|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:51:54   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: barika


Bethany, ko boš pogruntala sling, jo boš z eno roko not dala, na začetku pa zgleda kr grozno.user posted image

...



a res? no, fajn! user posted image user posted image upam, da se bo Elina strinjala bit v njem, pol ga kr kupim. user posted image user posted image


kaj sleepy ti ni kul? a se ga da lažje "namontirat" kot sling?


Mislim, da se sling lažje namontira, ker ga lahko imaš že pripravljenega in samo obesiš čez ramo. Pri sleepiju pa morš vedno znova zavezovat okol trupa. Men se ne da več matrat z zavezovanjem, ker od kar je Elina malo večja, oz. ni več novorojenček, ji ni preveč fajn not, pol se pa ne matram z montiranjem. Drugače pa hitro pogruntaš sistem zavezovanja, sam se mi vseen ne da montirat, če vem, da bom po petih minutah mogla odmontirat, hehe.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:52:29   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: barika


Bethany, ko boš pogruntala sling, jo boš z eno roko not dala, na začetku pa zgleda kr grozno.user posted image

...



a res? no, fajn! user posted image user posted image upam, da se bo Elina strinjala bit v njem, pol ga kr kupim. user posted image user posted image


kaj sleepy ti ni kul? a se ga da lažje "namontirat" kot sling?


jaz imam sling, podoben, kot ga imajo v pikapolonici, pa malega še zdej (14 kg) nosim, sicer v sedečem položaju, lahko pa dam gor slikico, kak polh je bil pri dobroh 3 mesecih.user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:53:24   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Nam bo enkrat prišlo prav:

http://tv.bomi.si/


Kul!! user posted image user posted image sem kr shranila link. Mislim, da bo prišlo prav zelo kmalu. Elina že zdaj ful veselo gleda risanke... user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:54:54   
Bethany
Joooj, skor deset je ura, pa sem rekla, da grem prej spat... aj jaj jaj, ta računalnik in internet!!! CCC!

no, lahko noč, babnce!
user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 23:08:14   
Dali*
Lahko noč...skrivnostne ulice...
Lahko noč...ponočnjaki...

la la la

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 8:20:22   
mbd0411
Jutro!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bethany,a tvoja že risanke gledauser posted image ,saj bi naš tudi.user posted image
Dali,kaako ?
Naš Nik veselo po žlički je.Pa kar sedel bi že.Ima novega prijatelja-"Pametni kuža",res super igrača.Se toliko zamoti z njim.Pa tako ga objema.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 9:37:48   
Bethany
jutrooo!

mi smo bili zdajle dobro uro brez štroma in komi sem si pripravla zajtrk... user posted image user posted image elektrika rules!! sem ugotovila, da je kuhinja brez nje popolnoma neuporabna.

mbd, ja risanke so elini zelo zanimive - pisane barve, premikanje... kot očarana zre v tv. user posted image user posted image

zdajle se pa najema, oblečema in hitro na sprehod, ker se ji že fejst drema

cauuu

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 10:58:11   
brkn83
Pozdravljene.

Js pa sem danes že bolj zgodaj vstala in sem zdej mal pospravila in dala cote prat. Sedaj pa čakam, da se Nik zbudi in se potem najeva in greva na en sprehod. Danes je kr lepo vreme, sam ko ne bi tolk pihalo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 12:28:59   
Bethany
Brrrr, zunaj piha ko sto user posted image user posted image user posted image !!! Me je skor odpihnilo z vozičkom vred...

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 12:50:58   
Dali*
Ja, noro piha. Jst sem obesla brisače ven, pa mi je po 5 min pihanja utrgalo štrik. tko, zdej gredo pa še enkrat v stroj. user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 15:24:39   
cita
Piha ko pr norcih sem šla po taveliko v šolo pa v pikapolonico in trgovino pa sem si rekla dober da me je velik skup da me vsaj odpihnat ne more tk hiteruser posted image user posted image user posted image ...
Zdej pa mislim da bo še dež se je tk pooblačilo tle pr nas...

