|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 6:57:11   
detelja
jutro..kako ste kaj? ste dobro spale? jaz sem kar dobro spala...sicer imam spet neko foro, da se skoz ob 5 zbudim...dragi je šel že na sistematski pregled, jaz pa sem že likalauser posted image  izgleda, da bo danes spet lep dan user posted image user posted image user posted image  upam, samo, da me nebo nič špikalo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 7:00:34   
detelja
pa še malo pomočnikov....

ta je pripravljen, če rabi katera depilacijouser posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

uuuuuuuuu ta je tudi vreden greha user posted image user posted image user posted image
user posted image

če katera težko hodi...so ji stopnice ovira...potem ji priporočam tega pomočnika...user posted image user posted image  sicer bi ga pa sama tudi potrebovalauser posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 7:10:25   
detelja
zdaj pa da vas nekaj vpr....a ste se že kaj odločile katero protibolečinsko terapijo boste vzele...jaz sem ful računala na ultivo, ampak mi je gin. v torek rekla, da je že 2 tedna v ms ne prakticirajo, ker baje slabo vpliva na otroka...baje, da neko zdravilo ful prehaja na otroka...user posted image ...EA pa me je nekako strah...slabe izkušnje...ne vem pa kako učinkovito je protibolečinsko zdravilo, ki ti ga dajo, če vzameš naraven porod...upam, da bo vse tako hitro šlo, da ne bom nič potrebovala...sicer pa mi je ena rekla, da je prvič rodila naravno drugič pa EA pa jo je pri EA bolj bolelo kot pri naravnem porodu...saj to je tudi tako...vsem ne odgovarja vse...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 7:20:41   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

zdaj pa da vas nekaj vpr....a ste se že kaj odločile katero protibolečinsko terapijo boste vzele...jaz sem ful računala na ultivo, ampak mi je gin. v torek rekla, da je že 2 tedna v ms ne prakticirajo, ker baje slabo vpliva na otroka...baje, da neko zdravilo ful prehaja na otroka...user posted image ...EA pa me je nekako strah...slabe izkušnje...ne vem pa kako učinkovito je protibolečinsko zdravilo, ki ti ga dajo, če vzameš naraven porod...upam, da bo vse tako hitro šlo, da ne bom nič potrebovala...sicer pa mi je ena rekla, da je prvič rodila naravno drugič pa EA pa jo je pri EA bolj bolelo kot pri naravnem porodu...saj to je tudi tako...vsem ne odgovarja vse...


jst sem v prvo rodila naravno brez vseh zadev..pa je bilo znosno..

seveda upam,da bo tud v drugo podobno..si res želim...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 7:22:53   
tinaaja
jutro...
pri nas nismo spali sploh.. jr mala celo noc bruhala, sele ok 5 se je umirilo user posted image upam, da je vse samo od vsega sranja,ki ga je pojedla cez vikend user posted image

detelja - dolantin in smejalni plin sta sredstvi za lajsanje bolecin. jaz sem z mojim zmenjna, da naj uredi (ce jaz ne bom mogla), da mi ne dajo dolantina, ker je en tak cuden obcutek. bolelo me je vseeno noro, sam mal zadeta sem bila.. pa ko so mi dali malo na trebuh, sem bila cist odsotna user posted image Tokrat bom probala smejalni plin morda, bom videla, drugace pa gremo 100% natural user posted image No bom povedala po porodu user posted image Meni je babca rekla, naj ji povem, kdaj bo tok hudo,da mi da dolantin.. ampak kako ces vedet prvic, kdaj je tok hudo user posted image tud ce ful boli, se vprasas, a je mozno, da se bolj user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 7:26:28   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

jutro...
pri nas nismo spali sploh.. jr mala celo noc bruhala, sele ok 5 se je umirilo user posted image upam, da je vse samo od vsega sranja,ki ga je pojedla cez vikend user posted image

