|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 20:51:45   
Pšemek
Mi gremo pa letos v Strunjan! Nikoli nisem bila fan Hrvaške, z dojenčkom se mi pa ne gre na letalo. V Strunjanu sem pa že nekajkrat bila, sicer ne čez poletje, bolj za prvomajske ali pa celo pozimi kak vikend, pa sem zelo zadovoljna!

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:14:18   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Jaz pa ravno iščem kakšen lep kraj za kampiranje in lahko rečem, da so hrvaški kampi kljub vsemu cenejši od recimo italijanskih in grških. Sem prav iz tega razloga, ker nekatere poudarjate, kako draga je Hrvaška, šla gledat tudi kampe po Italiji in Grčiji. Nas bi prišlo točno enkrat dražje kot na Hrvaškem (pa nisem gledala kampov dražjih od treh zvezdic). Da o italijanskih plažah ne govorim, sama mivka, gužva, nobene sence (o čistoči sploh ne bi). Meni se to ne dopade. Pa tudi samo življenje (hrana, pijača) se mi zdi v Italiji dražje.
No, to je samo moje mnenje.

Lp


Katere kampe si pa ti po Grčiji gledala?user posted image  Ker kar sem jih jaz, so bili poceni. Tam od 20 do 30 evrov na dan za 2 odrasla, 1 otrok, avto, elektrika. Enako kot v naših malih kampkih na Hrvaškem. Ne me strašit zdaj!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:16:22   
Ribica **
Mi gremo ze 13. leto letos na Pag, 7. v iste apartmaje in vsako leto nam ze pozimi pisejo, ce letos tudi pridejo in da nas ze cakajo.

Tisti nalepljeni Kanarski s prevozom iz Dunaja so pa fajn dragi. Pa se do Dunaja moras prit - torej bencin + vinjeta + parkiranje.

Nas je toliko lani prislo 10 dni za 2+1 + psa (450€ za 10 dni apartmaja s klimo, vrtom, sredi julija). Edino v restavracije na morju pa ne hodimo, kuhamo sami. Pa na pijacke in kavice tudi ne, ker imamo psa user posted image  

Pa nisem nek "fen" nasih juznih sosedov, ampak sori, nase morje je pa tudi ene 500x precenjeno. Lani smo bili samo en vikend v Piranu, ker ima moj tam garsonjero in smo to imeli zastonj. Morje umazano, plaze nikakve. Edino v Fiesi je bilo se kolikor toliko ok, to smo se mogli pa spet vozit. Da ne omenjam, da s psom na dostojno plazo pri nas ne mores, na Pagu pa si lahko na taki z drobnimi kamencki, mivko v morju in predvsem cistim morjem - brez trave, brez porascenih skal, brez jezkov ...

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 20.3.2009 21:19:39 >

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:21:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ****


FUERTEVENTURA
HOTEL RIU OLIVA BEACH**** 7 × all inclusive, polet iz Dunaja, prevoz do letališča v lastni organizaciji, let. takse v ceni, T
user posted image
11. april, 18. april
7 dni
od 769,00 €



FUERTEVENTURA
HOTEL ARENA **** , Corralejo   7x all inclusive , polet iz Dunaja, prevoz  do letališča v lastni režiji, let. taksa vključena v ceni, FTI
user posted image
11. april
7 dni
od 729,00 €



GRAN CANARIA
HOTEL RIU PAPAYAS**** 7 × polpenzion, polet iz Graza, prevoz do letališča v lastni organizaciji, let. takse v ceni, T
user posted image
11. april, 18. april
7 dni
od 749,00 €



GRAN CANARIA
APARTHOTEL RIU FLAMINGO**** 7 × najem studia, polet iz Graza, prevoz do letališča v lastni organizaciji, let. takse v ceni, T
user posted image
11. april, 18. april
7 dni
od 499,00 €



LANZAROTE
HOTEL H10 RUBICON PALACE**** 7 × polpenzion, polet iz Dunaja, prevoz do letališča v lastni organizaciji, let. takse v ceni, T
user posted image
12. april, 19. april
7 dni
od 679,00 €



TENERIFFE
HOTEL LA QUINTA PARK**** 7 × nočitev z zajtrkom, polet iz Dunaja, prevoz do letališča v lastni organizaciji, let. takse v ceni, T
user posted image
27. marec, 10. april, 11. april, 17. april
7 dni
od 579,00 €



TENERIFFE
HOTEL RIU PAPAYAS**** 7 × polpenzion, polet iz Dunaja, prevoz do letališča v lastni organizaciji, let. takse v ceni, T
user posted image
27. marec, 10. april, 11. april, 17. april
7 dni
od 549,00 €




****, marec, april...daj primerjavo za julij....bo bolj realno...saj na hrvaško ne hodimo marca in aprila za teden dni....

in če že....

april
hotel Marina, Moščeniška draga, 25 eur PP na osebo....pa rečte, da je zapolnjevanje mrtve sezone dragouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:23:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7527803;jsessionid=C03DCACFE0E60C1FD52DA9AC84DADA7D.2

Od 439€ naprej (samo ne marca user posted image ).

