|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:50:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Se strinjam, Kaljbo.
user posted image  Kaljbo brez naljepke.

Samo res. Eni vozniki imajo neko čudaško potrebo po vožnji tik za ritjo. Mene to blazno iritira. No, to sem še hotela povedat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:52:37   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Drugač pa sej, če ti nimaš nikogar v avtu ima lahko un za tabo oziroma za njim, ob njem. Če povzročiš nesrečo na AC lahko pride do verižnega trčenja in ma otroke v avtu al pa doma oseba, ki bo deset avtov za tabo.....


aha in to unmu bedaku, k mi vozi 10cm za ritjo ni treba študirat, ne jst morm študirat, kaj bo, če pride kej nepredvidenga in BOM MORALA stopit po bremzi. on zadi to ne razmišlja, jst morm....zato ga pač malo podučimuser posted image kaj se lahko zgodi...in je boljš za brzveze mal pobožat premzo, da un kekec cvikne, kot pa da morš dejansko zabremzat s kretenom zalepljenim za rituser posted image

bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90user posted image



Kaj pa lahko nardiš tovornjaku?


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:52:52   
Anonimen
Če boš ti mene, bom pa še jaz tebe, ne glede na posledice drugih. Itak potem nedolžni nastradajo. Groza!!!


ne, to pa niti približno ni to, če bo ti mene, bom pa še jst tebeuser posted image od kje ti touser posted image da te razsvetlim - to je bom jst tebe mičken, da nauš ti mene pa še koga orenkuser posted image

kalbo sej se strinjamuser posted image sam občasno pač človeku deklc dvigneuser posted image in ko se ti cele lube cajte vozi za ritjo, pa pospešiš, pa upočasniš pa kleješ, globoko dihaš, pa so ovinki, pa je ravno, diot je ša zmer skor priraščen nate....tud jst mam veliko kilometrov za sabo, zato me pisanje v stilu vsak ma kdaj slab dan ne gane...ker vidim da je katastrofa po cestah...in enostavno nimam potrpljenja včasihuser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 11:56:04   
pety78
ne, to pa niti približno ni to, če bo ti mene, bom pa še jst tebeuser posted image od kje ti touser posted image da te razsvetlim - to je bom jst tebe mičken, da nauš ti mene pa še koga orenkuser posted image


No, to si ti rekla.
On pa: Če je ona mene, bom pa še jaz njo (mal vzgoje)...

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 12:25:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Drugač pa sej, če ti nimaš nikogar v avtu ima lahko un za tabo oziroma za njim, ob njem. Če povzročiš nesrečo na AC lahko pride do verižnega trčenja in ma otroke v avtu al pa doma oseba, ki bo deset avtov za tabo.....


aha in to unmu bedaku, k mi vozi 10cm za ritjo ni treba študirat, ne jst morm študirat, kaj bo, če pride kej nepredvidenga in BOM MORALA stopit po bremzi. on zadi to ne razmišlja, jst morm....zato ga pač malo podučimuser posted image kaj se lahko zgodi...in je boljš za brzveze mal pobožat premzo, da un kekec cvikne, kot pa da morš dejansko zabremzat s kretenom zalepljenim za rituser posted image

bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90
user posted image



Zdej vem zakaj se reče baba zmešana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 12:31:43   
Nikita***
Nimam pojma, v čem je smisel teh nalepk na avtu in jih ne upoštevam. Zakaj že?!

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 14:18:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

Nimam pojma, v čem je smisel teh nalepk na avtu in jih ne upoštevam. Zakaj že?!


Mi smo jih dobili. Ne vem zakaj bi kupovala nekaj, kar talajo na vsakem vogalu. user posted image  Uf, sploh ne vem ali jo imam na novem avtu. user posted image  Najbrž ne.

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 14:42:33   
viv_
Čemu pa potem ostale nalepke (recimo pogosteje vidne):
- jadralno letalo
- potapljač

teh dveh se trenutno spomnem...

Sej si lahk v nekih zakonskih omejitvah na avto napopaš lih kar ti paše. Jaz mam recimo rožice user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 14:44:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR
Jaz mam recimo rožice user posted image
A prostovoljno?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 14:47:43   
Belika
Jaz sem se že prav spraševala ali so te nalepke obvezne? Vidiš na cesti nov lep avto gor pa grda rdeče rumena nalepka otrok v avtu (in pomožnosti zraven reklama za frutek, ali Niveo...)user posted image .

