|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december 09
7.12.2009 8:05:00   
Ninča77
Tintara hvala ti. Sploh pa se nisem spolnila, da bi lahko sama pobrskala po netuuser posted image .Mi že dva dni spimo malce slabše, nekaj ga krči matrajo, upam, da bo to čimprej minilo, saj že jaz tudi hodim kot mesečnik. Mi tudi lepo napredujemo v teži, pojemo vedno več. Včasih tako na hitro je in pol mu ni kupčka za podret, nakar je rezultat bruhanje. Sicer ne veliko ampak toliko da se zapaca.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: december 09
7.12.2009 8:14:00   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: *nivea

jutro

od tretje ure dalje sem grozno spala al skoraj nič. popadki so se mi začeli na 30minut.
zaj bom mela zajtrk, te pa me mama pelje na ctg. mislim, da bom kar v bolnici ostala, user posted image pa te itak pride za mano, ko se bo začelo dogajat.

če pa pridem domov, se pa itak javimuser posted image

mejte se in se beremo





Nivea srečno user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: december 09
7.12.2009 8:32:38   
araz
Nivea upam, da boš danes že držala svojo štručko v naročju. Naj ti porod hitro mine in naj bo čim manj boleč user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: december 09
7.12.2009 8:48:11   
Zibka
Nivea, srečno!

Jaz imam tudi danes ctg,pa da vidim kaj se dogaja, če sploh kaj. Sem pa včeraj padla v stres: umrla mi je babica in kljub temu, da so mi vsi govorili, kako naj mislim samo na user posted image , nisem zmogla. Grozno mi je.. Zaradi babice in hkrati zaradi tega, ker se ne morem osredotočit na user posted image ... Upam, da tale stres ne bo kakorkoli negativno vplival na našo Dojenčico. Pogreb imamo jutri, na moj pdp. Upam, da se bom uspela toliko zbrati, da ne bom šla (čeprav se verjetno sliši neumno). Jaz sem izredno ali preveč čustveno bitje in me taki čustveni dogodki zapečatijo za zelo dolgo..sploh se ne morem skopati iz teh misli...

Lep dan vsem!

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: december 09
7.12.2009 9:06:11   
ShopGirl
Anuš ti pa si faca user posted image  po moje si bla tko razočarana nad "down under" da si si zaustavla porod user posted image  a si si po možnosti izposodila tudi moževo peno za britje, da je fajn peklo?user posted image  OMG! Jst mam kr  žensko britvico in opravim celoten protokol kar pod tušem. Sam je pa čist grozn tole britje na slepo...user posted image  Moj si me pa ne upa pobrit user posted image  Sej pol ko vidm kok je presran, ko mu omenim če bi me, tut mene mine user posted image
 
Afrodita, nism ji podobna, to me Anuš heca user posted image  I wish da bi ji bla, moj pravi da sm čist hipnotizirana ko jo gledam kako pleše... Sam jst sm tut plesala, in to kar dolg, pa vem kok je težko (meni neizvedljivo), take gibe izvajat.
 
Nivea, srečno!!!! Upam da ostaneš v P, na hitrco rodiš svojo razgrajačico in potem prideta kmalu domov user posted image  wiiiiiii wiiiiiii, jst se že full veselim novega dojenčka!!!
 
Zibka... Jst sm bla na pogrebu v 7. mesecu nosečnosti in je blo zelo intenzivno. Mi je blo hudo, že preden sem šla na pogreb, ampak ko sem bila pa tam sem se pa ujela še v "kolektivno žalovanje" in ker sm že tko pretirano čustvena, sem bla kr boga. Punčka me je nehala brcat in je "oživela" šele zvečer, ko sm se umirila. Otročki čutijo tudi naš stres, žalost,... Ti si sicer že na koncu nosečnosti in na otroka to ne more ne vem kako vplivat. Sam vseeno mislim, da je zate res bolje da ne greš, čeprav vem da ti bo to težko uspelo. Kakorkoli se boš odločila, bo prav. Moje sožalje za babico user posted image
 
Imava pa midve na isti dan PDP... najs.
 
