|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 14:49:38   
Kerensa*
Srečanje sošolcev/sošolk iz SŠ smo imeli do sedaj samo enkrat in to pred 4-imi leti. Kraj srečanja smo določili skupno. Rezervirali smo nekaj miz v Emonski kleti v Ljubljani in mislim, da smo se imeli vsi skupaj prav luštno. Jaz sem prišla s sošolko, s katero se še vedno družim. Glede na to, da se večinoma nismo videli od SŠ dalje (kar je takrat pomenilo cca. 10 let), smo bili kar presenečeni drug nad drugim. Skupina sošolk, ki so že v SŠ izstopale, so bile sedaj še vedno enake - preoksidne samske žurerke brez želje/potrebe po študiju in/ali družini. Nekaj sošolk (bile smo večinsko ženski razred) se je poročilo in/ali dobilo otroke in seveda je bilo treba pregledati vse albume, ki so krožili po mizah. Postali pa smo ljudje vseh okusov in branž in med nami so se našle tako nesrečne v ljubezni, kakor tudi študentke na Harvardu. Je bilo pa definitivno zanimivo poslušati njihove življenjske zgodbe zadnjih 10-ih let. Zmazali smo lepo število pizz in popili lepo količino alkohola ter nato nadaljevali večer oz. noč v treh skupinah - nekateri so šli domov (predvsem zaradi družinskih obveznosti, saj otrok in/ali partnerjev ni nihče pripeljal s sabo), nekateri so šli v Globala, skupina pa se nas je stlačila v največji taxi-kombi, kar sem ga uspela najti in smo šli v Franci na balanci. Domov sem seveda prišla zjutraj, nič prej.

Srečanja sošolcev iz OŠ pa še nismo imeli. Dobra ideja, da ga organiziram sedaj, v spomladanskem času. Še vedno vem na pamet vsa imena in priimke in večino takratnih domačih naslovov sošolcev/sošolk.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 13.3.2009 15:00:56 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 15:24:16   
alda
Čeprav sem se preselila kar 250km od doma Iz kluna v sam konc repa kokoši, se če se le da udeležujem naših obletnic user posted image user posted image
Letos pade že 21 obletnica mature /emšo user posted image / in vsaj vsake 3l. prakticiramo "obujanje spominov do zgodnjih jutranjih ur " ko še po navadi gremo k našemu Šiptarju na svežo kavo in burek !! Pridemo več al manj vsi , ki smo že v srednji bili bolj družabni ,..pri večerji se ponavadi bolj gledamo kok las ima še kateri od mladcev na glavi in kolk špeha in jošk je pridelala kaka od nas ....one ki so profesorice na kakih prestižnih srednjih šolah se ponavadi mal v začetki držijo zvišeno,..ma po kakem kozarčku ali štosu pa smo vsi spet rasposajeni srednješolci,ki so deco in sitne može / žene pustili doma in uživajo ter se zabavajo 100/uro user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 15:26:44   
bumerang
Reunion? Srečanje?
Ah, kakšno razočaranje... sem mislila, da je govora o burbonkah.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 16:06:49   
Lenck
Ne grem, in bi šla le, če bi si želela videt sošolce, ne pa pokazat sebe/otroka/avto/karkoli.

Vsakdo pač, kakor mu paše, ampak tudi meni se zdi, da so določene zadeve pač za določene ljudi, in srečanja sošolcev so navadno zadeve, kamor ne pelješ otrok in partnerjev. Tako da si težko presenečena, če te gledajo kot marsovko. Kaj pa vem, saj če greš tja, greš menda, da srečaš stare kolege (če jih ne želiš, pač ne greš)... zakaj bi v tem primeru šla z otrokom za 10 minut - "Če bom šla bom tamalga vzela s seboj, da bo o njem debata ne o men" user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 16:15:24   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Srečanje sošolcev/sošolk iz SŠ smo imeli do sedaj samo enkrat


Srečanja sošolcev iz OŠ pa še nismo imeli.




čisto iz firbca: torej si hodila na SŠ,nisi pa končala?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 16:17:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
čisto iz firbca: torej si hodila na SŠ,nisi pa končala?