No  jaz sem mnenja, da tisti ki je na cesti bedak bo bedak ne glede na to ali bo nekdo imel nalepko ali ne...

Zdaj pa mi naj nekdo nekaj pove. Pri nas kakor sem zvedela nalepke niso obvezne? Kaj pa na Hrvaškem, ali so res zahtevane?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 14:53:51   
rija
jaz jo imam....eno fajn, tako, ki veliko ljudi narežiuser posted image  
se prav sama včasih narežim, ko jih gledam, kak cepajo od smeha....user posted image

user posted image

so mi pa glupe tiste stila Ana v avtu, ali bog ne daj, sem včeraj videla celo fotko od deteta pa nekdo v avtu....


< Sporočilo je popravil rija -- 19.3.2009 14:59:36 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 14:56:48   
Lenny
Pri nas niso obvezne, na Hrvaškem pa, zato jo preventivno vedno zataknemo za šipo.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 15:51:15   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Globoko v sebi pa vem, da je nihce niti vidi ne. 
Ja, saj to je to. Itak nihče nikogar več ne upošteva danes. BV. 


kaj pa pravzaprav bi moral upoštevati voznik, ki vidi avto pred sabo, da ima nalepko Maša in Matic v avtu? Ne razumem. Res ne. A ne vozimo vedno tako kot je treba? Mislim, jaz ja, pa predvidevam da drugi tudi.


da si npr. malo bolj obziren... kot ze prej povedano, da se ti ne nalepi direkt za rit. Npr.
In ne vozijo vsi tako, kot naj bi bilo varno. Ampak, ce naj bi ta nalepka vsaj za 1m odmaknila voznika za mano... naloga opravljena.


In kot ze prej povedano... vem, da nalepk nihce ne uposteva.user posted image
Pa ne govorim o nalepkah masa in miha v avtu.


Hmmmm... kaj pa tiste množice voznikov, ki imajo te nalepke, potem pa tako divjajo po cesti, da ogrožajo mene, ki te nalepke nimam???

Dajte no user posted image

In zakaj bi jaz, ki nimam te nalepke, naj bila deležna kaj manj strpnosti, tolerance, previdnosti in česarkoli, pri vožnji in pri parkiranju? Me prav zanima.

(No, sem kasneje videla, da je Kalbo napisl post približno v tej smeri. Se podpišem pod njegovega.)

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 17:29:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

In zakaj bi jaz, ki nimam te nalepke, naj bila deležna kaj manj strpnosti, tolerance, previdnosti in česarkoli, pri vožnji in pri parkiranju? Me prav zanima.


A kaj imaš od tega? Lahko pričakuješ, da boš dobila novo vdrtino v vrata, če parkiraš preblizu. user posted image

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 17:37:27   
Anonimen
Zakaj jo recimo vi limate na avto?


Limam je sploh ne, ker mi je to grdo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 20:33:40   
Anonimen
ker mi je to grdo.


ko sem lubiju povdla da sem noseča (prvič), je bil neki cajta tiho, pol pa taprvo kar je prjavu je blo ( smrtno resno) pa da nauš slučajno mislila da bom kako uno glupo nalepko otrok v avto na avto limu....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 20:45:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ker mi je to grdo.


ko sem lubiju povdla da sem noseča (prvič), je bil neki cajta tiho, pol pa taprvo kar je prjavu je blo ( smrtno resno) pa da nauš slučajno mislila da bom kako uno glupo nalepko otrok v avto na avto limu....user posted image user posted image user posted image



O šit user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 20:52:04   
BUŠICA
jaz je tudi nimam, pravzaprav na avto nič ne limam, obešam..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
19.3.2009 21:27:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 23:47:50   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90user posted image


To me pa zanima. Kaj naredis?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 8:28:28   
dadica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90user posted image


To me pa zanima. Kaj naredis?


Ja kaj, pelje preko njega user posted image !

