|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 13:46:36   
pokica_
Raho, kako pa izvedeš ta naročila na tej kanadski spletni trgovini? Naročiš na naslov sorodnikov, z njimi pa pol naknadno poravnaš obveznosti; oni ti pa pošljejo po pošti priporočeno, al kako? Jst mam tudi ene že "skoraj pozabljene" sorodnike tam, mogoče pa jih nebi bilo slabo aktiviratuser posted image .
Pa to so cene v CAD ane?



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 13:54:16   
African queen
Mah,jaz pa ne gledam na kvaliteto,kupim kar mi je všeč...sej otroci itak hitro vse prerastejo.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 15:04:50   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

pa je meni uspelo odkriti novo strast (mojo): www.gymboree.com - nore kolekcije, več kot fantastična kakovost. Še sreča, da imam teto v Kanadiuser posted image , kaj pa najdemo tudi na ebayu - ponavadi kupim kar lot (prodajajo popolnoma nove zadeve - z etiketami - npr. vrednost 1000 USD mi je uspelo dobiti za 285 USD plus poštnina - dobila pa sem 50 kosov oblačil - kar cele kolekcije - od jaknice preko hlač, kavbojk, jopice, majčk...



Raho zakaj si morala pokazat tale link user posted image user posted image user posted image

so tolk luštne zadeveuser posted image , moram raj mal na moj bančni račun pogledat, da se streznemuser posted image  pa raje ne bom tamali kazala, ker mi bo takoj ene par oblekc naročila user posted image
A to lahko tud v SLO naročiš?user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 13.3.2009 15:05:03 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 21:54:29   
Raho
Ne, cene so v USD.

Naročiš lahko tudi v določene evropske države, vendar je poštnina ubitačna, pa še carina in DDV se morata plačati, zato je najboljše naročiti v Kanado ali kar v ZDA.

No, moraš pa se logirati in si odpreti račun, potem lahko nakupuješ. Plačaš z EC ali Viso, daš svoje podatke, na mesto za pošiljanje pa napišeš podatke naslovnika v ZDA ali v Kanadi.


< Sporočilo je popravil Raho -- 13.3.2009 21:55:23 >

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
17.4.2009 19:31:25   
Pupsika
Jst tamali od rojstva kupujem v ZARI in  mi je super, sploh cenovno
Mi imajo ful izbire, krasne stvari..

Za H&M se pa strinjam z Rijo.

Drugače pa najraje kupujem v Premamanu in  Benettonnu.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
18.4.2009 19:44:24   
criklim
mi smo za našega malčka najprej kupovali v HM in Babycentru, bodije smo v Marks-u kupovali, zdaj ko je pa v vrtcu mi gre na živce, ko imajo enake majice kot naš. Lani sem kupila eno sezono Tom Tailor, pa so netki odpadli po parih dneh, v S. Oliver pa so mi majice skupaj skočile in narazen - je zgledal, kot da ima majico na zvonc. Zdej sem pa novo trgovino odkrila (je samo v LJ, v Mercator centru na Šmartinki) Mimo, pa sem ful zadovoljna.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
19.4.2009 17:06:35   
Suzikaa
Glede na to, da otroci zelo hitro prerastejo te male cotike, mislim, da se najbolj splača kupovati v KIK-u. Kvaliteta ni slaba, cene pa so kar precej nižje kot drugje. Mislim,da ni potrebno zapravljati v Benetonu, S Oliverju, Tom Tailorju itd. Razen, če maš preveč denarja, pol pa kar user posted image

(odgovor članu criklim)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




turistični boni
Lelly28 RR

Ali boste izkoristili turistične bone, ki nam jih je dala država?

da (51%)

ne (43%)

nevem še (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!