|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
7.4.2009 20:10:19   
tinaaja
mi smo dajali po eno sprico direkt v usta pred prakticno vsakim dojenjem, v navodilih pise dve,ce se prav spomnim.
drugace je za krce, lazje prdkanje,.. super masaza trebuscka http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
7.4.2009 23:23:53   
Cveta28
user posted image


APRILSKE   IN ,KI  SO MALO POHITELI


IME             DATUM            PDP               APRILSKI  krofki  in jagode

Rmmaja      18.02.         25.4.2009    FRAN (1205g) in DANE (1600g) user posted image user posted image
2soncek2    26.02          09.04.2009     NINA( 2200g-45cm ) user posted image
sobra           05.03         
15.04.2009      TENEA (2155g -44 cm)user posted image
Miška2006 11.03.         01.04.2009       NINA (2500g -48 cm)user posted image
ladybird01 20.03.         02.04.2009      MARK-LUKA (?-?)user posted image
Piruri          21.03.         03.04.2009       NEO (3130g - 51cm )user posted image
lili82          21.03.         04.04.2009      SAŠA (3530g - 51,5cm)user posted image
janja*         23.03.         04.04.2009      NIK (3890 g - 54 cm ) user posted image
poka1          23.03          12.04.2009          punčka user posted image
simonaa      24.03          06.04.2009      ANA ( 2700g - 49 cm )user posted image
Mala čebelica24.03       05.04.2009      GAŠPER (3030g -52 cm)user posted image
nalini          27.03.         04.04.2009      ?????? (???? - ????) user posted image  
pikatara     28.03.        17.04.2009      PATRIK (2350g - 46 cm) in KAROLINA (2090g - 46 cm)user posted image user posted image  
jernejav     28.03         07.04.2009      ANŽE (3390g - 50cm )user posted image
metuljčica27 28.03      01.04.2009      TAJA (3040g -50cm)user posted image
malcekvita  30.03.        02.04.2009      JAKOB (3180g -51 cm )user posted image


   


user posted image

APRILSKE   IN ,KI SO ROJENI V APRILU

IME             DATUM            PDP               APRILSKI  krofki  in jagode

matcar        02.04.       11.04.2009        SAŠ (3090g - 49 cm)
user posted image
Artičoka      02.04.       07.04.2009        BRINA (3200g -51 cm )
user posted image
tinaaja        03.04.       05.04.2009      DITA (3350g - 51 cm)     user posted image
BrinaBa       03.04.      20.04.2009         ZALA (3030g -50 cm )user posted image
m...tina        06.04.       22.04.2009       JURE (?-?)user posted image
nmag           07.04.       17.04.2009       KAROLINA (4350g-54cm)  user posted image



ČESTITKEEE

user posted image    2soncek2 - Nina

user posted image   Rmmaja - Dane
user posted image    Rmmaja - Fran

user posted image     Sobra - Tenea

user posted image    lili82 - Saša

user posted image    Piruri - Neo

user posted image   pikatara - Patrik in Karolina

user posted image malcekvita -Jakob

user posted image janja* - Nik

user posted image BrinaBa - Zala

user posted image   Jernejav - Anže

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
7.4.2009 23:27:01   
Cveta28
Mamice, sem vam dodala dopolnjen seznam naših krofkov in jagod. Sedaj pa lahko mirno 'zatežite' vsem, da se vam pridružijo čvekanju.
Jaz osebno vas vsak dan preberem in si skušam zapomniti vse vaše dobronamerne nasvete. Hvala vam user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
8.4.2009 5:34:11   
Pat74
IZVIRNO SPOROČILO: Tinaaja
mi smo dajali po eno sprico direkt v usta pred prakticno vsakim dojenjem, v navodilih pise dve,ce se prav spomnim.
drugace je za krce, lazje prdkanje.



Hvala, saj mogoče pa jih tudi ne bomo rabili.

Vsem vam pa že kar zavidam, da ste že 1 + 1, čeprav bi še rada kar počakala do PDP-ja.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
8.4.2009 11:52:29   
lili82
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Vsem vam pa že kar zavidam, da ste že 1 + 1, čeprav bi še rada kar počakala do PDP-ja.


user posted image jaz si sploh ne znam predstavljat, da bi še 14 dni nosila in do roka počakala... Sem že bila kot eni malo slon - cela zatečena, nisem spala, tečna, nemobilna...
Sem bila v ponedeljek v šopingu in sem videla eno user posted image (tam nekje konec 7, začetek 8 meseca) - ji nisem nič zavidalauser posted image user posted image user posted image ... Se ji je videlo, da še ni vedela, kakšna sta ponavadi zadnja dva meseca - neprespana, ponoči x-krat na WC, noge zatekajo, prsti bolijo, kolki bolijo....joj, to pa je res en del nosečnosti, ki ga sploh ne pogrešam... Je zdaj precej lepše, ko je sonček poleg mene...