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:18:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

prvo premzam k blesava, ker on pač misli da je edini na cestiuser posted image (ok, zastopla bi, da je za mano nepregledna kolona vozil in revež še pol ure neb mogu prehitet onga k se pelje 87, ta bi pa rad šu 90user posted image ...ampak ne, za mano je fraaaaaj, pa more treščit pred mene, bom že prbremzala a neuser posted image ) in pol k mi uspe prbremzat in ko mine une pol ure, da prehiti ona 2km počasnejšega kolega in ko prehitim še jst njega, lepo zapeljem pred njega in upočasnjujem, do ene 60/h...če prej ni mogu mal prbremzat in počakat da jst mim odpeljem, bo pa zdej konkretno...in pol se tko peljeva....60, on zadaj nori, blenda, hupa, žuga, se tolče po čelu, proba mim pa glih tolk pospešim da ne more...

in ja boli me kita, če je vzgajat kretene nesmiselno, sam res jih mam povn kufr, ker to ni izjema, to se redno dogaja pa čeprov je znak, da se tovornjakarji ne smejo prehitevat, pa klanc itd., to veselo počnejo, briga njihuser posted image in če mi uspe vsake tolk ktermu zagrenit dan in ga spravit ob živce in da vsaj mal pomisli z ono glupo betico kaj je naredu, sem dosegla svoj namen...ker policajev itak ni v takem primeru, ne, oni te bojo drkal, če se 5 prevč pelješ...onih k se 30 premal pa ne bojo....pa drkal te bojo če pelješ čez rumeno, onih k pa spijo pr zeleni in zarad njih gresta glih 2 avta čez križišče, ne, onih pa naujo...itd...user posted image

(odgovor članu dadica)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:21:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image user posted image user posted image

prvo premzam k blesava, ker on pač misli da je edini na cestiuser posted image (ok, zastopla bi, da je za mano nepregledna kolona vozil in revež še pol ure neb mogu prehitet onga k se pelje 87, ta bi pa rad šu 90user posted image ...ampak ne, za mano je fraaaaaj, pa more treščit pred mene, bom že prbremzala a neuser posted image ) in pol k mi uspe prbremzat in ko mine une pol ure, da prehiti ona 2km počasnejšega kolega in ko prehitim še jst njega, lepo zapeljem pred njega in upočasnjujem, do ene 60/h...če prej ni mogu mal prbremzat in počakat da jst mim odpeljem, bo pa zdej konkretno...in pol se tko peljeva....60, on zadaj nori, blenda, hupa, žuga, se tolče po čelu, proba mim pa glih tolk pospešim da ne more...



Daj, prosim, reci, da se ****. Ker če pa to delaš, potem pa res ne vem, če je ravno vse v redu s tabo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
20.3.2009 9:25:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:28:23   
Mala koala
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image user posted image user posted image

prvo premzam k blesava, ker on pač misli da je edini na cestiuser posted image (ok, zastopla bi, da je za mano nepregledna kolona vozil in revež še pol ure neb mogu prehitet onga k se pelje 87, ta bi pa rad šu 90user posted image ...ampak ne, za mano je fraaaaaj, pa more treščit pred mene, bom že prbremzala a neuser posted image ) in pol k mi uspe prbremzat in ko mine une pol ure, da prehiti ona 2km počasnejšega kolega in ko prehitim še jst njega, lepo zapeljem pred njega in upočasnjujem, do ene 60/h...če prej ni mogu mal prbremzat in počakat da jst mim odpeljem, bo pa zdej konkretno...in pol se tko peljeva....60, on zadaj nori, blenda, hupa, žuga, se tolče po čelu, proba mim pa glih tolk pospešim da ne more...

in ja boli me kita, če je vzgajat kretene nesmiselno, sam res jih mam povn kufr, ker to ni izjema, to se redno dogaja pa čeprov je znak, da se tovornjakarji ne smejo prehitevat, pa klanc itd., to veselo počnejo, briga njihuser posted image in če mi uspe vsake tolk ktermu zagrenit dan in ga spravit ob živce in da vsaj mal pomisli z ono glupo betico kaj je naredu, sem dosegla svoj namen...ker policajev itak ni v takem primeru, ne, oni te bojo drkal, če se 5 prevč pelješ...onih k se 30 premal pa ne bojo....pa drkal te bojo če pelješ čez rumeno, onih k pa spijo pr zeleni in zarad njih gresta glih 2 avta čez križišče, ne, onih pa naujo...itd...user posted image



Vau, ne morem verjet. Res frajerka, da malo takih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?