|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:29:19   
Anonimen
Poanta vprašanja ni bila ali vzeti otroka s seboj ali ne.

Ja klinc eni otroke povsod vzamemo s seboj. Nima veze kam. Eni jih pa pač puščate doma. Smo različni s to bistveno razliko, da se vam moj način zdi trapast, meni se pa vaš ne oz. mi še mar ni.



(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:31:58   
Pika Zoja
Mačka je zamjavkala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 10:34:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:37:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Ja klinc eni otroke povsod vzamemo s seboj.




A daj no, malo selekcije pa že mora biti. A na šiht ga tudi vlačiš, če povsod? Pa na žurke, pa če gresta z možem ven pa tako? Pa ne preveč nakladat, prosim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:44:51   
dašabina
ja smo tud pri nas imel primer, ko je ena sošolka enkrat s sabo pripeljala froca, pa smo jo res gledal ko marsovko user posted image user posted image  pa itak da je zamudila, se mi zdi da je iskala pozornost, je potem spet v stilu kmalu šlauser posted image
tako da ja grem, ker rada uživam, in ne, ne bi vlekla otroka s sabo....

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:55:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Ja klinc eni otroke povsod vzamemo s seboj.




A daj no, malo selekcije pa že mora biti. A na šiht ga tudi vlačiš, če povsod? Pa na žurke, pa če gresta z možem ven pa tako? Pa ne preveč nakladat, prosim.


Ej stara sjaši.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:56:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Ja klinc eni otroke povsod vzamemo s seboj.




A daj no, malo selekcije pa že mora biti. A na šiht ga tudi vlačiš, če povsod? Pa na žurke, pa če gresta z možem ven pa tako? Pa ne preveč nakladat, prosim.


Ej stara sjaši.


U, to sem pa že enkrat prebrala pri eni anonimki, ki je podjebavla folk, pa so jo potem razkrili. tako zelo znano mi je tole, čakaj, grem malo pobrskat za nazaj, kje je bila uporabljena taista fraza.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 10:58:20   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

ja smo tud pri nas imel primer, ko je ena sošolka enkrat s sabo pripeljala froca, pa smo jo res gledal ko marsovko user posted image user posted image  pa itak da je zamudila, se mi zdi da je iskala pozornost, je potem spet v stilu kmalu šlauser posted image
tako da ja grem, ker rada uživam, in ne, ne bi vlekla otroka s sabo....


Da nisi ti njena sošolka? Mislim od Kisle Anje?user posted image

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 11:00:21   
ZmajTolovaj
Meni se ne zdi tuki relevantno, a maš otroka s sabo, sej vemo da starši mamo vsak svoje fore. Vsak po svoje. Samo če ti ni na obletnico za it, ne hodi - ne sama ne z otrokom. Če se ti itak ne da.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 11:10:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Kaj mislite o teh "ponovnih srečanjih" bivših sošolcev?

Jutri se obeta ponovno srečanje, tokrat prvič khm sošolcev iz osnovne šole (kva??) in res se mi ne da poslušat vseh življenjskih zgodb no user posted image  Če bom šla bom tamalga vzela s seboj, da bo o njem debata ne o men user posted image

Zadnjič je blo nekej kot obletnica mature in sem tja prišla s sinom, tam pa vsi kot bi bili še zmerej pokovci. Isti. Iste fore, iste face, isto vse. Debata o tem kje so ga pil itd. Booooooring. In se mi zdi, da so me gledal kot marsovko k sem "že" mama (pa proti 30 gremo). V glavnem spila sem tist deci in se po 20 minutah poslovila user posted image


Kakšno je pa vaše mnenje o teh reunionih? A sploh greste al se raje opravičite pa je mir?




Vsakih pet let se srečamo sošolci iz OŠ in vsakih pet let iz srednje šole.....še vedno sem šla.....hodimo eni in isti, vendar na srečo jih le enih 5, 6 ne pride ostalih 25 pa vedno.....nikoli še nobena ni otroka s sabo pripeljala....če jo že ne bi gledali kot marsovko pa bi jo sigurno, ko bi odšla "pošteno opravljali", da bi se revici vso noč kolcalo.......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 11:48:26   
ursi
Jaz na obletnice OŠ ne hodim, ker mi pač ni za it, ker vedno priredijo srečanje vseh paralelk istega letnika. Že v OŠ se pač nismo dobro razumel med sabo.