Pa da mojega melega pohvalim - je šel včeraj lepo ob 10. v svojo posteljo spat, spal do 2., jedel, spal do pol 6., jedel, spal do 8.
Tak naspana nisem bila mislim da že od 7 meseca nosečnosti.user posted image


(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
8.4.2009 13:30:06   
tinaaja
Hoj mamice
lili, pri nas smo imeli podobno spanje - luksus!!! Samo da spi mala pri meni zaenkrat. jo moram probat dat v posteljico - ponavadi se je zbudila po kaksni uri, pri meni pa spi kot polhek user posted image

Kako je bilo s cisco in krci pri vas?
Jaz sem dans 5 dan po porodu in me je zgrabil prej en tak krc, da sem samo dihala.. in je kar trajal user posted image Cisca je se vedno krvava, je dalec od jakosti prvih par dni, ampak se vedno je je dost user posted image Sem se kar prestrasila prej...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
8.4.2009 13:48:46   
Miška2006
Raport iz danešnjega pregleda v posvetovalnici: Naša pupa se je izkazala. Je bila prav pridna. Je ubogala mamicouser posted image . Najprej smo se stehtali in me je skoraj kap. Babuškica se je zredila za cel kilogramčekuser posted image . Pol smo čakali zdravnico in smuk na pregled k njej. Pogledala ji je temence, poslušala pljučka, pregledala nogice, rokice, pa kolke,... Testirala jo je z zvončkom glede sluha in sledenja očk. Malo sva se še pogovorile in to je bilo to. Hitro, neboleče,..user posted image . V pol urce smo prišli in odšliuser posted image user posted image user posted image user posted image . Naslednji pregled pa imamo čez mesec dni.

Čišča, krči, jst sploh ne vem, da sem kaj tega mela. Čišča je bila enih 15 dni, kar se tiče pa krčev, jih sploh nisem mela. Niti nisem čutla nč. Niti ne tako kot pred menstruacijo. Sem zgleda dobro zvozilauser posted image .

Sedaj pojemo pa vija ven na sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Miška2006 -- 8.4.2009 13:54:40 >


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
8.4.2009 14:55:30   
lili82
Čišča - jaz sem danes 17 dan po porodu, pa še kar veselo traja.... Pa še ne izgleda, da bi je bilo konecuser posted image . Ni več ful močna, ampak je pa tukaj user posted image . Kar pa se krčev tiče - mene so prve dni po porodu grabili predvsem takrat, ko je mali zizal - ker naj bi se ob dojenju krčila maternica - in ob mojih krčih se je maternica verjetno skrčina na velikost bucikine glave...user posted image Drugače pa me krči niso grabili... Hvala bogu!

Miška - tvoja mala pa je pravi jedec, ni kaj... Manj kot mesec dni, pa ima že 1 kg + user posted image user posted image No, tudi mi pričakujemo nekaj podobnega - se je nazadnje zredil za skoraj 300g v 8 dneh, tak da mislim, da ima sedaj že lepo preko 4 kg user posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
8.4.2009 14:57:44   
lili82
Kar pa se spanja tiče - moejmu tudi najbolj paše, če lahko spi pri nama v postelji, ampak ga poskušama čimveč v njegovo posteljico dajat, da ne bova deležna kakšne "naravne kontracepcije" naslednjih 5 let user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Res pa je, da takrat, ko ga mučijo krči, ga pustiva, da spi pri nama,ke mu paše bližina in se tako vsi trije vsaj kolikor toliko naspimo - da lahko ati normalno vsatne zjutraj in gre v službo, brez da bi imel podočnjake, da bi si lahko gor stopil.user posted image

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
9.4.2009 5:59:15   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: lili82

Čišča - jaz sem danes 17 dan po porodu, pa še kar veselo traja.... Pa še ne izgleda, da bi je bilo konecuser posted image . Ni več ful močna, ampak je pa tukaj user posted image . Kar pa se krčev tiče - mene so prve dni po porodu grabili predvsem takrat, ko je mali zizal - ker naj bi se ob dojenju krčila maternica - in ob mojih krčih se je maternica verjetno skrčina na velikost bucikine glave...user posted image Drugače pa me krči niso grabili... Hvala bogu!

