|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:31:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AAA)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:31:25   
neboglasnica
Malo bolj dolga bom, ker imam čas. Še zadnji A moram vzeti in to po novi uri šele ob 24.00 uri user posted image . Torej...



Nanka:
tudi pri nas je TV lavfala včeraj, pa ne zaradi dragega, ker je pri kolegu gledal TV, jaz sem gledala en film. Drugače bi kar zaspala, če bi vse ugasnila. Sem pa svečke prižgala ja.


Inigo: saj ne ve, ali naj rečem user posted image za ta rdečo nadlogo ali oh, šment. Povej ti, se veseliš? Upam, da ti je potem zneslo do naslednjega dne s skromnimi zalogami, vložkov namreč?



Blacky30: hvala, ker si nam prilepila zajčka... user posted image samo zate.



Populis: čestitke za dober nakup. A imajo tudi večje cifre? kako pa Lara? Pančka?



AAA: si se spočila?



HD: še zmeraj spiš? user posted image


Majuska: pol pravš, da je sine osvajal dekletce? Bravo pobč, kar tako naprej.


Lex: ja porka madona, zdaj se vas pa res nekaj drži k klop. Še malo zdrži, kmalu bo vročina. Samo zate in za tvoje otročke: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dretje: jap, se pridružujem temu klubu, čeprav se raje ne bi. Pri meni se točno vidi, da imam čisto malo še rezerve, ko pridem iz službe in potem hitro dosežeta plafon. Pa tudi sedaj kar hitro povzdignem glas. Saj se potem sekiram, ampak takrat je že prepozno.user posted image


3jeMi: ok, zmenjeno, ti kar kupi sladko, pojem jaz. Velja? user posted image Ista fora kot na radiu Ekspre z Lano in Željkičem. user posted image


user posted image 321: prst - hvala za vprašanje, boli k user posted image . Če jutri ne bo bolje, sem spet na polikliniki.user posted image In kaka faca je Anja, kar 11 ur??? Blagor tebi.


Almera: ja, če sta pa vidva zdrava, pa naj gre mož spet na bus, peš, kakorkoli že, vidva pa se prišibajta pokazat. Velja?


srečanje: a prestavimo na četrtek, da bo še Glugluglu lahko prišla?


Netki: mu dajem Hipp-ov čaj, če smo pa kje drugje, pa tudi kak požirek jabolčnega soka. Še ni bilo panike.


Mirjam80: lušne cotke, jaz pa kar obupam v Kik-u, mi je vse tako nametano. In lepo si zašila. user posted image


Auroraa: Staš tudi še pri nama spi, kar nimam srca ga seliti. Sara je bila z nama 4 leta (smo prenavljali), Ana tudi dobre tri in da bi malčka že prestavila. Mogoče ne bi bilo slabo, samo kaj ko sem tako butasta in menim, da ne bi bilo fer.


Ksenci: kar cele, so bili majhni. Kak si? Prst?


_rebeca_: me veseli, da sta uživala, sama. In kak ste lepi na fotkah! Glede ure pa vidim, da so te že opomnile, user posted image .


Almera:
posteljnina je večkrat ugodna v kakšnem Sparu, Leclercu...

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:32:23   
AAA
IZVIRNO SPOROČILO: populis

IZVIRNO SPOROČILO: AAA

dobr večer,

jaz sem na robu živčnega. Naš 3 letnik noče zvečer spat. Živa groza. On bi najraje, da sem zraven njega ko zaspi in da ga držim za roko. Pa to je že rekord, da ga sploh spravim v posteljo. Niti do postelje ne prideva. Mojmu se pa itak čist odtrga.

A ima katera kakšne izkušnje? Pooommmooooč proooosimmm.


Izkušenj z uspavanjem triletnika tudi jaz nimam, tako da ti čez cesto lahko pošljem samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Si gledala kdaj super Nanny? Probaj tam kakšen nasvet realizirati.



