|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:22:56   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1
a ti nič ne pomaga proti glavobolu? user posted image user posted image Meni je to grozno....boli me sicer 1x na 3 mesece (že trkam), takrat mi je pa pol lekadola dosti, da me neha....si ne predstavljam, da mi ne bi nič prijelo in bi me kar bolelo in bolelo....al pa da bi mela kake migrene....joj



Mah kje to so taki migrenski glavoboli, ki pač pridejo zraven menstruacije. Enkrat pred menstruacijo, drugič med včasih pa po menstruaciji. Ne pomaga nič, samo tišina in tema. Me tko boli, da skor bruham.



pol ti pa še pes user posted image zbuja????? men bi se utrgalo verjetno user posted image ....če bi sploh imela čas med postejo in WCjem....če je res tako hudo, da je za bruhat - hudo, res. upam, dati čimprej mine!

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:24:07   
Lucka1
tako, zdele se user posted image prebuja po kratkem dremežu - pa upam, da odpre usta user posted image , za razliko od nekaterih lumpov, ker sem pripravila korenje za malico - potem pa šibneva na sonce za urco al dve user posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 10:24:48   
Lucka1
no, pa še nova stran....madona, danes je pa fajn ponedeljek user posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 11:30:00   
laknerš
Joj problem........Pikicastonoga kaj bo za kosilo......jest pojma nimam kaj naj danes jem. Ob 5.30 sem pojedla  dve pomaranči zdej mi pa kruli ko user posted image pa ne vem kaj naj v usta dam.

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 11:42:25   
jolly123
Midva sva pa na netu najdla eno hiško in zde jmoj pravi da naj jo greva gledat. Hja s čim jo bomo pa kupili, ena opcija, ker je dost velika, pa velik zemlje okol, da bi mojedva vzela en štuk...samo da ne bom čez kako leto živčnega fasala če bomo vsi pod eno streho, je pa res, da bi mela večkrat varstvo za tamalga in definitivno več časa zase. 

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 13:51:21   
Pšemek
Jolly, če greste pogledat hiško nimate nič za zgubiti. Ima pa to, da si v isti hiši s starši tako prednosti, kot tudi slabosti. To moraš pa sama pri sebi pretehtati, ali se boš spustila v ta podvig, ali ne. Jaz sem čisto zadovoljna v isti hiši s taščo in tastom, ker smo že na začetku potegnili mejo, kaj si lahko dovolijo in kaj ne. Nepovabljeni nikoli ne pridejo gor, pa na splošno se v naše življenje sploh ne vmešavajo, če pa jih slučajno kaj zanese, jim pa moj user posted image  hitro pove, kar misli. Vem pa tudi to, da če bo kadarkoli možnost, bomo šli mi na svoje in pri tem sva si enotna, pa so "ta spodnji" čist OK, pa se lepo razumemo, pa vse je lepo in prav, samo...

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 14:14:01   
evelin
Bravo za 3. deluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 14:48:21   
irma78
Dan mamice,

se vam samo na hitro javljam, ker morava z user posted image  šibat v banko podpisat papirje za kredit za avto in morava peš, kar pa je v tem vremenu itak fenomenalno, banka je pa v Trnovem, tako da naju čaka cca. 45 minut hoje v eno smer. Se bova fino sprehodila.

Drugače pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tretji del. Vas nisem uspela čez vikend nič brat in sem kar vedela, da vas bom najdla že v novem delu.  Zelo ste bile priden. Nam je pa vikend tako hitro minil - v soboto smo malo zabluzili z dolgim splanjem, potem je sledil šoping in obvezna kavica. Tako da sva z dragim šele popoldne začela malo delati okrog hiše, zvečer sva šla pa še malo v life, ta mali je pa pri tašči pančkal.

