|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:30:47   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tako. Dete skopano, spančka. Mami skopana, na rr. Tati ni skopan, na svojem rač. Boh ne dej, da bi crknu računalnik! user posted image user posted image


pri nas pa tati skopan in že spi....mami skopana in na RR oz. FB....Žigec skopan in se na postelji igra z aviončki; tako je pri nas ko mali user posted image odspi urco čez dan, je pol težava zvečer, ker ne more zaspat...sva se ob 21-ih šla rihtat za spanje pa knjigico sem mu do 22-te brala ampak zaman...zdaj pa bomo čakali, da zaspi...moram pa počakat, če ne si vzame igračke in se gre kr v dnevno sobo igrat user posted image ; user posted image v trebuščku pa se nekaj preteguje in me kr boli zraven ko me brcne user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:31:01   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

trinity22 glede tega, da gledaš TV in uživaš, sem jaz pri sebi danes nekaj sklenila - jaz sem si danes glih mislila, zakaj bi se zdaj nekaj dolgočasila, pa v neke depresije padala, pa si tečnarila kdaj bom že šla v P, če pa mi nič ne manjka, nič me ne boli, od mene nihče ne pričakuje, da bi se preveč pretegnila, ljubi čas imam za klepete, kavice, sprehode po trgovinah ali zunaj - ZAKAJ NE BI UŽIVALA V TEH TRENUTKIH ZDAJ, KO SEM ŠE TEH PAR DNI BREZ OBVEZNOSTI (meni je to prvi user posted image )!


user posted image  user posted image  user posted image ...jaz se tudi s tem "tolažim"...vse dotlej, ko si moram čevlje zavezat user posted image  user posted image  user posted image  ali pa kaj iz tal pobrat...


Jaz sem si vse teniske in čevlje že pred kakim mesecem odvezala, dala vezalke not, sam nataknem in gremuser posted image user posted image user posted image  s tal pa se itak ne pobirauser posted image user posted image user posted image


sva že dve....sicer nogavice je pa user posted image gor navleč user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:31:06   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Jaz se kar dostix zamislim nad mojim očetom, ki že par let "nosi" takšen trebuh naokoli: KAKO, DA MU NI MUČNO? ...in pol mi reče: Ja, vidiš, kako trpim?! user posted image  user posted image  user posted image ...dej, fant, primi se mal v roke DDDDD?


user posted image user posted image user posted image  jaz sem isto zadnjič razmišljala, ko je ena mamica rekla, da je bila njena prva misel po porodu: spet "jo" vidim user posted image user posted image user posted image  nekateri moški pa "svojega" niso videli že leta... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:32:57   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
naj se raje britja drži user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image ...mu bom predlagala...ma, mislim, da bi predolgo trajalo - je zelo natančen user posted image  user posted image  user posted image


ah, jaz dokler sem se lahko brila, sem..zdaj pa nič več....no, vsaj ne rastejo tako hitro...v P pa te tako al tako babice pz. sestre za porod pripravijo tak da po porodu se bom pa že sama rihtala user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:33:02   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

 Jaz sem vam tudi prišla zaželet samo še lahko noč. user posted image


lahko noč user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:34:03   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

....kaj veš, če bomo pridno čvekale morda tudi 10-ka pade samo dvomim, bomo prej vse v vrsti pred P stale user posted image


Hola mama_m...ah, jaz sem mojemu user posted image  dala še dva do max tri tedne počitnic...user posted image  user posted image ...pol pa dovolj...me že pomlad kar razganja in vleče ven...tako da komaj čakam fure z vozičkom...glih danes sem mojega prepričala, da bomo moj avtek prodali šele jeseni, da bom jaz lahko več na obali...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:34:24   
Najaa
mamaM ful imaš dober podpis. Kaj pa pol, ko boš 2x prespala, boš menjala podpis?user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:35:28   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

....kaj veš, če bomo pridno čvekale morda tudi 10-ka pade samo dvomim, bomo prej vse v vrsti pred P stale user posted image


Hola mama_m...ah, jaz sem mojemu user posted image  dala še dva do max tri tedne počitnic...user posted image  user posted image ...pol pa dovolj...me že pomlad kar razganja in vleče ven...tako da komaj čakam fure z vozičkom...glih danes sem mojega prepričala, da bomo moj avtek prodali šele jeseni, da bom jaz lahko več na obali...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:35:59   
yania
Ooo...spet novi del....kaj tolk pišete...sej prav, samo nazaj pa ne grem brat....

No, če katero zanima, koliko naj bi user posted image  pojedel....Najaa je rekla, naj gor napišem, če bom klicala v zdr.dom...naš mali je včeraj po 90 ml zelo jokal in pri podiranju kupčka sesal moj vrat, lica, ma tudi pleničko (tetra) je v usta tlačil, ko je hotel šeeeee....no in se vdam in grem narediti še 30 ml mleka, pa poje tudi to, in potem zadovoljen zaspi za 4 urce...potem pa, ponovi vajo....
meni se to zdi preveč in sem klicala dr.nakar mi sestra razloži:
toliko kot ima kg, krat 1.5 in dobiš koliko ml naj bi zaužil v enem dnevu (24 urah)....razdeliš na ene 8 obrokov..je rekla, bolje da večkrat po malo, kot pa na 4 ure....

