|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 23:05:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: rija

oprosti ampak 90 eur za 5 ljudi na dan pa res ni velikouser posted image



HALOOO???user posted image user posted image

Za ta denar dobim jaz pri nas apartma za cel teden ne za en dan...


****, kolikor sem jaz govorila z domačini pri vas, imajo tudi eno desetino naše plače, mar ne?

in ne, 90 eur ni veliko za 5 ljudi....pa ljudi boži....saj je dosti dati iz denarnice....ampak po drugi strani pa pišuka, tisti, ki oddajajo oddajajo polno samo 2 meseca....to je pač posel....tejkit or livit....saj so tudi kavbojke zelo različnih cenuser posted image
in če greš v en brezvezen hotel, prideta za to glih dva osebka....če splohuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrvaška da ali ne?
16.3.2009 23:53:28   
anckabancka
Pri nas je taka situacija, kot pri vas, muki. Mož je rekel, da na Hrvaško pa ne gremo in sem hitro zrihtala en apartma v Fiesi za našo družinico, da ne bomo ostali doma.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 8:07:26   
ella2006
Mi imamo vikend na Cresu, pa ni nikakršnih problemov in domačini so še vedno enako prijazni. Ne menjamo glavnega dopusta na Cresu za nobene Maldive (pa smo tudi tam že bili). Nam preveč pomeni mir brez masovnega turizma.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 9:53:30   
EMILY 3
EJ,JAZ NEKATERE OD VAS SPLOH NE RAZUMEM.KAJ IMA POLITIKA Z DOPUSTOM???HALO???KAJ VI MISLITE DA VAS BOJO UGRIZLI.MI LETO NEBO ŠLI KER MAMO MALEGA DOJENČKA,KI ŠE NI PRIPRAVLJEN NA TAKO DUGO TURO,AMPAK DRUGO LETO PA SPET NA HRVAŠKO.KAJ JE Z CENAMI???SAJ JE VSE POVSOD TAKO DA JE NA TURISTIČNIM MESTIMA BOLJ DRAGO....IN DA NI OSEBLJE VLJUDNO??HEJ PRIDEŠ TUD PRI NAS V TRGOVINO,NA BAZENE,V BOLNIŠNICO,ALI KAMOR KOLI IN NAJDEŠ NEPRIJAZNO OSEBLJE.KAJ PA V ITALIJI,GOVORIM IZ LASNIH ISKUŠENJ,NISO VEDLI NITI NEMŠKI,NITI ANGLEŠKI,PA ŠE TO NA TAKO ZNANEM MESTI...TAK DA...NIMAM PROTI NIKOMU NIČ,AMPAK KO ENI TAKO NEGATIVNO GLEDAJO NA TUJCE,NI NITI ČUDNO DA DRŽAVA GRE K user posted image PA NE SAMO DRŽAVA PAČ CELI SVET  user posted image A MENI PA JE ŠE VEDNO HRVAŠKA OBALA ODLIČNA ZA DOPUSTuser posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 13:43:07   
BUŠICA
ja kje pa je problem? komu ni za na hrvaško ima portorož, koper, izola..
imam hišo na morju in bi mi prav pasalo en dopust brez turistov..

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 13:48:32   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3
IN DA NI OSEBLJE VLJUDNO??HEJ PRIDEŠ TUD PRI NAS V TRGOVINO,NA BAZENE,V BOLNIŠNICO,ALI KAMOR KOLI IN NAJDEŠ NEPRIJAZNO OSEBLJE.


JA, SAJ RES, SE VSAJ DOMAČE POČUTIŠ (menda pa še slabše slišiš, pa je še fajn, če malo bolj naglas govorijo).

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 14:50:04   
skuštrana
Uf, čimamanj turistov čimboljš - zameuser posted image

Ravno danes sva s prijateljico sedeli na kavi na centralni plaži v Crikvenici, vse okoli miri in tišina, slišiš samo šepet morja..In potem realnost - že čez 2 meseca si tega ne bova mogli več privoščit ker bo čisto preveč turistov. Grrrr. Torej, kar ostanite doma, na vrt bazen , pa kako palmo si posadite pa bo.user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 16:36:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: rija

oprosti ampak 90 eur za 5 ljudi na dan pa res ni velikouser posted image



HALOOO???user posted image user posted image

Za ta denar dobim jaz pri nas apartma za cel teden ne za en dan...