In kako ste kaj drugače kaj kej počnete???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 16:06:06   
Lolita23
Živjo!!!

Kako smo??Naša  mala je spet aktivna po parih urah bedenja, zdaj končno spi že eno uro, upam, da še kake dve skupi spravi, ker je mal prveč po moje budna.user posted image user posted image

Jaz bom kar kupila kengurujčka, ker nobenega o bodočih moških nosilcev ne bom mogla prepričat, da kaj drugega nosijo.user posted image user posted image user posted image user posted image
V ponedeljek se pa mi kopamo, komaj čakam, potem pa upam, da gremo ven, to pa še bolj, čeprav me še rit kar boli.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 17:48:15   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Jaz bom kar kupila kengurujčka, ker nobenega o bodočih moških nosilcev ne bom mogla prepričat, da kaj drugega nosijo.user posted image user posted image user posted image user posted image


lej kok sexi zgleda user posted image
user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 18:20:07   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Jaz bom kar kupila kengurujčka, ker nobenega o bodočih moških nosilcev ne bom mogla prepričat, da kaj drugega nosijo.user posted image user posted image user posted image user posted image


lej kok sexi zgleda user posted image
user posted image


lepo lepo sej moškim paše kaj takega seveda...user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 19:09:02   
martka
hoj babuške!
jaz sem svoji mali princeski morala dat svečko, da bi lahko kakala.
tako je boga, ko joka in se napenja, pa ne gre in ne gre.

kaj čmo. hvala bogu, da ji sploh lahko kaj dam. no, zdaj bom videla kdaj bo zagrabilo.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 20:42:11   
mbd0411
Martka,tudi Nik je tako bogi pri kakanju.Grozno mi je včasih kako se muči in napenja.Sem pa ugotovila,da korenčka ne sme veliko ali nič.No,mi smo že na GH.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 21:51:10   
Bethany
hejla, en večerni pozdrav še od mene,

Elina danes spi že od sedmih, se je spet tak upirala popoldanskemu spancu, da je trajalo in trajalo, pa je naenkrat bila ura sedem, zdaj pa še kr spi. Imam občutek, da bo danes pestra noč. user posted image Zato pa tole napišem in grem spat.

Danes sem testirala sling, zavezovanje je kul, tud not jo dat je kr šlo, ampak je po petih minutah začela tečkat, pa smo šli ven. Pol sem jo dala čez kake pol ure še v sleepy wrap, pa je zdržala sam par minutk not... user posted image user posted image Zdej pa ne vem, al samo danes ni njen dan za take stvari, ali ji pač ni fajn not. Sam na rokah bi bla pa non stop... user posted image ej, ne vem, bom vidla v naslednjih dneh, kako bo. Rada bi, da ko je tečna in se joka, pa jo umiri samo naročje, da bi jo dala v sling ali sleepija, pa bi bla zadovoljna, men pa tud ne bi roke odpadle...

aja, kengurujček pa mi ni preveč všeč, tak čudno visi not, čeprav se pa ni nič bunila... to je blo včeraj. Me zanima, kako bo jutri.

tako, zdaj grem pa v mižule, me neki utrujenost preganja, pa nek čuden občutek slabosti v želodcu... user posted image user posted image

lahko noč, babnce! user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Celjske in okoliške mamice
27.3.2009 22:28:09   
katja_p
Po dolgem časi še od mene glas. Tamala spi, jo je oča dal v postlo že ob 20.00, ko mene ni blo doma, ker je bla zaspana. In zdaj sam čakam alarm, da bo treba jest (nazadnje sva jedle ob 18.00, pa še to bolj klavrno). Imam pa čudn filing, da bo zjutri treba zgodi vstat user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 9:51:04   
tadeja81
evo mene po dolgem času.dons je bla pa tolk fajna noč, da kr ne morm verjet, da je kej takega možno. zaspala je ob pol desetih in prvič sma jedle ob petih in pol ob pol devetih.what a night!zdele mi pa mal drema v vozeku.sma včeri nabavla marelo, da jo mam v stanovanju in jo lahka mal uspavam.če bo ratalo,včeri je spala ene pol ure not, boljše kot na rokah.