Pri nas je to tako: ima malo čez 3 kg=

3000 g X 1.5 = 4500.....no naj bi pojedel 450 ml : 6 obrokov = 75 ml na obrok...
ali 450 : 8 = slabih 60 ml

No jaz sem mu dala že dvakrat po 60 čez dan in revež komaj zdrži 2 uri in pol, potem ga še malo nosim in hecam, da zdrži skoraj 3 ure....zdej sem mu pa 90 naredila, in zadovoljno spi...upam da 4 ure...
Ja je rekla, da čaja absolutno ne, in da naj dam , če bo hotel vodo po žlički...ma sem poskusila, pa je x4 ven pljunil s slino vred user posted image user posted image user posted image  mu ne odgovarja....zato ker ni dobro, pa še hladno...user posted image user posted image
Aja, še to, je rekla, da naj ne gledam na škatlo Aptamila, ker tam preveč piše naj user posted image  pojejo...no naš bi pa še več kot tam piše user posted image user posted image ,,,,če poje preveč, se mu preveč razteguje želodček in še probleme ima s krči in to...pa še prav je imela, ko je res prdel zdej ene 4 dni in jokal...bomo videli, če bo zdaj kaj boljše....

< Sporočilo je popravil yania -- 9.3.2009 22:39:45 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:39:11   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tako. Dete skopano, spančka. Mami skopana, na rr. Tati ni skopan, na svojem rač. Boh ne dej, da bi crknu računalnik! user posted image user posted image


pri nas pa tati skopan in že spi....mami skopana in na RR oz. FB....Žigec skopan in se na postelji igra z aviončki; tako je pri nas ko mali user posted image odspi urco čez dan, je pol težava zvečer, ker ne more zaspat...sva se ob 21-ih šla rihtat za spanje pa knjigico sem mu do 22-te brala ampak zaman...zdaj pa bomo čakali, da zaspi...moram pa počakat, če ne si vzame igračke in se gre kr v dnevno sobo igrat user posted image ; user posted image v trebuščku pa se nekaj preteguje in me kr boli zraven ko me brcne user posted image user posted image


Pri nas pa Mia zaspi v 15 minutah...samo da začne smrčat pa smo zmagali...in pol imamo lahko cel žur pri hiši in bo spala svojih 12 ur...tudi kadar se ponoči polula in jo preoblačiva, je kot en mali satelitek in ne more niti toliko spregledat, da bi kaj sodelovala user posted image ...našemu tatkotu pa samo posteljo omeniš ali pokažeš vrata od sobe in že zleze skupaj user posted image  user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:40:08   
Najaa
yania, hvala da si tole delila z nami. Ma sej po moje se moraš ravnat po otroku. Naj piše na aptamilu kar če, če on hoče jest, mu moraš dat, ni druge. user posted image  Moja se sicer doji, ampak poje pa različno. Od 70 naprej. Pol več ne tehtam, ko je enkrat 60-70. Pa da ne boste misle, da skoz tehtam. Sam zdej, da mal vidim, kako nama gre. Sem se pa pozabla danes pohvalit, da ima že tono in pol! user posted image user posted image  2500g.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:40:35   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

jap .... pa denarnico tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:42:04   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mamaM ful imaš dober podpis. Kaj pa pol, ko boš 2x prespala, boš menjala podpis?user posted image


Pol bo kakšne hudičke lepla gor ali pa kakšne obredne verze za sprožitev poroda user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:43:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mamaM ful imaš dober podpis. Kaj pa pol, ko boš 2x prespala, boš menjala podpis?user posted image


Pol bo kakšne hudičke lepla gor ali pa kakšne obredne verze za sprožitev poroda user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

Piruri, prav pogrešala sem te. user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:43:47   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

nič grem jaz pančkat, danes spet končno v svojo posteljo jupiuser posted image user posted image user posted image user posted image

nočka vsemuser posted image user posted image

če pa bo šla katera rodit, pa ji želim da bo čim krajše in čim manj boleče: good luck


lahko noč

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:44:02   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Sem se pa pozabla danes pohvalit, da ima že tono in pol! user posted image user posted image  2500g.


Dve in pol user posted image  user posted image  user posted image ...ma pika mala lepa...user posted image  user posted image  user posted image ...samo, da bo zdrava...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:45:18   
yania
Nič grem se jaz mal k mojmu stisnit, ker ga že jutri nič ne bo zvečer spet, ko imajo eno fešto, na mučenike....da ne boste pozabile čestitat svojim lubijem...


No sej, zadnjič so imele punce žur za 8.marec, pa se meni ni dalo, pa je kar moj šel, potem pa pravi- veš jutri imamo pa mi moški žur....aja? sem rekla...kot da sem zadnjič pa jaz šla..user posted image user posted image

no sej zraven punc so tudi moški bili, da ne boste mislile, da so bile same....

