|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:19:00   
Naja31
Nalepke med drugim služijo tudi temu, da v primeru nesreče reševalci takoj opazijo, da je otrok v avtu.

Ampak resnega premisleka o tem zakaj so te nalepke sploh potrebne  večina tu itak ni sposobna.


(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:21:31   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80



čez 40.000 tisoč letno sem delala sam službenih kilometrov plos še vsa ostala drajsarija...pa nisem nikol nobenga ogrožala, spregledala, povozla, nobene nesreče, tud najmanjše, povzročla, sem jih pa ogromno preprečla,




nikoli ne reci nikoli. Bognedaj, lahko se ti danes na cesti kaj zgodi.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:53:56   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Nalepke med drugim služijo tudi temu, da v primeru nesreče reševalci takoj opazijo, da je otrok v avtu.

Ampak resnega premisleka o tem zakaj so te nalepke sploh potrebne  večina tu itak ni sposobna.




maš nalepko, sedež notr, pa nesreča... pa otroka sploh nimaš s sabo, kva je fora nalepke pol? je tudi sedež dovolj očiten, da je otrok notr... mislem da reševalci ne gledajo, če je nalepka al če je ni

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:56:11   
Anonimen
lahko se ti danes na cesti kaj zgodi.


ne bo se mi, k ne grem nikamoruser posted image

in ne, jst ne razmišljam tko, lahko se tud men zgodi ( in je zato treba bit toleranten do bedarij k jih folk počne, da bodo tud drugi tolerantni do bedarij, k se lohk tud men zgodijouser posted image ). jst razmišljam da se men pa to ne sme zgodit. in nardim vse, da se mi ne.

lohk se mi zgodi, da bom povozla otroka.  ne, ne sme se mi.

lohk se mi zgodi, da bom zbila kolesarja. ne, ne sme se mi.

lohk se mi zgodi, da bom zarad hitrosti šla iz ceste. ne, ne sme se mi.

lohk se mi zgodi.....ne, ne sme se mi.

in k bo folk začel razmišljat, da se take stvari ne smejo dogajat, bo mogoč kej drugač po cestah. dokler se pa razmišlja v stilu ja pa kaj če izsiljuje/divja/pijan vozi/ne spremlja prometa....tud men se to lahko zgodi....no, ni čudno da je tolk sranja po cesti, oz. čudno da ga ni še več.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:57:10   
Volga
Ulla, bluziš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 12:57:50   
Anonimen
itakuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 13:43:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija


pa res upam, da si samo taksna faca, da drkas rr-ovke v glavo, ker ves, da bomo skocile v luft

In se to.... sram te je lahko. Resnicno te je lahko sram. Kmeticka v glavo fu.k...njena


dajte lepo prosim malo pik vmes postavite,da mi ne bo treba citirati, da izvem mastne podrobnosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 13:53:32   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

in pol k mi uspe prbremzat in ko mine une pol ure, da prehiti ona 2km počasnejšega kolega in ko prehitim še jst njega, lepo zapeljem pred njega in upočasnjujem, do ene 60/h...če prej ni mogu mal prbremzat in počakat da jst mim odpeljem, bo pa zdej konkretno...in pol se tko peljeva....60, on zadaj nori, blenda, hupa, žuga, se tolče po čelu, proba mim pa glih tolk pospešim da ne more...




sem že mislila, kako to, da te ne prehiti- če se že pelješ 60km/h -pol pa vidim, da ornk za..ebavaš..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 16:57:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image user posted image user posted image

prvo premzam k blesava, ker on pač misli da je edini na cestiuser posted image (ok, zastopla bi, da je za mano nepregledna kolona vozil in revež še pol ure neb mogu prehitet onga k se pelje 87, ta bi pa rad šu 90user posted image ...ampak ne, za mano je fraaaaaj, pa more treščit pred mene, bom že prbremzala a neuser posted image ) in pol k mi uspe prbremzat in ko mine une pol ure, da prehiti ona 2km počasnejšega kolega in ko prehitim še jst njega, lepo zapeljem pred njega in upočasnjujem, do ene 60/h...če prej ni mogu mal prbremzat in počakat da jst mim odpeljem, bo pa zdej konkretno...in pol se tko peljeva....60, on zadaj nori, blenda, hupa, žuga, se tolče po čelu, proba mim pa glih tolk pospešim da ne more...


