|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:52:59   
jakaracman
Nimam, so mi bv.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
19.3.2009 10:01:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:01:29   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Globoko v sebi pa vem, da je nihce niti vidi ne. 
Ja, saj to je to. Itak nihče nikogar več ne upošteva danes. BV. 


kaj pa pravzaprav bi moral upoštevati voznik, ki vidi avto pred sabo, da ima nalepko Maša in Matic v avtu? Ne razumem. Res ne. A ne vozimo vedno tako kot je treba? Mislim, jaz ja, pa predvidevam da drugi tudi.


Ja, predvidevaš lahko (jaz sem bila včasih tudi taka), dejstvo pa je, da ni tako - ne vozijo vsi tako, kot je treba pa tudi parkirajo ne vsi med črte parkirnega mesta.

Se pa strinjam z Zaro, ki je napisala, da danes nihče več nikogar ne upošteva. Žalostno, ampak resnično.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:02:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
kaj pa pravzaprav bi moral upoštevati voznik, ki vidi avto pred sabo, da ima nalepko Maša in Matic v avtu? Ne razumem. Res ne. A ne vozimo vedno tako kot je treba? Mislim, jaz ja, pa predvidevam da drugi tudi.

Če sem odkrita, ne razumem najbolje kaj naj bi spremenila ta nalepka in kakšnih pravil bi se moral potem držat. Po moji logiki je to bolj opozorilo voznikom naj vozijo previdneje. Ali kaj?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:04:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Pa ne govorim o nalepkah masa in miha v avtu.

HA HA!! A si predstavljaš? ZARA v avtu. HA HA!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
19.3.2009 10:08:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:09:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
kaj pa pravzaprav bi moral upoštevati voznik, ki vidi avto pred sabo, da ima nalepko Maša in Matic v avtu? Ne razumem. Res ne. A ne vozimo vedno tako kot je treba? Mislim, jaz ja, pa predvidevam da drugi tudi.

Če sem odkrita, ne razumem najbolje kaj naj bi spremenila ta nalepka in kakšnih pravil bi se moral potem držat. Po moji logiki je to bolj opozorilo voznikom naj vozijo previdneje. Ali kaj?


Ja mene tudi to zanima. Kakšno sporočilo ima limanje nalepk. Ena je že napisala, da je to bolj opravičilo za jajcasto vožnjo. Se kar strinjam s tem.

Vozim enako, če se peljem sama ali z otrokom.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:11:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
LI in ZEM v avtu user posted image



Ahahahaha user posted image   Bolš bi blo BU in TELJ v avtu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:12:40   
angel_rebelde
Ko sem rodila, mi je bilo full všeč - sicer je navadna nalepka "otrok v avtu".. Zdaj mi je vseeno, če je gor, al ne.. 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:14:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
LI in ZEM v avtu 

LIŽEM v avtu. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
19.3.2009 10:15:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:30:39   
Anonimen
da si npr. malo bolj obziren... kot ze prej povedano, da se ti ne nalepi direkt za rit. Npr.
In ne vozijo vsi tako, kot naj bi bilo varno. Ampak, ce naj bi ta nalepka vsaj za 1m odmaknila voznika za mano... naloga opravljena.



takmu k se za rit lima, nobena nalepka ne pomaga....takmu jst samo na premzo stopim, pa nej me nabije od zadiuser posted image v momentu upoštevajo obvezno razdaljouser posted image

navadno majo taki drekači boljš avto kt jst, tko da men je dost vseen, če me nabiije...kriv bo tko onuser posted image men je pač vevrca pred avto skočlauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:35:09   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz je nimam, nekako nisem prišla do tega da bi jo nalepila na avto, zdaj se mi pa že zdi brezveze.

Glede parkiranja pa, dokler je slovenska šoferska kultura tako nizka, da se je treba sparkirat kar najbližje vhoda v trgovino, pa četudi je to prostor za invalide, ne pričakujem da bo kdo upošteval da je v avtu sedež in se sekiral kako bom jaz spravla otroka v avto.


