|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jagode v nosečnosti
16.4.2009 20:30:23   
sasa84
Se strinjam z Volgo, da ni treba preveč pretiravat kaj lahko in kaj ne in paniko zganjat, je pa tudi res, da je od posameznika do posameznika odvisno kako bo njegovo telo na to reagiralo. Ene so bolj dovzetne za alergije in različne reakcije, ene pa manj oz. sploh nič.
Jagode sem jedla pred nosečnostjo in jih (ful rada) jem tudi med nosečnostjo in nisem nikoli imela nobenih reakcij.
Strupom in drugim škodljivostim v hrani se pa danes že tako težko ognemo, da je joj. Praktično v vsaki hrani so, če želimo ali ne, in jo tudi pojemo, če vemo ali ne...

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jagode v nosečnosti
7.5.2009 20:27:59   
Bojana82
Ah, jaz sem tudi dobila srbeče pike po telesu zaradi jagoduser posted image ....

(odgovor članu sasa84)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jagode v nosečnosti
9.5.2009 13:12:04   
pokica_
Jst jih jem skoraj vsak teden eno banjico. So mi tk njami,...pa tud nobenih reakcij po njih ne čutim,...tk da, čist odvisno od posameznika očitno.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jagode v nosečnosti
9.5.2009 14:27:20   
Monni
Meni jagode zelo pašejo in jih jem vsaj 5x na teden in to zmažem kar celo 500g banjico, malo po malo. Obožujem jih narezane in presipane z muslliji ter prelite z navadnim jogurtom mmmmmm. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jagode v nosečnosti
13.5.2009 8:27:44   
zmajči25
Nisem vedla, da naj se jagod ne bi jedlo v nosečnosti, to prvič slišim. Jaz jih jem vsak dan pa nisem nič čudnega opazila. Sedaj v nosečnosti mi še bolj pašejo kot ponavadi. 

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jagode v nosečnosti
13.5.2009 13:02:40   
ThinLizzy
Med nosečnostjo sem jih jedla. Nobenih problemov. Ko sem dojila, sem se jim pa odpovedala.  

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jagode v nosečnosti
13.5.2009 17:47:28   
anci banci
jaz jih tudi jem vsak dan in ni nič narobe..
jem jih pa iz razloga ker je to eno izmed redkih sadežev ki nima toliko sladkorja (namreč imam nosečniški diabetes)

(odgovor članu ThinLizzy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jagode v nosečnosti
28.5.2009 23:25:51   
rozilu
A res - da ne vsebujejo veliko sladkorja? To je pa fino vedet, meni se naše domače zdijo takoooooo sladke user posted image

SIcer pa jih kar dosti pojem zdaj med user posted image , nisem imela še nobene reakcije, je pa res da na splošno nisem na nič alergična.

Hm, med dojenjem pa jih najbrž ne bom, ker kot pravijo: otroci do 1 leta naj jih ne bi. Se mi vseeno zdi razlika - katere stvari prehajajo preko mleka do user posted image ali preko placente do user posted image v trebuhu... Mogoče pa nimam prav user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jagode v nosečnosti
29.5.2009 9:28:09   
baby blue
midva sva jih z mojim včeraj celo banjico pojedla user posted image pa ni nobenih posledic

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jagode v nosečnosti
30.5.2009 10:08:06   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

A res - da ne vsebujejo veliko sladkorja? To je pa fino vedet, meni se naše domače zdijo takoooooo sladke user posted image




meni je tako rekla diabetologinja

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jagode v nosečnosti
30.5.2009 11:31:47   
Monni
Jaz jih tudi obožujem in jih pojem v velikih količinah in mi pri kontroli sladkorja v krvi ne pokaže nič alarmantnega. Sem pa bila prejšnji teden pri ginekologinji in mi je sestra pri pregledu vode ugotovila sladkor v urinu. Me je ginekologinja vprašala, če sem jedla večje količine sladkarij ali pa sadja, pa sem povedala, da sladkarij ne ker ne smem, da pa skoraj vsak dan jem večje količine jagod in tako je bilo tudi večer pred pregledom. Pa je rekla da je to posledica tega ( grozdni sladkor) in sem morala pred dvema dnevoma ponovno dat urin. Iz preventive sem se jagodam odpovedala za en teden in je bila voda ok.
Ni pa mi nič rekla, da jih  nebi smela jest ali da bi lahko bilo zaradi njih kaj narobe.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Jagode v nosečnosti
5.6.2009 8:34:36   
pupika
Jaz sem jih kar dosti pojedla v nosečnosti, pa ni bilo nič narobe.

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Jagode v nosečnosti
5.6.2009 8:35:59   
veronikab
Tudi jaz sem jih jedla celo nosečnost, ker sem mela nosečniški diabetes in so pozimi bile jagode ene izmed redkih sadežov, ki sem jih lahko pojedla, da mi niso preveč dvignile sladkorja.

LP,

veronikab

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Jagode v nosečnosti
9.6.2009 16:30:51   
tweety83
Jaz jih mam ful rada in vsake toliko mi zapašejo..... Pa hvalabogu zaenkrat še nisem mela nobene reakcije.

Pa dober tek....

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Jagode v nosečnosti
29.7.2021 20:47:37   
Lelly28 RR
sadje in zelenjava ne moreta škodovat (če nimaš alergije ), je pa res da je boljše če so sezonske kakor kakšne iz Indije sredi januarja. Sicer pa velja rek: kar si nosečnica zaželi mora dobit user posted image user posted image

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Jagode v nosečnosti
6.8.2021 22:23:11   
Tasykaa RR
Naj bi blo tak da se sadje in zelenjava jè sezonsko 🙈 čeprav kdaj kupim kaj tudi izven, res pa da bolj poredko 🙈 na srečo imam doma veliiiikkk vrt in veliko pridelamo domačega 🙏 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Jagode v nosečnosti
7.8.2021 10:30:48   
mojcy1
V nosečnosti niso problem, se jim pa je potrebno izogibati v casu dojenja, je meni rekla ginekologinja... Sama imam sicer alergijo nanje, je pa ta alergija med nosečnostjo izginila, kar je bojda zelo  pogosto... No.. Žal se potem baje vrne, ko ni vec vpliva hormonov... 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Jagode v nosečnosti
7.8.2021 11:45:17   
Tasykaa RR
Če je alergija je drugo, jaz se nisem izogibala ničemur med dojenjem 🙈 razen tisto sem izločla kar mu je povzročalo krče(to je bila koruza, in vse stročnice) vse ostalo sem jedla normalno ☺ 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Jagode v nosečnosti
14.10.2021 22:14:05   
LoniRR
Jst se nisem izogibala nicemur ne med nosecnostjo kot tudi ne med dojenjem. 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?