Miška - tvoja mala pa je pravi jedec, ni kaj... Manj kot mesec dni, pa ima že 1 kg + user posted image user posted image No, tudi mi pričakujemo nekaj podobnega - se je nazadnje zredil za skoraj 300g v 8 dneh, tak da mislim, da ima sedaj že lepo preko 4 kg user posted image


Ja res je pravi jedec, ampak moram tudi povedati, da je na začetku (14 dni) bolj slabo jedla, ker je imela zlatenico in če imaš zlatenico, ne gre za jest in si skoz zaspan.... Praktično je cel kg pridobila v naslednjih 14 dnevih. Zdaj, ko smo bili v posvetovalnici, smo se zmenle, da je ne budim več na 3 ure, ampak naj jo pustim kar spati. Meni se je itak trgalo srce, ko sem jo na 3 ure budila...sm si mislila naj otrok spi, naj uživa. No, ponoči sem jo budila na 4 ure.
Normalno naj bi se v enem mesecu user posted image zredili za 450 do 900 gramčkov. Zdaj bom jo pa res pustila spat, ker je kar aktivna oz. ni več zlatenična....


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
9.4.2009 10:32:09   
lili82
NO, in naša noč je bila danes - budnauser posted image

Mali se je zvečer nadremuckal, je spal do enajstih zvečer in potem, ko sta ati in mami hotela spat, je bil mali najbolj divlji... Mislim, da si lahko danes direkt po podočnjakih hodim.. Spali smo najbolj od dveh naprej, moj je moral že ob pol šetih vstat za v službo, jaz sem lahko malo potegnila. Zdaj pa me tudi tolikoooo dela čaka, da je groza. Nič, najboljše da se ga kar lotim in ne jamramuser posted image

Upam, da ste ostali lepše spali user posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
9.4.2009 19:40:53   
tinaaja
Helou, evo da ne je bil poln vsega user posted image

Patronazka je se enrkat preverila, kje je maternica in ocitno je ze za sramno kostjo in verjetno je bil vcerajsnji krc od prevec miganja user posted image Cisca je tudi primerna.

Smo bili popoldne vecinoma zunaj, je prav pasalo it izza zidov. Je bilo treba izkoristit soncka. Pa tudi za vikend je lepa napoved.

Lili, joj ja, jaz samo cakam, kdaj bomo zaceli dezurat ponoc user posted image Nasa noc je bila super, upam, da danes luna ne bo imela vecjega vpliva.

Miska, bravo za dober pregled. Pri nasi ni panike za zbujanje, ker se sama zbudi na 1-1,5hr. In pol je nujno jest user posted image Je pa res vceraj spala 3 ure, vmes je na hitrco izkoristila zizo, ko sem spala zraven nje user posted image

Smo pa zaceli mali dajat kapljice biogaia, ker ima krcke. Upam, da pomagajo in da ne bo neke panike.

Mirno nocko vam zelim!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
9.4.2009 20:32:40   
aljab
Tinaaja kako pa kaj starejša sestrico sprejema?? 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
9.4.2009 21:32:20   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: aljab

Tinaaja kako pa kaj starejša sestrico sprejema?? 


fantasticno. od prvega trenutka je sama ljubezen :) zaenkrat nic ljubosumja, ful bi jo bozala, pa kaze, kje ima usesa, nos,... ma ful jo obrajta. je zelo zascitniska do nje, v bistvu je "ne sme" noben drug vzet v narocje, samo mi2 z mozem. Je pa tko, da nima filinga, kok mocna je proti maleni in ona bi se malo nanjo vlegla, prstka v ucko potisnila,.. je treba kar ornk pazit. Upam, da navdusenje ostane user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
10.4.2009 8:37:25   
janja*
Miška bravouser posted image za prvi pregled.Super,da se je toliko zredila.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
10.4.2009 8:46:08   
tinaaja
Janja, kako pa kaj pri vas? Kako se ti drzis s 4 + 1 fanti user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
10.4.2009 9:54:14   
janja*
Tinaaja moram priznat,da sem zdaj okej.Ko pa sem prišla iz porodnišnice pa sem bila zelo utrujena.Po porodu sem imela take krče,da nisem spala skoraj nič.Bolj sem dremala kot spala.Potem pa je imel še zlatenico in je bil bolj zaspan pa še redil se ni .Vendar se je stanje obrnilo na bolje in je začel lepo jesti in se tudi rediti.Pravijo ,da tisti,ki so zlatenčni so zaspančki.No to je zame nekaj novega,ker prvi trije niso imeli s tem težave.
Dobro,da so 3je že tako veliki in se sami poštimajo za šolo.Vsak dan je bolje,ker tudi več spi in lahko veliko naredim.Pozna se da nisem več rosno mlada in da rabim malo več časa,da si opomorem.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 13:43:51   
BrinaBA
Evo punce - se še jaz pokorno javljam na nov forum user posted image user posted image user posted image

