|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 14:48:17   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Punce zdaj pa ne vem več, če je z mano kaj narobe ali pa je bilo takrat kaj s programom narobeuser posted image user posted image user posted image Sem si šla zdaj še enkrat dohodnino računat pa plačam "le" 69 evrovuser posted image user posted image

mogoče pa je prvo aprilski program user posted image

user posted image user posted image user posted image


Upam, da ne.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 14:48:37   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

čmrlika user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image A jih dobi po ta zadnji?


jst sm jih! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 14:49:17   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

čmrlika user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image A jih dobi po ta zadnji?


jst sm jih! user posted image


user posted image user posted image user posted image Upravičenouser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 14:50:55   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Punce zdaj pa ne vem več, če je z mano kaj narobe ali pa je bilo takrat kaj s programom narobeuser posted image user posted image user posted image Sem si šla zdaj še enkrat dohodnino računat pa plačam "le" 69 evrovuser posted image user posted image

mogoče pa je prvo aprilski program user posted image

user posted image user posted image user posted image


Upam, da ne.


držim pesti, da bo manjši znesek pravi!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 14:54:02   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Punce zdaj pa ne vem več, če je z mano kaj narobe ali pa je bilo takrat kaj s programom narobeuser posted image user posted image user posted image Sem si šla zdaj še enkrat dohodnino računat pa plačam "le" 69 evrovuser posted image user posted image

mogoče pa je prvo aprilski program user posted image

user posted image user posted image user posted image


Upam, da ne.


držim pesti, da bo manjši znesek pravi!


Hvalauser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 15:20:13   
Anitka
Tako čveke, gremo z Galom na kontrolo in se beremo zvečer (itak, da že na 18.delu)user posted image



user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 15:25:21   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Tako čveke, gremo z Galom na kontrolo in se beremo zvečer (itak, da že na 18.delu)user posted image



user posted image



Dobro opravitauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 15:35:25   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ja ne vem?user posted image Sem bila v službi in sem vprašala zakaj zdaj to in so mi rekli, da je z njihove strani tako kot je bilo prejšnja leta.



Jaz sem si preračunala in dobim nazaj tisto, kar v službi niso preračunali, ker mi ne obračunavajo sproti otrok. Od CSD pa je vse na nuli.
Kje pa si si preračunavala?


Na internetu sem poiskala program. V tisti Excelovi razpredelnici.


A pa si videla kje prihaja do razlike?


Kje pa se to vidiuser posted image user posted image



Ne znam ti povedat. Jaz sem pri sebi videla pri neki postavki.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 15:35:27   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Punce zdaj pa ne vem več, če je z mano kaj narobe ali pa je bilo takrat kaj s programom narobeuser posted image user posted image user posted image Sem si šla zdaj še enkrat dohodnino računat pa plačam "le" 69 evrovuser posted image user posted image


Če si si prehitro šla izračun delat je lahko bil za 2007, ko je bil drugačen sistem.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 15:36:42   
barbaw
Čmrlika težko ti je verjet, ker si rekla, da še en cajt ne bo na vidiku novega user posted image . Da bi si premislila je težko verjetno, edino če se vama je "posrečilo". user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 15:37:01   
barbaw
Hijenca ZS. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 16:56:28   
Anonimen
Dan čveke, ste spet full naklofale. Nazaj ne grem nč brat, ker sm full utrujena.
Gremo jutr v Moravske pa sm si mogla glavo umit,pa mal spakirat, pa skuhala sm,pa likala....zdej sm pa čist fertik. Še dobr da ma Gajo zdele popoldne tašča, da se lohk mal vležem.
Me je pa začela zgaga pečtuser posted image , joj upam, da se bo to nehal, v prvi user posted image  me ni nikol.
Anitka kaj se bomo zmenle za kakšno kavico? Je od sobote naprej napovedano lepo vremeuser posted image , v petek ko bo pa baje dež bomo šli pa v Ikeo.

Jana kako je bilo Nejkotu v vrtcu?
Joj pa kaj je z rr, sploh mi ni hotl posta objavt več kot urouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 17:12:22   
barbaw
nina katastrofa je tale RR. Se vidi, da dopoldan večina dela, popoldan je pa naval in sploh ne dela več RR. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 17:16:20   
nia5
Ja sem se prej mučla, da bi objavlo in sem se skregala z njim user posted image in ga odj....

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 17:17:50   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Dan čveke, ste spet full naklofale. Nazaj ne grem nč brat, ker sm full utrujena.
Gremo jutr v Moravske pa sm si mogla glavo umit,pa mal spakirat, pa skuhala sm,pa likala....zdej sm pa čist fertik. Še dobr da ma Gajo zdele popoldne tašča, da se lohk mal vležem.
Me je pa začela zgaga pečtuser posted image , joj upam, da se bo to nehal, v prvi user posted image  me ni nikol.
Anitka kaj se bomo zmenle za kakšno kavico? Je od sobote naprej napovedano lepo vremeuser posted image , v petek ko bo pa baje dež bomo šli pa v Ikeo.

