|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:33:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem šla zdaj pogledat malo na nosečniški koledar, sem misnla da bom laptopa vsekala ko je pisalo Nosečka, si še kar tukaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image men tud to piše...user posted image user posted image pa mu odg. da sem že nazaj pa se nič ne spremeni user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:36:57   
pocka
Jaz sem se pa glih najedla makovke pa putra z medom (za spremembo ni bila picauser posted image ), pa vas bom nehala brat,ker si bom drugče šla še jajca pečt.user posted image

Spet me tej lažni popadki matrajo, danes pa sploh, sem bila preveč aktivna čez cel dan, pa me verjetno zato toliko bolj pogosto...no,saj čez pol urce bo prišel moj čas, ko gre Taja spat in se samo še v posteljo zvalim.user posted image


Joj, danes ponoči sem sanjala,da sem rodila ful velikega fantka, pa v obraz je bil že malo odraslemu podoben, pa ful je imel neko piflarsko frizuro...ful skeri...pa še to je bilo,da sem že ležala v P z user posted image in se kao nisem sploh spomnila poroda, da je šlo vse kar samo od sebe in sploh nisem vedela,da sem rodilauser posted image ...mislim,da je res že skrajni cajt,da grem rodituser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:42:26   
drevozivljenja
user posted image meni nič ne pomaga.sva ravno v soboto,potem pa nekaj zelooo mokro na rjuhi in mojih nogahuser posted image ,,,,in sem šla v p ker sem mislila da je voda...bila je ena plast plodovnice(tako menijo g)....saj si več ne upamuser posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:49:53   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem šla zdaj pogledat malo na nosečniški koledar, sem misnla da bom laptopa vsekala ko je pisalo Nosečka, si še kar tukaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



tebi vsaj ne piše Otrok je že domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oz v nosečniškem koledarju seks in orgazem lahko pospešita porod, kot da mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja nič - user posted image user posted image user posted image user posted image bomo mogle začet...  user posted image user posted image user posted image mogoče bi ble bolj za akcijo, če bi pomislile, da po porodu kar nekaj časa ne bo nič user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, samo ta akcija user posted image user posted image user posted image zdaj je bolj podobna nekemu valjanju user posted image user posted image user posted image tak da me sploh ne mika user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:50:47   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Zdaj pa grem še v pekarno po kruh. Da bomo imeli kaj večerjati.

Pridem kmalu.

Čaaao



zdaj si mi dala idejo kaj bi jaz jedla za večerjo, jajčka na oko s sirom pa sveži kruhek in kozarec mrzlega mleka user posted image user posted image user posted image



jaz bom tudi jedla jajček na oko in sirček, njami, njami....samo čakam, da se obiski spokajo domov da lahko zasedem kuhinjo; če ne je gužva user posted image trebuh ovira


vidim da sem sprožla naval na jajčka user posted image user posted image user posted image

dober tek vsem, meni so že teknila in padla na plodna tla user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:52:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image user posted image za 9. del user posted image user posted image user posted image user posted image

tak zaj pa res upam, da se do konca tega dela preselimo vse na forum Dojenček-Starši čvekamo user posted image

Jaz pa sem tak zraven Lije zaspala da joj. Danes spim po obrokih,ko ona spi grem hitro jaz pa ruknem eno urco zraven nje. Ampak sem še vedno tak zaspana da joj.
Zdaj jo je šel moj previjat jaz pa mal tu gor posvetim kaj se dogaja user posted image



ja tko nekako, verjetno bomo pa še kar 10 del mogle spisat, da bomo vse popedenale, kar smo si zadale user posted image user posted image user posted image

ti pa kar lepo počivaj z žabiko, da se ti povrnejo moči user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:52:51   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem šla zdaj pogledat malo na nosečniški koledar, sem misnla da bom laptopa vsekala ko je pisalo Nosečka, si še kar tukaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



tebi vsaj ne piše Otrok je že domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oz v nosečniškem koledarju seks in orgazem lahko pospešita porod, kot da mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja nič - user posted image user posted image user posted image user posted image bomo mogle začet...  user posted image user posted image user posted image mogoče bi ble bolj za akcijo, če bi pomislile, da po porodu kar nekaj časa ne bo nič user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz bi pa moj ne upauser posted image user posted image user posted image user posted image PPravi, da raje še čaka par mesecov, mogoč bo pa men dovolj pa ga ponoči, kar izkoristimuser posted image user posted image user posted image