detelja - dolantin in smejalni plin sta sredstvi za lajsanje bolecin. jaz sem z mojim zmenjna, da naj uredi (ce jaz ne bom mogla), da mi ne dajo dolantina, ker je en tak cuden obcutek. bolelo me je vseeno noro, sam mal zadeta sem bila.. pa ko so mi dali malo na trebuh, sem bila cist odsotna user posted image Tokrat bom probala smejalni plin morda, bom videla, drugace pa gremo 100% natural user posted image No bom povedala po porodu user posted image Meni je babca rekla, naj ji povem, kdaj bo tok hudo,da mi da dolantin.. ampak kako ces vedet prvic, kdaj je tok hudo user posted image tud ce ful boli, se vprasas, a je mozno, da se bolj user posted image user posted image



ja to sem se tud jst spraševala...user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 7:55:14   
detelja
hmmmm, jaz res ne vem kaj naj pričakujem, ker bo to moj prvi porod...in tudi če bi bil drug bi bilo verjetno lahko spet čist drugače...sicer pred leti ni bilo nobene stvari za lajšanje bolečin pa so tudi preživele porod tako, da bom potem verjetno jaz tudi nekako preživela...upam, da bom res lahko do zadnjega ostala doma...sem pa slišala, da voda ful pomaga, da tako ne boli...sam kaj ko ne smem rodit v vodi zaradi steptokoka...

glede omotičnosti...saj pri ultivi so mi vse rekle, da so bile tako mal zadete...vse jim je bilo smešno, komaj so sodelovale...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:13:37   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

....a ste se že kaj odločile katero protibolečinsko terapijo boste vzele...


Ne, bom kar natur uredila, isto kot prvičuser posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:19:27   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

....a ste se že kaj odločile katero protibolečinsko terapijo boste vzele...


Ne, bom kar natur uredila, isto kot prvičuser posted image


to je pogumuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj jaz bom tudi verjetno...ker ko študiram, da bom itak dobila baje veliko dozo antibiotika zaradi bakterije...pa to pa ono...pa se mi smili otrok, da ga bom tako giftala...itak sem celo nosečnost jemala neke tbl...pa danes čakam še izvide urina in če imam bakterije bom spet dobila dozo antibiotika...joj, ubogi user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:20:21   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sicer pred leti ni bilo nobene stvari za lajšanje bolečin pa so tudi preživele porod tako, da bom potem verjetno jaz tudi nekako preživela...


Točno tako, seveda boš preživela, naše mame so, me nekatere že smo...ni panike...

Jaz sem si že prvič ko sem šla v porodno, sama sebi rekla: Zdaj pa le pogumno...nisem vedela kaj me čaka, kako boli, kaj se bo zgodilo, vedela sem samo, da kaj je tistih uro ali dve bolečin napram celemu življenju. In je stvar stekla in dobili smo prečudovito punčko.

Jaz sem že tudi večkrat rekla, da takšnega poroda kot sem imela prvič, bi si želela še sedaj drugič in še večkrat v življenju.

Zapomnite si tiste, ki boste prvič rodile, bolj boste komplicirale slabše bo.
 
Se pa seveda vsaka mora sama odločit kako in kaj, ker vsaka sebe najbolj pozna.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:20:36   
L & L
Dobro jutro.
Glede poroda vam pa jaz ne morem nič rečt sem imela obakrat CR za v tretje pa ne vem ker nekje berem da po dveh CR je tretji obvezen nekje pa berem da se da naravno rodit. Tako da ne vem pustimo se presenetiti, bi pa vsaj enkrat rada doživela tisti občutek ko takoj vidiš in slišiš otroka, če drugega ne bi imela rada blok anastezijo pri CR.
Vsem ki imate danes preglede želim čim boljše rezultate.
LP

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:26:22   
štorkljica
Dobro jutro punceuser posted image

No ste že za dobro jutro odprle eno zelo zanimivo temo...jaz si predvsem najbolj želim, da bi bil porod za vsako od nas čimlepša in čimboljmirna izkušnja.