a je katera že nehala dojit in daje samo dodatek???

lep dan in cartajte svoje sončeke

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 9:58:03   
Bethany
Jutro,

mi smo tud imeli fajno noč, čeprav kazalo ni tako. Ker je včeraj zaspala že ob sedmih, sem pričakovala prvo budnico okoli polnoči. Takrat se jesicer neki oglašala, ampak je kr zaspala nazaj do treh, sma jedle in je bo štirih že nadaljevala s spanjem. Ob pol šestih je bila spet budna, sma menjale pleničko, pa sem jo kr k sebi vzela, priklopila in je kmalu zaspala. Smo spali do osmih. user posted image user posted image

Danes je pa ful bedno vreme... za sprehod slabo kaže. user posted image

Katja, kak ste se mele včeri?

Tadeja, mi še kar dojimo, zvečer pred spanjem pa dobi še mal dodatka, pa čez dan pred sprehodom.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 13:48:59   
Lolita23
Živjo!!!

Bi mi mogoče dala katera naslov maila, da ji pošljem sliko naše male princeze, pa jo ona da gor, men noče in noče delat.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 15:25:36   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Bi mi mogoče dala katera naslov maila, da ji pošljem sliko naše male princeze, pa jo ona da gor, men noče in noče delat.



lolita, si probala na naslovu shrani.si? je čist enostavno. lahk pa men pošlješ, pa bom dala gor. ti pošljem zs.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 15:27:47   
martka
no, svečka je pomagala. upam le, da bo zdaj kakala prej kot čez en teden.

danes je bila gaja ob 8h na zizi, potem pa sem šla jaz učit in gaja je do 12.30 ostala sama z atijem. imel je dve steklenički mojega mleka. v vsaki 150ml.
no ob 10h je zaspala in sta šla na sprehod. ob 11h sta prišla domov in se je zbudila. jest pa ni hotela. vsega skupaj je pojedla 100ml.
ko sem prišla domov se mi je smejala in se pogovarjala z mano in... jedla!
potem je ob 13.15 zaspala in spala eno uro. zdaj je v igralnici in veselo razbija po igračah in se obrača levo in desno, ker sem ji končno umaknila tisti vzglavnik proti bruhanju. (pa med spanjem je 2x klicala mami, hrana! in po spanju tudi).

skratka, lepo sta preživela dopoldne in tudi gaji ni bilo hudega.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 18:42:44   
NoBady
Pozdravček!
Jst se končn mal boljš počutim, smo pa dans tut že prvič šli ven za dlje časa... je mel moj ati rojstn dan in smo šli na kosilo... je bil mali ful pridn skos spal v vozičkuuser posted image

katja_p tale link o risankah sm si tut že jst shranla...bo prav prišel, glede na to kake butaste vrtijo po tv...o nekih samih pošastih pa se strelajo pa tepejo med sabo, pol se pa starši sprašujejo zakaj je njihov otrok takuser posted image

mbd-- smem uprašat kolk je star Nik?
pa še zanima me kko ste mamice s fantki luleka povijale, k men je babca rekla da ga morm gor obračat pa je  vedno cel moker kadar ga goor obrnemuser posted image  

kengurujček-- js sm ga dobila na izposojo in mislim da ga bo bolj ati prakticiru ko jst...user posted image sam če bo Taj hotu notr bit...






_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Celjske in okoliške mamice
28.3.2009 19:01:12   
martka
user posted image gaja v oblekici   user posted image  pa še v eni

user posted image za dobro jutro

user posted image  ko pride s sprehoda in spi v veliki postelji

user posted image  tule spim


da ne boste rekle, da je ne pokažem...



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?