Punce, počasi se bom odpravla na pregled. Se tipkamo! AJA, ponoči sem mela popadke user posted image
 
 
 

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: december 09
7.12.2009 9:10:47   
Tincy90
BeeBee lepo d si nas pršla pogledat.user posted image kar se tiče pa otročkov, sem pa istega mnenja kt Shopgirl in čist res je, kar te ne ubije, te naredi močnejšega.user posted image user posted image

Nivea držim pesti da bo kaka akcija, da dobimo novo štručko.user posted image user posted image

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: december 09
7.12.2009 9:14:15   
Tincy90
Jooj še to sm pozabila...Zibka moje sožalje.user posted image   user posted image user posted image user posted image ti pošiljam da ti ne bo preveč hudo in da boš vesela novega rojstva, ker verjamem da bi bila tudi babi vesela pravnuka.user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: december 09
7.12.2009 9:17:33   
araz
Zibka moje sožalje za babico. Jest tud mislim, da ne bi bila zmožna sedaj it na pogreb. Sem tud preveč čustveno bitje in me vsak žalosten dogodek spravi v jok. Že, ko moj krega mojo user posted image se mi solze ulijejo.
Sicer bodo pa ostali razumeli, če ne boš šla.

Danes imamo pa zgleda vse preglede user posted image . Bo prav zanimivo popoldne prebrat pri kateri se že kaj dogaja. No, ene imate itak že popadke user posted image .
Pri meni je zaenkrat še vse mirno. Imam občutek, da bo moja kar mal dalj časa pri meni ostala. Čeprav si tud jest že želim, da čimprej končam tale matraton in se začnem pripravljat na novega user posted image .

Punce fajn opravite na pregledih.




(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: december 09
7.12.2009 9:24:23   
vijolca
BeeBee, že to, da si se oglasila, kaže kako močna si! user posted image user posted image user posted image Tolikokrat pomislim na tebe, res sem vesela, da si se nam oglasila. Glede želje po otročku bosta pa res vidva najbolje vedela, kdaj je spet čas...user posted image user posted image user posted image

Nivea, upam da se z vajinim user posted image kmalu v živo spoznate! user posted image

Vidim, da nas že vse muči... No, pri nas se nič ne dogaja. Nobenega popadka, bolečin, krčev ali vsaj "občutkov, da se nekaj dogaja". Vsakič, ko grem lulat, buljim v WC, če je kje kak čep user posted image , čeprav po moje bi ga čutila... Tako da maksimalno uživava zadnje dneve v dvoje, vsakih par ur ji pa le poveva, da je nestrpno pričakovana in ne bo nobene panike, če pride kar danes. user posted image

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: december 09
7.12.2009 9:30:11   
tulpika

BeeBee lepo, da si se oglasila. Dostikrat se spomnim na tebe. Kaj naj rečem...ko bosta pripravljena bosta že vedela, pustita času čas. Sicer te ne poznam a za mene si ženska in pol !!! user posted image user posted image user posted image

Araz: mene tud prsti oz. členki na rokah ponoči tako bolijo, da moram vmes med spanjem, wcjem, nespanjem...tud še mal telovadit, ker so trdi k kamen. Kako ti rešuješ težavo?

Anuš: eheheh lepo si me nasmejala za dobrojutro user posted image . Pol ne priporočaš britja v naglici sploh okol 3 zjutri?user posted image . Jaz kar mojega ponucam za tole...sicer so se mu na začetku tresle roke pa men je blo tud mal grozn...ampak sem mu zagrozila, da če bo kej zafušu, da mu bom vrnila user posted image . Zdej pa to uredi k taprav frizer za down under user posted image

Nivea: držim pesti user posted image user posted image user posted image

Zibka: sožalje za babico

Tiste, ki imate preglede dobr opravte, če bo katera morala v porodnišnico pa naj hitr uredi stvari tam in pride čimprej domov s svojo user posted image .