no ti držim pesti, da ti ta misija uspe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:53:28   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem šla zdaj pogledat malo na nosečniški koledar, sem misnla da bom laptopa vsekala ko je pisalo Nosečka, si še kar tukaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image men tud to piše...user posted image user posted image pa mu odg. da sem že nazaj pa se nič ne spremeni user posted image user posted image



ma ne se hecat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:54:23   
Pupa7
sem pa ugotovila, da sem dobila še en znak na bližajoči porod hahahaha, povečan apetit do abnormale user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj sem tak polna znakov, spremeni se pa nič ne user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:55:02   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

user posted image meni nič ne pomaga.sva ravno v soboto,potem pa nekaj zelooo mokro na rjuhi in mojih nogahuser posted image ,,,,in sem šla v p ker sem mislila da je voda...bila je ena plast plodovnice(tako menijo g)....saj si več ne upamuser posted image


plast plodovnice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 19:55:30   
Pupa7
no tko, zdej mam pa že konkretne samogovore, kam ste vse ušle??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:10:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem pa ugotovila, da sem dobila še en znak na bližajoči porod hahahaha, povečan apetit do abnormale user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj sem tak polna znakov, spremeni se pa nič ne user posted image user posted image user posted image

pupa boljše da ne gledaš več na znake user posted image user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:10:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no tko, zdej mam pa že konkretne samogovore, kam ste vse ušle??? user posted image user posted image user posted image
jaz sem tu user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:10:55   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no tko, zdej mam pa že konkretne samogovore, kam ste vse ušle??? user posted image user posted image user posted image
jaz sem tu user posted image



dolgo si se mi skrivala taši user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:11:15   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem pa ugotovila, da sem dobila še en znak na bližajoči porod hahahaha, povečan apetit do abnormale user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj sem tak polna znakov, spremeni se pa nič ne user posted image user posted image user posted image

pupa boljše da ne gledaš več na znake user posted image user posted image




sem že dognala ja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:14:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
dolgo si se mi skrivala taši user posted image user posted image user posted image
sem na relaciji kavč-računalnik user posted image user posted image



(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:14:28   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Joj, danes ponoči sem sanjala,da sem rodila ful velikega fantka, pa v obraz je bil že malo odraslemu podoben, pa ful je imel neko piflarsko frizuro...ful skeri...pa še to je bilo,da sem že ležala v P z user posted image in se kao nisem sploh spomnila poroda, da je šlo vse kar samo od sebe in sploh nisem vedela,da sem rodilauser posted image ...mislim,da je res že skrajni cajt,da grem rodituser posted image



user posted image  user posted image  user posted image  sem si ga kar zamislila...se spomneš, kaj je sanjal Švarci v filmu Junior? Dojenčka z njegovim frisom MAMA!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Jaz sem pa par dni nazaj sanjala, da sem rodila zelo mičkenega dojenčka, da je imel samo 2100 g in bil dolg 18 cm user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem pa ugotovila, da sem dobila še en znak na bližajoči porod hahahaha, povečan apetit do abnormale user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ...če je to znak, bi mogla jaz že parx ležat na porodni mizi...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:15:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
dolgo si se mi skrivala taši user posted image user posted image user posted image
sem na relaciji kavč-računalnik user posted image user posted image





sej jest grem počasi na relacijo postla, pa tam tud ostanem do jutra user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:16:32   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Joj, danes ponoči sem sanjala,da sem rodila ful velikega fantka, pa v obraz je bil že malo odraslemu podoben, pa ful je imel neko piflarsko frizuro...ful skeri...pa še to je bilo,da sem že ležala v P z user posted image in se kao nisem sploh spomnila poroda, da je šlo vse kar samo od sebe in sploh nisem vedela,da sem rodilauser posted image ...mislim,da je res že skrajni cajt,da grem rodituser posted image



