|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:40:31   
detelja
neki me j... ta rruser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image





_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:41:56   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sem kar po tel. naročila, da ne bova hodli ven, ker veš hudo je če kak gram zgubiva pa itak jih imava premalouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja to maš pa prav...bi bla kriza, da nama gre kaka kila dol....user posted image user posted image

a veš kaj je pa še večji hec?????.........da zraven tortice Donat pijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi full paše....to ga bomo sračkaluser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:42:28   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

zdej dobim nzvečer namesto lulčeka...eno plastično cevko v fračefelouser posted image ...a nisem boga, sem pa zato tortico doblauser posted image user posted image user posted image user posted image ....detelja maš prav res so za vse moški kriviuser posted image user posted image


pa zakaj ti ne smeš rožice zalivat???


ne vem...slab urin mam full, pa sem dobla zdej 10 dnevno kuro...7 večerov si neko kremo v nožnico brizgam, potem še pa svečkeuser posted image ....tako da slončkat pa nič.....no rilček pa lahko slončku pucamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem imela ful slab urin pa sem imela tudi 2 škatlici kapsul hiconcil...pa včeraj so bile spet prisotne bakterije pa mi je dala eno canesten svečko...sam pa nič ni rekla, da ne smemo rožice zalivatuser posted image user posted image  jaz bom itak dobila antibiotik pri porodu, da se otrok ne bi okužil zaradi streptokoka...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:43:32   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Ja pa miškin radar na pomočnike tudi danes neki štekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bom mogla kakega ritkastega dat gor, da se nam pridružiuser posted image


to sem jaz že prej tudi opazila...sem čakala kdaj bo priletela pa je ni bilo oz je pa ni opazila...mogoče pa so ga sončni žarki zamotiliuser posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa veš mogoče pa doma rožico zalivauser posted image user posted image


ja točno ja....ona je tudi prava lisica veš...zej je user posted image user posted image user posted image  začela, pa jo pomočniki ne ganejo več takuser posted image user posted image user posted image user posted image ...no pa sam da se ma fajnuser posted image


čaki bo sam enkrat priletela pa bo vse pomočnike pobrala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:43:54   
brigita23
za mene prosim predzadnji meniuser posted image user posted image user posted image user posted image ....čuj detelja ne vem če ne bova midve danes sami prišli do 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...

kam si nama Junonca pobegnala ????

Grem zdle neki za miško2006 iskat

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:45:00   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sem kar po tel. naročila, da ne bova hodli ven, ker veš hudo je če kak gram zgubiva pa itak jih imava premalouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja to maš pa prav...bi bla kriza, da nama gre kaka kila dol....user posted image user posted image

a veš kaj je pa še večji hec?????.........da zraven tortice Donat pijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi full paše....to ga bomo sračkaluser posted image user posted image user posted image user posted image


najboljši pa je moj...pride iz službe gre pa se papije donata, pol gre v hladilnik pa pije probiotični jogurt...pol gre pod tuš pol pa cel večer pa noč jamra, da ga neki šraufa in da skoz leta na wc...in pol ugotovi, da je kriv topel donat pa jogurtuser posted image user posted image user posted image user posted image  pa drugi dan spet ponovi vse skup..

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:45:49   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

za mene prosim predzadnji meniuser posted image user posted image user posted image user posted image ....čuj detelja ne vem če ne bova midve danes sami prišli do 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...

kam si nama Junonca pobegnala ????

Grem zdle neki za miško2006 iskat


hehe...ja se men tudi tako zdi...mene že vse boli...sem že premišljevala, da grem mal kavč segrevat pa se kar ne morem odlepit od tega rač...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:47:48   
brigita23
evo miška.....zdej pa da vidimo tvoje radarjeuser posted image



user posted image

user posted image

user posted image

uuuuppppssss to pa ni ritkauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:49:13   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sem kar po tel. naročila, da ne bova hodli ven, ker veš hudo je če kak gram zgubiva pa itak jih imava premalouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja to maš pa prav...bi bla kriza, da nama gre kaka kila dol....user posted image user posted image

a veš kaj je pa še večji hec?????.........da zraven tortice Donat pijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi full paše....to ga bomo sračkaluser posted image user posted image user posted image user posted image


najboljši pa je moj...pride iz službe gre pa se papije donata, pol gre v hladilnik pa pije probiotični jogurt...pol gre pod tuš pol pa cel večer pa noč jamra, da ga neki šraufa in da skoz leta na wc...in pol ugotovi, da je kriv topel donat pa jogurtuser posted image user posted image user posted image user posted image  pa drugi dan spet ponovi vse skup..


ja je pa res facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:51:15   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

za mene prosim predzadnji meniuser posted image user posted image user posted image user posted image ....čuj detelja ne vem če ne bova midve danes sami prišli do 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...

kam si nama Junonca pobegnala ????

