|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hofer
2.3.2009 17:26:08   
Korina1
To je pa tudi v našem Hoferju in Lidlu, moraš bit kar spreten da sproti zlagaš v voziček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: hofer
2.3.2009 17:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

To je pa tudi v našem Hoferju in Lidlu, moraš bit kar spreten da sproti zlagaš v voziček.


Zato pa si vzamem čas, ko vse plačam, in pregledam račun vedno v bližini blagajne. Sem že ugotovila zaradi te hitrosti, da sem imela računan 2x isti izdelek.user posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: hofer
2.3.2009 17:49:06   
Korina1
Račun tudi jaz vedno pregledam v vsaki trgovini pa k sreči je bilo v zadnjem času vse prav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: hofer
2.3.2009 18:03:26   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

To je pa tudi v našem Hoferju in Lidlu, moraš bit kar spreten da sproti zlagaš v voziček.


Zato pa si vzamem čas, ko vse plačam, in pregledam račun vedno v bližini blagajne. Sem že ugotovila zaradi te hitrosti, da sem imela računan 2x isti izdelek.user posted image



To mi je pa najbolj obupna stvar v trgovinah, ko tako hitijo. Še zložim ne vse nazaj v voziček.....že računa in steguje roko za denar.  In ko sem enkrat rekla, da bom dala še cente.....mi je rekla, da jih ne rabi, ker jih je že naštela, pa čeprav sem zelo hitela. Kaj mene briga, če ti rabiš al ne rabiš. In mi je hotla vrnit skoraj za 5 evrov kovancev, namesto da bi vzela moj drobiž in mi vrnila bankovec. V glavnem, nisem se dala, je lepo pospravila svoje kovančke in vzela moje.

Drugače sem pa kar potrpežliva stranka in se nikoli ne pritožujem....le včasih v mislih....


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: hofer
2.3.2009 18:12:22   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Država bo imela še enega nezaposlenega, ki mu bo nudila podporo. Zakaj že?



Ja, in? Nekatere izuči samo , če jih udariš po žepu. Pa naj doma pred TVjem preklinja.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 18:14:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: hofer
2.3.2009 18:16:49   
haloze
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Dones sem pa doživela v njem kr mali šok.Sva šla z mojim v trgovino in seveda je bila gužva kot ponavadi .Vrsta za blagajno pa do srede trgovine delala pa je samo ena.Po godrnanju mnogih končno trgovka pozvoni in pokliče še eno moj pa reče ja jest nevem a tle spijo al kaj vedno je vrsta do srede štacune.Ko pride una vn iz pisarne (pogledata dve čš kaj je )No ena od niju se le spravi proti blagajni odmakne tiste rože in reče na gas MATR STE VSI RAZVAJENI  PIZ.A .Skor me je kap da si lahko trgovka sploh kej takega upa rečt pričo strank v trgovini.


Kolkr se v tem Hoferju zamenja trgovk, se ne čudim zakaj temu tako 
In ja, jaz ponavadi vedno narajmam vrsto do jogurtov user posted image user posted image user posted image , blagajna pa samo ena odprta. Seveda 2 prodajalki veselo klepetata za paleto.user posted image

In na tak besedni zaklad obstaja posebna knjiga pritožb, ki je zelo učinkovita v takih primerih. Moj stric je napisal pritožbo zaradi še gršega obnašanja in tista je zelo zelo hitro odletela.Je nakupoval in zapravil olala € tam, prosi za originalen račun zaradi s.p.-ja, trgovka pa ga je na tak način odpikala, da so bili vsi za njim zgroženi nad njo. Kaj vse je bilo izrečeno raje ne napišem, dala pa je jasno vedeti, da mora ona pohiteti ker je njena stimulacija odvisna od števila strank na uro.user posted image user posted image user posted image In za take nima časa. Pa čeprav je zapravil res veliko €.

Sej sem klicala direkt na njihovo zastopništvo in bojo ukrepal


In ti misliš, da si vsem po godu? Da se vedno lepo, prijazno obnašaš? Mogoče se moraš tudi nad svojim obnašanjem malo zamisliti.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: hofer
2.3.2009 18:18:44   
Anonimen
Kaj pa vem, pojma nimam, tako malo hodim po trgovinah, da ne opazim, pa se ko grem bolj zeltim cez kot ne, se mi zdi.

