|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:02:33   
Kerensa*
Jaz, sanja nk., AnjaPH... katera bo naslednja? user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:18:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ok očitno so tle na RR same silovite žurerke in pivke. Men reunion ne predstavlja nekega hudega "žura" do jutra. Tega ne počnem že od začetka prve nosečnosti. Prej nikoli nisem žurala s sošolci iz OŠ ali SŠ, s faksa pa.

Sploh pa mi ni do "žura" s kar enimi ljudmi, katerih poti so se v nekem kratkem delu življenja slučajno srečale. Se mi v življenju dogaja dovolj brez teh brezveznih pijank.




Čuj, Anja, ti si res eno zakompleksano bitje, kajne. Sicer pa, če svojo bivše sošolce obkladaš s pijavkami, ej, tudi ti si hodila v isti razred, ista generacija, potemtakem si tudi ti brezvezna pijavka.
Ali pa te verjetno še vedno boli, da s svojim 'pametnim' razmišljanjem, nisi bila ravno priljubljena, nisi imela kakšne prijateljice, prve ljubezni, neumnih faloterij, o katerih in s katerimi bi se lahko pogovarjala. In potem je logično, da otroka zraven pelješ, narediš pomp in da te sploh opazijo, ker verjetno še zdaj nisi stopila iz svoje sivine.

Pa itak hočeš od prvega posta dalje poudarit, da si ti mnogo bolj uspešna od svojih sošolcev in da ti do kolen ne sežejo. Čuj, bejba, zbudi se, verjetno jih je veliko večina daleč pred teboj in daleč nad tabo, ker ljudje s takim razmišljanjem, kot ga imaš ti, so zame res nekje ... down, down.

p.s.: res te je lahko sram, da ljudi, s katerimi si preživela del svoje mladosti, obkladaš s pijavkami. Fuj in fej.


O f.ak. Dej se nauči brat, čuj.


(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:18:47   
Mala koala
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ok očitno so tle na RR same silovite žurerke in pivke. Men reunion ne predstavlja nekega hudega "žura" do jutra. Tega ne počnem že od začetka prve nosečnosti. Prej nikoli nisem žurala s sošolci iz OŠ ali SŠ, s faksa pa.

Sploh pa mi ni do "žura" s kar enimi ljudmi, katerih poti so se v nekem kratkem delu življenja slučajno srečale. Se mi v življenju dogaja dovolj brez teh brezveznih pijank.




Ma daj no pretiravat. Same žurerke in pivkeuser posted image To bo ja. Ampak če misliš, da si zvezda večera, da na obletnico, kamor te by the way niti slučajno ne vleče, teraš s sabo otroka, si pač brcnila v temo. A zato, ker je 99,99% folku kristalno jasno, da na takih žurkah ljudem RES ni do tega, da bi občudovali tvoje potomstvo, s(m)o zdaj vsi blesavi, al kaj? Do zdaj se mi je zdelo dovolj bolano to, da eni vlačijo s sabo na obletnice cele kufre otroških slik od prvega ultrazvoka naprej.., ampak ta je pa zmagovalna. Pa ok, če misliš, da je to čisto normalno. Ne vem pa, zakaj sploh pomisliš, da bi šla na neko tako stvar z ljudmi, ki jih preziraš, pa čeprav za pet minut. Verjemi, ne trudi se, tebi bo lažje, oni pa še opazili ne bodo, da te ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:27:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala koala

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ok očitno so tle na RR same silovite žurerke in pivke. Men reunion ne predstavlja nekega hudega "žura" do jutra. Tega ne počnem že od začetka prve nosečnosti. Prej nikoli nisem žurala s sošolci iz OŠ ali SŠ, s faksa pa.

Sploh pa mi ni do "žura" s kar enimi ljudmi, katerih poti so se v nekem kratkem delu življenja slučajno srečale. Se mi v življenju dogaja dovolj brez teh brezveznih pijank.