Pri nas je problem, ker se zvečer ne umiri ampak postane še bolj živ. Sem probala z pravljico pa je samo en dan uspelo. Zgleda, da naključje. Je pa tako trmat, da sem ga tud 20 v pojstlo nesla. Se pa zraven tako dere, da me je strah da bo bruhal, pol pa spet moj se dere kaj otroka mučim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:37:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AAA)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:37:36   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: AAA

dobr večer,

jaz sem na robu živčnega. Naš 3 letnik noče zvečer spat. Živa groza. On bi najraje, da sem zraven njega ko zaspi in da ga držim za roko. Pa to je že rekord, da ga sploh spravim v posteljo. Niti do postelje ne prideva. Mojmu se pa itak čist odtrga.

A ima katera kakšne izkušnje? Pooommmooooč proooosimmm.


Izsiljuje? Kdaj se je pa tole začelo? Lahko delaš tako kot ti je to svetovala Glugluglu, da se uležeš poleg; lahko pa vztrajaš nekaj dni. Sploh, če nisi v bloku, da se lahko dere. Zakaj misliš, da bo od dretja bruhal? Je že kdaj?



Glej jo glej, Populis kako jo je ucvrla, prejle se je pa hvalila, da ne bo zaspala do polnoči in čez. Po mojem je dragi jagode iz hladilnika za vabo prinesel, kaj?


Almera: si ti prave cene napisala za našteto?

(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:40:47   
neboglasnica
Sicer sem bolj malokrat gledala tole oddajo Nanny in podobne, ampak se mi zdi vse za lase privlečeno. Ne mi rečt, da v enem tednu tuja oseba vse pošlihta? Japajade...



Dragi me vabi k sebi na sedežno, uživajte!



Nočka,

        user posted image  

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:41:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:41:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:44:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:47:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 22:48:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:48:32   
24julij
IZVIRNO SPOROČILO: populis

IZVIRNO SPOROČILO: Almera

No, še malo mojega monologa:

Kje lahko najceneje kupim jogi + rjuhe + postelnjino za malčka? Rabim še en komplet za v Bovec, ker se mi ne da selit vsakič ko bomo šli tja.


almera jst sem preko soncka kupla jogi iz kokosovih jeder al neki tazga pa je bil neki cez 30 evrou,je trse lezisce,men je kul,tko da ce se polua da mi ne bo zal k bo treba nouga kupvat

Mogoče se v Kiku kaj dobi ali pa Dipo ima tudi posteljnino za malčke(cenejšo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:54:18   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Sicer sem bolj malokrat gledala tole oddajo Nanny in podobne, ampak se mi zdi vse za lase privlečeno. Ne mi rečt, da v enem tednu tuja oseba vse pošlihta? Japajade...



Dragi me vabi k sebi na sedežno, uživajte!



Nočka,

        user posted image  


ja res v enem tednu glih ne morejo kaj zrihtat,

srečanje četrtek super, lahko tudi petek, ja ampak, če res lahko vse pridejo, ki so nameravale v sredo.

AAA, mi smo imeli tudi Nino hitro po Marku, pa sva poskusila, da sva bila še bolj pri Marku, da se ne bi zapostavljenega počutil. V bistvu ko je bila Nina, smo še večkrat zraven Marka zaspali. Pa se ni razvadil, zdaj pa ne vem, ali je to slučajno, ali ne. Ga je kmalu minilo.

Grem tudi jaz na sedežno, me dragi čaka.

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 22:59:55   
24julij
almera a ta recing stran prodaja izdelke ki jih delijo v paketu za novorojencka? res pocen reci,,, bomo se mi kej pogledaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 23:07:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 24julij)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 23:13:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
29.3.2009 23:34:13   
lex
mirjam verjemi, da jaz niti približno ne bi tak letala okoli če bi me vrezali, tak pa sem mogla 3x rodit, da sem zvedla kako je, če te ne režejo. Prvič sem mela vrezano do pol riti in takrat me je imel moj še čas carkljat user posted image user posted image user posted image user posted image  in verjemi, da sem se pustila razvajat user posted image . sedaj pa žal ni bilo časa. Če bi bilo kako drugače bi že mogli, tako pa... če nisi šivan je kot da sploh ne bi prav rodila. In moja cimra, ki je rodila z vakumom in je bila prav tako vrezana na ful je skor s postelje padla ko sem se vsedla. Ona pa je reva stoje jedla ker niti pod razno ni ogla sedet. Pa verjemi, da sem jo še kako razumela - sem prvič tud jaz z vakumom rodila.