Sem bila pred kratkim prijetno presenecena v Mc, me je prodajalec klical, da je neka roba prisla, da lahko pridem iskat in ko sem prisla tja povedal, da bo jutri neka akcija, da se mi splaca se en dan pocakat in se opravicili, da tega ni povedal po telefonu. Tako da je bil cel tak kot bi direkt iz sole prisel. Plus tega, da me je cez dva dni klical, da je prisel naroceni selotejp (ni glih stvar, za katero bi clovek klical iz Mc Tehnike user posted image ).

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: hofer
2.3.2009 18:46:59   
Anonimen
Pri nas v Hoferju tudi ponavadi dela le ena blagajna čeprav je gužva ampak hitro gre.Pa še nisem naletela na nobeno niti v Sparu,Tušu ali Mercatorju,da bi se slabo obnašala.Pri nas so prijazne trgovke v vseh trgovinah moram jih pohvalit.Nisem še mela problema ali naletela na kero,ki bi se zarežavala ali kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: hofer
2.3.2009 18:58:43   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa vem, pojma nimam, tako malo hodim po trgovinah, da ne opazim, pa se ko grem bolj zeltim cez kot ne, se mi zdi.

Sem bila pred kratkim prijetno presenecena v Mc, me je prodajalec klical, da je neka roba prisla, da lahko pridem iskat in ko sem prisla tja povedal, da bo jutri neka akcija, da se mi splaca se en dan pocakat in se opravicili, da tega ni povedal po telefonu. Tako da je bil cel tak kot bi direkt iz sole prisel. Plus tega, da me je cez dva dni klical, da je prisel naroceni selotejp (ni glih stvar, za katero bi clovek klical iz Mc Tehnike user posted image ).


Mic, daj povej, a si mela kiklco gor?user posted image Ker mene še za naročene stvari iz DZSja ne pokličejo user posted image user posted image user posted image , sploh pa ne zarad selotejpa.user posted image user posted image user posted image Mislim, tole že liči na osvajanje, da te nekdo kliče, da je selotejp prišel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: hofer
2.3.2009 19:02:22   
Anonimen
Mic, daj povej, a si mela kiklco gor?user posted image Ker mene še za naročene stvari iz DZSja ne pokličejo user posted image user posted image user posted image , sploh pa ne zarad selotejpa.user posted image user posted image user posted image Mislim, tole že liči na osvajanje, da te nekdo kliče, da je selotejp prišel.


Nisem user posted image , ampak ocitno je zenska v tehnicni trgovini na periferiji prava rariteta.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: hofer
2.3.2009 19:07:04   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni je pa vedno smešen folk, k se v trgovini zdira na prodajalke kolk so počasne, potem pa jih vidiš v koloni za loto, pa vsi mirno čakajo, da vplačajo tisti bogi listek user posted image