Grem pa toliko rajši na srečanje gimnazije, kjer se dobi samo naš razred in se imamo res super!! Smo pa enkrat na obletnici govorili, da bi imeli naslednjo obletnico skupaj s svojimi družinami in otroci, pa smo potem ugotovili, da to ni ravno najboljša ideja, saj so pač nekateri samski, drugi z otroci, tretji spet malo drugače - in smo ugotovili, da se imamo najboljše, ko pridemo vsi sami, brez partnerjev in otrok in psov in drugih zlatih ribic in se imamo tako najboljše! user posted image  Seveda so pa raznorazne slike dobrodošle in komur je pač interes jih lahko pogleda.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 11:49:31   
Kontrakarambolšrauf
Na kraj pameti mi nebi prišlo vzeti na obletnico ŠS ali OŠ otroka, pa mislim, da si ti verjetno tudi edina, ki ji kaj takega sploh na misel pride, pa imamo menda prej ali slej vsi otroke ko gremo na katero od teh srečanj, pač kakšno slikico vzameš s seboj in fertik. Če ti pa ne paše na te zadeve hodit pa enostavno ne greš. Bolje to, kot da se z otrokom tam pojaviš in te tretirajo kot "marsovca"user posted image user posted image .

Meni so srečanje SŠ recimo super, ker smo ga sošolci skupaj dobro prežurali in se na tisti večer vsi skupaj vrnemo v tiste neobremenjene čase, ko je bil največji problem kako najti prevoz do diskoteke, kaj se bo pilo, kdo je s kom bil, kdaj kero kontrolko pišemo, zajebani prfoksi.....user posted image . Čista sprostitev in za en večer da se pozabi na šiht, probleme, otroke,može/žene, položnice.........


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 11:59:40   
Felicity
Jaz sem šla, že večkrat  in je bilo super.
Brez otroka seveda, pa tudi nihče (pa imajo otroke) ni ven jemal kakšnih albumov al kaj podobnega.
Imeli smo se mega! Kot v starih časih. user posted image

Eni nikoli ne pridejo in jih ob naslednjem srečanju niti ne pogrešajo(mo).

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 12:02:16   
Felicity
Aja, še to, pri zadnjem srečanju (10 letnica mature), smo povabili tudi razredničarko in še eno prof. user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 12:36:36   
viv_
Ampak res, froca vozit sabo mi je pa totalno mimo... A to da se mal pobahaš, a zakaj?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 12:58:48   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Ampak res, froca vozit sabo mi je pa totalno mimo... A to da se mal pobahaš, a zakaj?


Mogoce je pa edini, ki jo vsaj posmirgla na obletnici user posted image

Mi smo meli 10 obletnico SS v eni gostilni, smo meli tam vecerjo, cvekali do onemoglosti, pol smo ga sli pa se naprej pit. Pa nisem s sabo otroka jemala. Smo mele pa do takrat samo 3 otrocka, no pa od enega sosolca je lih rojevala. Tudi nisem nobenih slik vlacla s sabo, edin na fotkicu sem mela, pa sem pokazala te in se to samo tistim, ki so me  prosili.
Meli smo se pa super.
Za na obletnice iz OS mi pa ni za it in pac ne grem.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 13:14:48   
angel_rebelde
Ej, vsaka vam čast, ko ste tako popolne, idealne, .... ma, forum vse prenese!

Brigajte se zase, ona ni vprašala za mnenje o tem, da gre otrok zraven, ampak čisto nekaj drugega!

Aja, pa še odgovor.. Se redno srečujem z dvema, ostale pa vidim vsaj 1 x na mesec, če ne več... Če bi pa že organiziral kdo fešto, bi šla, in se zabavala, saj smo se super štekali.


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 13:34:53   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

a FB, pa misliš, da se spomnim vseh imen, priimkov. Po moje na šolo, da mi dajo seznam kateri smo bili v razredu, če take podatke sploh dajejo. 


dajejo. ime in priime in naslov lahko dajo. pirc musarjeva dovoli.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:07:49   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ej, vsaka vam čast, ko ste tako popolne, idealne, .... ma, forum vse prenese!