No lahko noč....pa naj se kaj začne tistim najbolj nestrpnim.....
lepe sanje

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:46:23   
Najaa
Še ena od Nike za lahko noč. user posted image

user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:46:32   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Piruri, prav pogrešala sem te. user posted image


Ja, zdaj imam malo več časa...sem dala svojo "obrt" malo na stran...in pozno zvečer pridem do računalnika, pa si urejam album za našega malega...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:47:10   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

trinity22 glede tega, da gledaš TV in uživaš, sem jaz pri sebi danes nekaj sklenila - jaz sem si danes glih mislila, zakaj bi se zdaj nekaj dolgočasila, pa v neke depresije padala, pa si tečnarila kdaj bom že šla v P, če pa mi nič ne manjka, nič me ne boli, od mene nihče ne pričakuje, da bi se preveč pretegnila, ljubi čas imam za klepete, kavice, sprehode po trgovinah ali zunaj - ZAKAJ NE BI UŽIVALA V TEH TRENUTKIH ZDAJ, KO SEM ŠE TEH PAR DNI BREZ OBVEZNOSTI (meni je to prvi user posted image )!


user posted image  user posted image  user posted image ...jaz se tudi s tem "tolažim"...vse dotlej, ko si moram čevlje zavezat user posted image  user posted image  user posted image  ali pa kaj iz tal pobrat...


Jaz sem si vse teniske in čevlje že pred kakim mesecem odvezala, dala vezalke not, sam nataknem in gremuser posted image user posted image user posted image  s tal pa se itak ne pobirauser posted image user posted image user posted image


sva že dve....sicer nogavice je pa user posted image gor navleč user posted image


Ja, pa bog ne daj, da si dam prvo hlače gor in sem še bosauser posted image user posted image user posted image  tak da mam vrstni red: prvo hlačke, POTEM nogavice, pa tak naprej....

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:47:25   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

....kaj veš, če bomo pridno čvekale morda tudi 10-ka pade samo dvomim, bomo prej vse v vrsti pred P stale user posted image


Hola mama_m...ah, jaz sem mojemu user posted image  dala še dva do max tri tedne počitnic...user posted image  user posted image ...pol pa dovolj...me že pomlad kar razganja in vleče ven...tako da komaj čakam fure z vozičkom...glih danes sem mojega prepričala, da bomo moj avtek prodali šele jeseni, da bom jaz lahko več na obali...


ti kr čuvaj svoj avtek, da boš lahko z nami pohajala user posted image
ma jaz tudi komaj čakam šetkanje z vozičkom pa kavice in klepet....sem pa user posted image dovolila, da do konc tedna lahko še ostane v bušiju pol pa nič več....sem že v prvo šla čez rok 9dni in je bilo katastrofalno za čakat....sedaj pa res ne bi rada čakala....kak dan ali dva že ampak kaj več pa ne

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:47:32   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mamaM ful imaš dober podpis. Kaj pa pol, ko boš 2x prespala, boš menjala podpis?user posted image


pol pa ne bom več spala user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:47:41   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tako. Dete skopano, spančka. Mami skopana, na rr. Tati ni skopan, na svojem rač. Boh ne dej, da bi crknu računalnik! user posted image user posted image


pri nas pa tati skopan in že spi....mami skopana in na RR oz. FB....Žigec skopan in se na postelji igra z aviončki; tako je pri nas ko mali user posted image odspi urco čez dan, je pol težava zvečer, ker ne more zaspat...sva se ob 21-ih šla rihtat za spanje pa knjigico sem mu do 22-te brala ampak zaman...zdaj pa bomo čakali, da zaspi...moram pa počakat, če ne si vzame igračke in se gre kr v dnevno sobo igrat user posted image ; user posted image v trebuščku pa se nekaj preteguje in me kr boli zraven ko me brcne user posted image user posted image


Pri nas pa Mia zaspi v 15 minutah...samo da začne smrčat pa smo zmagali...in pol imamo lahko cel žur pri hiši in bo spala svojih 12 ur...tudi kadar se ponoči polula in jo preoblačiva, je kot en mali satelitek in ne more niti toliko spregledat, da bi kaj sodelovala user posted image ...našemu tatkotu pa samo posteljo omeniš ali pokažeš vrata od sobe in že zleze skupaj user posted image  user posted image


a ti Mia spi čez dan?
Pri nas je Žiga kr dnevno spanje ukinil in potem gre zvečer brez težav spat tam okoli 21-te, preberem par strani knjigice in ga ni več pa zjutraj pol do 8-ih spi; če mi pa spi čez dan je cel user posted image ......

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:47:47   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Še ena od Nike za lahko noč. user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Marčevke 2009 - 9. del
9.3.2009 22:48:10   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Piruri, prav pogrešala sem te. user posted image


Ja, zdaj imam malo več časa...sem dala svojo "obrt" malo na stran...in pozno zvečer pridem do računalnika, pa si urejam album za našega malega...


Kako urejaš album?

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?