, da pride.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:56:36   
nmag
Mejdun en dan ne berem pa ste že na tretjem deluuser posted image ,super.
No jaz sem bila danes v laboratoriju zaradi cukra in ker baje ni panike samo je lih na meji moram jutri na teste in ti baje trajajo tri ure in več,ne vem kako bom preživela na tistih trdih klopeh,ker sem že danes tisto uro komaj zdržala,me morajo še dodatno mučit,nikoli nisem imela povečan sladkor in prav zdej ko že na škrge diham bom tam visela cel dopoldanuser posted image ,da ne govorim,bom spet imela čist mravlinčasto rit,ker moraš tam pri miru sedetuser posted image
Tako sem se malo izkašljala.
user posted image user posted image user posted image  za malo Nino in mamico,čestitke
user posted image user posted image user posted image  za JOOB,saj bo vse uredu tokrat boš videla,jaz sem bila v drugo avgustovka,malo ti bo vroče drugače bo pa vse ok,bodi optimist.
Janja drži se,še malo,jaz tudi že ful odštevam,res ni prijetno,če imaš take težave,jaz že vem,včasih mislim,da mi že kar ven leze ko tako pritiska dol.
5 postov na dan,no upam,da bo šlo,torej vam še kaj kasneje napišem,grem malo v luknjo na sedežnouser posted image

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?