|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 98 99 [100]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 12:53:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dini

A je v redu da napišem posvet, ker rabim preiskave?



oprosti, nisem spremljala vsega, kar se dogaja s tabo, tako da ne vem točno kakšne preiskave potrebuješ. V vsakem primeru gre najprej za posvet, kajti na posvetu se dogovoriš vse glede preiskav, torej ali te bo poslal na HSG ali laparoskopijo, ali pa so to že preiskave pred umetno oploditvijo.
Lahko napišeš, da potrebuješ posvet glede preiskav v zvezi z ...

Ti pa svetujem, da čimprej pošlješ mejl, jaz sem jim poslala mejl že dva tedna nazaj in imam posvet pri njemu 6.7.


(odgovor članu dini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 19:21:15   
Tanja_Jes
No super Dini....pa končno si se javla...sem gledala včeraj cel večer kdaj se boš javla ko mal zmešana...


Sej veš da sem ti rekla, da sem se jaz naročila (prejšnji četrtek se mi zdi), pa so me naročili šele 15.9 ...samo jaz imam dr. Ribičevo...

No zdej ko te pa dohtarji vzamejo v svoje roke...boš pa kmal zanosila...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja drugač greš najprej na posvet, poj se bo pa odločil kaj ti bo delal...verjetno te bodo dal na preiskave, če ti še nič niso delal...Verjetno pa te bo malo pregledal , UZ....

Pa srečno Dini...boš vidla...vse bo ok...


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 98 99 [100]
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 98 99 [100]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?