Grem zdle neki za miško2006 iskat


hehe...ja se men tudi tako zdi...mene že vse boli...sem že premišljevala, da grem mal kavč segrevat pa se kar ne morem odlepit od tega rač...


ja jst bom šla pa mal darila za pisanko prpravit....sem danes nakupila take lepe ovčke, pa košarice, pa zajčke...zdej jih moram pa še samo napolnituser posted image user posted image user posted image user posted image ...pa mojga grem mal pocartat, da ne bo kr samuser posted image

Jst sem tak za danes naredla normo, sam ziher še pridem kajuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:51:25   
detelja
user posted image

user posted image

ta sicer misli, da je lep, ampak meni je anti...tega takoj odstopim...

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:52:21   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

za mene prosim predzadnji meniuser posted image user posted image user posted image user posted image ....čuj detelja ne vem če ne bova midve danes sami prišli do 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...

kam si nama Junonca pobegnala ????

Grem zdle neki za miško2006 iskat


hehe...ja se men tudi tako zdi...mene že vse boli...sem že premišljevala, da grem mal kavč segrevat pa se kar ne morem odlepit od tega rač...


ja jst bom šla pa mal darila za pisanko prpravit....sem danes nakupila take lepe ovčke, pa košarice, pa zajčke...zdej jih moram pa še samo napolnituser posted image user posted image user posted image user posted image ...pa mojga grem mal pocartat, da ne bo kr samuser posted image

Jst sem tak za danes naredla normo, sam ziher še pridem kajuser posted image


jaz imam tudi normo za danes izpolnjeno...bom šla mal ležat, ker me že rit pa hrbet pa vse boli...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:52:54   
detelja
user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:52:57   
Cveta28
detelja, brigitka, junonca, štorkljica - malce manj cititranja, saj smo rekle 200 do večerje ne do kosila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
trenutek resnice - meni osebno takšne oddaje nič ne pomenijo in so mi kar nekaj. Zato pupe nič se sekirat zaradi drugih ljudi kaj počnejo oni itd., ker se za vas tudi nihče ne brigra razen vaših najbližjih. Moja mamica je meni vedno govorila, najprej moraš imeti rad sebe in poskrbeti zase, potem so na vrsti drugi.
Sporočilo od nmag: vse vas lepo pozdravlja in se zahvaljuje za lepe želje, čestitke in misli. Čestita tudi vsem novim mamicam. Poslala je tudi slikico svoje Karoline in mislim, da jo bo Sonček dala gor.
Karta za Rim - jaz sem še vedno na stand by in nič ne kaže na kakšne tektonske premike. Dane ssem bila celo na eni finančni konferenci in v šali so mi predstavniki Krke kar ponudili zalogo zdravil za koderčka, če bi rodila med njihovo predstavitvijo user posted image user posted image user posted image To bi bila dobra reklama.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:54:20   
Cveta28
detelja, a si morda pomislila, da pri nama pa tile pomočniki delujejo ravno obratno user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:54:48   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

detelja, brigitka, junonca, štorkljica - malce manj cititranja, saj smo rekle 200 do večerje ne do kosila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
trenutek resnice - meni osebno takšne oddaje nič ne pomenijo in so mi kar nekaj. Zato pupe nič se sekirat zaradi drugih ljudi kaj počnejo oni itd., ker se za vas tudi nihče ne brigra razen vaših najbližjih. Moja mamica je meni vedno govorila, najprej moraš imeti rad sebe in poskrbeti zase, potem so na vrsti drugi.
Sporočilo od nmag: vse vas lepo pozdravlja in se zahvaljuje za lepe želje, čestitke in misli. Čestita tudi vsem novim mamicam. Poslala je tudi slikico svoje Karoline in mislim, da jo bo Sonček dala gor.
Karta za Rim - jaz sem še vedno na stand by in nič ne kaže na kakšne tektonske premike. Dane ssem bila celo na eni finančni konferenci in v šali so mi predstavniki Krke kar ponudili zalogo zdravil za koderčka, če bi rodila med njihovo predstavitvijo user posted image user posted image user posted image To bi bila dobra reklama.