Jaz bom pa danes bolj v vodoravnem položaju, smo bili včeraj pri mojih na kosilu in smo potem popoldne šli malo na igrišče košarko igrat. In pol si predstavljajte mene v 9 mesecu nosečnosti, kako igram košarko. Čisto sem se sprostila in igrala kot če nebi mela že eno ogromno žogo pred sabouser posted image

Zvečer sem bla pa čist fertik, komi sem se premikala...sem že mislila, da bi pred spanjem spakirala torbo za v porodnišnicouser posted image user posted image

Pa user posted image user posted image user posted image  za 4-del aprilčic!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:36:19   
štorkljica
Ja sem pozabila še napisat, da sem začela prejšnji teden ful zatekat. Pa se prav opazi recimo ko prste na rokah upogibam in čutim pritisk pri prepogibanju. Pa poletne šlape od Kopitarne ne spravim več gor na noge. Upam samo, da ne bo tako kot prviš, ko sem tak zatekla zadnji mesec, da sem mela levo polovico obraza že čisto mrtvo in sploh nisem mogla pri govoru ali smejanju levega kotička ust dvigovat. Zadnji teden pa me je od vode že začelo dušit v prsih. Hvala bogu so pol tile simptomi izginili že 2-3 dni po porodu.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:41:49   
štorkljica
Kje ste vse? A smrdim....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:49:34   
štorkljica
Pa še to...

Tiste ki mate recimo toliko starega prvega otroka kot jaz (cca 2,5 leti).

Kaj ste si omislile za zraven k vozičku, ko boste recimo zdaj novorojenčka vozičkale in bo prvi otrok z vami? Ali ste razmišljale o boogiju (al kako se že napiše?) ali pa o tistem sedežu, ki se priklopi zadaj za drugega otroka?

Jaz sem tuhtala, da bom kupila boogija.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 8:50:20   
Pat74
Lepo jutro vsem,

mi smo tud danes za en klinc spali - imam spet bolnike v hiši - tamala in možek - spet bomo bolniško sestro špilaluser posted image .

Čez vikend ste ble pridne čveke, rezultat je viden s 4. delom.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:05:31   
sonček85
jutro nosečke  in mali aprilski krofekiuser posted image

danes smo spali bolje kot včeraj in mali veselo miga

mlavla :srečno danes na pregleduuser posted image user posted image user posted image
detelja:uuuuuuuuuu hvala za zajtrk ,ki je  vedno več kot odličenuser posted image user posted image user posted image user posted image vse pohvale

Kako si nosečka naša?
U in vidim ,da si bila že pridna,vse pohvale,sedaj pa malo počivaj da se ne bo bebica rodila pred aprilomuser posted image

Moj je pomočnik št.4user posted image user posted image user posted image

Jaz bom kar brez vsega,če bo pa preveč bolelo bom pa rekla naj mi nekaj vpiknejouser posted image

štorkljica.joj zatekanje,potem si bila pa res boga,sedaj ti želim ,da ne boš zatekala tko kot si prejšnjič user posted image

pat.to smo včeraj zvečer dopolnile ,čez vikend nasploh je bilo slabouser posted image user posted image Čim prejšnje okrevanje vsem  domauser posted image

tinaaja:naj se mala čim, prej pozdraviuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:05:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:07:30   
aljab
Jutro!
Jaz sem tudi že s pregleda. Vse ok, dovolj plodovnice, posteljica še nič kaj zrela ne izgledauser posted image . Moji kg gredo eksponentno gor. Takooo sem že naveličana trebuha, ker ne morem  s tavečjo nič počet. Bi morala skoz zraven nje na tleh sedet, pa ringaraja plesat in se dol metat....Si že želim bit brez trebuha!!!

Štorkljica jaz mam starejšo 1,5 let  in bom imela tisti sedež...kasneje pa si bom verjetno sposodila board. Bomo videli sproti. Če bi morala kupit bi verjetno ta board.
Kaj ste že kupile kako darilo za starejše bratce, sestrice? Jaz sem ji kupila dojenčka. Da bo še ona mal cartala.

Pat tud jaz sem imela bolnišnico čez vikend...spanje katastrofa.... Tega me je najbolj strah, da me prime za it rodit, ko bo mala bolna.

