|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
31.5.2009 19:33:42   
gosenica80
IZVIRNO SPOROČILO: @ndri

Mi smo bili lansko leto prvič in je bil naš star malo manj kot 1 leto. Res je malo bolj glasno a je zanimivo. Nismo ostali zelo dolgo a ves čas ki smo ga prebili tam smo uživali. Če je bili malčku preglasno sem ga stisnila k sebi in sva si v naročju skupaj ogledovala dogajanje. Za spomin smo na srečelovu dobili enga luštnega plišastega dedija. Verjamem pa da se nekomu ki ni iz LJ ne splača priti za malo časa in da je veliko težje če imaš več kot enega otroka.

Upam da bo tudi letos lepo vreme in da se vidimo user posted image


mi se pripeljemo 180km v mostec pa nam je prav fajn..en lep izlet in nam sploh ni težko prit tako daleč ker vidim ljudi ki so pomagali da sta moja dva otroka z menoj. prvič smo bili ko sta bila stara  3 mesece zdaj sta pa 16 mesecev

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
1.6.2009 23:36:38   
sneska
Meni je bilo prav luštno, Vita pa res še ni imela od piknika prav dosti, ampak se že prav veselim drugo leto, ko jo bom morala loviti:)
Drugače pa živahno, da je kaj, zame predvsem srečanje z mamicami "sotrpinkami" in "ogledovanje" otročkov, kakšni so postali. Ta mali pa ravno toliko, da so se malo med seboj pobožali in nasmehnili drug drugemu.:)


_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
1.6.2009 23:38:27   
sneska
Aja, kaj se je pa na odru dogajalo, pa ne vem - nas sploh kaj dosti ni zanimalo. Mi smo bili stacionirani blizu štanta, kjer si se registriral in dobil badž in slinček:)

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
2.6.2009 22:06:18   
Daschi
O srečanju si lahko preberete tudi tu: http://bibaleze.si/clanek/malcek/nedonosencki-v-mostecu.html

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
3.6.2009 23:02:23   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: sneska

Aja, kaj se je pa na odru dogajalo, pa ne vem - nas sploh kaj dosti ni zanimalo. Mi smo bili stacionirani blizu štanta, kjer si se registriral in dobil badž in slinček:)



Hehe, pri nas ista scena...Razen, da smo bili stacionirani nasproti štanta, smo pa prišli šele okrog 13. ure in bili kar malo začudeni, da se je ob 15, uri že vse končalo. no, mi smo še do petih vztrajali (popoldne, da ne bo kdo mislil zjutrajuser posted image ). A drugače je pa vsako leto tako "zgodaj" konec? No, bomo drugo leto res že ob enajstih prišli user posted image

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?