No včeraj je pa mojemu končno uspelo vso sadno drevje obrezat - malo pozno, a kaj čmo. Midva z user posted image  sva mu pa družbo delala in sva bila cel dan zunaj. Je bil user posted image  tako utrujen od svežega zreaka, da je popoldne dvakrat spal po 2uri, pa tudi zvečer je bil koma. Tako da je na žalost Gradiško jezero tokrat odpadlo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem, ki danes praznujete.

Aja, Pšemek, če boš šla jutri res v Areno in če boš imela prostor v avtu zame in za eno lupinco, bi se ti z veseljem pridružila in bi bila zelo hvaležna, če naju boš lahko pobrala.

Evo toliko na hitro, sedaj pa moram šibat v Trnovo, pa se vam še zvečer kaj oglasim.

_____________________________

1. oktobra 2008 je na svet prijokal naš angelček Nik.

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 15:18:32   
jolly123
Evo jaz sem vam razposlala od tistih katerih imam mail oz. ste na FB anketo za diplomsko. Delajte se da ste gostje tega hotela in mi prosim izpolnite anketo, ker jih mam ful, ful premalo. Hvala.



(odgovor članu irma78)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 15:22:20   
afnica mala
da se pohvalim, z Neli sva šli delat njeno osebno, pa še v trgovino, pa je bila skoz pridna, vmes je še malo zaspana- za naju je to uspeh user posted image user posted image , zjutraj pa sva bili na kavici- tudi na sončku


na Viru je en tak fajn lokal- v naravi, na tisti strani ulice je to edini objekt (tenis,odbojka), zraven je sprehajalna pot ob Kam. Bistrici in danes so bila vse mizr zasedene s skupinami mamic in user posted image - ob vikendih pa itak komaj dobiš mizo. Ko sem še živela tam, sva bila tam dnevna gosta, zdaj.....

jutri midve ne prideva v Areno, imava cepljenje, pa bova že okoli 13h šli k p.

danes pa če se bo dalo (odvisno do kdaj bo user posted image  delal), moram nujno v H&M-a po klobuček- četudi brez ušesnikov- je le premočan sonček

(odgovor članu irma78)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 16:11:26   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

Joj problem........Pikicastonoga kaj bo za kosilo......jest pojma nimam kaj naj danes jem. Ob 5.30 sem pojedla  dve pomaranči zdej mi pa kruli ko user posted image pa ne vem kaj naj v usta dam.


Jej jej ja meni bi tud krulilo, če ne bi jedla 6 ur ... tis i ful stroga do sebe! A boš zdržala tak tempo? Držim pesti ...
Jaz npr vsak dan jem sadje in zelenjavo v neomejenih količinah ...in ne gledam na to, da ne bi smela sadja mešati, pač jem, kar mi paše ...potem za vmes pa tud odvinso kter dan je, če je npr. beljakovinski cel dan veselo vmes papcam jogurte in sirčeka ...no danes semv mes samo sadje ...
za kosilo sem ravnokar skuhala zelenjavno mineštrico njami, grem zdej jest :) sem notr vrgla korenje, krompir, por, cvetačo, brokoli , ponavadi naredim gresove cmoke, vendar ne dam krompirja in pride taka čista zelenjavna juhica , no danes sem pa brez cmokov, krompir sem pa naribala, da mi je juhico zgostilo (namesto moke in mleka-temu mi rečemo podmet) v tako mineštrico njami se mi že hladi na krožniku :) pa kr kako kos kruha vsak dan pojem, zdele bi ga tud, pa ga nimam user posted image user posted image user posted image  tko da ...bom pa dva krožnika juhice :)



_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 16:15:50   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Midva sva pa na netu najdla eno hiško in zde jmoj pravi da naj jo greva gledat. Hja s čim jo bomo pa kupili, ena opcija, ker je dost velika, pa velik zemlje okol, da bi mojedva vzela en štuk...samo da ne bom čez kako leto živčnega fasala če bomo vsi pod eno streho, je pa res, da bi mela večkrat varstvo za tamalga in definitivno več časa zase. 