Aha...
Cuj, ce malo logicno premislis, je najboljse, da se kar konstantno 90 km/h peljes... ce preracunas 130 pa potem 60 za za*ebavanje tovornjakara si tu nekje pri 80-90 km/h. Vsaj se nervirala ne bos, pa tudi druge ne bos nervirala, nihce ne bo izletel pred teboj in bos lahko povsem v miru vozila, ne da bi ti voznja bila stresno opravilo.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 17:04:01   
Nur
Nalepke nimam, pa je tudi ne opazim če jo kdo ima oz. tudi če jo opazim sem do voznikov enako spoštljiva kakor do ostalih.
Kaj potem bi tudi starejše osebe morale imeti svoje nalepke, pa nosečnice svoje, pa še kdo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:29:07   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image user posted image user posted image

prvo premzam k blesava, ker on pač misli da je edini na cestiuser posted image (ok, zastopla bi, da je za mano nepregledna kolona vozil in revež še pol ure neb mogu prehitet onga k se pelje 87, ta bi pa rad šu 90user posted image ...ampak ne, za mano je fraaaaaj, pa more treščit pred mene, bom že prbremzala a neuser posted image ) in pol k mi uspe prbremzat in ko mine une pol ure, da prehiti ona 2km počasnejšega kolega in ko prehitim še jst njega, lepo zapeljem pred njega in upočasnjujem, do ene 60/h...če prej ni mogu mal prbremzat in počakat da jst mim odpeljem, bo pa zdej konkretno...in pol se tko peljeva....60, on zadaj nori, blenda, hupa, žuga, se tolče po čelu, proba mim pa glih tolk pospešim da ne more...

in ja boli me kita, če je vzgajat kretene nesmiselno, sam res jih mam povn kufr, ker to ni izjema, to se redno dogaja pa čeprov je znak, da se tovornjakarji ne smejo prehitevat, pa klanc itd., to veselo počnejo, briga njihuser posted image in če mi uspe vsake tolk ktermu zagrenit dan in ga spravit ob živce in da vsaj mal pomisli z ono glupo betico kaj je naredu, sem dosegla svoj namen...ker policajev itak ni v takem primeru, ne, oni te bojo drkal, če se 5 prevč pelješ...onih k se 30 premal pa ne bojo....pa drkal te bojo če pelješ čez rumeno, onih k pa spijo pr zeleni in zarad njih gresta glih 2 avta čez križišče, ne, onih pa naujo...itd...user posted image



Proporočam ti nekaj tisoč kilometrov v kamionu, pa ti bo marsikaj jasno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:34:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Samo me pa res zanima, koliko prej tako pridete na cilj, da prehitevate, pa pi.z.dite za tovornjakom, pa ga prehitite in potem zaje.b.avate in se jajcate pred njim....a so 3 minute vredne, da tvegaš nesrečo, s tem, ko folk zaj.eb.avaš po cesti?


ne, nč prej ne pridem na cilj....je pa vredno, k ga u špeglu vidim, da se bo razpoču od jeze...


Neznani tovornjakar je vreden tega pogleda user posted image .

Meni je vreden pogled na sveze zasnezene gore, ko se vozim, ali pa na savinjski hmelj. Ne pa pogled na neznano tovornjakarsko faco, kateri je eden glavnih ciljev na cesti to, da zajebava folk. Ampak ocitno si najdejo tudi sorodne duse.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:37:00   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Jah je*b*at ga, nis(m)o vsi perfekt driverji...Mogoče bi pa tale tovornjakar rabil nalepko "Lojze v avtu", da bi bila malo bolj pozorna nanj...


aha, jst naj bom pozorna nanj...in to kakouser posted image jst grem na izvoz, un se pelje dalje...in pol se jst sred odstavnega pasu ustavim, za vsak slučaj, če bo gospod slučajno izvolil zadnji moment zavit dol, da bo mel plac in da ga, visočanstva, ne bom ovirala pri temuser posted image in se mu še priklonim, pir prnesem in mu zenf obrišem okol ustuser posted image



