|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:53:38   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk



Js mam po UZ 27. po ZM pa 30. aprila. Upam, da rodim prej.user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti boš tko ene 2 t prej, .... na tebe vse vpliva, pa še rožco zalivaš user posted image


Joj, ko bi res....user posted image user posted image user posted image

Ampak rožice pa ne zalivam zarad tega streptokoka.user posted image



Uh pišuka,... no bo pa vse druga vplival user posted image  




Upam...user posted image user posted image user posted image user posted image



kaj pa, če bi vidva tko mal z kondomčkom rožico sam mal pobožala???user posted image user posted image  ni fajn, če nimata zaščitenih spolnih odnosov, ker bosta oba okužena in pol po porodu boš spet fasala steptokokauser posted image  midva sva mogla oba jemat zdravila in to oba istočasno....vsak je imel 4 tablete pa ne vem v kolkem času si moral to vzet...pol pa mi je gin. rekla, da če bi mi bilo slabo pol naj zadnji dve za ne vem kolk ur premaknem...in meni po prvih dveh nič ni bilo pa dragemu tudi ne...pol pa vzameva zadnji dve tableti...oba sva sedela na wc školjki celo noč, in cel drugi dan...želodec pa je bolel tako, da so se nama zvezde na jasnem nebu prikazovale...


Sem vprašala Pušenjaka, pa pravi, da boljše da nimava sp. odnosov, ker lahko bakterijo prenesem do ploda skozi mv.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:53:52   
sonček85
BE:ojoj ti pa res nimaš sreče user posted image ,upam ,da bo vse kmalu za tabo in da mogoče prej rodiš,a le pazi da ne pred 37tuser posted image user posted image user posted image
tinaaja.,ne ni je imel v ponedeljek ,ker se mu je poslabšalo in ga sploh niso peljali iz CE v LJ tko da sedaj čakamo ,da se mu stanje malo zboljša pa bojo videli.Samo po moje ne bo nič iz tega,no bomo videli kaj bo.
Hvala  za skrb in ?
brigita.oh te smotane sanje,jaz sem zadnjič tud kr nekaj sanjalauser posted image
Hvala za dobrodošlico user posted image user posted image user posted image

tinaaja,pat74:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=460
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=%C5%A1arkelj

Drugače pa bi morala še mami poklicat če ima kak super recept  ,jaz vem da nimam ,pogledam kar tle na kulinariki in se vedno kaj najdeuser posted image Pa srečno peko in super pojedinouser posted image


Tko zdaj grem pa malo ven na sončka pa v trg in se potem kaj javim če ne bom šl spet kavč peglat k mi te dni kr noge zatekajo in bolj k ne ležimuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:55:09   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:55:12   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Tko sedaj  se vam malo javljam ,ker sem si vse malo pošlihtala po glavi ,pa čeprav še ni vse tko kot bi moralo biri ,a svet gre naprej in mi z njim.
Hvala res vse ,ki ste mislile name in mi pošiljale objemčke ,rožice ,res ste zlate,Aleks se pa vsaki posebaj zahvaljuje in pošilja poljubčke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao ve tri čvekice, se vam javljam po tolkem času in se morem tkoj prtožit čez citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -malo heca ,res ste prave face ,sem vas malo brala ,malo preskočila in moram povedat da pomočniki so prvo kot prvo zakonnnnnnnn,trenutek resnice bom dala kr no comment,prestol od detelje ,da se da Junoni v najem za kratek čas pa ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .meni je dobro urejala seznamčke tko da detelja ti kr,samo da nam bo tko dobre pomočnike in zajtrke pripravljala kot ti
junona.kaj še nisi uspela ,dat slikce gor od nmag in princeske Karoline  ,čvekaš pa tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te je morala cveta 2x opomnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nena mi zameri,danes sem že boljše volje
duda in ostale ,ki ste imele preglede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tinaaja:lepo da si se nam javila in naposala krate potek tvoje porodne zgodbeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aljab.u kako pa ti kaj?
brinaBa.joj kako je mala cartkaana,kr lepo se cartajte in javi se nam še kaj.user posted image user posted image
kpmk:ja žal se ni uresničilo,bo morala janja* napovedat tko k je nmag in je res roidla na 7user posted image user posted image user posted image user posted image




Jaaaa SONNNNČEKKK, končno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Js sem bila že čist zmešana s temi seznamčki...pa tele slikce pa to...je kr prevč obveza...pa na mobitel pa iz mobitela pa na računalnik pa v okvir pa na forum pa...user posted image Me zanima kolk punce to spoštujejo - bova videli, ko bova v P, če se bojo tudi potrudile za naju.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:55:27   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Mmmm, dankešen.user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:56:57   
sonček85
junona.a si videla k sem ti napisala da imaš zs pa da me danes ne bo user posted image kaj pa jutri imaš čas 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:57:08   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