****, kolikor sem jaz govorila z domačini pri vas, imajo tudi eno desetino naše plače, mar ne?

in ne, 90 eur ni veliko za 5 ljudi....pa ljudi boži....saj je dosti dati iz denarnice....ampak po drugi strani pa pišuka, tisti, ki oddajajo oddajajo polno samo 2 meseca....to je pač posel....tejkit or livit....saj so tudi kavbojke zelo različnih cenuser posted image
in če greš v en brezvezen hotel, prideta za to glih dva osebka....če splohuser posted image


No ves kaj....

To je samo za plac za 10 dni 900 euro in to naj bi bila se spodnja cena? In kje je pa se hrana in vse pijacke pa podobno??

Oprosti ria, samo men se zdi, da si danes tudi v Sloveniji to marsi kdo tesko privosci...to je enostavno too much drago!!






sedaj si pa se tukaj mal cene poglej klik

aha ocitno neki delajo na strani no pa shrani pa ko bo spet delalo poglej.... od 100 do 200 euro 7 dni z avionom vret. Tok da ne bi o tem, da so tako poceni v Egiptu apartmaji samo za egipcane, ker je za tujce ceneje kot za nas.


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 16:40:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3
IN DA NI OSEBLJE VLJUDNO??HEJ PRIDEŠ TUD PRI NAS V TRGOVINO,NA BAZENE,V BOLNIŠNICO,ALI KAMOR KOLI IN NAJDEŠ NEPRIJAZNO OSEBLJE.


JA, SAJ RES, SE VSAJ DOMAČE POČUTIŠ (menda pa še slabše slišiš, pa je še fajn, če malo bolj naglas govorijo).



Ne morem da ne bi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

splisni hvala za tole dozo smeha.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 16:42:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3
GOVORIM IZ LASNIH ISKUŠENJ

Velja. user posted image

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 16:48:40   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Uf, čimamanj turistov čimboljš - zameuser posted image

Ravno danes sva s prijateljico sedeli na kavi na centralni plaži v Crikvenici, vse okoli miri in tišina, slišiš samo šepet morja..In potem realnost - že čez 2 meseca si tega ne bova mogli več privoščit ker bo čisto preveč turistov. Grrrr. Torej, kar ostanite doma, na vrt bazen , pa kako palmo si posadite pa bo.user posted image



Joooj, pa ne želi tega Hrvatom, da jim turisti ne pridejo. To pa ni lepo. Saj od česa pa živijo, če ne od turizma? V glavnem. Dobro, res da jim to najbrž še ni kapnilo, vsaj videt ni, pa vendar.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:25:53   
Tonchka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Uf, čimamanj turistov čimboljš - zameuser posted image

Ravno danes sva s prijateljico sedeli na kavi na centralni plaži v Crikvenici, vse okoli miri in tišina, slišiš samo šepet morja..In potem realnost - že čez 2 meseca si tega ne bova mogli več privoščit ker bo čisto preveč turistov. Grrrr. Torej, kar ostanite doma, na vrt bazen , pa kako palmo si posadite pa bo.user posted image



Joooj, pa ne želi tega Hrvatom, da jim turisti ne pridejo. To pa ni lepo. Saj od česa pa živijo, če ne od turizma? V glavnem. Dobro, res da jim to najbrž še ni kapnilo, vsaj videt ni, pa vendar.


Se podpišem.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:34:23   
gita10
takole je. Sama sem kar dosti prepotovala. potujem po različnih državah in vsako leto gremo na dopust v drugo državo  vendar mi enega tedna v dalmaciji ne leto ne bi mogel nihče vzeti.
Prvo njihove konobe ne bi zamenjala za noben all inklusiv turizem po svetu.Morje najlepše diši v Dalmaciji. Lavanda najlepše diši na Hvaru. Zatorej kar se mene tiče bom vedno raje v dalmatinskem apartmaju za 90 eur na dan kot pa v kakršnem koli all inklusiv hotelu v Egiptu za 200 eur na teden.
pa da ne bi bilo kakršnega koli napada ampak mene ta all inklusiv turizem tako moti da dobim ošpice- čeprav so se ga Hrvati tudi lotili. Ljudje se zabakadirajo v te hotele, propadajo lokalne restavracije okoli njega- katastrofa. In potem nekdo 7 dni je evropsko hrano, v arabskem svetu pije evropsko pivo in se vrne v Slovenijo in reče, da je bil v Afriki na dopustu.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:36:13   
Anonimen
Je moj mož res striktno rekel, da raje nikamor.