Pa se ti zavedaš, da si bla za to v bistvu ti kriva? Po desni je prepovedano prehitevat in ti si lepo potegnila mimo kamiona po desni, logično, da te ni vidu. Sej obstajajo tud tovornjakarji s prepihom v buči, podobnim kot ga maš ti, sam so v manjšini. Lepega dne boš naletela na dva tvojega kova, pa te bosta v sendvič dala. Ti kaj takega ne bo več padlo na pamet.
Strpnost v glavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:41:45   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

F.ak ulla. Za vsako rit palca raste in za tvojo rit bi bla najbolj primerna ta, da te kdaj kak tovornjakar fejst oklofuta.


zarad takih k tko mislijo, pa je tako stanje po cestah...on k je kao močnejši, lohk počne kar če, ogroža druge itd....bomo že ostali pazli in predvidli njegove poteze, sej je tolk velik, da ga ne morš spregledat a ne...in mene bi mogu pa oklofutat, kar sem nardila je mogoč res bedarija, sam ogrožala pa za razliko od njega nism nobenga...

čez 40.000 tisoč letno sem delala sam službenih kilometrov plos še vsa ostala drajsarija...pa nisem nikol nobenga ogrožala, spregledala, povozla, nobene nesreče, tud najmanjše, povzročla, sem jih pa ogromno preprečla, ravno zato, k sem predvidla stvari, k se zavedam kaki bedaki so na cesti in da niti slučajno se ne morš nase zanašat, pa da bo vse ok, če boš ti vse prav naredu. in se imam za odličnega in varnega šoferja in si pač dovolim kak tak izpad vsake tolk.



Toliko bolj žalostno, da razmišljaš kot razmišljaš. Že s tem manevrom za.je.bava.nja tovornjakarja si jih ogrozila vsaj pet, koliko jih pa z zavora cirkusom vsakič, pa nebi našteval.
In ja, maš prav prepotentnih voznikov je preveč, pa žal tud ti spadaš mednje.

PS: Pa da ne bo pomote, tud mene včasih odnese, sam na to nisem ponosen in se s tem ne hvalim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:44:11   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Nalepke med drugim služijo tudi temu, da v primeru nesreče reševalci takoj opazijo, da je otrok v avtu.

Ampak resnega premisleka o tem zakaj so te nalepke sploh potrebne  večina tu itak ni sposobna.




Če resno in tehtno premisliš, to ni res in nalepke res ne služijo nikakršnemu namenu, vsaj varnostnem ne.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:45:17   
Anonimen
in se imam za odličnega in varnega šoferja in si pač dovolim kak tak izpad vsake tolk.


Samo imas se, a nisi. Spljoh.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 18:45:52   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

lahko se ti danes na cesti kaj zgodi.


ne bo se mi, k ne grem nikamoruser posted image

in ne, jst ne razmišljam tko, lahko se tud men zgodi ( in je zato treba bit toleranten do bedarij k jih folk počne, da bodo tud drugi tolerantni do bedarij, k se lohk tud men zgodijouser posted image ). jst razmišljam da se men pa to ne sme zgodit. in nardim vse, da se mi ne.

lohk se mi zgodi, da bom povozla otroka.  ne, ne sme se mi.

lohk se mi zgodi, da bom zbila kolesarja. ne, ne sme se mi.

lohk se mi zgodi, da bom zarad hitrosti šla iz ceste. ne, ne sme se mi.

lohk se mi zgodi.....ne, ne sme se mi.

in k bo folk začel razmišljat, da se take stvari ne smejo dogajat, bo mogoč kej drugač po cestah. dokler se pa razmišlja v stilu ja pa kaj če izsiljuje/divja/pijan vozi/ne spremlja prometa....tud men se to lahko zgodi....no, ni čudno da je tolk sranja po cesti, oz. čudno da ga ni še več.



Narobe. Ko bo folk mel pred očmi, da se te stvari lahko zgodijo vsakič ko bodo sedli za volan, bo bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 19:09:37   
kalbo
Ula, priporočam ti obisk šole varne vožnje Braneta Küzmiča. Te bo malo streznil in prizemljil. Mene je.