Yep. Na sredini sem jim ušla. user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 16:24:42   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Še vedno vem na pamet vsa imena in priimke in večino takratnih domačih naslovov sošolcev/sošolk.



vsaka čast. meni to ne bi ratalo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 16:26:58   
Kerensa*
Saj ni tako težko - samo okrog 20 nas je bilo.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 17:00:18   
tame
Srečanje z osnovno šolo smo imeli do sedaj samo enkrat. Bilo je super in zelo zabavno. Nihče ni kazal slike otrok, le ena je kazala slike njenih hišnih ljubljenčkov user posted image user posted image ! Najprej smo imeli večerjo, nato pa žurali do 7h zjutraj.

Srečanja z gimnazijo pa imamo skoraj vsako leto user posted image , imamo zelo pridne organizatorje, ki poskrbijo za vse. Smo se pa res super razumeli kot razred in na srečanje pridemo skoraj vedno vsi. In spet žur do jutranjih ur.

Meni so taka srečanja zelo všeč, če pa mi ne bi bila sploh ne bi šla. Samo pokazat se, sigurno ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 18:07:29   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Če bom šla bom tamalga vzela s seboj, da bo o njem debata ne o men user posted image



Po čem pa sklepaš, da bi se ravno o tebi pogovarjali? Al pa je to krinka, da ti ni treba razlagat, zakaj si se tako zredila user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
V glavnem spila sem tist deci in se po 20 minutah poslovila user posted image



Pametno. Glavo stavim, da te ni noben pogrešal.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 18:08:14   
CatJa
 
Mi se dobimo vsakih nekaj let in ga žuramo do jutranjih ur.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 18:28:35   
sanja nk.
hmmm no , kaj pa vem z klapo oz. šošolcev iz osnovne šole se niti vseh ne spomnemuser posted image , kaj šele da bi kakšen žur kdo organiziral, imam pa še danes stike z nekaj ljudmi iz osnovne šole, ena še posebej dobra prijateljica
kar se tiče pa srednje šole in faksa, pa lahko rečem da se redno dobivamo, eni pač pogosteje, ker imamo prekrižana življenja, z drugimi pa občasno, kaj zažuramo......je pa nekaj res, določeni bivši sošolci so uspeli , določeni žal ne  in potem ko se srečaš, so določeni čisti depresivci in samo obrekujejo in fovšljivo gledajo , na tiste ki so nekaj postali ali nekaj imajo, kar pa me zelo moti user posted image ....

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:05:22   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
samo obrekujejo in fovšljivo gledajo , na tiste ki so nekaj postali ali nekaj imajo, kar pa me zelo moti user posted image ....



S tem se žal obremenujejo samo tisti, ki mislijo, da mora ves svet vedet, kdo so, kaj so in koliko imajo. Ostalim je vseeno.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:14:49   
sanja nk.
Pika zoja ni vseeno, ker ne znajo drugega kot pokvariti vzdušje na zabavi user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:21:48   
Pika Zoja
Nisi me razumela, pa dobro. 

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:23:42   
sanja nk.
hvala enako user posted image user posted image Pika ....

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:26:08   
muki1
O fak, a z otrokom si šla na obletnico? Upam da so te obrali do kosti user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:26:55   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
samo obrekujejo in fovšljivo gledajo , na tiste ki so nekaj postali ali nekaj imajo, kar pa me zelo moti user posted image ....



S tem se žal obremenujejo samo tisti, ki mislijo, da mora ves svet vedet, kdo so, kaj so in koliko imajo. Ostalim je vseeno.


user posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 20:27:49   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Kakšno je pa vaše mnenje o teh reunionih? A sploh greste al se raje opravičite pa je mir?