Vedno mi je zal, kadar politika vpliva na vsakodnevne odlocitve user posted image .
Sama se ji poskusam izogniti kolikor se da, oz. jo upostevam le, kadar se mi zdi, da gre za vojne razmere, ki bi mi lahko skodile.

Sam odnos Hrvatov je po mojih izkusnjah ostal nepsremenjen. Na carini so me vcasih se vprasali, kaj vozim v prtljazniku, odkar pa so spet bolj aktualne politicne igrice okrog EU, pa se tega ne. Pa sem pospravila prtljaznik v nulo, da mi ja ne bi kdo kaj tezil user posted image . Pol pa tkole, mnogo dela za prazen nic.

No, jaz ne grem v glavni sezoni na Hrvasko, nikoli nisem hodila, vedno predsezona. Ravno prav ljudi, se sveze razpolozenih, precej nizje cene kot ostale bliznje destinacije in precej vec za videti, vsaj zame, kot v nekih super truper hotelih na robu puscave. Ampak vsak ima svoje potrebe, tako da te stvari razlicno vidimo.


(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:39:18   
Kerensa*
Vse lepo in prav, kar se osebnih izkušenj tiče, ampak mene moti samo posploševanje. Če je imel nekdo enkrat (ali celo večkrat) slabo izkušnjo na Hrvaškem, potem zanj to očitno pomeni, da so pa kar VSI Hrvati in to POVSOD na Hrvaškem zanič. Ne, niso - samo on (še?) ni naletel na dobre.
Poleg tega pa - kakor se sam obnašaš (kot tujec v neki državi, torej njihov GOST), takšno obnašanje ponavadi dobiš tudi nazaj. Če nekam (kamorkoli) prideš s pristopom "jaz sem plačal!", potem je zame logično, da boš nazaj dobil odnos "plačuj!". Nič ni zastonj - če nekam greš in koristiš tuje usluge, je logično, da jih boš plačal. Če pričakuješ nekaj zastonj ali to celo agresivno zahtevaš, potem si definitivno oplel. Nisem turistična delavka, ampak sodeč po tistih, ki jih poznam, lahko mirno rečem, da bo vsakdo, ki se ukvarja s turizmom (in ima pošlihtano v glavo), raje ostal brez enega nergajočega turista (in zaradi tega ne bo propadel, v kolikor je drugače vse v redu), kakor pa le tega prenašal za npr. 90€/dan (polovico mu pa požrejo dejansko stroški in davki).
In to velja za povsod, ne samo za Hrvaško.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:44:37   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Politika gor, politika dol.....
Kam pa češ it z malim otrokom? Na letalo za 11 ur? V Izolo?
Ne, hvala, grem na Jadran....



Kaj pa je narobe z Izolo? Sama tja hodim že celo življenje in tudi zdaj z majhnim otrokom - no, letos bomo žli z dvema.
Na Hrvaškem me pa že od vekomaj vidijo samo na jadrnici, pa še to smo na Grčijo preklopili, zdaj, ko imamo majhne otroke, bo pa spet Jadranje po Jadranu nekaj časa aktualno, potem pa spet  v Grčijo. Cene take kot na hrvaškem - s prevozom vred, morje čudovito, obala tudi, da o prijaznosti ljudi sploh ne govorim.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:45:07   
gita10
 "jaz sem plačal!", potem je zame logično, da boš nazaj dobil odnos "plačuj!".user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:46:59   
Anonimen
IZVIRNČe je imel nekdo enkrat (ali celo večkrat) slabo izkušnjo na Hrvaškem, potem zanj to očitno pomeni, da so pa kar VSI Hrvati in to POVSOD na Hrvaškem zanič. Ne, niso - samo on (še?) ni naletel na dobre. In to velja za povsod, ne samo za Hrvaško.