Nekje pri svojih rosnih dvajsetih sem se zaposlil na...rečmo pri ponudniku mobilne telefonije.....
Dobili smo ravno glanc nove Bore 1.9 TDI 150 KM. Tisto je bla raketa proti mojemu Yugecu. Kaj smo mulci vse delal s temi avti vsaj zase vem, da sem mislil, da vem vse in da sem najhitrejši...ni da ni. Veliko tvojih besed napisanih tu gor je bilo moje takratno splošno prepričanje.
Nekega dne se je šef sprehodil po parkplacu in ugotovil, da ima več kot pol avtov po robovih vse gume pobrane (posledica divjanja). Vse nas je nabobnal na šolo varne vožnje. Ko ti cel dan kaže na primerih sam Brane Küzmič, lahko rečemo eden najboljših slovenskih rejlistov vseh časov, da v bistvu nimaš pojma in da moraš vozit počasi, te kar lepo strezne in začneš voziti z glavo, ne brez nje in veš, da ti milion kilometrov ne zadostuje, da bi vedel o vožnji vse in da te lahko vedno kaj preseneti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 19:46:49   
Anonimen
Pa se ti zavedaš, da si bla za to v bistvu ti kriva? Po desni je prepovedano prehitevat in ti si lepo potegnila mimo kamiona po desni, logično, da te ni vidu. Sej obstajajo tud tovornjakarji s prepihom v buči, podobnim kot ga maš ti, sam so v manjšini. Lepega dne boš naletela na dva tvojega kova, pa te bosta v sendvič dala. Ti kaj takega ne bo več padlo na pamet.
Strpnost v glavo.


od kje ti pa touser posted image veš kako zgleda izvoz iz avtoceste? predvidevam da....tko da pomisli še enkrat...pelješ se po avtocesti, prideš do svojega izvoza, daš žmigovc, preveriš če maš frej in skreneš dol in upočasnjuješ, kar naenkrat,čisto na koncu, da je komaj še možno pa vate trešči tovornjakuser posted image ker se je spomnu da bi blo fajn it dol....

Že s tem manevrom za.je.bava.nja tovornjakarja si jih ogrozila vsaj pet,


naštej mi jih. pol ti bom pa še jst naštela kolk jih ogrozi un, k trešči ven, kot da je sam na cesti.

Narobe. Ko bo folk mel pred očmi, da se te stvari lahko zgodijo vsakič ko bodo sedli za volan, bo bolje.


ja. in met zraven da se to ne sme zgodit. a ne. al se pač lohk....sej se itak vsem, zakaj se pa neb še men...


< Sporočilo je popravil ulla80 -- 20.3.2009 19:49:18 >

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 21:52:21   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja. in met zraven da se to ne sme zgodit. a ne. al se pač lohk....sej se itak vsem, zakaj se pa neb še men...




Kako glupo razmišljanjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 22:09:39   
birdy
Jst se pa kr strinjam z ullo...
No, tista vožnja po avtocesti (60km/h) je res nevarna tud za ostale udeležence v prometu... Nenazadnje moraš it na AC vsaj 90, kokr je men znano.
Sama sicer še nimam izpita ampak ko se vozm z mojim ki vozi po omejitvah (po naselju 50, kar je redkost) vidm same norce. Od takih ki te prehitevajo po levi ali desni na križišču (kot da bi hotl zavit, pa to ne nardij ampak te prehitijo) do cepcev ki se ti nalimajo na rit, pa takih ki skočjo pred tebe, ravno danes sem doživela vožnjo v kontra smeri na enem majhnem rondoju, pa še pa još...
O tovornjakarjih pa sploh ne bi izgubljala besed... Še dons me skor kap ko se spomnm kako sva se vozila iz Kopra po AC tam ko je en klanec ij je dodaten pas za tovornjakarje. Potem je bla pa tabla da tega pasu ne bo več in en tovornjak kar vozi in vozi po tistem pasu. Moj je vozu po sosednjem pasu in kar naenkrat, ravno ko sva mela enga vštric tovornjakar skoč pred naju. Moj je pobremzu k nor, ma na centimetre je šlouser posted image  Pa bi lohk tovornjakar že ful časa prej šel na najin pas, ampak ne... K da bi čaku da bova mela enga vštricuser posted image user posted image  Na prvem postajališču sva šla sam na cigaret, tresla sva se pa ko šibe na vodi.
Midva pa mava nalepko, in to uno za kero (skor vsi) pravte da je bedna, slika otroka pa napis Lojze v avtu... Mava jo pa zato ker nama je všeč. Nimam pa nobenga upanja da to kerga mal ustav pri svojem kazanju mačovstvauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 22:32:35   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Jst se pa kr strinjam z ullo...
No, tista vožnja po avtocesti (60km/h) je res nevarna tud za ostale udeležence v prometu... Nenazadnje moraš it na AC vsaj 90, kokr je men znano.