jolly a sta vidva takoj šla na svoje al sta prej skupej s starši živela? Ker ne vem če boznam koga, ki živi zase in bi razmišljal o tem, da začel živeti s starši skupaj. Kot je rekla Pšemek, so prednosti in slabosti ...prednost je definitivno v varstvu in v financah - mogoče ne toliko če bi kupili pol pol kot pa če enostavno ostanek doma in si zrihtaš zgornji štuk ... midva sva bila pol leta pri njegovih v stanovanju, kar je spet drugače kot hiša in ločeni vhodi in ločeno nadstropje. , sej je bilo OK pa vsem sva postavila meje, ampk zame ni to to... ne bi zamenjala tega, da smo na svojem , četudi v mini stanovanju za veliko hišo s starši (katerimikoli) - enostavno imam rada svoj mir zase in za svojo družinico ...

ampk lej, če misliš, da bit i ustrezalo, zakaj pa ne? ampakdobro prmeisli, ker poti nazaj skorajda ne bo ....

dej prpopej link,da si pogledamo, kaj si ogledujeta ...

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 16:16:19   
PikicaStonoga
jolly anketo ti bom pa rešila zvečer ...

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
6.4.2009 16:20:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 16:31:04   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

oo, pridna. Jaz pa še čakam mojega, da mi prinese sestavine - danes bo Chow mein - neka azijska zadeva (prvič kuham).

Kaj pa jutri? Katera se pofočka? Jaz še ne vem, če mi bo uspelo.
Je pa tako lepo vreme, da mi je škoda, če bi bile noter. Afnica mala, a tale lokal bi bil npr. primeren za ene 10 vozičkaric? Ali pa kaj podobnega, a katera pozna?? Jaz poznam Brunarico na Bizoviku. Tam je kar luštno.


Jaz sem tud zato, da se dobimo nekje zunaj v tem lepem vremenu! samo nimam ideje kje ...

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 16:55:02   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga



jolly a sta vidva takoj šla na svoje al sta prej skupej s starši živela? Ker ne vem če boznam koga, ki živi zase in bi razmišljal o tem, da začel živeti s starši skupaj. Kot je rekla Pšemek, so prednosti in slabosti ...prednost je definitivno v varstvu in v financah - mogoče ne toliko če bi kupili pol pol kot pa če enostavno ostanek doma in si zrihtaš zgornji štuk ... midva sva bila pol leta pri njegovih v stanovanju, kar je spet drugače kot hiša in ločeni vhodi in ločeno nadstropje. , sej je bilo OK pa vsem sva postavila meje, ampk zame ni to to... ne bi zamenjala tega, da smo na svojem , četudi v mini stanovanju za veliko hišo s starši (katerimikoli) - enostavno imam rada svoj mir zase in za svojo družinico ...

ampk lej, če misliš, da bit i ustrezalo, zakaj pa ne? ampakdobro prmeisli, ker poti nazaj skorajda ne bo ....

dej prpopej link,da si pogledamo, kaj si ogledujeta ...


Midva sva šla takoj na svoje. OK nekaj časa sva se dobivala ali pri enemu ali pri drugemu, potem sva šla najprej v najem, kasneje sva pa kupila stanovanje tukaj v Kranju. Mah to je čist tko ideja padla, da bi šli skupi živet...OK pač vem, da moje dva lih nista taka, da bi se nekaj kregala in vtikala v najine zadeve, v bistvu ful nasprotno. samo vseeno kot si rekla....nisi čist na svojem, čeprav so ločeni vhodi in vse. Če bi mela keš bi kupila celo bajto...itak je blizu najinih doma, tko da bi vseeno moje dva lahko veliko pomagala ko bi šel Taj v vrtec. Sam sama se pa tega špasa ne moreva it...no mogoče če me v službi razveselijo s kako povišico plače. Sanja svinja kukuruz user posted image user posted image

Aja bajtica je pa tale: http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?id_regije=3;nep=2;posr=1;detail=5255429;pic=651142.jpg

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 16:55:32   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: valla.

oo, pridna. Jaz pa še čakam mojega, da mi prinese sestavine - danes bo Chow mein - neka azijska zadeva (prvič kuham).