Še enkrat čestitke vsem mamicam user posted image user posted image user posted image

Zala je 1A, bolj ali manj spi in je (kar se pri prejšnji ni ravno moglo reči) - sicer pa bomo vidli kako bo naprej, ker prve dni po porodu to res ni pravilo za naprej. Bratec in sestrica jo samo božata - res pa je pri tamali treba pazit, da je ne sstisne premočno ali kaj podobnega ... se bo že navadla.

Čišča se počasi umirja, krčev nimam več - sem jih imela kar hude ene 4 dni (baje je z vsakim porodom huje). Počutim pa se, kot da ne bi rodila (vsaj tam spodaj), ker nisem bila nič šivana.user posted image Sem se z G zmenila kar za Mireno na prvem obisku pri 6 tednih po porodu, ker imamo tokrat res dovolj user posted image

Mleka imam za izvoz - ponoči me bo razneslo. Dobro, da sem dobila sprej za sproščanje mleka - ker bi drugače že dobila mastitis.

Komaj čakam, da bova šle malo ven na zrak - zaenkrat zadostuje odprt balkon in tamala na kavču v dnevni sobi ... ji kar paše, da je svež zrak. Kdaj ste šle prvič ven? Ene 14 dni stari, ali se je ve teh letih kaj spremenilo user posted image ?

lepe praznike vsem!

user posted image

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 15:22:57   
tinaaja
Najprej lepe praznike vsem!

Brina welcomeuser posted image
Mi smo bili zunaj ze v torek. Pr teh temperaturah ni panike it ven,sam da ne piha. Namje tudpatronazka dala zeleno luc, da je bolj problem v meni,da naj se cuvam in pocasi hodim, kratek sprehod,... danes smo bili pa ze na trgu - lustnoooo user posted image

jaz pa zdaj picim na pop pocitek... sem dop posvetila sunki v testu, sarklju in bavanju pirhov.. user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 20:02:48   
tinaaja
Vprasanje ... kok vasi otrocki spijo oz kok so pokonc? Namrec, nasa prestolonaslednica je spala samo na zizi, tale pupa pa papa in spi, vmes je morda po par minut pokonc. Kdaj pa kdaj morda kaj vec. saj je ful super, ampak mi je tok nenavadno, ker prvic tega sploh nisva poznala.

Pa kok kaj kakajo? Nasa skoooz .. sploh ne vem vec, kok naj jo previjam. user posted image Jo previjem, dam na zizo, se pokaka in zaspi. In pol - a jo pustit, da spi pokakana (kar mi je ful tezko) al jo previt in jo s tem zbudit... Ce bi se to zgodilo 1x na dan, sploh ne bi pomisljala, ampak ker se skoraj vsakic, pa se mi zdi kar bad, da bi jo vsakic budila user posted image Res pa je, da ne spi po 3 ure, ampak v povprecju 1-1,5hr.

Danes je bilo res carsko vreme, smo sli pop se na kratek sprehod. No se ena zadeva, ki je v prvo nisva poznala - da se dete rado vozi v vozicku. tukaj sva spet vsa blazena, ker dita pridno pana v vozicku. Brina je zacela vrescat se preden si jo dal v vozicek user posted image Do 4,5m skoraj nismo sli na kak daljsi sprehod, vcaskic ko smo pa sli, pa sva oba svicala..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 20:36:38   
Miška2006
Dobrodošla janja in BrinaBA!

Zadnje čase bolj štrajkam s tem RR oz. na splošno z netom. Tolko dela sem mela te dni pred prazniki, da me je kar pobiralo.

Prazniki, vesele praznike vam želim, veliko pirhov, hrena, potic, ..... vam želim.