Torej se strinjaš z nekom, ki je prav tak norec na cesti kot ostali norci. Strinjam se le v tem, da so tovornjakarji včasih grozni v svojem početju. Zato mi ni treba bit kot oni, še manj pa živčke kravžlat zaradi njih.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 22:34:37   
Anonimen
Sej bi nalimala sliko, kaj se zgodi, če se nekdo obnaša kot si se ti Ulla. Pa je ne bom. Zaradi drugih, ki imajo preslab želodec. Nesreča se je zgodila na avtocesti pri Logatcu 2 leti nazaj. In verjemi Ulla, rabiš malo znanja kar se tiče kamijonov. Kako se matrajo šoferji, koliko njim pomeni 5 km več na uro od drugega kamiona, da ga lahko sploh prehitijo...V primerjavi z zavorno potjo pa si lahko res kar takoj prebereš. Po možnosti kamion naložen do polne kapacitete. Ti boš enkrat pašteta na kamijonu zaradi svojega obnašanja. In tvoji kilometri niso noben izgovor. Oprosti, ampak mene si šokirala, sploh ko si mi bila ena zelo pridna mama 2 otrok, ki jih lepo vzgaja.In se trudi za njiju.Takega vzora pa res ne rabita.user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
20.3.2009 23:34:45   
Anonimen
Kako se matrajo šoferji, koliko njim pomeni 5 km več na uro od drugega kamiona, da ga lahko sploh prehitijo...V primerjavi z zavorno potjo pa si lahko res kar takoj prebereš. Po možnosti kamion naložen do polne kapacitete.

omg sej ne morm verjetuser posted image in zato se lohk tko obnašajo, k revčki težko prbremzajo una 2 km...jst lažje prbramzam iz 130 na 80 al pa 90 na razdalji par metrov kot pa un iz 90 na 87user posted image zato da ma ok tapograf in uno povprečje, lohk ubije nekoga....zato k ma revež naporno službo....to je skor tko, kt rečt da je ok, da dohter tu pa tam koga iz malomarnosti zašuštra, sej načeloma pa ok dela...

o slikah pa nebi, sem moškega z zdrobljeno, speštano glavo iz vozišča vlekla, da neb še kdo zapeljal čez njega, tko da...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
21.3.2009 7:35:25   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Drugač pa sej, če ti nimaš nikogar v avtu ima lahko un za tabo oziroma za njim, ob njem. Če povzročiš nesrečo na AC lahko pride do verižnega trčenja in ma otroke v avtu al pa doma oseba, ki bo deset avtov za tabo.....


aha in to unmu bedaku, k mi vozi 10cm za ritjo ni treba študirat, ne jst morm študirat, kaj bo, če pride kej nepredvidenga in BOM MORALA stopit po bremzi. on zadi to ne razmišlja, jst morm....zato ga pač malo podučimuser posted image kaj se lahko zgodi...in je boljš za brzveze mal pobožat premzo, da un kekec cvikne, kot pa da morš dejansko zabremzat s kretenom zalepljenim za rituser posted image

bolš da ti ne napišem kaj naredim tovornjakarju, ki na avtoceti trešči pred mene, k peljem 130, on pa pelje90user posted image



OMGuser posted image user posted image user posted image
Taki primitivci, kot si ti, so 1000x nevarnejši od tistih, ki se popajo na rit.
Če vse to, kar pišeš tudi resnično dela, potem si Ulla draga podn od podna od šoferja. In živ pokazatelj kako vsi pač niso zreli za imet šoferski izpit.

Upam, da te prav nikoli ne srečam na cesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?