Sori, ne sodi drugih po sebi. O parkiranju na invalidskih prostorih smo tukaj že parkrat debatirali, tako da....prav nikoli še nisem parkirala na takem mestu in mi tudi na kraj pameti ne pade, da bi. Če pa parkiram normalno v boks, med črte, je pa pač tako pravilno, a ne? Četudi je zraven avto, v katerem je otrok. tudi v mojem je, pa se vedno stlačimo not. Ni panike nobene. Ne vem, kaj je tako posebenega, če je v avtu sedež. Mislim,.....kr neki. Pa četudi imamo sedeže v avtih, saj pa vedno otrok ne vlačimo s sabo, mar ne? Torej?



Volga hotela sem samo povedati da s(m)o slovenski vozniki totalo netorelantni. Sama ne parkiram na parkirnih prostorih za invalide, pa bi mimogrede lahko kar pogosto prevažam svakinjo ki je upravičena do tega prostora in je zank posledično v avtu.
Me pa jezi ko se neki kavzi mačo sparkira na črto boksa, čeravno mu nebi vzelo veliko časa da bi parkiral na sredino boksa. to o parkiranju velja sicer za oba spola, smo pa baje ženske tiste ki ne znamo parkirat.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:39:02   
Anonimen
Nimam nalepke, ker prvo kot prvo so samo za okras, drugo kot drugo niti pod razno nočem izpostavljati imen svojih otrok na cesti, in tretje kot tretje se mi zdi, da ima tako nalepko na avtu vsak, pa če ima potem dejansko otroke noter ali ne.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:43:25   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

se mi zdi, da ima tako nalepko na avtu vsak, pa če ima potem dejansko otroke noter ali ne.


Ja,še celo moj kolega, ki je pred 10 imi leti javno zaprisegel, da ne bo imel nikoli otrok. No, pa jih dejansko tudi res nima. Ampak na avtu pa ima nalepko "Žan v avtu", ker  je kupil rabljen avto in se mu niti slučajno ne ljubi nalepke dol praskat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:43:36   
kalbo
Vse kolobocije nisem bral in je tud ne mislim. Povedal bom le svoje mnenje o teh nalepkah.

Te nalepke so meni totalno mimo. Zakaj za hudiča bi pa morali delat z voznikom, ki ima otroka v avtu previdneje kot s katerim drugim.  Previdni moramo biti vedno na cesti, če pa že mora bit kdo previdnejši je to ravno voznik, ki ima otroke not. Ravno nekaj dni nazaj je en Passat karavan zelene barve z ogromno nalepko "otrok v avtu" zadaj divjal ko nor in prehitel v desetih kilometrih trikrat v škarje in štirikrat čez polno črto. Pol se pa pejt s temi nalepkami. Pol pa vidiš družinski enoprostorec polepljen zadaj s temi nalepkami, otroc not pa ko čreda slonov, noben v sedežu, noben pripet.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 10:51:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Vse kolobocije nisem bral in je tud ne mislim. Povedal bom le svoje mnenje o teh nalepkah.

Te nalepke so meni totalno mimo. Zakaj za hudiča bi pa morali delat z voznikom, ki ima otroka v avtu previdneje kot s katerim drugim.  Previdni moramo biti vedno na cesti, če pa že mora bit kdo previdnejši je to ravno voznik, ki ima otroke not. Ravno nekaj dni nazaj je en Passat karavan zelene barve z ogromno nalepko "otrok v avtu" zadaj divjal ko nor in prehitel v desetih kilometrih trikrat v škarje in štirikrat čez polno črto. Pol se pa pejt s temi nalepkami. Pol pa vidiš družinski enoprostorec polepljen zadaj s temi nalepkami, otroc not pa ko čreda slonov, noben v sedežu, noben pripet.