Kaj pa jutri? Katera se pofočka? Jaz še ne vem, če mi bo uspelo.
Je pa tako lepo vreme, da mi je škoda, če bi bile noter. Afnica mala, a tale lokal bi bil npr. primeren za ene 10 vozičkaric? Ali pa kaj podobnega, a katera pozna?? Jaz poznam Brunarico na Bizoviku. Tam je kar luštno.


Jaz sem tud zato, da se dobimo nekje zunaj v tem lepem vremenu! samo nimam ideje kje ...


V Tivoliju ;)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:01:38   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: valla.

oo, pridna. Jaz pa še čakam mojega, da mi prinese sestavine - danes bo Chow mein - neka azijska zadeva (prvič kuham).

Kaj pa jutri? Katera se pofočka? Jaz še ne vem, če mi bo uspelo.
Je pa tako lepo vreme, da mi je škoda, če bi bile noter. Afnica mala, a tale lokal bi bil npr. primeren za ene 10 vozičkaric? Ali pa kaj podobnega, a katera pozna?? Jaz poznam Brunarico na Bizoviku. Tam je kar luštno.


Jaz sem tud zato, da se dobimo nekje zunaj v tem lepem vremenu! samo nimam ideje kje ...


V Tivoliju ;)



Jolly, misli mi bereš. V Čolnarni so vozičkaric že navajeni user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:02:22   
Pšemek
Aja, jaz se pofočkam, pa Irma, kar se mene tiči, tudi user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:04:36   
jolly123
Mene pa ne bo....in to iz enega razloga ker sem broke user posted image Če hočem v petek pridet na Jesenice k dermatologu potem ne morem jutri v Ljubljano...eh sej bo bolje. 

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:09:53   
jolly123
Kmetice na FB kako si povečam kmetijo?? OZ kako dobim še več polja? Zdaj mam samo par nasadkov user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:12:29   
afnica mala
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

oo, pridna. Jaz pa še čakam mojega, da mi prinese sestavine - danes bo Chow mein - neka azijska zadeva (prvič kuham).

Kaj pa jutri? Katera se pofočka? Jaz še ne vem, če mi bo uspelo.
Je pa tako lepo vreme, da mi je škoda, če bi bile noter. Afnica mala, a tale lokal bi bil npr. primeren za ene 10 vozičkaric? Ali pa kaj podobnega, a katera pozna?? Jaz poznam Brunarico na Bizoviku. Tam je kar luštno.


seveda, saj danes je blo vse skupaj ziher ene 15 vozičkaric- user posted image - sam ne skupaj za eno mizo. To je 1 km ven iz Domžal in res je fajn, za večje otroke imajo igrala, peskovnik, vse je odprto- sredi travnika, dovolj parkirišč. Vedno sem rekla, da bom ful pogrešala ta lokal, ko se preselim- in ga res- no, saj jutri dopoldan sva s corti nekako tam zmenjene (zraven imam starše, pa jo bom tam uštimala in greva naprej k p.)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:55:57   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Kmetice na FB kako si povečam kmetijo?? OZ kako dobim še več polja? Zdaj mam samo par nasadkov user posted image


Tole mi pa ni ravno jasnouser posted image user posted image user posted image

Evo rešila anketo,samo,ko sem jo poslala sem jo vsem.Kaj to pomeni??Ne znajdem se ravno na FB nisem čisto pri stvariuser posted image user posted image user posted image Javi če je ok??


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 17:56:47   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Kmetice na FB kako si povečam kmetijo?? OZ kako dobim še več polja? Zdaj mam samo par nasadkov user posted image


Sem rešila anketo,pa ko sem poslala,sem jo vsem...Kaj pa to pomeni???user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: oktobrski lumpiji 08- 3.del*
6.4.2009 18:09:10   
Pšemek
Jolly, imaš ZS

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?