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: december 09
7.12.2009 9:47:33   
KulGirl
Anuš joj si me nasmejalauser posted image user posted image user posted image S tem britjem je res križ. Jaz sem se odločila, da je bolje, če se ne brijem zadnji trenutek, ker ni nič kaj prijetno. Če se porežem, pa sploh...
Ne bom imela hoste ampak tako bolj slabo pokošeno golf igriščeuser posted image user posted image user posted image

Nivea srečno in da bi prišla domov s svojo štručko v naročjuuser posted image user posted image user posted image

Zibka moje sožaljeuser posted image Po moje je bolje, če ne greš na pogreb, ker tam vzdušje in ostali prisotni še bolj izzovejo čustva. Saj se lahko tudi od doma v mislih posloviš od babice. Drži seuser posted image

ShopGirl dobro opravi na pregledu!

Mene danes nenormalno bolijo kolki in nič ne kaže na izboljšanje.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: december 09
7.12.2009 9:49:32   
Anonimen
Jutrouser posted image

Se nic novih dojenckov,so si vzeli cez vikend pavzouser posted image

Jaz sem vceraj dala oblekice za dojencka v omaro...kolk je pa to majhno,sem ze pozabila.Zdaj kar skos nekaj odpiram in jih obcudujem.Se zibko oblecem-bom kasneje,da ne bo ze koj vse prasno,pa lupinico in lezalnik operem in bo.

Beebee,sicer ne vem kaj tocno se vam je zgodilo,samo toliko,da si izgubila se nerojenegauser posted image .Ko bos pripravljena na novo zanositev,bos ze vedelauser posted image user posted image
zibka,moje sozalujeuser posted image In nic se ne sekiraj glede stresa in user posted image ...sem bila sama lani kar dosti v stresni situaciji,pa je z mojo punco vse v redu.

anus,ti pa siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nivea,danes bo dojencek..jeeeejuser posted image user posted image user posted image
Orhideja,super porodna zgodbauser posted image .Zelja vsakeuser posted image

Tiste,ki sem spustilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa malo za delom.mejte seuser posted image

(odgovor članu tulpika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: december 09
7.12.2009 9:57:00   
maya2
Zibka: sožalje ob smrti tvoje babice user posted image O udeležbi na pogrebu razmisli in se odloči sama, jaz sem zelo čustvena, vendar bi verjetno šla, da mi ne bi bilo kdaj kasneje žal.... user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: december 09
7.12.2009 10:02:59   
Anuš
nivea: juhuhu, upam, da jo dobitauser posted image

zibka: moje sožaljeuser posted image

tulpika: definitivno nič eksperimentirat dol, sploh ne ob 3 zjutraj. Priporočam pa navadne britviceuser posted image user posted image user posted image .

shopgirl: ja, tud jst sem mojga prosila za pomočuser posted image . Sam, ko sem ga vidla med mojimi nogami z britvico v tresoči roki in resnim obrazom, sem si nekako premislilauser posted image . Da mi s klinco odije kakšen del ženskega ponosauser posted image .

Jst nimam pojma kaj se dogaja, sam imam filing, da se je user posted image spustil. Imam občutek, da imam nemiren želodec. Tudi jaz skos gledam za kakšnim čepom. Prvič ga ni blo. Sploh ne vem al mi trebuh otrdeva al se sam user posted image drena. In, če so popadki- a so ta pravi al lažniuser posted image . Ne najdem modrcev za dojenje, tako da imam enga športnegauser posted image . Ima me, da bi generalno pospravla hiško, pa si po drugi strani ne predstavljam sebe zdele v akciji. Pa kar ne da se mi še rodituser posted image . Sam 1x bi se rada še pošteno naspala. Dons je blo spet bolj šmornuser posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: december 09
7.12.2009 10:06:33   
Anuš
kulgirl: golf igriščeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bi blo smešno vidt mene z garjamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: december 09
7.12.2009 11:09:58   
zalbi
Hej!

mah ta noč - pa berem da smo vse neki imele ene probleme. Tudi jaz nisem nič spala, Sara je skoz neki jokcala, meni pa so se začekli popadki in po dveh urah nehali... ker sem od vsega hudga kr zaspala... vglavnem, zutri sem odpelela Saro v vrtec in šla nazaj spat... počuitim še čist povoženo in poteptano... mah neki tako brezvezno, neki mi je slabo, pa sem mislila da sme bla tko zlo lačna, pa nič od tega...

