|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:25:26   
Dudica1
ja v postojni če si poročen neseš samo poročni list in ti očeta tam vpišejo ne rabiš nobenga potrdila očetovstva...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:25:39   
lananai
copka, plodovnica naj bi bila brez barve in vonja, če ti to kaj pomaga. Jst si potem predstavljam, da če je belo, je izcedek. Jst ga imam tudi zlo veliko.

cebelica82, jst imam v ponedeljek pregled in me prav zanima, kako kaže z našim malim... Meni ne sme predpisat mirovanja, ker nameravam še tolko stvari naredit, ko bom končno doma! Še 4 dni! user posted image

Dudica, sej ste fajn naredil s seznami! Zmorete tudi brez mene! user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:26:59   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

ja v postojni če si poročen neseš samo poročni list in ti očeta tam vpišejo ne rabiš nobenga potrdila očetovstva...


Če si poročen, je tvoj partner avtomatsko oče, ne rabiš potrdila očetovstva. Me pa večinoma kar na koruzi, tko da rabimo ta papir... user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:27:51   
KatMat
user posted image

a je kera kej lacna...???jest sem dva para hrenovk pojedla pa se sem lacna!!!bi se kr u hladilnik preselila!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:28:17   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

ja v postojni če si poročen neseš samo poročni list in ti očeta tam vpišejo ne rabiš nobenga potrdila očetovstva...


Če si poročen, je tvoj partner avtomatsko oče, ne rabiš potrdila očetovstva. Me pa večinoma kar na koruzi, tko da rabimo ta papir... user posted image


no sej jaz sem napisala kako je v postojni če si poročen...user posted image ...kako je pa če si neporočen pa jaz ne vem ker sem poročena...user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:29:34   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
cebelica hemoglobin maš pa res visok...jaz ga mam vsakič manj,zdaj sem ga imela 117...in baje da če pade pod 110 al kolk moraš pol železo jemat...user posted image


Jst sem imela na zadnjem pregledu hemoglobin 111 in mi je sestra rekla, da je meja nakje 115 - mi je predpisala tablete za železo. Po moje ta meja ni točno določena, je pač tam nekje, kot se G odloči. Nič takega, samo dobre pa te tablete nič niso... user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:29:50   
KatMat
ja s papirjem je treba mahat pred njimi

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:30:17   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

user posted image

a je kera kej lacna...???jest sem dva para hrenovk pojedla pa se sem lacna!!!bi se kr u hladilnik preselila!!


joj jaz sem pojedla 4 kose kruha z maslom in medom pa tud še nimam dost...kaj predlagaš...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:30:32   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

copka, plodovnica naj bi bila brez barve in vonja, če ti to kaj pomaga. Jst si potem predstavljam, da če je belo, je izcedek. Jst ga imam tudi zlo veliko.



ja, isto mislim tudi jaz. Fora je, da tisto na hlackah nima barve (na vlozku je belo rumekaste barve). Ne vem, kot bi bila ful presvicana ali pa bi se polulala. Ker ce je belo je izcedek, to sedaj vem, ker ga imam ze od zacetka nosecnosti

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:30:44   
lananai
KatMat, kak pomfri iz McDonaldsa bi zdej pašal, ja... mmmmm....

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:32:32   
KatMat
joj...dejmo eno srecanje v Mc-ju narest heheheheh

jest bom se kaksen keks najprej pojedla pol bom pa vidla kako naprej

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:34:10   
lananai
KatMat, a misliš, da imajo v McD zadost zalog za ene 10 lačnih nosečk? user posted image  user posted image  

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:34:30   
KatMat
se mi zdi pa da je glih v nasih tednih znacilno da mal puscas...kaksna kapljica urincka uide zaradi raztezanja vseh misic tam dol...sej se nam telo ze pripravlja na porod

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:35:19   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

KatMat, a misliš, da imajo v McD zadost zalog za ene 10 lačnih nosečk? user posted image  user posted image  


hehehehe se mi zdi da tud pet nas ne nafutrajo

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:36:52   
lake
Punce, tiste ki ste že dobile odločbo iz CSD. Kaj vam piše, do kdaj imate porodniški dopust. Jst ne vem al so se pr men zmotil, al je treva še kej podaljšat. Ker piše kot da mi pripada samo tri mesece porodniškega dopusta.


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:36:58   
KatMat
mi je tok smesno kaksne 3 tedne nazaj nisem mogla velik naenkrat pojest...sem mogla ful po malo jest ker sem bila prec sita....zdej!!!ojjojoj...mi sprot nosit ne morjo...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:37:31   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

joj...dejmo eno srecanje v Mc-ju narest heheheheh

jest bom se kaksen keks najprej pojedla pol bom pa vidla kako naprej


samo res bi se lahko kaj dobile magari v MC-u...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:37:43   
KatMat
105 dni porodniske...ostalo je dopust za nego otroka...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:38:37   
KatMat
dudi...a si predstavljas kako nas bi pogledali ko bi same trebuskarce stale u vrsti!?!?!hehehehehe

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:39:26   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

dudi...a si predstavljas kako nas bi pogledali ko bi same trebuskarce stale u vrsti!?!?!hehehehehe


sploh ni važn...važno je to da se me načvekamo in najemo...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:40:38   
lake
Samo to pa pol nč naprej ne piše. A pol je to vredu? Kaj pa pol naprej, a je treba še kej vložit?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:41:11   
KatMat
joj kok bi se smejala...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:42:48   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Samo to pa pol nč naprej ne piše. A pol je to vredu? Kaj pa pol naprej, a je treba še kej vložit?

to je pa druga stran obrazca s1/1,kaj nisi nic prebrala??

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:43:45   
KatMat
novo odločbo dobis

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice 2009 - 4. del
27.3.2009 9:43:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Punce, tiste ki ste že dobile odločbo iz CSD. Kaj vam piše, do kdaj imate porodniški dopust. Jst ne vem al so se pr men zmotil, al je treva še kej podaljšat. Ker piše kot da mi pripada samo tri mesece porodniškega dopusta.




zdej si dobila 105 dni porodniškega dopusta po rojstvu otroka pa neseš na socialo rojstni list od user posted image pa potem dobiš odločbo še za nego in varstvo! upam da sem ti kaj pomagalauser posted image

(odgovor članu lake)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?