frutka tukaj imaš nekaj idej http://www.quelle.si/si/q4r/kinderweltspielwelt/spielsachen//FH_Zmhfdmlld19zaXplPTkmJmZoX3JlZnZpZXc9c3VtbWFyeSZmaF9yZWZmYWNldD1jYXRlZ29yaWVzJmZoX3JlZnBhdGg9ZmFjZXRfMSZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZxdWVsbGVfc2klMmZzaV9TSSUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTA4NzMlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3NpX3NpXzEwODczX3NpXzEwOTA1JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMDg3M19zaV8xMDkwNV9zaV8xMDkyMiU3ZCZmaF9lZHM9JWMzJTlm/index.html

http://www.quelle.si/si/q4r/kinderweltspielwelt/spielsachen/drauenspielen/wassersandampwiese/FH_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-139172/index.html
tole je pa nam dedi naredil za pisanko - ideja je od tu, samo da je a quelle naročil samo tobogan, ostalo je naredil sam (ima doma les)

http://www.imont.si/prodajni_program_list.php?pageid=3&subpageid=1 tole je pa v dravogradu prodajalna


rebeca super slikce - no naša dobi tricikel za 1. rojstni dan. je stari tolk zjagan da ga ne more več uporabljat. do takrat pa bo morala koristit voziček user posted image , drugač ne vem kaj ji bova kupla. Alina dobi pa že pravo kolouser posted image .

tims da te potolažim: jaz sem mela celo dlesen razrezano pa ko je inekcija spustila nič ni bolelo, le otekla sem bila kot bi mela paradižnik zatlačen not. Ampak pojedla nisem niti 1 ekadola. Držim pesti zate. In upam, da te ne bo bolelo nič

sok pri nas ne gre najbolj samo maina ziza user posted image

ura - mi smo še na starem cajtu, men gre to prestavljenje zaradi otrok totalno na živceuser posted image

AAA pri nas velja samo ati za pravljico, Alino morem pa čohljat ko eno mačko malo, da zaspi user posted image . Nimam pojma. le ko smo sami brez atija jaz spodaj uspavam alino in mu obljubim da pol pridem k njemu pa ga ponavadi prej zmanjka. Kako ga spravit v posteljo - smo pokonci tak dolgo da sam prosi da gre spat, al pa je ultimat, da jutri ni risank,... sicer ti je pa glugluglu napisala receptuser posted image  - naš ati preklinja vsak večer ko prileze ven nazaj, zobe umivatuser posted image



takole prebrala in skometirala sem vas, sedaj grem pa nazaj na sprehod - namreč likalnik si je malo odpočil od popoldanskega sprehoda, sedaj pa ima še 1 pralni stroj za opravituser posted image .
Jutri sta večja dva še doma potem pa črta gas v vrtec, ker Alina ne kašlja več. Zgleda da je včeraj ko je zbruhala vso tisto sluz ven, tud vse skup nekam poslala user posted image user posted image user posted image - Aleks si je posledično izboril še 1 prosti dan, potem pa gresta nazaj. Je sveto obljubil, da ne bosta tečna ampak se bosta lepo igrala user posted image . Aja tečna v tem smislu ker cel dan najedata da bi risanke gledala. Ja to je še 1 od razlogov zakaj komaj čakam na toplejše vreme, ker smo na celih 30 kvadratih se nam že meša in potem ko že 10000000 omenita risanke jima popustim in jima naštimam risanke. Ampak takole ko sta že 12 dni v bajti je groza. Nimam več energije za izmišljevanje iger, za igranje,.... Čisto drugače je ko gremo ven ina lahko dirkata.