Se moram malo pohvaliti, danes ima naša princeska 1 mesec......user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 20:46:30   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Vprasanje ... kok vasi otrocki spijo oz kok so pokonc? Namrec, nasa prestolonaslednica je spala samo na zizi, tale pupa pa papa in spi, vmes je morda po par minut pokonc. Kdaj pa kdaj morda kaj vec. saj je ful super, ampak mi je tok nenavadno, ker prvic tega sploh nisva poznala.

Pa kok kaj kakajo? Nasa skoooz .. sploh ne vem vec, kok naj jo previjam. user posted image Jo previjem, dam na zizo, se pokaka in zaspi. In pol - a jo pustit, da spi pokakana (kar mi je ful tezko) al jo previt in jo s tem zbudit... Ce bi se to zgodilo 1x na dan, sploh ne bi pomisljala, ampak ker se skoraj vsakic, pa se mi zdi kar bad, da bi jo vsakic budila user posted image Res pa je, da ne spi po 3 ure, ampak v povprecju 1-1,5hr.

Danes je bilo res carsko vreme, smo sli pop se na kratek sprehod. No se ena zadeva, ki je v prvo nisva poznala - da se dete rado vozi v vozicku. tukaj sva spet vsa blazena, ker dita pridno pana v vozicku. Brina je zacela vrescat se preden si jo dal v vozicek user posted image Do 4,5m skoraj nismo sli na kak daljsi sprehod, vcaskic ko smo pa sli, pa sva oba svicala..


Spanje: Moja po mesecu dni še zmeraj skoz spi. Najbolj je pa aktivna tam med 18 in 21...odvisno od dneva. Pa še takrat kaj zakinka vmes.

Previjanje: Ja dojenčki se ponavadi pokakajo kar med hranjenjem. Pr naši je tako, da mamo dve runde hranjenja. Najprej se naje in pokaka, potem podremo kupčka in previjanje. Potem pa še druga runda hranjenja, kjer se na srečo ne pokaka več. Kupček pa potem spanje.
Ne vem kaj naj ti svetujem. Kako pa reagira potem, če jo po hranjenju, ko spi, previješ? A se zbudi, četudi jo čisto nežno previješ? Res ne vem. Konec koncev, četudi je 1 do 1,5 urco pokakana ji kaj dosti ne bo. Jst tamali takoooooo namažem s kremo, da ji tudi kakec ne pride do živegauser posted image user posted image . Je pa res, da je od user posted image do user posted image odvisno kakšno kožo ima....da ni preveč občutljiva....


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 20:52:02   
tinaaja
Miska, hvala user posted image
Previjam jaz tud med hranjenjem, torej najprej ena ziza, previjanje in druga. In velikokrat se zgodi, da se pokaka po drugi zizi, ampak med zizanjem na drugi ponavadi zakomira. Previjanje pa jo zbudi in ornk protestira - ne mara se previjat user posted image   Na sreco rite ocitno nima obcutljive, jo pa jaz tud ornk namazem.

A sem ze rekla, da sovrazim krce user posted image user posted image user posted image user posted image Tega tudi nismo poznali pri prvi...

Bravo za prvo obmesecnico user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
11.4.2009 21:27:13   
Miška2006
No, če nima občutljive ritice pol pa jo kar pusti, četudi se pokaka.

Krči, na srečo nismo poznali krčev ne pri tavečjem ne pri tamali (vsaj zaenkrat ne še).


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilski krof(e)ki in jagode 2009
12.4.2009 12:18:12   
BrinaBA
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Vprasanje ... kok vasi otrocki spijo oz kok so pokonc? Namrec, nasa prestolonaslednica je spala samo na zizi, tale pupa pa papa in spi, vmes je morda po par minut pokonc. Kdaj pa kdaj morda kaj vec. saj je ful super, ampak mi je tok nenavadno, ker prvic tega sploh nisva poznala.

Pa kok kaj kakajo? Nasa skoooz .. sploh ne vem vec, kok naj jo previjam. user posted image Jo previjem, dam na zizo, se pokaka in zaspi. In pol - a jo pustit, da spi pokakana (kar mi je ful tezko) al jo previt in jo s tem zbudit... Ce bi se to zgodilo 1x na dan, sploh ne bi pomisljala, ampak ker se skoraj vsakic, pa se mi zdi kar bad, da bi jo vsakic budila user posted image Res pa je, da ne spi po 3 ure, ampak v povprecju 1-1,5hr.



Kot da bi brala o Zali... glede spanja, dojenja, kakanja,... jaz jo včasih pustim pokakano, včasih pa previjem med eno in drugo joško...  po moje ni panike...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?