|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 10:25:44   
jaz99
Punce oz. žene ,ki se boste ali pa ste se pred kratkim poročile,mi boste sigurno znale pomagat. Zanima me koliko stane 1 natisnjeno vabilo in koliko zahvala. In ali ti tam pomagajo sestaviti besedilo ali ga moraš sam sestaviti. Ali je kak a stran z vabili

Punce hvala... in žene seveda
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 10:30:09   
frutka_
Koliko stane eno vabilo ti ne bi znala pomagati. Jaz sem kupila papir in kuverte v trgovini s takim programom, vabila sem sprinatala sama, možek je naredil pečate z najinimi imeni in vsa vabila sva vročila midva. Nič ni šlo po pošti.
Besedila vabil so kjerkoli na internetu. Če znaš malo angleško vtipkaj v Google: wedding invitation in dobila boš nešteto zadetkov.

Aja, v SLO pa je ena firma, mislim da se imenuje Poročni kotiček iz LJ, kjer prodajajo samo vabila, konfete in te reči za poroko!

LP

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 10:31:49   
mamsi
Midva sva naredila sama, "spesnila" vabilo in ga naprintala, pa v kuverte, zahvala je bila pa najina fotografija vpeta v takem ovitku kot so voščilnice in ročno napisna zahvala. Pol veš, da je blo pocen.;)

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 10:33:03   
bunkica
Hm,odvisno kje in kaj boš dala natisnit.........Midva sva dala natisnit en preprost verz in seveda ostalo,ki je potrebno............verz sva si izbrala tam,po izbiri.........eno vabilo pa naju je stalo 500 sit.....:((:((:((

Probaj se malo informirati pri različnih tiskarnah,ali pa ,če nimaš veliko za vabit pa lahko tut sama kaj ustvariš..........

Za zahvalo pa ne vem,ker jaz še o tem nisem študirala točno določeno.........mam pa v mislih,da bi vsak dobu eno sliko v enem smislu zahvale,seveda z par besedami....

Nisem ti glih dosti pomagala......ampak vseeno.....

dasu-bunkica........

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 10:41:23   
frutka_
Jaz sem dala za zahvalo vsem povabljenim kuhalnice. Meni se je zdela ideja odlična, ker so konfeti full dragi in neuporabni. Želela sem dati praktično darilo. Poleg kuhalnice pa je bila še v tulec zvita zahvala.

Na njej je pisalo::rozica:


Draga svatinja/svat

Vesela in počaščena sva,
da si bil/a z nama
v tem prelomnem trenutku življenja
in z nama delil/a srečo.


Hvala

Potem pa sem še spodaj napisala Minattijev verz (zahvala in vabila so se odpirala gor):

...v mladih brezah gnezdijo sanje
za vse tiste velike in male,
ki še verjamejo vanje.

(Minatti)


Pa vaiblo je še bilo nakranclano z nekimi vzorčk..v glavnem pusti domišljiji pot in ustvarjaj.


Meni so bile priprave na poroko full fajn!

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 11:16:00   
bunkica
Joj frutka,jaz bi kar tvojo idejo uporabla za zahvalo...........:bravo::bravo::bravo::bravo:.......lahko??????????

Pa no mogoče ne bo glih kuhalnica.........mogoče deska za sekljanje..............:zmeden::zmeden::zmeden:

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 11:40:01   
Čebelica - trot
Naj se še jaz pridružim.

Najprej to, v poročnem kotičku v Lj imajo sicer zelo lepa vabila in zahvale pa konfetke in vse živo, ampak je tudi ful drago.

Midva sva dala natisniti vabila enmu kolegu, ki je natisnil besedilo na rižev papir, da je bilo malo bolj lepo (ta papit ima take neravne robove, je malo debelejši. Potem pa sva jih kar zvila v rolo, zvetala z juto in zraven dala listek, na katerem je pisalo vabilo in še en verz.

Za zahvalo, pa sva vsakemu gostu dala še ročno izdelane sončnice (vsa poroka je bila povezana s sončnicami), ulite iz gipsa, ki sva jih naredila sama, zadaj pa je bila tablica z najinimi imeni in datumom poroke. Vso pa so dobili tudi slike v kartončku, ker nama jih je fotograf izdelal do večera.

Pa je bilo ful lepo, pa še ne tako drago:

Lp, čebelica

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 13:28:19   
Anonimen
Meni pa je v darilnem bazarju Inki v MB gospa sama naredila ročno izdelana vabila. Na kuverti je bila nalepljena rožica umetna, notri pa tudi vse ročno izdelano, tekst pa vstavljen na papirju. Tudi konfete mi je naredila ona. Ful je bilo lepo.
Na koncu, ko so šli domov, pa so vsi dobili še škatlo s pecivom, na kateri je bil pa zahvalni kartonček, ki sem ga naredila sama. Na njem je pisalo:
Hvala, da ste najin srečni trenutek delili z nama.

Joj, kako lepi spomini...... Škoda, da nimam slikic, digitalnih mislim.

(odgovor članu jaz99)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 15:59:23   
.ču
Zlo podobno kot mamsi,samo da mi je verz moja priča spesnila.
Zdej pet let po tem pa iščem koga,ki bi vabilo še imel,da bi ga shranila za spomin,ker sva jih imala številčno glih za glih:(
Pa tko so bla lepa:(
Tko,da rajš kerga več nardit.

Lp:rozica:

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 19:59:04   
saba01
OJ
Jaz se kmalu poročim in sma naročila vabila pri Nevesti v Velenju , tam imajo na izbiro cel kup vabil in pa verzov za 30 komadov sma plačala 20.000 sit ,
za zahvale se pa še nisma odločla:zmeden:

lp,
Sabina:sloncek:

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Poročna vabila in zahvale
8.5.2005 22:33:50   
Anonimen
Midva sva spekla medenjake, jih zavila v folijo, okrasila s pentljo in nanjo zavezala list v barvi moje obleke in njegove srajce ter nanj napisala vabilo v verzih. Nekaterim je bilo zelo všeč, nekaterim malo manj, predvsem tistim, ki so vajeni vabil, napisanih na papir in dana v kuverto.

Tudi zahvala bo enaka - s to razliko, da bo na papirju tokrat zahvala.

Z vabili sva prišla zelo poceni skoz - izračunala sva, da naju je prišlo eno vabilo okoli 150 SIT.

(odgovor članu jaz99)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročna vabila in zahvale
5.7.2019 15:24:15   
mpritr1
Cene tiskarjev v Sloveniji za tisk poročnih vabil najbolje da preverite tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/tisk/poceni-tiskarna-cene-tiskarjev-tisk-na-majice-vizitk-nalepk-letakov-na-platno/

(odgovor članu jaz99)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?