|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 9:24:38   
tanikaa
Torej?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 9:26:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 9:27:46   
rija
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 10:55:04   
karmen83
Ziher bom 10 let dlje živela, ste me tako nasmejale user posted image user posted image user posted image
Vsaka vam čast!


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 11:41:02   
Kerensa*
Tudi mene nasmejijo, Karmen... čiiisto vsakič, ko padejo... ker se točno vidi, katere mislijo resno in katere ne... in smeh je pol zdravja... vsaj to polovico premorem, če že druge ne. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 11:53:07   
oka
Tudi mene nasmejijo, Karmen... čiiisto vsakič, ko padejo... ker se točno vidi, katere mislijo resno in katere ne... in smeh je pol zdravja... vsaj to polovico premorem, če že druge ne. user posted image user posted image user posted image


Tole se pa bere, kot da ti objavljaš take teme zato, da se na svoj način norčuješ iz uporabnic oz. se vsaj pošteno zabavaš na njihov račun. Pa kaj imaš od tega (razen bizarnega užitka)?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 11:57:47   
Kerensa*
Tako ti to razumeš, Oka. To še ne pomeni, da je to res. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 12:02:28   
Anonimen
Ne razumem,zakaj vam gre v nos kaj Kerensa objavlja??
Mene vedno zabava,se nasmejim....hej Kerensa,brez tebe bi ble cvekarije cist BVuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 12:05:34   
Kerensa*
Eden od bistvenih namenov je smeh, Kleopatra... smeh predvsem tistim, ki življenja ne znajo jemati po enostavni plati in ki se tako zelo obremenjujejo z drugimi, da ne opazijo, da imajo sami toliko problemov, da jih do smrti ne bodo rešili. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 28.3.2009 12:07:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 12:08:59   
Anonimen
Ja imas prav...ves kako odleze ,ko se lahko na nekoga spravis,se posebej v virtualiuser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 12:11:27   
Kerensa*
Upam, da jim vsaj za trenutek odleže. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 12:47:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Eden od bistvenih namenov je smeh, Kleopatra... smeh predvsem tistim, ki življenja ne znajo jemati po enostavni plati in ki se tako zelo obremenjujejo z drugimi, da ne opazijo, da imajo sami toliko problemov, da jih do smrti ne bodo rešili. user posted image


O, saj vedo, da imajo probleme. Prav dobro vedo, ampak jim je v olajšanje, da se najde še kakšna podobna in naglas razmišljajoča duša nad katero potem lahko izživljajo svoje frustracije. In naenkrat se jim zazdi, da so s tem, ko prepucavajo nekoga drugega, rešile svoje probleme. Pomojem Kernesa, bi se ti morale zahvaliti, ker so zaradi tebe pametnejše in popolnejše in z vsemi šalcami v omari, pa čeprav so njihove šalice močno obledele in okrušene...važno je, da so vse, četudi več ne služijo svojemu namenu in so zgolj klavrn "okras" v njihovih omarah.

Ne vem koliko se sploh med sabo poznate in kakšne zamere gojite druga do druge, ampak opažam, da se vedno enainiste spravljajo na enainisto user posted image Potem se tudi sprašujem "kdo je pametnejši"? Tista, ki ji vedno znova uspe sprovocirat enainiste ali tiste, ki se vedno znova pustijo sprovocirat enainisti....Ma to je že kot ena zlajnana pesem...In vedno bolj se mi zdi, da  taprva, čeprav ima kakšno šalico izven serije, ve, čemu šalice služijo, kot pa tiste druge, ki šalice čistijo tako, da vsake toliko časa odprejo vratca in izpihajo prah iz njih...

.....Jeb.em.tiš...katera je začela o šalcah v omari??user posted image



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 12:51:55   
Kerensa*
Ravno toliko, da veš, TT - najbolj me (vsaj javno user posted image ) pljuvajo prav tiste, ki me osebno sploh ne poznajo... torej še eden od razlogov, da se mi fuuučkaaa in da se smejim. user posted image

Poglej - moj dan je lep. Ljudje, ki so mi blizu, so srečni in zadovoljni (ajde, relativno, tako, kakor vse ostalo). Zdrava sem, imam streho nad glavo, nisem lačna, nisem bosa. Sem malce naivna, morda preveč optimistična, na trenutke trapasta, ampak vseeno pa daleč stran od neumne. S čim, za vraga, naj se potem obremenjujem? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 13:03:49   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

S čim, za vraga, naj se potem obremenjujem? user posted image


Se nimaš za kaj, samo ne razumem, zakaj se vedno enainiste "obremenjujejo" s tabo.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 13:06:42   
Kerensa*
Ja kako ne veš? Saj vsaka posebej napiše... ker sem neumna... ker sem dolgočasna... ker sem patetična... ker odpiram milijon brezveznih tem na dan... ker sem bla-bla-bla.

Ampak one pa moje teme še kar odpirajo, berejo, kar napišem in komentirajo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 13:08:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 16:53:16   
r1ta
TT, šalce so pa moje, veš!? Dobro si se ti to poglobila v filozofijo šalčk! Kapo dol!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 17:19:35   
silvya
Brez šalc ni kave. 

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 18:01:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

TT, šalce so pa moje, veš!? Dobro si se ti to poglobila v filozofijo šalčk! Kapo dol!user posted image


mislim, da bom te šalčke v omari kar posvojila, ker pri teoriji kolesc v glavi se ne morem spomnit nobenega praktičnega primera Dobre so te šalčke, dobreuser posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 18:53:13   
Shorty_
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 19:18:35   
Anonimen




ampak opažam, da se vedno enainiste spravljajo na enainisto


V zagovor , user posted image user posted image user posted image prvič sem se sploh oglasila na temi, ki jo je odprla Kerensa. Ker vem, da je iz njene strani vse skupaj samo ena provokacija. Vendar me res pogrejejo določene stvari. Pa nimam nič proti Kerensi, naj živi svoje sanje. Pa upam, da ji jih bo vsaj nekaj uspelo uresničiti.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 19:25:03   
maja24
TT to si pa tko supr napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image ,pa še kako res je,vedno ene in iste se oglašajouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 19:27:35   
Raho
O čem se sedaj pogovarjamo? O šalcah ali o izdaji knjigeuser posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 19:32:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: A potrebujem kakšno posebno dovoljenje...
28.3.2009 20:04:34   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

TT to si pa tko supr napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image ,pa še kako res je,vedno ene in iste se oglašajouser posted image user posted image user posted image
Brez katerih bi bilo dolgčas user posted image user posted image  v tej tugi, ki vlada zadnje čase na RR.user posted image


Sej prou,mal za..****n.cije more bit,ker če ne je res tuga.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?