Ma daj no pretiravat. Same žurerke in pivkeuser posted image To bo ja. Ampak če misliš, da si zvezda večera, da na obletnico, kamor te by the way niti slučajno ne vleče, teraš s sabo otroka, si pač brcnila v temo. A zato, ker je 99,99% folku kristalno jasno, da na takih žurkah ljudem RES ni do tega, da bi občudovali tvoje potomstvo, s(m)o zdaj vsi blesavi, al kaj? Do zdaj se mi je zdelo dovolj bolano to, da eni vlačijo s sabo na obletnice cele kufre otroških slik od prvega ultrazvoka naprej.., ampak ta je pa zmagovalna. Pa ok, če misliš, da je to čisto normalno. Ne vem pa, zakaj sploh pomisliš, da bi šla na neko tako stvar z ljudmi, ki jih preziraš, pa čeprav za pet minut. Verjemi, ne trudi se, tebi bo lažje, oni pa še opazili ne bodo, da te ni.



1. Ne to ti misliš.

2. Ponavljam, to ni nobena žurka.

3. Če nebi opazili, nebi vabili.

(odgovor članu Mala koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:31:10   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz, sanja nk., AnjaPH... katera bo naslednja? user posted image


Mene si še pozabila user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:32:21   
Kerensa*
Brez zamere, no user posted image ... z mojo izobrazbo pa res ni pričakovati, da bom vse vedela. user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:36:14   
Raho
Ma, daj, AnjaPH - naj ti bo enkrat za vselej jasno, da nisi popolnoma nič več od ostalih. Zapomnila sem si te samo zato, ker si že med nosečnostjo delala paniko, da za nosečnice nikjer ni dobrih poslovnih cunj. Ker si pač v tvojih letih tako velepomembno uspešna in ker Dior ne dela visoke mode za nosečnice (mu najverjetneje ni donosno, ne?) Ne vem, ali si s tistim postom hotela poudariti, kako grozljivo pomembno službo imaš ali kaj... In sedaj ta neumnost...

Pač ne boš šla, če misliš, da so tvoji sošolci tako grozljivo obupni. Upam, da oni o tebi imajo enako mnenje kot ti o njih. In samo še to: Smiliš se mi, ker je edina zadeva v tvojem življenju, ki jo vidiš uspeh, denar in vse kar je s tem povezano. Ja, to vidiš. Ne vidiš pa ljudi okoli sebe, ne veš v ljudeh poiskati tistega dobrega, kar ga vsak nosi. Žal, večini ljudi, ki imajo 100 pik, se takšni osebki, ki svoj lastni ego filajo s svojo velepomembnostjo, dobesedno smilijo.

In naj ti bo v tej tvoji "uspešni" in "velepomembni" betici enkrat za vselej jasno - nisi edina, ki je končala faks in nisi edina, ki ima dobro službo. Si pa ena izmed redkih, ki meni, da so zaradi tega, kar sem napisala, središče f.a.k.i.n.g vesolja. In če tebi tako ogromno pomeni, da imaš dobro službo, da tako fajn služiš, da si tako blazno uspešna, da ti pač vse v življenju ratuje, potem živi na svojem rožnatem oblačku, ker za real life res nisi.

In pusti te reunione pač za tiste povpečneže, ki v svojih sošolcih vidijo del svoje mladosti, ki jim ne pomenijo samo ljudi, ki so šli "mimo" njihovega življenja, ampak so njihovo življenje zaznamovali, ga naredili bolj pestrega.

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:41:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
In če tebi tako ogromno pomeni, da imaš dobro službo, da tako fajn služiš, da si tako blazno uspešna, da ti pač vse v življenju ratuje, potem živi na svojem rožnatem oblačku, ker za real life res nisi.