Ja nič grem jaz zdaj dirkat z likalnikom user posted image  - nočka







_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
30.3.2009 1:19:21   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Populis - dobro si se ti to naspala, jaz pa žal ne morem spat čez dan, tako da ful težko pomanjkanje not prinesem.

Za jogi in kovter sem zdaj gledala na Recinku, pa bom verjetno kar tam kupila, ker je jogi 27€, kovter pa 10

Kaj pa če srečanje prestavimo na četrtek 2.april, pa lahko še Glu pride (Majuska, če se prav spomnim imaš avto v sredo in v četrtek)




ja, za ta dva dneva meni ni problem ... lahko imamo tudi na četrtek. Ampak naj še ostale povejo, če je to ok user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
30.3.2009 1:20:34   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Majuska: pol pravš, da je sine osvajal dekletce? Bravo pobč, kar tako naprej.



in to starejšo od njega ... čist je po očku user posted image

končno sem vse opravila in grem lahko spat. prav fajn bo, ker se sliši dežek ... user posted image nočko!


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
30.3.2009 8:16:32   
Netta
jutro,

a vidite uro...po xxx času smo spali do ene normalne ureuser posted image user posted image   vendar pa je šla včeraj šele ob 21h spat.
ali imajo vaši že stalno uro za spat čez dan...pri Ani midva še vedno loviva te ure čez dan, da gre potem vsaj zvečer ob isti uri spat. bi mi bilo pa fajn, če bi hodila tudi čez dan...npr. ob 10h in ob 16h. verjetno sanje...

Almera - posteljnino dobiš v vseh trgovinah z otroško opremo, je pa draga za ............ kje bi se dalo kaj poceni dobit ne vem

AAA - vztrajna bodi pa bo...mislim da je pri nas mamah problem, ker si mislimo da če bomo naredile drugače kot otrok hoče, da nas ne bo imel več rad...
aha pa še to: definitivno rabiš malo časa zase...pusti otroka vsaj za eno popoldne svojmu in pojdi v lajfuser posted image

rebeca - lepe fotke in super kolesi sta kuplauser posted image user posted image


danes pečem jabolčno pito, pa šibam sedaj v trgovino po stvari. potem pa na pogreb...se čujemo jutri dečve...bodite fajn




(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
30.3.2009 8:17:21   
nanka
IZVIRNO SPOROČILO: AAA

dobr večer,

jaz sem na robu živčnega. Naš 3 letnik noče zvečer spat. Živa groza. On bi najraje, da sem zraven njega ko zaspi in da ga držim za roko. Pa to je že rekord, da ga sploh spravim v posteljo. Niti do postelje ne prideva. Mojmu se pa itak čist odtrga.

A ima katera kakšne izkušnje? Pooommmooooč proooosimmm.


Dobro jutro,

mi smo na istem, Zojo komaj jo spravimo spat okoli 21, pa še to je misija nemogoče, izsiljuje da je joj, pa to dela že kar nekaj mesecev, sploh noče iti spat. Katastrofa se je začela že takrat ko smo ji ukinili dudo, tudi čez dan ne hodi več spat, meni se tudi počasi trga.

(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
30.3.2009 8:23:54   
nanka
Almera odejicde ne kupuj ti jo jaz prinesem, ker jih imam na zalogi, ena je bila rabljena samo en teden ko je bila Natka še novorojenček in je praktično čisto nova, kupila sem jo v Ikei in jih imam res preveč. Zoji sem kupila ta veliko odejo , Natko pokrivam zdaj z Zojino tamalo, tri imam pa viška, tako da če želiš ti jo prinesem.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijske cvekice 2008 - 10. del
30.3.2009 8:29:26   
nanka
midve pa vodico lovim in sem porabila že tri vrečke pa nič., pri eni je šlo vsw mimi, drugo je pokakala, zdaj pa čakam s trejo, slabo nama gre tole...

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
30.3.2009 8:40:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
30.3.2009 8:54:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?