Enako.
Pa mene prav razjezi, ko se eni do njih obnašajo kot bogovi. In to so točno takšni, katerim se rit preveč sveti, da bi šli delat v Hofer ali Lidl, kjer skoz iščejo, raje od dodatne socialne pomoči živijo. Dejstvo je, da so že trgovke po izobrazbi postale ful izbirčne, pa one to ne bi, pa tega ne bi, zraven je pa 3/4 ljudi, ki vam dnevno strežejo, bolj izobraženih od vas. Samo da njim ne pade krona iz glave, da delajo in si prislužijo svoj denar, kot pa da od države živijo. Pa naj pove katera iz kadrovske teh večjih družb, koliko ljudi z višjimi stopnjami izobrazbe se dnevno prijavi na takšne razpise.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: hofer
2.3.2009 19:08:10   
Njuškalo
Ker sem včasih delala v Hoferju, lahko sklepam, zakaj dela samo ena kasa- ker jih je v trgovini 3, največ 5- za tiste trgovine z več prometa in to skupaj s poslovodjem. Računajte pa, da je potrebno zložiti precej palet robe, skrbeti za čistočo trgovine, za urejenost sadja in zelenjave, pobirati kartone itd itd..aja, pa kupci tudi akcijo- predvesem obleke zelo radi razmečejo- tako, da je ogromnooo dela.Ponavadi si fertik okoli sadja , pa lahko spet narediš nov krog, ker nekateri kupci tudi vse razbrskajo, ne vem kako jim to uspeva. In zato sklepam, da se trudijo, da bi jih bilo na blagajni čimmanj, da lahko druge še po trgovini kaj naredijo. Ima pa Hofer delavnike uradno fajn, neuradno pa niti ne..vsaj po mojih izkušnjah, ni bilo nič nenavadnega biti v trgovini čez polnoč, uradno do desetih zvečer. Poleg tega je odnos v Hoferju katastrofa, pa še bi se dalo naštevat. Je pa seveda tudi možno, da prodajalka na kasi ni tako hitra kot bi morala biti, pa je zato treba dalj časa čakat. To naj ne bi bilo tako, to pa res. V Lidlu so stvari precej drugačne kar se tiče odnosa, tako da jaz veliko raje delam tam, je pa tempo tudi kar pester- veliko dela, malo ljudi. Tako, da mogoče je tudi kje v Lidlu gužva, ker je ljudi premalo. Za une, ki se pritožujete, kako so hitri v Lidlu, Hoferju..imam pa samo eno vprašanje: ali vam je všeč, da hitro pridete na vrsto? Sklepam, da vam je to vsem všeč..a pa kdaj razmišljate, kako pride do tega, da hitro pridete na vrsto? A se vam ne zdi malo nefer, da ste radi hitro na vrsti, vendar naj se pri vas tempo zelo upočasni, ker zlagali bi pa stvari počasi?To žal ne gre...Lidlovain Hoferjeva prednost in značilnost je HITROST-če želite počasno kasiranje, je mogoče bolj primeren Mercator.Sicer tudi dražji, ampak počas vas bojo pa le pokasiral. Kar se tiče neprijaznosti do strank, to ne bi smelo biti, se strinjam, tudi sama imam včasih poln kufer vsega, pa stranki še vedno lepo povem, kar želi, to moraš pač malo tudi požret, če delaš z ljudmi.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: hofer
2.3.2009 19:11:26   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Dones sem pa doživela v njem kr mali šok.Sva šla z mojim v trgovino in seveda je bila gužva kot ponavadi .Vrsta za blagajno pa do srede trgovine delala pa je samo ena.Po godrnanju mnogih končno trgovka pozvoni in pokliče še eno moj pa reče ja jest nevem a tle spijo al kaj vedno je vrsta do srede štacune.Ko pride una vn iz pisarne (pogledata dve čš kaj je )No ena od niju se le spravi proti blagajni odmakne tiste rože in reče na gas MATR STE VSI RAZVAJENI  PIZ.A .Skor me je kap da si lahko trgovka sploh kej takega upa rečt pričo strank v trgovini.


Kolkr se v tem Hoferju zamenja trgovk, se ne čudim zakaj temu tako 
In ja, jaz ponavadi vedno narajmam vrsto do jogurtov user posted image user posted image user posted image , blagajna pa samo ena odprta. Seveda 2 prodajalki veselo klepetata za paleto.user posted image

In na tak besedni zaklad obstaja posebna knjiga pritožb, ki je zelo učinkovita v takih primerih. Moj stric je napisal pritožbo zaradi še gršega obnašanja in tista je zelo zelo hitro odletela.Je nakupoval in zapravil olala € tam, prosi za originalen račun zaradi s.p.-ja, trgovka pa ga je na tak način odpikala, da so bili vsi za njim zgroženi nad njo. Kaj vse je bilo izrečeno raje ne napišem, dala pa je jasno vedeti, da mora ona pohiteti ker je njena stimulacija odvisna od števila strank na uro.user posted image user posted image user posted image In za take nima časa. Pa čeprav je zapravil res veliko €.

Sej sem klicala direkt na njihovo zastopništvo in bojo ukrepal


In ti misliš, da si vsem po godu? Da se vedno lepo, prijazno obnašaš? Mogoče se moraš tudi nad svojim obnašanjem malo zamisliti.