Pa saj za to ne potrebuje rožnatega oblačka. Če so ji te stvari pomembne, potem so pomembne njej, v njenem življenju. Ne v mojem, ne v življenju od kogarkoli drugega. To je pomembno njej. Dokler njene prioritete nam ne škodujejo - v čem je problem?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:41:54   
Mala koala
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


In pusti te reunione pač za tiste povpečneže, ki v svojih sošolcih vidijo del svoje mladosti, ki jim ne pomenijo samo ljudi, ki so šli "mimo" njihovega življenja, ampak so njihovo življenje zaznamovali, ga naredili bolj pestrega.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:44:58   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
In če tebi tako ogromno pomeni, da imaš dobro službo, da tako fajn služiš, da si tako blazno uspešna, da ti pač vse v življenju ratuje, potem živi na svojem rožnatem oblačku, ker za real life res nisi.

Pa saj za to ne potrebuje rožnatega oblačka. Če so ji te stvari pomembne, potem so pomembne njej, v njenem življenju. Ne v mojem, ne v življenju od kogarkoli drugega. To je pomembno njej. Dokler njene prioritete nam ne škodujejo - v čem je problem?


V tem, da očitno vse ljudi (to se nanaša na njene sošolce, trenutno), gleda zviška. In ja, v trenutni situaciji, je to življenje na rožnatem oblačku. Vse več ljudi je revnih in nimajo niti za kruh.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:48:08   
Kerensa*
Jaz pa tega nisem razumela tako, Raho. Meni se je zdelo, da je šla na reunion iz občutka dolžnosti (namesto iz veselja). Sicer napačen razlog, ja, ampak še vedno njen razlog, njena odločitev, njeno življenje. V vsakem primeru pa je nesmisel pisati, kaj si o njej mislijo njeni nekdanji sošolci. "Zdi se mi", da jih ne poznamo, torej ne moremo tega soditi. Četudi ima ona o kom slabo mnenje (pa iz kakršnegakoli razloga/vzroka že), to še ne pomeni, da ga ima tudi on/a o njej. Tu ni povezave. In ker se ne družijo, je tudi popolnoma vseeno.

Nekateri komentarji na temi so namreč tako podli, da... da se v njih vidi samo... kako se že reče... avtoterapija? zaradi lastnih kompleksov... forum je namreč idealen za to. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:51:52   
Raho
Iz občutka dolžnosti greš na sestanek, iz občutka dolžnosti greš na rojstni dan **** sorodnika.

Na obletnico OŠ pa res ni potrebno iti iz občutka dolžnosti. Pač ne greš.

Ja, o avtoterapiji na RR pa bi res lahko debatiraliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:56:09   
Kerensa*
Jah... glej... nekaterim se zdi, da so dolžni iti povsod, kamor jih povabijo... Kar se mene tiče, je to škoda časa in živcev (sploh pa, če te stvar že v osnovi ne zanima), pa tudi denarja, ampak ej - vsak po svoje, a ne?... samo zato še ni debilen.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 8:58:26   
Raho
Saj pa nikjer ni napisano, da je kdorkoli debilen.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 9:02:41   
Kerensa*
Beri med vrsticami, Raho... mnenje o AnjiPH je s strani nekaterih RR-ovk zelo jasno izraženo. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 9:05:50   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Beri med vrsticami, Raho... mnenje o AnjiPH je s strani nekaterih RR-ovk zelo jasno izraženo. user posted image


Zadnje čase ne berem med vrsticami, ker se mi ne da.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 9:10:09   
Kerensa*
Nič življenjsko pomembnega ne zamujaš... osebe se menjajo, ostalo pa je vse enako. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 9:35:20   
April
AnjaPH, kaj se siliš? Zadeva je čist preprosta. Če ti ni za it, bodi doma.
Vabila se pa ne pošiljajo iz prijaznosti ali da bi si koga prav zares želeli. Vabilo dobi vsak. Torej to tvoje sklepanje, da kdor dobi vabilo, je željen, je brez osnove.