Ali pa pricakujemo se vec samo zato, da bi lahko pokazali, da imajo previsoke cene in prenizko raven storitve?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:53:20   
Kerensa*
Mič, poglej - to, da cene SO visoke (na Hrvaškem), je dejstvo. Dejstvo za večino Slovencev, sploh sedaj, ko je "recesija". In večina Slovencev (tistih, ki hodijo na dopust) ŠE VEDNO hodi na dopust na Hrvaško. Ne bi o tem, kako do denarja za dopust pridejo (kar se mene tiče, lahko vzamejo tudi kredit in ga pre-plačujejo potem celo leto), ampak očitno se jim Hrvaška ŠE VEDNO zdi vredna tega denarja. Če se jim ne bi zdela, ne bi plačali in ne bi šli. Preprosto, kajne? Vzeli bi cenejšo ali enakovredno varianto Grčije, Turčije, Tunizije, Španije ali Egipta in se potem (tipično slovensko) pred sosedi (hišnimi, ne državnimi) "hvalili", da so bili pa oni dlje, kot čez sosednjo mejo. Ampak ne - plačujejo visoke cene in gredo na Hrvaško. Nihče jih ne sili. Imajo možnost izbire in možnost odločanja. In odločijo se za Hrvaško. Torej se nimajo potem komu pritoževati (vsaj upravičeno ne), koliko so plačali in za kaj (če si pameten, se tudi prej pozanimaš, kaj boš kupil).
Hrvati pa... zagotovo ne upravičijo vedno svojih cen (kdo pa jih?), ampak so pa po drugi strani definitivno pametni. Zakon ponudbe in povpraševanja pač. Če so "neumni" Slovenci pripravljeni plačevati njihove cene (ki letno rastejo in to za omembe vreden znesek), potem jih bodo višali. Ko in če se bo to enkrat ustavilo (povpraševanje), se bodo tudi cene. Celo znižale bi se v tem primeru. Saj neko prav hrvaško mesto je lani pretiravalo (a je bil Dubrovnik?) in so na POP-u pokazali prazne lokale in to na promenadi. No, morda jih je izučilo in bo letos ceneje ter spet polno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:57:38   
Anonimen
Mič, poglej - to, da cene SO visoke (na Hrvaškem), je dejstvo.


Cene so visoke v vecini mnozicno turistnich krajev.

Kratka kava v Val Thorensu je 6,5€. Prevec? Toliko pac je, zakon ponudbe in povrasevanja. Smo se ga ucili, ze pri samoupravljanju user posted image .

Sicer pa to niti ni bilo vprasanje, to se je nanasalo na aktualna dogajanja.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 17:59:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mič, poglej - to, da cene SO visoke (na Hrvaškem), je dejstvo. Dejstvo za večino Slovencev, sploh sedaj, ko je "recesija". In večina Slovencev (tistih, ki hodijo na dopust) ŠE VEDNO hodi na dopust na Hrvaško. Ne bi o tem, kako do denarja za dopust pridejo (kar se mene tiče, lahko vzamejo tudi kredit in ga pre-plačujejo potem celo leto), ampak očitno se jim Hrvaška ŠE VEDNO zdi vredna tega denarja. Če se jim ne bi zdela, ne bi plačali in ne bi šli. Preprosto, kajne? Vzeli bi cenejšo ali enakovredno varianto Grčije, Turčije, Tunizije, Španije ali Egipta in se potem (tipično slovensko) pred sosedi (hišnimi, ne državnimi) "hvalili", da so bili pa oni dlje, kot čez sosednjo mejo. Ampak ne - plačujejo visoke cene in gredo na Hrvaško. Nihče jih ne sili. Imajo možnost izbire in možnost odločanja. In odločijo se za Hrvaško. Torej se nimajo potem komu pritoževati (vsaj upravičeno ne), koliko so plačali in za kaj (če si pameten, se tudi prej pozanimaš, kaj boš kupil).
Hrvati pa... zagotovo ne upravičijo vedno svojih cen (kdo pa jih?), ampak so pa po drugi strani definitivno pametni. Zakon ponudbe in povpraševanja pač. Če so "neumni" Slovenci pripravljeni plačevati njihove cene (ki letno rastejo in to za omembe vreden znesek), potem jih bodo višali. Ko in če se bo to enkrat ustavilo (povpraševanje), se bodo tudi cene. Celo znižale bi se v tem primeru. Saj neko prav hrvaško mesto je lani pretiravalo (a je bil Dubrovnik?) in so na POP-u pokazali prazne lokale in to na promenadi. No, morda jih je izučilo in bo letos ceneje ter spet polno.