Če posteno plačam in če nikomur nič nočem sigurno nebom dovolila da mi prodajalka ,ki ima slab dan in ji je vse težko delat reče da smo razvajene pizde.Ne dovolim nikomur da tako govori še manj pa njej.Če se je odločila za ta poklic sse je morala zavedati da ima opravka z ljudmi in mora poznati vsak kanček bontona.Kar se pa čiče vrste sem pa tudi sam velikokrat stala v njej in nisem nič rekla.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: hofer
2.3.2009 19:19:18   
haloze
Daj no prosim te, saj ni rekla osebno tebi. Saj verjetno ji je blo potem žal, ko je to rekla in tudi nerodno, ko ste jo vsi slišali. Kaj ti nikoli ne rečeš  kaj takega, za kar ti je potem žal in veš, da ni prav, da si to rekla?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: hofer
2.3.2009 19:32:47   
evi28

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Sem že ugotovila zaradi te hitrosti, da sem imela računan 2x isti izdelek.user posted image




To se je meni enkrat zgodilo, vendar sem opazila šele doma. Ko sem naslednjič šla v Hoferja , pokazala račun in dobila pač še en tisti artikel. Mogoče bi lahko dobila povrnjen denar, vendar se nisem bockala za tista 2 eura.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: hofer
2.3.2009 19:57:09   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

To je pa tudi v našem Hoferju in Lidlu, moraš bit kar spreten da sproti zlagaš v voziček.


Se strinjam. Največkrat sem v Mercatorju doživela blazno "hitrost" blagajničarke, zaradi česar sem se počutila kot da poganjam korenine. Mene osebno bolj moti osebni pogovor med blagajničarkami pri celi vrsti ljudi, ki čakajo, da se kaj premakne. So pa povsod neke "cvetke", ne samo v poklicu prodajalk...

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: hofer
2.3.2009 20:02:59   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Daj no prosim te, saj ni rekla osebno tebi. Saj verjetno ji je blo potem žal, ko je to rekla in tudi nerodno, ko ste jo vsi slišali. Kaj ti nikoli ne rečeš  kaj takega, za kar ti je potem žal in veš, da ni prav, da si to rekla?


Očitno si nastrojena za prepir jest nisem misnla tega da se tukaj skrgamo.
Ne sama nisem nikoli rekla kej takega če te pa že slučajno zanima sem po poklicu tudi sama trgovka in si nikoli nisem dovolila česa takega.Ko pa pogleda proti tebi pa nevem komu bi drugače še rekla.
Skratka to si nebi smela dovoliti in me ne zanima če ji je bilo potem še žal ker se je še vedno potem obnašala zelo arogantno.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: hofer
2.3.2009 20:10:09   
haloze
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Daj no prosim te, saj ni rekla osebno tebi. Saj verjetno ji je blo potem žal, ko je to rekla in tudi nerodno, ko ste jo vsi slišali. Kaj ti nikoli ne rečeš  kaj takega, za kar ti je potem žal in veš, da ni prav, da si to rekla?


Očitno si nastrojena za prepir jest nisem misnla tega da se tukaj skrgamo.
Ne sama nisem nikoli rekla kej takega če te pa že slučajno zanima sem po poklicu tudi sama trgovka in si nikoli nisem dovolila česa takega.Ko pa pogleda proti tebi pa nevem komu bi drugače še rekla.
Skratka to si nebi smela dovoliti in me ne zanima če ji je bilo potem še žal ker se je še vedno potem obnašala zelo arogantno.


verjetno bo luna kriva, da se prepiram s tabo.Sorry.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: hofer
2.3.2009 20:12:41   
seny
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni je pa vedno smešen folk, k se v trgovini zdira na prodajalke kolk so počasne, potem pa jih vidiš v koloni za loto, pa vsi mirno čakajo, da vplačajo tisti bogi listek user posted image