Pa tud ostalim nared uslugo in drugič sebe in svojo slabo voljo pusti doma.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 9:42:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: April

Vabila se pa ne pošiljajo iz prijaznosti ali da bi si koga prav zares želeli. Vabilo dobi vsak. Torej to tvoje sklepanje, da kdor dobi vabilo, je željen, je brez osnove.

Ja, to je pa res. Vabilo se pošlje vsem, ki so bili v tistem razredu. To je navada in istočasno občutek dolžnosti organizatorja user posted image . V našem primeru ga ne bi poslali izključno tistemu, kogar že v času šolanja kompleten razred ne bi maral in s komer tudi po šolanju ni nihče vzpostavil nikakršnega pozitivnega stika. No, na srečo ni bilo med nami nikogar takega. Vabilo sem poslala vsem, katere sem našla (dvomim, da jih je manjkalo 5) in kdor iz kakršnegakoli razloga ni mogel priti, se je pisno ali telefonsko opravičil (en sošolec je teden dni pred tem rodil, npr.).

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Reunion al kaj je to
14.3.2009 11:22:48   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In pusti te reunione pač za tiste povpečneže, ki v svojih sošolcih vidijo del svoje mladosti, ki jim ne pomenijo samo ljudi, ki so šli "mimo" njihovega življenja, ampak so njihovo življenje zaznamovali, ga naredili bolj pestrega.




se ne bi mogla bolje strinjati z zgornjim postom!

mi smo imeli srečanje OŠ do sedaj 1x, SŠ 2x, s 4imi sošolkami iz faxa pa se dobimo vsaj 1x na dva meseca, če ne več.

dobim(o) se vedno brez otrok, ker se mi zdi, da je to čas namenjen meni in mojim "spominom". čeprav ne morem reči, da semo obujamo spomine, ampak predvsem si ustvarjamo nove. debate zaidejo v vse smeri in niti slučajno se ne pogovarjamo samo o otrocih, družinah, pa tudi ne morem reči, da se ga vedno "usujemo" do amena...

pri srečanju s sošolci iz OŠ sem bila edina poročena, noseča, s stalno službo in proti koncu študija in že nekaj let odseljena v svoje stanovanje, prav tako pri srečanju z SŠ. pa se zaradi tega nisem poslovila po 20ih min, ker bi si mislila, da so ostali manj vredni od mene in mislijo samo na žur. so me eni sošolci full presenetili kako so pridni in kaj vse počnejo v življenju, pa tudi marsikateri je bil bolj uspešen od mene - normalno!

najlepše od vsega se mi je nasmejati starim foram in veliko "iskrenosti" pride čez leta iz človekovih ust.


mogoče si pa ti tista mamči, ki je enkrat pisala kako je popolna user posted image , pa smo potem ugotovili, da ni ravno tako.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 1:56:39   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Kaj mislite o teh "ponovnih srečanjih" bivših sošolcev?




Meni osebno so fajn kakršnakoli srečanja. S temi ljudmi sem preživela 8 let in s ta drugimi 4 leta in me res zanima, kaj se je zgodilo z njimi.

Smo imeli zadnjič obletnico mature - cela generacija in  je blo prav zabavno. Z enim tipom sva obujala spomine na kolonijo, z ostalimi pa druge ...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 12:16:48   
Kerensa*
Dobra ideja, tale tema. Sem se spravila iskat svoje SŠ sošolke in razen 5-ih sem našla že vse (podatki izpred 4-ih let so šli skupaj s serverjem Email v maloro, pa še veliko se jih je spremenilo). Očitno se bomo letos res spet srečali, ja. Juhej. user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 14:17:32   
muki1
Ziher so vse na FB.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 14:19:00   
Kerensa*
Niso.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 14:49:55   
sanja nk.
mogoče so user posted image , sej na rr niti ne veš da se nazadnje z lastno sestro kregašuser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?