user posted image  user posted image  user posted image  sem si ga kar zamislila...se spomneš, kaj je sanjal Švarci v filmu Junior? Dojenčka z njegovim frisom MAMA!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Jaz sem pa par dni nazaj sanjala, da sem rodila zelo mičkenega dojenčka, da je imel samo 2100 g in bil dolg 18 cm user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem pa ugotovila, da sem dobila še en znak na bližajoči porod hahahaha, povečan apetit do abnormale user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ...če je to znak, bi mogla jaz že parx ležat na porodni mizi...user posted image


ma jaz ga do zdaj nisem mela, apetita blaznega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:17:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri
user posted image ...če je to znak, bi mogla jaz že parx ležat na porodni mizi...user posted image
user posted image user posted image user posted image jaz pa se nič ne spomnim, da bi imela povečan apetit pred porodom?? No, sendvič pa Pingu sok, ki mi ga je moj prinesel v porodno se ne šteje med povečan apetit pred porodom.user posted image Ampak to je bil nuja,ker so sestre tak rekle user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:19:16   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
sej jest grem počasi na relacijo postla, pa tam tud ostanem do jutra user posted image user posted image user posted image
jaz sem tud Lijo že spraševala, če bi šle proti spalnici. Pa je začela kr nabirat user posted image user posted image
Tak da bomo še mal počakali, pa jo še podojim okoli 22h pol pa grem jaz tud na posteljo in tam ostanem do jutra..user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:19:30   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ma jaz ga do zdaj nisem mela, apetita blaznega user posted image user posted image user posted image



...tisti dan, ko sem rodila Mio sem uspela vase spravit le en košček čokolade...tako, da mogoče je res, da so znaki različni...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:22:40   
Steffi
Hi,

jaz sem imela danes pregled CTG v P in podatki za tabelo so +1 kg skuapj do sedaj +17 kg (sem malo anlizirala pridobivanje teže, v zadnjem dobrem mesecu sem "pridelala" 5 kg, glede na to da na koncu bi naj teža stagnirala oz. celo padla, jaz očitno še nisem v zadnjem mesecuuser posted image user posted image user posted image ), naslednji pregled v sredo 11.3.2009.  
Na CTG-ju sem bila 1 uro, ker se naša poba ni hotel zbuditi (smo ga zbujali sestra, jaz in G). Sem se pa spomnila kasneje, da bi morala zjutraj mal čokolade pojest in bi sigurno skakal kot zmešan. Tako je ponavadi vsako noč, ko se zvečer najem in potem imamo party v mojem trebuhu user posted image user posted image user posted image , kjer najbolj uživata user posted image  in user posted image . Moj user posted image  pa ves srečen naslednji dan reče: "Ma kako sva se včeraj nažurala." Imela sem tudi vaginalni pregled sem odprta 1 prst, maternični vrat zmehčan.

Vidim, da ste izjemno pridne kar se tiče čvekanja. 9 del BRAVO
 
kAJ JE KAJ NOVEGA? A IMAMO KAKEGA NOVEGA ZVONČKA ALI TROBENTICO OD VČERAJ????

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:23:03   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

sem šla zdaj pogledat malo na nosečniški koledar, sem misnla da bom laptopa vsekala ko je pisalo Nosečka, si še kar tukaj? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



tebi vsaj ne piše Otrok je že domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oz v nosečniškem koledarju seks in orgazem lahko pospešita porod, kot da mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hahaha, vidve sta pa originalne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 20:24:42   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri
user posted image ...če je to znak, bi mogla jaz že parx ležat na porodni mizi...user posted image
user posted image user posted image user posted image jaz pa se nič ne spomnim, da bi imela povečan apetit pred porodom?? No, sendvič pa Pingu sok, ki mi ga je moj prinesel v porodno se ne šteje med povečan apetit pred porodom.user posted image Ampak to je bil nuja,ker so sestre tak rekle user posted image user posted image



ma to piše tam pri 39. tednu hahahaha, jaz se samo malo tolažim user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Otroška trgovina na internetu 2.del
nada56

Kaj najraje bi kupovali preko interneta?

otroška obutev (6%)

otroška oblačila (22%)

otroška oblačila in obutev (6%)

otroška športna oprema (29%)

vse troje in igrače (37%)


Število vseh glasov: 140

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!