|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:28:26   
Anonimen
user posted image itak da boste v luft skakale, k očitno nimaste kej bolj pametnega v lajfu za početuser posted image pa nam rekla da se mi smilite, same ste si krive, kak hobi si umislte...skakanje pa koristi, je rekreacija, rit zmanjšauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:29:58   
Mala koala
Oh ja, bi se dalo razpravljati, kdo v lajfu nima kaj pametnejšega počet. Hočeš namig?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:31:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mala koala

Oh ja, bi se dalo razpravljati, kdo v lajfu nima kaj pametnejšega počet. Hočeš namig?


Ja, daj ga, jaz ga hočem.

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
20.3.2009 9:31:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:31:33   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image itak da boste v luft skakale, k očitno nimaste kej bolj pametnega v lajfu za početuser posted image pa nam rekla da se mi smilite, same ste si krive, kak hobi si umislte...skakanje pa koristi, je rekreacija, rit zmanjšauser posted image


Ti pa si tudi kaj pametnega najdi, ne pa tovornjakarjev zafrkavat. Bi te rada videla na njihovem mestu, resno! Sploh veš, kako težek poklic je to? Ne, ne veš, ker maš res prepih v glavi, kot je že ena to povedala. Saj, ko te bo pa en tovornjakar napičil v rit, boš pa videla. user posted image
Če misliš, da si frajerka, se pa res pošteno motiš....

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:37:58   
Anonimen
Mislim, da sem to prvic napisala na rr-u,


ne verjamem, k si že dons drugičuser posted image

Bi te rada videla na njihovem mestu, resno! Sploh veš, kako težek poklic je


ja res, bogi revčki, k morjo tv gledat med vožnjo in cajtnga brat, pa po telefonu se ment, res nimajo cajta okol sebe gledat kaj se na cesti dogajauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:38:32   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image itak da boste v luft skakale, k očitno nimaste kej bolj pametnega v lajfu za početuser posted image pa nam rekla da se mi smilite, same ste si krive, kak hobi si umislte...skakanje pa koristi, je rekreacija, rit zmanjšauser posted image


sorry ulla, sam a ti nimaš kaj bolj pametnega za počet, kot pa se it s tvornjakom ko je jači... ker verjemi ali ne, jaz sem na lastni koži občutila, da je tovornjak močnejši...... Pa upam, da takrat, ko to počneš nimaš otrok v avtu, da še njih ogrožaš.....

Mislim jaz res ne vem, kaj s tem dosežeš. Da potem tovornjakarji še bolj ostale udeležence v prometu je.bejo? Sej potem ni čudno, da se dva tovornjaka psotavita en zraven drugega in vozita vštric, ti se pa je.bi, kako boš mimo prišel.....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:40:38   
Anonimen
sorry ulla, sam a ti nimaš kaj bolj pametnega za počet, kot pa se it s tvornjakom ko je jači..


ja res ne, k morm pol ure za njim 70 vozit, k se on z drugim tovornjakarjem gre ko je jači...pa mam cajt bedarije gruntat...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:40:57   
Freycha
Sicer pa imam tablico z napisom otrok v avtu zaradi tablice in ne zato, da bi bila s tem kaj na boljšem. Meni so pač full všeč tiste ta rumene tablice, ki se napopajo na šipo.... na drugem avtu pa nimava tablice, ker se tamala tam redkokdaj vozi.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:43:48   
Volga
Samo me pa res zanima, koliko prej tako pridete na cilj, da prehitevate, pa pi.z.dite za tovornjakom, pa ga prehitite in potem zaje.b.avate in se jajcate pred njim....a so 3 minute vredne, da tvegaš nesrečo, s tem, ko folk zaj.eb.avaš po cesti?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:45:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sorry ulla, sam a ti nimaš kaj bolj pametnega za počet, kot pa se it s tvornjakom ko je jači..


ja res ne, k morm pol ure za njim 70 vozit, k se on z drugim tovornjakarjem gre ko je jači...pa mam cajt bedarije gruntat...



lej, sej men grejo tut na ku.rac ko mi pred nosom ven zavije. pa bi ga najraje tudi na gobec vsekala, tak mi dekl dvigne... .sam odkar me je skoraj iz ceste en tovornjak zrinil, ker me ni videl in je na moj pas rinil in sem imela celo desno stran avtomobila od njegove gume. Ko se v trenutku zaveš, kako mali si, on te pa še čuti ne.... od takrat mogoče poblendam, da zadovoljim svoji jezi, to je pa tudi vse. Nekih takih podjebavanj se pa ne grem več.