Kino je bil fajn, šla sem prvič v 3D, film tako tako, ampak k sem bla še tremi puncami je blo zelo zabavno. Trebuh mi je pa, tako kot si ti napisala shopgirl, otrdeval, user posted image se je premetaval, me tiščal, sem se presedala non stop... to ni več zame:).

zibka - moje sožalje, ti pa pošiljam user posted image

anuš - polepšala si mi jutro, sem se tko nasmejala... pa tudi sama sem o tem razmišljala ponoči, ko se men ne da glave oprat, pa vsega tega...

nivea - go girl, go girl...




_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: december 09
7.12.2009 12:19:41   
araz
Oj,

Jest sem se pa zdele mal potepala. In nisem mogla, da nisem spet nekaj kupila moji user posted image . Dobila sem  tako lepo dekico in res tisto ful toplo, ki sem jo iskala že par mesecev. Sem prav vesela. Jo bom poslikala in dala v album.

Zdej grem pa pod tuš. Ne vem kako se bo meni posrečilo tole britje. Po mojem mi bo šlo skoz na smeh glede na zgodbo Anuš. Upam, da mi rata vsaj približno.
Pregled imam ob 13.15.

Punce a je kateri kaj slabo. Meni je kar vsak dan po malemuser posted image .

Tulpika, jest moram tud roke fajn razgibat pa je potem mal boljš. Ampak občutka v rokah pa nobenega, mi vse z rok leti.


(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: december 09
7.12.2009 12:29:14   
Puffy
Bleeek sem že vse napisala, pa me je vrglo vn user posted image

Nivea srečno če že/še rojevaš user posted image

Anuš hvala za dozo smeha user posted image

Zibka sožalje user posted image Tudi jst sem bla na pogrebu od dedija ko sem bila v 6. mesecu. Cel dan sem imela v mislih besede od sosede, da je smrt neka "stvar" (ne najdem druge besede), ki se ji ne moremo izognit in da naj gledam na novo življenje. Glede na to, da sem zelo zelo čustven človek, so mi te besede malo pomagale. Pa držala sem se bolj psihično močnih ljudi tisti dan, tako da mi je bilo lažje.

Pri nas se še nič ne dogaja in se verjetno še dolgo ne bo - kak dan bi kar šla rodit, kak dan me je pa preveč strah. Danes ponoči me je nekaj ščipalo in bolelo 3x - 4x v roku ene ure, pol me je pa minilo in sem lepo spala celih 10 ur (z malo presledki vmes).
Danes so mi ukazali da ne smem še rodit, ker ma "tast" rojstni dan in pol bi meli samo en rojstnodnevni žur, namesto dveh user posted image . Moj user posted image mi je reku da lahko rodim od 9ega naprej - k bo on od takrat naprej na dopustu.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: december 09
7.12.2009 15:30:53   
mel*
Živjo

Najprej čestitke vsem novim mamicam in njihovim user posted image .

Mi smo končno uredili stanovanje, včeraj sem še generalno pospravila danes pa perem sušim in likam za našo bebico.

Danes sem imela pregled in ctg in našemuuser posted image se še nikamor ne mudi niti enega minimalnega popadka naslednji pregled imam v ponedeljek nato pa na 3 dni.

Si kar ne predstavljem neprespanih noči ker jaz sem bolj zaspane sorte in spim celo noč ne da bi se zbudila včasih se zbudim sam tolk da grem na wc  in nato zaspim kot top.


(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: december 09
7.12.2009 16:17:19   
araz
Na pregledu je bilo vse ok. Železo se mi je ful popravilo, voda je super. Vrata so tud še zaprta user posted image . Se pa že pripravlja na finiš.
Naslednjič bom imela pa CTG.
Mi je pa rekla, da bi bilo fajn da si masiram presredek in mi pokazala kako. Punce mene je tko bolel, da sem bila čist trda. A vas tud to kej boli? A si katera masira?
Naslednji pregled imam 15.12 it že ob 8 zjutri. Je rekla da bi bilo fajn, da imam zjutri kakšno aktivnost , pa da moram jest in velik pit, da se user posted image zbudi.
Bomo pa zjutri mal telovadili user posted image . Itak bo treba nekaj narest, da jo čimprej ven spravim user posted image .