Enako.
Pa mene prav razjezi, ko se eni do njih obnašajo kot bogovi. In to so točno takšni, katerim se rit preveč sveti, da bi šli delat v Hofer ali Lidl, kjer skoz iščejo, raje od dodatne socialne pomoči živijo. Dejstvo je, da so že trgovke po izobrazbi postale ful izbirčne, pa one to ne bi, pa tega ne bi, zraven je pa 3/4 ljudi, ki vam dnevno strežejo, bolj izobraženih od vas. Samo da njim ne pade krona iz glave, da delajo in si prislužijo svoj denar, kot pa da od države živijo. Pa naj pove katera iz kadrovske teh večjih družb, koliko ljudi z višjimi stopnjami izobrazbe se dnevno prijavi na takšne razpise.



user posted image user posted image user posted image Točno tako kot si napisalauser posted image user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: hofer
2.3.2009 20:44:43   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tia, tebe bi pa jaz na kaso postavila, tam v soboto od šest do šest, pa da te vidimo.

------------------
Jaz tudi user posted image . Me zanima, če bi še tako pogosto spraševala glede soc. pomoči user posted image ?!
Te reve, prodajalke, delajo kot črnci, ponavadi delo za dve osebi, in itak niso nikoli v redu in pridne. Gnjavijo jih tako stranke kot nadrejeni. Veš za kakšno plačo?! Za manj kot ti dobiš, ko si doma, verjetno.
Sem bila nekaj časa trg. potnica in poznam situacijo. Verjemi, da marsikje nimajo časa niti malice izkoristit.
In najbolj glup izgovor je, da so zato hodile v šolo in je to njihova stvar. Ni res, ko so se one šolale, po večini, je bil ta poklic relativno spoštovan in garancija za povprečno življenje.   Danes pa je vse skupaj prava žalost user posted image .

P.S.: Nisem pisala za Hofer, poznam bolj Mercator in Spar. V Hofru imajo višje plače (baje), samo je še bolj morilski tempo.


o rožica, kaj si se razcvetela malo a??? A so te z substralom zalivali...pa saj še ni sobota, ko je dan za substraluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
saj je prav tako...vsak ima svoje mnenje in izkušnje kajne...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: hofer
2.3.2009 20:52:35   
jakaracman
Po navadi nimam težav v trgovinah.Obnašam se lepo in tako se tudi drugi vedejo do mene.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: hofer
2.3.2009 21:04:38   
caillou
Tudi jest sem se zadnjič čudila v Hoferjevi trgovini, ko je bila vrsta do zadej in še naprej. No, saj je potem prišla še ena blagajničarka.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: hofer
2.3.2009 22:29:21   
Anonimen
Mim te teme pa ne morem.
Sem trgovka v Tušu.Pri nas je pa tak(v naši trgovini),če v vrsti stojijo že trije mora blagajničarka poklicat še eno.Če pokliče naprimer mene sem jezna ko hudič,ker ziher nisem spala v skladišču,ampak sem filala police,da lahko potrošniki nakupujejo,v miru,da se nobenim nikamor ne mudi.
Ko pa pride do blagajne pa mora bit takoj na vrsti.Prej se pa 2 ure šeta po štacuni.Tud jaz sem jezna na take ljudi.user posted image
Pa tud marsikej si mislim,ne rečem pa nič,normalno.
Kar se pa hoferja tiče,tam je trgovk minimalno na smeni,v blagajno pride res ko je že velika sila.Mi pa nikoli nebi padlo na pamet,da bi šla kako trgovko med police iskat in ji rekla,da nej gre v blagajno.Se pa najdejo taki bedaki.
Sam kaj si čemo,tak je,taka služba je naš kruh,bi pa raje delala v živalskem vrtu,kot pa v trgovini.user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: hofer
2.3.2009 22:39:13   
benika
No, jaz se bom pa malce navezala na žankin post. Sama sem totalno razočarana nad trgovkami v Tuš Planetu KR. Razumem, da so se na začetku privajale in da jim je bilo težko. Ampak tudi sedaj, če že ravno skočim tja, so blagajničarke katastrofalno počasne, tudi kakšna nesramna se najde vmes, Blagajne jim ves čas nekaj štekajo, nekatere potem še same ne vedo kje se jih glava drži...katastrofa. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?