Brigajte se zase, ona ni vprašala za mnenje o tem, da gre otrok zraven, ampak čisto nekaj drugega!

Aja, pa še odgovor.. Se redno srečujem z dvema, ostale pa vidim vsaj 1 x na mesec, če ne več... Če bi pa že organiziral kdo fešto, bi šla, in se zabavala, saj smo se super štekali.



pa zmeraj pelješ otroka s sabo oz. ga vse pripeljete? pa ne gre se o tem kdo je idealen in kdo ni in zakaj ni. pač ene stvari niso za otroke.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:11:39   
aprilčica07
Grem zelo rada na ta srečanja, na obletnico osnovne šole, na srednješolska srečanja pa grem malo manj radauser posted image user posted image Na osnovno šolo in sošolce imam super spomenime dobro smo se imeli, in vedno ko se srečamo (približno na 5 let) se imamo super.. Zadnjič smo  se dobili leta 2006 in smo ga zažurali do 5 zjutraj...:):) Blo super..... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:12:41   
aprilčica07
A še to, ne otroka pa ne bi peljala s sabo na te naše podvigeuser posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:18:23   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: dašabina

ja smo tud pri nas imel primer, ko je ena sošolka enkrat s sabo pripeljala froca, pa smo jo res gledal ko marsovko user posted image user posted image  pa itak da je zamudila, se mi zdi da je iskala pozornost, je potem spet v stilu kmalu šlauser posted image
tako da ja grem, ker rada uživam, in ne, ne bi vlekla otroka s sabo....


Da nisi ti njena sošolka? Mislim od Kisle Anje?user posted image

njet, po moje sem prestarauser posted image user posted image


Angel Rebelde, ja ful se mi dober zdijo ta srečanja - je vprašala to al ne??

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:28:26   
water lily
Mi imamo velikokrat organizirane obletnice valete. Se rada udeležim, poklepetam z bivšimi sošolci in sošolkami, rada slišim kaj je novega, kako jim gre, malo nazdravimo, se naplešemo, se nasmejemo....
Nihče nikoli ne pripelje otrok ali partnerjev. Obletnice so za sošolce in sošolke, ne za njihove družine.
Ljudi, ki niso ravno družabni in ki se imajo za nekaj več in z očitnim prezirom gledajo na ostale, ki živijo pač drugače kot oni pa tudi mi gledamo kot marsovce. Na srečo so redki. Večina se na teh obletnicah sprosti in zabava. Ne hodimo na te zabave da bi se med seboj primerjali, ampak da se malo poveselimo. Je pa res, da verjetno na obletnice nebi hodila če se tam nihče nebi hotel družiti z mano.
Osebno se mi pa smilijo ljudje, ki se ne znajo sprostiti in prilagajati situacijam. Bolje da ostanejo doma in se gledajo v ogledalo in so v dobri družbi.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:32:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

meni so obletnice tudi zakon....oš ne moremo meti ker smo samo štirje ostali ( 2 sta se žal smrtno ponesrečila), gimnazija pa rulz....itaq!! lahko bi počasi neko obletnico meli si mislim


Enako. Pa jaz nas smatram za vse enake, nikogar ne podcenjujem in sama sebe postavljam v višji položaj in to celo tako sforsirano, da bi otroka zraven vlačila. Sicer bi se pa jaz taki ženski od srca nasmejala. Ahauser posted image



jaz se s tem globoko stinjam...da bi se smejala nekomu, ki vlači zraven otrokauser posted image

ups....sem ga tudi sama enkrat.....ampak sem bila nosečauser posted image  pa ni šans, da bi ne šla.

mi imamo aprila 20 obletnico mature....japa...stara sem...in sem v kao organizacijskem odboruuser posted image  in je krasno, ker se že zdaj srečujemo.....pa dogovarjamo.....

pa z nobene obletnice nisem šla prej domov, kot ob 7 zjutrajuser posted image user posted image user posted image  mater, če že obujamo spomine, potem to delajmo tako, kot smo počeli v srednji šoliuser posted image

no letos sem prvič mama, ampak album NE bo šel z mano....nope....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:42:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj pa ne? Pokazat se prideva pa greva ane kaj pa je to kej tazga?


Nč, tazga. Še moža s sabo vzemi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?