Tele Kanarce bi vsebinsko primerjala s tem hotelom v Porecu:
http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7527799;jsessionid=C03DCACFE0E60C1FD52DA9AC84DADA7D.2

Ki je v primerljivem terminu od 259€ naprej.




mič, vidim, da si odrila mojo priljubljeno agencijo.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:25:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7527803;jsessionid=C03DCACFE0E60C1FD52DA9AC84DADA7D.2

Od 439€ naprej (samo ne marca user posted image ).

Tele Kanarce bi vsebinsko primerjala s tem hotelom v Porecu:
http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7527799;jsessionid=C03DCACFE0E60C1FD52DA9AC84DADA7D.2

Ki je v primerljivem terminu od 259€ naprej.




mič, vidim, da si odrila mojo priljubljeno agencijo.....user posted image


Jesam user posted image .

Vem da si limala prav Hrvasko, pa sem jo potegnila iz zaloge za priblizno primerjavo.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:27:25   
rija
user posted image user posted image  mi gremo 3-4 x letno preko njih in smo vedno zadovoljni....ravno naslednji teden zopet odrinemo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:28:06   
Anonimen
ravno naslednji teden zopet odrinemo user posted image


Lepo.
Lahko vprasam kam?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:32:03   
rija
semle user posted image

http://www.buk.radissonsas.com/

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 21:35:55   
Anonimen
U, dobr.
Daj kaksno savno se zame naredi user posted image .
Uzivajte.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Hrvaška da ali ne?
20.3.2009 22:53:42   
rija
možeuser posted image

upam, da bomo res...no, po vseh pravilih bi skoraj mogliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 9:28:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija


****, marec, april...daj primerjavo za julij....bo bolj realno...saj na hrvaško ne hodimo marca in aprila za teden dni....

in če že....

april
hotel Marina, Moščeniška draga, 25 eur PP na osebo....pa rečte, da je zapolnjevanje mrtve sezone dragouser posted image


A se bos lahko kopala v morju? No v Egiptu se lahko...
In pa PP...ja vrajt, hvala lepa... koliko pridejo pa se vsake pol ure cocacola in pizza in ponfri in ne vemkaj se vse hocjo imet otroci?

Ne ti men z PP... daj mi lepo ceno za 5 zvezdic AI... pa da se vidmo potem? In pa seveda v morju se hocem kopat.

In ne bom sama kuhala...ker to delam celo leto zato na dopustu nocem videt niti enega piskra...
In zelim lezalnik in sencnik vedno na voljo ob bazenu ali ob morju - seveda ze v ceni...in postrezbo brez denarnice...

Torej prosim za tako varianto na Hrvaskem pa cena. In seveda zelim plazo pesceno da se lahko otroci igrajo in da ne rabim gojzarjev za v vodo ( kot preventiva pred jezki in raznimi ostrimi kamni, skalami)

Jaz hocem dopust...v pravi besedi dopust. user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 9:32:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

****, sorry ampak dopust v takem bloku oz stolpnici ob dolgočasni mivkasti plaži ob morju, ki nima niti sredi poletja v najhujši vročini več kot 22 stopinj pa pa res ni vreden niti evra več, kot ga oglašujejo.

V primerjavi s Hrvaško prava beda.





Mislim da si mal sfalila??? Jaz ne navijam za Kanarce... sem samo en klik pomagala najt, ker je ena glih sprasevala.user posted image



(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 9:37:31   
rija
****user posted image

jaz se marca niti pod razno nisem kopala v Egiptu....bi mi pipiko skup potegnilo, tak je bilo mrzlo.....user posted image

pa na kanarskih je podobno. kolikor vem, hodijo v tem času tja surfat, ker je hud veteruser posted image

in AI je meni ok samo v tistih krajih, kjer je vse okoli pustoš in nimaš kam iti iz tistega resorta, kot v egiptu recimo....pa dominikanska....kjer se ven iz resorta streljajouser posted image user posted image user posted image  in tile AI so meni po eni strani res fajn v primeru, da je otrok star toliko, da so ga same očiuser posted image  sicer pa ko slišim AI si predstavljam brdo debelih nenasitnih Nemcev ali "lačnih" Ruso, ki se norčujejo iz hraneuser posted image

mi po pravici povedano ne rabimo AI ker smo zelo nezahtevni, kar se hrane in pijače tiče....user posted image  pa tudi ne pogojujemo dobrega dopusta z neomejenimi količinami hrane in pijače.