Tole je tocen tako kot jaz mislim... zelo dobro napisano.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 18:00:13   
gita10
Mi Slovenci pričakujemo preveč samo v Sloveniji in na Hrvaškem. Kot turistični vodič sem marsikaj doživala ampak če se je zgodilo v Slovenskem hotelu ali v hrvaškem je bilo vse v luftu npr ko pa je bilo veliko slabše v katerikoli drugi državi so bili kar tiho.
Da povem mojo izkušnjo isto skupino ljudi sem peljala na otok Hvar in ker je to otok smo ostali nekaj ur brez vode ( ne spomnim se kaj je točno bilo ) ampak v hotelu zjutraj ni bilo vode- ta čas nihče ni šel na plažo ampak so ves čas mene maltretirali v recepciji- namesto, da bi iskoristili lepo vreme in uživali na plaži, potem pa sem to isto skupino peljala isto leto za novo leto v Španijo - Costa Brava - zame vsaj ena velika katastrofa- hoteli, hrana, vzdušje v hotelu ampak nihče ni imel nobenih velikih pripomb če jih je pa imel jih je prišel k meni mirno rešit. Ampak važno je, da so bili na dopustu v Španiji. ( primer je star 15 let ampak verjetno še vedno velja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 18:02:25   
Kerensa*
In ker cene aranžmajev (takih in drugačnih) SO visoke (povsod), sem vedno bolj pristašica CouchSurfing-a. Definitivno najboljši način, da spoznaš deželo, katero imaš namen obiskati. Čepenje v hotelu in ob hotelskem bazenu ali plaži ter zraven vse OL INKLUZIV je lenarjenje. OK, nekaterim to pač paše - dobesedni počitek. Nekateri imamo pa raje, da se nekaj dogaja, da kaj novega izvemo, da kaj novega spoznamo in podobno. CouchSurfing je zastonj. Odideš v lastnem aranžmaju (kar pomeni brez drobnega tiska agencij), nastanitev imaš brezplačno in marsikdaj še marsikaj zraven. Saj tudi jaz za prvomajske praznike nimam gotovine (kredit pa ne pride v poštev) za en teden New Yorka preko agencije. Pa bom vseeno šla - preko CouchSurfinga. Hrano si moram kupovati povsod, tudi doma, nujne stvari imam s sabo, torej bo moj edini omembe vreden strošek (poleg shoppinga) letalska vozovnica. No, toliko pa imam.

Hrvaška pa pride na vrsto avgusta, v glavni sezoni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 18:30:08   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Uf, čimamanj turistov čimboljš - zameuser posted image

Ravno danes sva s prijateljico sedeli na kavi na centralni plaži v Crikvenici, vse okoli miri in tišina, slišiš samo šepet morja..In potem realnost - že čez 2 meseca si tega ne bova mogli več privoščit ker bo čisto preveč turistov. Grrrr. Torej, kar ostanite doma, na vrt bazen , pa kako palmo si posadite pa bo.user posted image



Joooj, pa ne želi tega Hrvatom, da jim turisti ne pridejo. To pa ni lepo. Saj od česa pa živijo, če ne od turizma? V glavnem. Dobro, res da jim to najbrž še ni kapnilo, vsaj videt ni, pa vendar.


Hi, hi, Splišni, tudi mi živimo od hrvaškega turizma, samo meni je vseno tako fajn kadar ni sezone user posted image Ja, vem, pljuvam v lastno skledouser posted image ..No, zato bi se jaz najraje v sezoni spokala nazaj v Slovenijouser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Hrvaška da ali ne?
17.3.2009 20:45:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ****


To je samo za plac za 10 dni 900 euro in to naj bi bila se spodnja cena? In kje je pa se hrana in vse pijacke pa podobno??



glej ****.....dejstvo je pač, da se dopust ob morju tretira med luksuz. ja, četudi se tisti nikakav apartma tretira za luksuzuser posted image

ampak dejstvo je, da so Slovenceljni večinoma bili vajeni hoditi v neke sindikalne domove in prikolice na hrvaško morje....za bagatelo....in tega je zdaj konec in so cene pač take kot so.

in nisem šla gledat linkauser posted image  ker me 200 eur z letalom vred ne prepriča, da kliknem na KLIK user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?