Porod.....prvič sem imela samo dolantin...pa bi spet.Se sprostiš in lažje odpiraš. Je pa res, da če bi ga imela na koncu, ne bi blo ravno fajn. Jaz sem ga imela pri kakih 4 cm. Po Ultivi so pa mali baje res mal zadeti. Takoj po prvem porodu sem govorila, da drugič ne grem brez EA, ampak potem pozabiš. Res tistih par uric je zelo poplačanih. No čeprav upam, da bo drugič lažje. Ker če bo daljši porod mi bo spet žal.user posted image user posted image

L&L po dveh CR boš pa po mojem imela še enega...

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:07:36   
rea27
dobro jutro še od mene...

čestitke za 4. del..

Imam pa eno prošnjo: ne spet zasmetit tega dela s temi pomočniki, sej smo se jih že nagledale, a ne?
Je veliko lažje brati poste in odgovarjati na vprašanja ter brati odgovore, če ni tolk teh slikic gor...Ne bit hude, to je le moja opazka..
Je pa veliko prijetneje kakšne konstruktivne teme prebrat takole, brez petinšestdesetih citiranj...

Zdaj pa se vsuje plaz... :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:07:42   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Pa še to...

Tiste ki mate recimo toliko starega prvega otroka kot jaz (cca 2,5 leti).

Kaj ste si omislile za zraven k vozičku, ko boste recimo zdaj novorojenčka vozičkale in bo prvi otrok z vami? Ali ste razmišljale o boogiju (al kako se že napiše?) ali pa o tistem sedežu, ki se priklopi zadaj za drugega otroka?

Jaz sem tuhtala, da bom kupila boogija.


ze kupili od lascala buggy board.

Pat - a ustanoviva bolnico? user posted image user posted image Upam, da se tudi pri vas kmalu pocajtate.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:08:23   
aljab
Aja tud mene moti e pri krofekih. user posted image Je res takoooooo štajersko!user posted image

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:09:45   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja


ze kupili od lascala buggy board.



A maŠ kako slikico? Pa cena je...user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:15:02   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jutro nosečke  in mali aprilski krofekiuser posted image

danes smo spali bolje kot včeraj in mali veselo miga

mlavla :srečno danes na pregleduuser posted image user posted image user posted image
detelja:uuuuuuuuuu hvala za zajtrk ,ki je  vedno več kot odličenuser posted image user posted image user posted image user posted image vse pohvale

Kako si nosečka naša?
U in vidim ,da si bila že pridna,vse pohvale,sedaj pa malo počivaj da se ne bo bebica rodila pred aprilomuser posted image

Moj je pomočnik št.4user posted image user posted image user posted image

Jaz bom kar brez vsega,če bo pa preveč bolelo bom pa rekla naj mi nekaj vpiknejouser posted image

štorkljica.joj zatekanje,potem si bila pa res boga,sedaj ti želim ,da ne boš zatekala tko kot si prejšnjič user posted image

pat.to smo včeraj zvečer dopolnile ,čez vikend nasploh je bilo slabouser posted image user posted image Čim prejšnje okrevanje vsem  domauser posted image

tinaaja:naj se mala čim, prej pozdraviuser posted image



jaz sem kar ok...sicer vedno ko ponoči dobro spim sem čez dan kot cota...komaj gledam itd...kje so že časi ko smo cele noči žurali?user posted image user posted image  zdaj bomo tudi samo na drug načinuser posted image  ti si kar izberi katera želišuser posted image user posted image user posted image

sonček pazi kako se izražaš "vpiknila" brigita je imela včeraj tako pokvarjene misli...te bo takoj vpr. kaj bi ti rada imela kje vpiknjenouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:16:56   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

V kolkem času smo sploh popisal tretji del? Grem kr pogledat.
22 dneh



me sploh ne čudi...ko smo 10x citiral pomočnikeuser posted image user posted image  pa jih limal...pa take obilne zajtrke...saj prav je tako...user posted image user posted image  upam, da se včakam še 5 dela...sam jaz imam samo še 18 dni do roka..zdaj pa smo rabile 22 do 4. delauser posted image user posted image user posted image  

Junona ti si direktorica za te zadeve mislim, da moraš dvignit normouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?