Aja, pa še en tak primer: sem se vozila po Dunajski v LJ (ko sem še tam živela) in je en čefurček za mano vozil in me hotel na vsak način prehitet. Jaz pa prepotentna tudi, kakor sem bila in sem ga zafrkavala in vozila vzporedno z eno fuul počasno voznico. Pa malo naprej, pa malo nazaj...... No, potem ga pa spustim naprej, se pa tip vzporedno z mano zapelje in je imel okno dol, pa pištolo name uperjeno. Mislim, da v življenju nisem pustila takih črnih črt na cesti od bremzanja, kot sem takrat..... Ej, od takrat si sam mislim, grem jaz naprej, ker ni vredno......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:46:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo me pa res zanima, koliko prej tako pridete na cilj, da prehitevate, pa pi.z.dite za tovornjakom, pa ga prehitite in potem zaje.b.avate in se jajcate pred njim....a so 3 minute vredne, da tvegaš nesrečo, s tem, ko folk zaj.eb.avaš po cesti?


ne, nč prej ne pridem na cilj....je pa vredno, k ga u špeglu vidim, da se bo razpoču od jeze...tko kt sm se jst skor, k je un trešču pred mene...sam da un je trešču, pa tv zravn bulu, jst sem pa lepo zapeljala in počasi upočasnjevala, da je bebo mal cajt porajtat kaj počnem...in ja je vredno...

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:46:43   
pety78
ja res, bogi revčki, k morjo tv gledat med vožnjo in cajtnga brat, pa po telefonu se ment, res nimajo cajta okol sebe gledat kaj se na cesti dogajauser posted image


Ja, kok si pa ti pametna! user posted image user posted image user posted image user posted image
Res berejo cajtnge, ja, pa po telefonu se menijo. Pa cel teden jedo hrano iz konzerve, iščejo prostor, kje se bodo lahko umili, poleti švicajo v kabinah, pozimi jih zebe. Spijo pa itak po hotelih, a ne? Da ne govorim o vsem čakanju na carinah, mejah, ....Sem očitno malo bolj seznanjena s tem, kot ti, ker je moj oči že ohoho let šofer in vozi v tujini. Bila sem že z njim na furah in verjemi, da se ne bockajo med sabo. Le srečni so, če jim uspe vikend preživeti doma!

Tebe pa je lahko iz dna srca sram, kako vse posplošuješ in potenciraš, v bistvu pa POJMA NIMAŠ!!! FUJ!user posted image

Le kje so policaji, ko TI oviraš promet in voziš 60km /h?

_____________________________



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:48:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

so 3 minute vredne, da tvegaš nesrečo, s tem, ko folk zaj.eb.avaš po cesti?


je pa vredno, k ga u špeglu vidim, da se bo razpoču od jeze...in ja je vredno...



OMG user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:48:54   
pety78
Pa s tem, ko ti podje.avaš tovornjakarja, kdaj pomisliš, da je še kako vozilo za njim? user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 9:49:58   
Anonimen
Ko se v trenutku zaveš, kako mali si, on te pa še čuti ne


in tega se prekleto dobro zavedajo, men se je isto nardilo, on se je zadnji moment spomnu, da gre na izvoz, seveda ni pogledu če je fraj in me je ob zid skor stisnu...pa otroka sm mela v avtuuser posted image pa sm se viši gor na semaforju ustavla in ga natulila, je pa reku ja sori, nism te viduuser posted image haloooo...briga njih...zato mi je pa čist v veselje, če lohl kterga ob živce spravimuser posted image in s tem za razliko od njega ne ogrožam nobenga, razn njegovih živcu mogoč...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:09:40   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ko se v trenutku zaveš, kako mali si, on te pa še čuti ne


in tega se prekleto dobro zavedajo, men se je isto nardilo, on se je zadnji moment spomnu, da gre na izvoz, seveda ni pogledu če je fraj in me je ob zid skor stisnu...pa otroka sm mela v avtuuser posted image pa sm se viši gor na semaforju ustavla in ga natulila, je pa reku ja sori, nism te viduuser posted image haloooo...briga njih...zato mi je pa čist v veselje, če lohl kterga ob živce spravimuser posted image in s tem za razliko od njega ne ogrožam nobenga, razn njegovih živcu mogoč...



pa ti veš, da obstaja možnost, da te res ni videl? Meni se je un človek eno uro opravičeval, ko je videl, da bi me lahko ubil. Pa jaz mu čisto verjamem, da me ni videl..... sej si jezen pa vse, sam se pa vedno sama zamislim, da se lahko to tudi meni zgodi, da nekoga spregledam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:16:30   
Anonimen
pa ti veš, da obstaja možnost, da te res ni videl?


ne da obstaja možnost, res me ni videl...jedu je gromozanski sendvič in očitno spregledal izvoz in se spomnil zadnji trenutek in zavil in mene skor stisnil...pa sem hupala k nora in pod polno prbremzala in je las šlo mimo, z zadnjim koncem mi je posnel sprednji rob, pa še zmeri ni nič vedu, da se kej dogajauser posted image dokler mu nism povedla.... pol mi pa čist vzvišeno ja sori, te nism vidu, vs od zenfa okol ustuser posted image kt da sma se peš skor zaletela....bedak...