Jana kako je bilo Nejkotu v vrtcu?
Joj pa kaj je z rr, sploh mi ni hotl posta objavt več kot urouser posted image user posted image user posted image



Mene je tudi en čas pekla kar fajn, ampak kasneje, tam od 7-9m user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 17:18:49   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Sem pozabla napisat, da mi je A. v kuhinjo napelal internet, je reko, da ko bom kuhala, bom lahko zraven še na forumu ( v novi hiši). Ha ha, torej je kocka padla, da bom mogla jaz v kuhinji bit.user posted image


Boš lahko imela v napi Tv (sem videla to v Rutarju) in na hladilniku internet, da si boš naročala hrano na dom. user posted image



user posted image , pa ful lepo, da na tebe misliuser posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 17:20:14   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

evo mene . ni časa zadnje dni. Mam  okupacije tolko da brezveze.
Zdaj je Taja malo šla z babico, jaz pa uživam v miru!
 
no in imam še eno novičko za vas. boste presenečene, mogoče. user posted image  user posted image
 
K nam bo kljub prepovedi in odločnemu ne pred časom , priletela štorklja....user posted image
 
Ja -jaz sem spet srečka user posted image  tečka! user posted image
 
 
 
 


1.april, danes ne verjamem nikomur več.



aaaaaaaa pa res user posted image , te pa pozabite...za danes.......pa vam jutri povem user posted image  da ne izpade prvo aprilska.
Hijenca- te je že kdo nagnil danes?



Bomo videli ju3 user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 17:37:06   
tilči
Katastrofauser posted image user posted image .Ko imam končno čas,mi pa vse blokira.Danes sem imela generalno po hiši,oprala sem,zlikala, po tleh pomola,kruh spekla,Še Tilnu moram pri pižamici elastiko zamenjati,ker je spustila.
Prej sem mu probala skoraj nove sandalce še od Nejca Fisher price št.20, a so mu že premajhne.user posted image  Je drugače majhna št.,v primerjavi s Cicibanom je to 19
user posted image  je peljal psico cepit,smo imeli namen iti skupaj,pa Tilnu spet nosek spušauser posted image user posted image
 
Čmrlika..če ni prvoaprilska,ti želim lepo nosečnost in zdravega dojenčkauser posted image user posted image
Anitka...upam,da ste dobro opravili pri P user posted image user posted image
Jana..kako je bilo na uvajanju?user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 18:15:01   
aurora28
Kaj jaz to vidim, da imamo še eno srečko,tečko user posted image , jeeeeeeeeeeeeeee sem zelo vesela. Čmrlika iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Danes sem spet bila v službi in mi je kar všeč, da sem že začela, tak imam vsaj nekaj časa za ponovno uvajanje, preden me v ponedeljekuser posted image zasujejo z delom.

Jana ti tudi začneš prihodnji teden?

Kak je fino tipkat po prenosniku user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 18:39:26   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Punce zdaj pa ne vem več, če je z mano kaj narobe ali pa je bilo takrat kaj s programom narobeuser posted image user posted image user posted image Sem si šla zdaj še enkrat dohodnino računat pa plačam "le" 69 evrovuser posted image user posted image


Če si si prehitro šla izračun delat je lahko bil za 2007, ko je bil drugačen sistem.


Eh kaj pa vem, samo se mi zdi, da je že bil nov.. Ma bomo videli jutri user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 18:41:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Dan čveke, ste spet full naklofale. Nazaj ne grem nč brat, ker sm full utrujena.
Gremo jutr v Moravske pa sm si mogla glavo umit,pa mal spakirat, pa skuhala sm,pa likala....zdej sm pa čist fertik. Še dobr da ma Gajo zdele popoldne tašča, da se lohk mal vležem.
Me je pa začela zgaga pečtuser posted image , joj upam, da se bo to nehal, v prvi user posted image  me ni nikol.
Anitka kaj se bomo zmenle za kakšno kavico? Je od sobote naprej napovedano lepo vremeuser posted image , v petek ko bo pa baje dež bomo šli pa v Ikeo.

Jana kako je bilo Nejkotu v vrtcu?
Joj pa kaj je z rr, sploh mi ni hotl posta objavt več kot urouser posted image user posted image user posted image


Nina veš, da se moramo zmenituser posted image user posted image . Si morave telefonske izmenjat. Ti jo pustim na ZS.

Pa upam, da bo zgaga kmalu nehala nagajat.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 18:43:42   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Katastrofauser posted image user posted image .Ko imam končno čas,mi pa vse blokira.Danes sem imela generalno po hiši,oprala sem,zlikala, po tleh pomola,kruh spekla,Še Tilnu moram pri pižamici elastiko zamenjati,ker je spustila.

Pridnauser posted image user posted image user posted image
Prej sem mu probala skoraj nove sandalce še od Nejca Fisher price št.20, a so mu že premajhne.user posted image  Je drugače majhna št.,v primerjavi s Cicibanom je to 19

Ufff tile čevlji nam pa grenijo življenje.
user posted image  je peljal psico cepit,smo imeli namen iti skupaj,pa Tilnu spet nosek spušauser posted image user posted image

Za Tilnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Čmrlika..če ni prvoaprilska,ti želim lepo nosečnost in zdravega dojenčkauser posted image user posted image
Anitka...upam,da ste dobro opravili pri P user posted image user posted image

O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Zdravi smo in rešeni inhalacijuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jana..kako je bilo na uvajanju?user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 18:44:35   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Danes sem spet bila v službi in mi je kar všeč, da sem že začela, tak imam vsaj nekaj časa za ponovno uvajanje, preden me v ponedeljekuser posted image zasujejo z delom.

Lepo, da si zadovoljnauser posted image user posted image user posted image

Jana ti tudi začneš prihodnji teden?

Kak je fino tipkat po prenosniku user posted image user posted image user posted image .


Ahauser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 19:01:12   
sesil
se še jaz mal javim, ker potem me ne bo - pilates. danes smo se navozičkale, me prav noge bolijo. sonček je bil cel dan in je blo treba izkoristit.
zdej pa še anejo mal poštimam, ji naredim za jest in šibam...

verjetno bo že nov del, pa se beremo tam.user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 19:01:59   
sesil
a, še to

Anitka, super a ste zdravi. je bil že časuser posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?