Kako pa ste ostale kaj opravile danes?

(odgovor članu mel*)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: december 09
7.12.2009 16:30:52   
Zibka
Jaz sem s pregleda:
ctg spet zaznava popadke, sem imela pa občutno previsok pritisk in sem ji razložila, da verjetno zaradi smrti babice- in se je odločila, da me da v bolnico. Hmmm....pa ne bom šla danes, ampak jutri zjutraj. Bi rada še doma spala...user posted image Jutri me bo pa moj odpeljal, ko bo šel na šiht. Sem kar nervozna...


(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: december 09
7.12.2009 17:07:14   
KulGirl

IZVIRNO SPOROČILO: araz


Mi je pa rekla, da bi bilo fajn da si masiram presredek in mi pokazala kako. Punce mene je tko bolel, da sem bila čist trda. A vas tud to kej boli? A si katera masira?
?



Jaz sem enkrat poskusila in mi je bil grozen občutek in nisem več tega počela. Sploh pa se mi zdi to neizvedljivo s takim trebuhom.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: december 09
7.12.2009 17:14:15   
taraji
Bee-bee - user posted image user posted image user posted image , ja res je kot praviš - kar te ne uniči, te naredi močnejšega. Tvoja izkušnja res ni prijetna, vendar te je okrepila,...si zelo močen človek in to naj ti bo v ponos. Kar se pa tiče ponovnega poskusa - vedno ima človek nek strah, nikdar se ga res popolnoma ne znebi, vendar sem prepričana v to, da ko boš, ko bosta s partnerjem začutila, da je spet pravi čas bosta šla v nove boje in na koncu naslednje bitke bosta vidva zmagovalca

Zibka - žal mi je za smrt babice, vendar te pa popolnima razumem da bi bil pogreb verjetno sedaj res prevelika obremenitev, prepričana pa sem, da to razumejo tudi ostali sorodniki. Spoštovanje in žalovanje lahko izkažeš tudi na kak drug način - ni nujno da greš na pogreb.

IZVIRNO SPOROČILO: Anuš

kulgirl: golf igrišče . Bi blo smešno vidt mene z garjami


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak tole britje je pa res - sj človek ne ve kaj je bolje - džungla, garje, golf igrišče, al je morda še kakšna obcija user posted image user posted image user posted image user posted image

No, moram počasi šibat. imam namreč tako kot veliko drugih danes pregled, pa potem preberem in pokomentiram do konca.

Vse pa kaže na to, da bi nekako že kar vse rade rodile, da se znebimo teh naših prelepih nošečniških nevšečnosti od nespanja, ziščanja, otekanja.....


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: december 09
7.12.2009 17:26:18   
araz
Kulgirl saj to tud jest ne vem kako bom izvedla s tem trebuhom. Saj z roko sploh ne pridem zravem user posted image .

Sem mislila kako sem se danes lepo pobrila brez praske. Potem pa, ko pogledam rezultat je bilo pa videt, kot da se z britvico sploh dotaknila nisem user posted image . Ampak boljš to, kot pa biti vsa porezana. Bog ve kaj si mislijo tile naši g. o tem user posted image . Ma saj so itak vsega navajani.

Zibka pošiljam ti user posted image user posted image user posted image za jutrišnji odhod v porodnišnico.

A veste kaj sem mal prejle premišljevala. Da se velikokrat zgodi, da z novim rojstvom vedno nekdo umre in to v isti žlahti.
Sem se spomnila sodelavke. Ko se ji je rodila prva hčerka ji je umrl oče, pri rojstvu druge hčerke pa tast in babica.
Mojmu je pa prejšnji teden umrla teta.


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: december 09
7.12.2009 17:42:33   
Nončika
sporočam vam veselo novico

nivea je danes ob 16.55 povila deklico Tajo, veliko 49cm in 3180g.
 
čestitamo!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?