No, saj pdoobnega mnenja smo skor vse na tej temi, razen dveh izjem.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:23:22   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

takmu k se za rit lima, nobena nalepka ne pomaga....takmu jst samo na premzo stopim, pa nej me nabije od zadiuser posted image v momentu upoštevajo obvezno razdaljouser posted image

navadno majo taki drekači boljš avto kt jst, tko da men je dost vseen, če me nabiije...kriv bo tko onuser posted image men je pač vevrca pred avto skočlauser posted image



Mislm, tole me pa pogreje še bolj kot optimisti, ki se limajo na rit. A ko pohodiš bremzo takemo nič ne pomisliš, da lahko letiš s ceste in da je zvita pločevina še najmanj kar se lahko zgodi ob takem početju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:30:59   
Anonimen
ne kalbouser posted image zakaj bi pa letela iz ceste, če stopim na bremzo, da se lučka prižge in on zadi cvikne k svina, pol pa takoj na gas, da potegnem? lohk me edin un nabije, ker prepozno reagira, to pa je vse....in to sem pa rade volje prpravljena reskiratuser posted image

je pa res, da to ne nardim če mam otroke v avtu. oz. kogarkoli drugega.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:32:13   
Anonimen
Se strinjam, Kaljbo. In da nekdo lahko reče: "Oh kaj, pa naj se mi zabije v rit!"... A imaš res preveč časa in živcev, ulla80?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:35:52   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ne kalbouser posted image zakaj bi pa letela iz ceste, če stopim na bremzo, da se lučka prižge in on zadi cvikne k svina, pol pa takoj na gas, da potegnem? lohk me edin un nabije, ker prepozno reagira, to pa je vse....in to sem pa rade volje prpravljena reskiratuser posted image

je pa res, da to ne nardim če mam otroke v avtu. oz. kogarkoli drugega.


Da prižgeš štoplampe, al pa stopiš na bremzo kot si napisala je nekaj povsem drugega in tvoj prejšnji post ni zvenel tako kot ta.

Drugač pa sej, če ti nimaš nikogar v avtu ima lahko un za tabo oziroma za njim, ob njem. Če povzročiš nesrečo na AC lahko pride do verižnega trčenja in ma otroke v avtu al pa doma oseba, ki bo deset avtov za tabo.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:39:09   
TomTaylor
ja..."otrok" v avtu....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:42:28   
Anonimen
Drugač pa sej, če ti nimaš nikogar v avtu ima lahko un za tabo oziroma za njim, ob njem. Če povzročiš nesrečo na AC lahko pride do verižnega trčenja in ma otroke v avtu al pa doma oseba, ki bo deset avtov za tabo.....


aha in to unmu bedaku, k mi vozi 10cm za ritjo ni treba študirat, ne jst morm študirat, kaj bo, če pride kej nepredvidenga in BOM MORALA stopit po bremzi. on zadi to ne razmišlja, jst morm....zato ga pač malo podučimuser posted image kaj se lahko zgodi...in je boljš za brzveze mal pobožat premzo, da un kekec cvikne, kot pa da morš dejansko zabremzat s kretenom zalepljenim za rituser posted image

bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:45:08   
pety78
bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90user posted image


Ma, ti si pa opasna na cesti. user posted image user posted image user posted image user posted image
No, takih kretenov se je pa res za bat. user posted image user posted image user posted image Če boš ti mene, bom pa še jaz tebe, ne glede na posledice drugih. Itak potem nedolžni nastradajo. Groza!!!

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:46:26   
kalbo
Vzgojitelji na cesti so (smo) še bolj, če ne celo nevarnejši od norcev. Žal, ko greš vzgajat norca se spustiš na njegov nivo ogrožanja drugih.

Pa da ne bo pomote, tud jest sem to počel (oboje) včasih pogosteje kot zdaj. Na to pa definitivno nisem ponosen in se s tem ne hvalim. Tisoče kilometrov (službenih in privat) po naši lepi, te naredijo treznejšega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?