a zdaj pa boš še ti težila glede citatovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mal špari energijo, ker če dobr vem je danes fuzbal, ali?user posted image user posted image  jaz tudi ne čutim nekih tektonskih premikov, ampak veš mogoče pa naju kak tako na hitrco preseneti, ko ga bove najmanj pričakovali...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:55:37   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

detelja, a si morda pomislila, da pri nama pa tile pomočniki delujejo ravno obratno user posted image


hmmmm, a veš da semuser posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče bi bilo več učinka, če bi midvi domače pomočnike gledali in digi digi dagi gor pa dol po .... nagemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:56:43   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
detelja, a si morda pomislila, da pri nama pa tile pomočniki delujejo ravno obratno user posted image

hmmmm, a veš da semuser posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče bi bilo več učinka, če bi midvi domače pomočnike gledali in digi digi dagi gor pa dol po .... nagemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:59:03   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
detelja, a si morda pomislila, da pri nama pa tile pomočniki delujejo ravno obratno user posted image

hmmmm, a veš da semuser posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče bi bilo več učinka, če bi midvi domače pomočnike gledali in digi digi dagi gor pa dol po .... nagemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



jaz sem mojemu že za jutri povedala, kaj bo pa ta material tak šparal...itak ga ne bomo rabil...no, takoj sem mislilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali pa še danes zvečeruser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 15:59:04   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
detelja, brigitka, junonca, štorkljica - malce manj cititranja, saj smo rekle 200 do večerje ne do kosila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a zdaj pa boš še ti težila glede citatovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mal špari energijo, ker če dobr vem je danes fuzbal, ali?user posted image user posted image  jaz tudi ne čutim nekih tektonskih premikov, ampak veš mogoče pa naju kak tako na hitrco preseneti, ko ga bove najmanj pričakovali...user posted image

Od 20h dalje sem prilimana na ekran pa da vidimo ali bodo rdeči vrageci user posted image upravičili svoje ime ali ne user posted image drugače pa home made pomočnik in user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:00:08   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
detelja, brigitka, junonca, štorkljica - malce manj cititranja, saj smo rekle 200 do večerje ne do kosila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a zdaj pa boš še ti težila glede citatovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mal špari energijo, ker če dobr vem je danes fuzbal, ali?user posted image user posted image  jaz tudi ne čutim nekih tektonskih premikov, ampak veš mogoče pa naju kak tako na hitrco preseneti, ko ga bove najmanj pričakovali...user posted image

Od 20h dalje sem prilimana na ekran pa da vidimo ali bodo rdeči vrageci user posted image upravičili svoje ime ali ne user posted image drugače pa home made pomočnik in user posted image



pol pa za vsak gol povej, da bosta enkrat user posted image  sam pol srčno upam, da dajo tvoji kakih 5 golov, ali želiš več?user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:01:10   
detelja
tako zdaj pa grem za kratek čas pred tv, ker drugače se bom kotnila iz stola me ful začel križ bolet...na riti pa imam že žulje od sedenjauser posted image user posted image user posted image user posted image  bebi pa mi bo itak trebuh raztrgal...

cveta a tvoj migec je ful živahen? moj je čisti živček...brca noč in danuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:03:55   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

tile so pa za vse aprilčiceuser posted image

user posted image



So že lepi in vredu....a dejte mi vsaketoliko dat tudi kakšno riticouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:05:16   
Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

za mene prosim predzadnji meniuser posted image user posted image user posted image user posted image ....čuj detelja ne vem če ne bova midve danes sami prišli do 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...

kam si nama Junonca pobegnala ????

Grem zdle neki za miško2006 iskat


Kaj pa?user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:06:07   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

evo miška.....zdej pa da vidimo tvoje radarjeuser posted image



user posted image

user posted image

user posted image

uuuuppppssss to pa ni ritkauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se opravičujem za prejšnjo pripombico.........hvala za vse ritice in tudi to, ki ni riticauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?