|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 13:46:36   
pokica_
Raho, kako pa izvedeš ta naročila na tej kanadski spletni trgovini? Naročiš na naslov sorodnikov, z njimi pa pol naknadno poravnaš obveznosti; oni ti pa pošljejo po pošti priporočeno, al kako? Jst mam tudi ene že "skoraj pozabljene" sorodnike tam, mogoče pa jih nebi bilo slabo aktiviratuser posted image .
Pa to so cene v CAD ane?



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 13:54:16   
African queen
Mah,jaz pa ne gledam na kvaliteto,kupim kar mi je všeč...sej otroci itak hitro vse prerastejo.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 15:04:50   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

pa je meni uspelo odkriti novo strast (mojo): www.gymboree.com - nore kolekcije, več kot fantastična kakovost. Še sreča, da imam teto v Kanadiuser posted image , kaj pa najdemo tudi na ebayu - ponavadi kupim kar lot (prodajajo popolnoma nove zadeve - z etiketami - npr. vrednost 1000 USD mi je uspelo dobiti za 285 USD plus poštnina - dobila pa sem 50 kosov oblačil - kar cele kolekcije - od jaknice preko hlač, kavbojk, jopice, majčk...



Raho zakaj si morala pokazat tale link user posted image user posted image user posted image

so tolk luštne zadeveuser posted image , moram raj mal na moj bančni račun pogledat, da se streznemuser posted image  pa raje ne bom tamali kazala, ker mi bo takoj ene par oblekc naročila user posted image
A to lahko tud v SLO naročiš?user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 13.3.2009 15:05:03 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
13.3.2009 21:54:29   
Raho
Ne, cene so v USD.

Naročiš lahko tudi v določene evropske države, vendar je poštnina ubitačna, pa še carina in DDV se morata plačati, zato je najboljše naročiti v Kanado ali kar v ZDA.

No, moraš pa se logirati in si odpreti račun, potem lahko nakupuješ. Plačaš z EC ali Viso, daš svoje podatke, na mesto za pošiljanje pa napišeš podatke naslovnika v ZDA ali v Kanadi.


< Sporočilo je popravil Raho -- 13.3.2009 21:55:23 >

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
17.4.2009 19:31:25   
Pupsika
Jst tamali od rojstva kupujem v ZARI in  mi je super, sploh cenovno
Mi imajo ful izbire, krasne stvari..

Za H&M se pa strinjam z Rijo.

Drugače pa najraje kupujem v Premamanu in  Benettonnu.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
18.4.2009 19:44:24   
criklim
mi smo za našega malčka najprej kupovali v HM in Babycentru, bodije smo v Marks-u kupovali, zdaj ko je pa v vrtcu mi gre na živce, ko imajo enake majice kot naš. Lani sem kupila eno sezono Tom Tailor, pa so netki odpadli po parih dneh, v S. Oliver pa so mi majice skupaj skočile in narazen - je zgledal, kot da ima majico na zvonc. Zdej sem pa novo trgovino odkrila (je samo v LJ, v Mercator centru na Šmartinki) Mimo, pa sem ful zadovoljna.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zara-oblačila za dojenčke
19.4.2009 17:06:35   
Suzikaa
Glede na to, da otroci zelo hitro prerastejo te male cotike, mislim, da se najbolj splača kupovati v KIK-u. Kvaliteta ni slaba, cene pa so kar precej nižje kot drugje. Mislim,da ni potrebno zapravljati v Benetonu, S Oliverju, Tom Tailorju itd. Razen, če maš preveč denarja, pol pa kar user posted image

(odgovor članu criklim)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?