in to se ti ne sme zgodit, kaj si nor...jst sem tud že pozabla zavit na izhod, pa nism zato nobenga ogrožala, sem pač šla do naslednjega in nazaj in zabušla pol ure...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:20:15   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


ne da obstaja možnost, res me ni videl...jedu je gromozanski sendvič in očitno spregledal izvoz in se spomnil zadnji trenutek in zavil in mene skor stisnil...pa sem hupala k nora in pod polno prbremzala in je las šlo mimo, z zadnjim koncem mi je posnel sprednji rob, pa še zmeri ni nič vedu, da se kej dogajauser posted image dokler mu nism povedla.... pol mi pa čist vzvišeno ja sori, te nism vidu, vs od zenfa okol ustuser posted image kt da sma se peš skor zaletela....bedak...

in to se ti ne sme zgodit, kaj si nor...jst sem tud že pozabla zavit na izhod, pa nism zato nobenga ogrožala, sem pač šla do naslednjega in nazaj in zabušla pol ure...



Jah je*b*at ga, nis(m)o vsi perfekt driverji...Mogoče bi pa tale tovornjakar rabil nalepko "Lojze v avtu", da bi bila malo bolj pozorna nanj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:23:43   
Anonimen
Jah je*b*at ga, nis(m)o vsi perfekt driverji...Mogoče bi pa tale tovornjakar rabil nalepko "Lojze v avtu", da bi bila malo bolj pozorna nanj...


aha, jst naj bom pozorna nanj...in to kakouser posted image jst grem na izvoz, un se pelje dalje...in pol se jst sred odstavnega pasu ustavim, za vsak slučaj, če bo gospod slučajno izvolil zadnji moment zavit dol, da bo mel plac in da ga, visočanstva, ne bom ovirala pri temuser posted image in se mu še priklonim, pir prnesem in mu zenf obrišem okol ustuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:33:05   
Anonimen
F.ak ulla. Za vsako rit palca raste in za tvojo rit bi bla najbolj primerna ta, da te kdaj kak tovornjakar fejst oklofuta.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:40:00   
jagoda77
eni si naj raje prlepjo na sprednjo šipo Otrok v avtu pa začnejo mularijo privezovat.  Folk voz otroke spredaj v naročju, zadaj v naročju, brez sedežev, 4 komade zadaj... odklop, kaj vse vidiš user posted image
jaz še mačji transporter prvežem, ko gremo do veterinarja... otroke pa sploh, ma da se privežejo, če se midva priveževa, nimajo otroc nobene izbire, da se ne bi.

kar se pa tiče nalepke in previdnosti in neke strpnosti... tolerantni in previdni moramo biti do vseh udeležencev v prometu, vsi smo enakovredni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 10:41:01   
Anonimen
F.ak ulla. Za vsako rit palca raste in za tvojo rit bi bla najbolj primerna ta, da te kdaj kak tovornjakar fejst oklofuta.


zarad takih k tko mislijo, pa je tako stanje po cestah...on k je kao močnejši, lohk počne kar če, ogroža druge itd....bomo že ostali pazli in predvidli njegove poteze, sej je tolk velik, da ga ne morš spregledat a ne...in mene bi mogu pa oklofutat, kar sem nardila je mogoč res bedarija, sam ogrožala pa za razliko od njega nism nobenga...

čez 40.000 tisoč letno sem delala sam službenih kilometrov plos še vsa ostala drajsarija...pa nisem nikol nobenga ogrožala, spregledala, povozla, nobene nesreče, tud najmanjše, povzročla, sem jih pa ogromno preprečla, ravno zato, k sem predvidla stvari, k se zavedam kaki bedaki so na cesti in da niti slučajno se ne morš nase zanašat, pa da bo vse ok, če boš ti vse prav naredu. in se imam za odličnega in varnega šoferja in si pač dovolim kak tak izpad vsake tolk.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:03:57   
tins
Ja, imam tablico. Če jo opazi in upošteva samo vsak petdeseti voznik, se mi zdi že opravičen nakup...

Ulla: jaz osebno bi te v zapor stlačla zaradi takih ekscesov, ki se jih greš na cesti!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:16:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Jah je*b*at ga, nis(m)o vsi perfekt driverji...Mogoče bi pa tale tovornjakar rabil nalepko "Lojze v avtu", da bi bila malo bolj pozorna nanj...


aha, jst naj bom pozorna nanj...in to kakouser posted image jst grem na izvoz, un se pelje dalje...in pol se jst sred odstavnega pasu ustavim, za vsak slučaj, če bo gospod slučajno izvolil zadnji moment zavit dol, da bo mel plac in da ga, visočanstva, ne bom ovirala pri temuser posted image in se mu še priklonim, pir prnesem in mu zenf obrišem okol ustuser posted image



v bistvu sem napisala narobe, sem hotla napisat, da bi rabu imet nalepko "otrok - Lojze v avtu-tovornjaku", da bi bila ti tolerantnejša od njega user posted image


Se pa drugače bereš kot zelo "naduvana" in netolerantna voznica, ki je seveda tudi že kdaj mogoče kiksnila v prometu...Ampak glede na to kaj na cesti počneš ni hudič da se bo ravno tebi zgodilo da boš nekomu priletela v rit. Če že nisi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?