****, ne moreš imeti vsega: ne moreš se marca kopat v morju....vsaj ne tako kot bi želela jaz, ne v egiptu in ne na hrvaškem. se pa lahko julija, kar pa dvomim, da bi naše razvajene riti zopet želele biti na takšni vročini, kot jo imate vi doliuser posted image

torej večinoma nam bo vedno nekaj manjkalo....user posted image  ker smo turisti "krajlji"user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 9:41:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

****user posted image

jaz se marca niti pod razno nisem kopala v Egiptu....bi mi pipiko skup potegnilo, tak je bilo mrzlo.....user posted image



No jaz sem se pa letos februraja in to v El Fayedu ki je se severneje od Sueza...

Dve majcice 08 pa sta bile ravno sedaj v zacetku marca in to z 9 mesecniki in sta se prav tako lahko z veseljem namakale v morju ena v Sharmu ena v Hurghadi... Tko da??????




In ja vse kar sem nastela lahko imas...Preverjeno. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 9:51:58   
rija
brrrr....saj , ko sem bila sama tam, so se Rusi tudi ful kopaliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 9:56:57   
Anonimen
ria:

Kje ti je to pipiko skup potegnilo pa res ne vem? Ker temperatura vode ne gre pod 20 niti Januaraja... za marca pa je povprecje tam od 23 naprej...

temperature vode in zraka hurghada

temperature vode in zraka sharm



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:00:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

brrrr....saj , ko sem bila sama tam, so se Rusi tudi ful kopaliuser posted image


Kaj pa imajo 9 mesecni dojencki in Slovenske druzine z rusi??? Noben ni govoril o rusih user posted image user posted image

Sem ti lepo povedala da sta bile dve uporabnice RR-ja iz majcic 2008 sedaj tu in so se komot kopali... samo TI se pa nisi mogla???
Sedaj pa naj razume kdor more user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:00:33   
rija
svinjsko mrzla voda v kombinaciji s še bolj svinjsko mrzlim vetromuser posted image user posted image user posted image

****, saj nimam nič proti egiptu, btw. je bil kljub temu, da si niti kolen nisem namočila, ker tudi voda v hotelskem bazenu ni bila ogrevanauser posted image , je bil to vseeno eden mojih najboljših dopustovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:03:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

svinjsko mrzla voda v kombinaciji s še bolj svinjsko mrzlim vetromuser posted image user posted image user posted image

****, saj nimam nič proti egiptu, btw. je bil kljub temu, da si niti kolen nisem namočila, ker tudi voda v hotelskem bazenu ni bila ogrevanauser posted image , je bil to vseeno eden mojih najboljših dopustovuser posted image


No saj jaz ne navijam za Egipt... jaz vedno povem da je Turcija - egejski del zakon..

Ampak mi gre pa na jetra ce me kdo prepricuje v nekaj kar 100% vem da ni tko. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:06:53   
Anonimen
No neka je pa res da je marec pri nas najbolj vetroven mesec...Do sedaj smo imeli letos ze 3 hude pecene viharje in cist skoz piha...
Zato je treba bit pozoren pri izbiri hotela, da ni prav orenk na vetrovnem delu...Za hurghado ne vem tocno kateri so brez vetra, vem pa da v Sharmu obstaja full zalivckov ki je brezveterje ...

Samo itak...ne bom vec smetila ker to itak ni bila tema.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:07:49   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ker temperatura vode ne gre pod 20 niti Januaraja... za marca pa je povprecje tam od 23 naprej...



Ma nehajta no....user posted image  23 stopinj je meni tudi MRZLA voda, mater....moj mož bi sicer rekel, da je voda OK, samo jaz že vem kaj to pomeni....user posted image  Meni bi poleg "pipke" še kaj drugega zmrznilo...user posted image  Jaz potrebujemo 27 stopinj, da lahko rečem, da je voda topla...pa navzogr.

< Sporočilo je popravil Marogica -- 21.3.2009 10:08:16 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:08:37   
rija
****, ne da se mi več....

ne vem zakaj nočeš razumeti, da imamo nekateri tudi drugačne izkušnjeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:10:09   
rija
marogica, je-bat ga....me stare kure rabimo topliceeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:10:33   
D0aisy
Hrvaška absolutno NE! Ker lahko za isti denar prideš marsikam drugam, spoznaš druge kulture in ljudi. Sama sem bila na petih kontinentih sveta in nikjer nisem doživela taknega negostoljublja in neprijaznosti kakor pri naših "ljubih" sosedih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?