Mi smo imeli letos 20 let od konca srednje šole. Je bilo resnično zelo zanimivo videt spet ljudi. Vendar tam ne gledam albumov otrok, no nekatere imajo res že velike otroke, nekatere pa čist majhne, velike razlike so. Če bi katera prišla na žurko z otrokom, bi jo gledali kot žabe iz solate, če je čist pri sebi, al kaj je z njo, da ne zna ločit okoliščin. No, itak da tolk prismojene med nami ni. user posted image
Sošolcev iz OŠ pa nisem videla že **** let, nikdar ni nihče organiziral, pa bi mi bilo ful fajn. z veseljem bi šla.
Opravičim se nikdar ne. Vedno grem na reunione.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 21:00:53   
muki1
He he, zdaj sem se spomnila ene hecne prigode.
Je bila na obletnici ena ženska , ki ima že ful veliko hčerko. Baje je bila noseča pa sploh doma nihče ni vedel, ko je šla rodit so mislili, da ima tako močne krče. No, tak so znali povedat user posted image . Mogoče je trač.
No, zdaj pa je ta ista sošolka ful uspešna in se je cel večer afnala, da je nekje neka pomočnica direktorja in je bluzila vsem ženskam, da ona pa ne bo imela več otrok, ker zdaj je na vrsti kariera in je eni drugi sošolki - btw. tudi uspešni, ki ima pa tri otorke, tupila, da poleg treh otrok pa ne moreš delati kariere.
In smo se toliko presmejali z nje cel večer, da mi je še zdaj smešna, ko jo vidim. Moj mož je drugače sploh ne pozna, zdaj pa sem mu jo pokazala in če jo kje vidi, mi pravi....lej, jo...kariero user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 13.3.2009 21:01:16 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 21:44:52   
Raho
Umiram od smeha...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nekaj tako butastega (na obletnico z otrokom) pa na RR že dolgo nisem prebrala.Sem si morala kar en pir it odpret.

A ne bi ti raje doma ostala?user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 21:52:30   
benika
A ne bi ti raje doma ostala?


Ne, ker potem je ne bi nihče porajtaluser posted image . Saj veš, da mora biti gospa v središču pozornosti, tako ali drugače.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Reunion al kaj je to
13.3.2009 22:12:45   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

No, zdaj pa je ta ista sošolka ful uspešna in se je cel večer afnala, da je nekje neka pomočnica direktorja



ja, strašna kariera..

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 7:48:18   
Anonimen
Ok očitno so tle na RR same silovite žurerke in pivke. Men reunion ne predstavlja nekega hudega "žura" do jutra. Tega ne počnem že od začetka prve nosečnosti. Prej nikoli nisem žurala s sošolci iz OŠ ali SŠ, s faksa pa.

Sploh pa mi ni do "žura" s kar enimi ljudmi, katerih poti so se v nekem kratkem delu življenja slučajno srečale. Se mi v življenju dogaja dovolj brez teh brezveznih pijank.


(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:00:07   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ok očitno so tle na RR same silovite žurerke in pivke. Men reunion ne predstavlja nekega hudega "žura" do jutra. Tega ne počnem že od začetka prve nosečnosti. Prej nikoli nisem žurala s sošolci iz OŠ ali SŠ, s faksa pa.

Sploh pa mi ni do "žura" s kar enimi ljudmi, katerih poti so se v nekem kratkem delu življenja slučajno srečale. Se mi v življenju dogaja dovolj brez teh brezveznih pijank.




Čuj, Anja, ti si res eno zakompleksano bitje, kajne. Sicer pa, če svojo bivše sošolce obkladaš s pijavkami, ej, tudi ti si hodila v isti razred, ista generacija, potemtakem si tudi ti brezvezna pijavka.
Ali pa te verjetno še vedno boli, da s svojim 'pametnim' razmišljanjem, nisi bila ravno priljubljena, nisi imela kakšne prijateljice, prve ljubezni, neumnih faloterij, o katerih in s katerimi bi se lahko pogovarjala. In potem je logično, da otroka zraven pelješ, narediš pomp in da te sploh opazijo, ker verjetno še zdaj nisi stopila iz svoje sivine.

Pa itak hočeš od prvega posta dalje poudarit, da si ti mnogo bolj uspešna od svojih sošolcev in da ti do kolen ne sežejo. Čuj, bejba, zbudi se, verjetno jih je veliko večina daleč pred teboj in daleč nad tabo, ker ljudje s takim razmišljanjem, kot ga imaš ti, so zame res nekje ... down, down.

p.s.: res te je lahko sram, da ljudi, s katerimi si preživela del svoje mladosti, obkladaš s pijavkami. Fuj in fej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?