BE:ojoj ti pa res nimaš sreče user posted image ,upam ,da bo vse kmalu za tabo in da mogoče prej rodiš,a le pazi da ne pred 37tuser posted image user posted image user posted image


ne res nimam sreče s temi doktorji... zato jih pa tok ne rada obiskujem... no, sej to je pa pol ta konec tedna...k dons sem 36t 3/7 user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:57:58   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj
ti lahko greš kolikor jaz vem s to napotnico ki jo imaš za rodit kamor koli in ne potrebuješ nove.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:58:25   
*Junona*
Vesta kaj, Deteja in Sonček...vedve sta me pa zamenjale z Brigitko...ona nadomesti Deteljo in nam bo pripravljala zajtrke...pa je lisička prebrala in se je po francosko izmuznila.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:58:33   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

BE:ojoj ti pa res nimaš sreče user posted image ,upam ,da bo vse kmalu za tabo in da mogoče prej rodiš,a le pazi da ne pred 37tuser posted image user posted image user posted image


ne res nimam sreče s temi doktorji... zato jih pa tok ne rada obiskujem... no, sej to je pa pol ta konec tedna...k dons sem 36t 3/7 user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja res je tko da potem ti ni potrebe skrbetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:58:55   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

junona.a si videla k sem ti napisala da imaš zs pa da me danes ne bo user posted image kaj pa jutri imaš čas 


Grem zdle prebrat in ti odgovorim.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:59:09   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Vesta kaj, Deteja in Sonček...vedve sta me pa zamenjale z Brigitko...ona nadomesti Deteljo in nam bo pripravljala zajtrke...pa je lisička prebrala in se je po francosko izmuznila.user posted image user posted image user posted image
a res joj sem pomešalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

brigitka ,kje si da te po ritiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 10:59:27   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

junona.a si videla k sem ti napisala da imaš zs pa da me danes ne bo user posted image kaj pa jutri imaš čas 


Grem zdle prebrat in ti odgovorim.user posted image

sam boš dolgggggggg brala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:00:47   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj
ti lahko greš kolikor jaz vem s to napotnico ki jo imaš za rodit kamor koli in ne potrebuješ nove.



sej zaenkrat nimam še nobene napotnice...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:01:00   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


Jao ve tri čvekice, se vam javljam po tolkem času in se morem tkoj prtožit čez citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -malo heca ,res ste prave face ,sem vas malo brala ,malo preskočila in moram povedat da pomočniki so prvo kot prvo zakonnnnnnnn,trenutek resnice bom dala kr no comment,prestol od detelje ,da se da Junoni v najem za kratek čas pa ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .meni je dobro urejala seznamčke tko da detelja ti kr,samo da nam bo tko dobre pomočnike in zajtrke pripravljala kot ti
junona.kaj še nisi uspela ,dat slikce gor od nmag in princeske Karoline  ,čvekaš pa tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te je morala cveta 2x opomnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nena mi zameri,danes sem že boljše volje

Jaaaa SONNNNČEKKK, končno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Js sem bila že čist zmešana s temi seznamčki...pa tele slikce pa to...je kr prevč obveza...pa na mobitel pa iz mobitela pa na računalnik pa v okvir pa na forum pa...user posted image Me zanima kolk punce to spoštujejo - bova videli, ko bova v P, če se bojo tudi potrudile za naju.user posted image

ja bova  videle,to je res velik napor,vam povem.Kr vprašajte naju z Junon in dteljo ki se trudimo vsak dan s pomočniki,seznamčki,....user posted image user posted image user posted image pa brez zamere.No pa saj nas nben ni  v to prisili to je pa res


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:01:30   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

BE:ojoj ti pa res nimaš sreče user posted image ,upam ,da bo vse kmalu za tabo in da mogoče prej rodiš,a le pazi da ne pred 37tuser posted image user posted image user posted image


ne res nimam sreče s temi doktorji... zato jih pa tok ne rada obiskujem... no, sej to je pa pol ta konec tedna...k dons sem 36t 3/7 user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja res je tko da potem ti ni potrebe skrbetuser posted image user posted image user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:01:54   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj
ti lahko greš kolikor jaz vem s to napotnico ki jo imaš za rodit kamor koli in ne potrebuješ nove.



sej zaenkrat nimam še nobene napotnice...
A ti še ni dala potrdila za PDP ,napotnico za P ,no vglavnem vse papirje da si greš uredit  tudi lahko na CSD in naprej

Saj ti si ja že na P če se ne motim ,al se motim.No je pa res da napotnico nekateri dajo kasneje.Kr vprašaj po njej


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 8.4.2009 11:02:47 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:07:25   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

vprašanje-še neki me zanima, ko smo se zadnjič pogovarjale, da ti lahko med porodom sramna kost počiuser posted image ....pa me zanima, kako pa potem to, a se sama nazaj zarasteuser posted image ...ker ne vem no, npr. če si zlomiš roko ali nogo dobiš gibsuser posted image ...kaj pa tukaj....joj mora bit hudo boleče....mene pa že zdej tak poli kouser posted image ...ponoči se komaj obračam.

aja pa še to deteljca hvala za zajtrk....mormo nekaj ritk poiskat, da miško spravima pokonciuser posted image user posted image user posted image ....si ti videla včeraj, kako njej res radarji delujejouser posted image

Nič se grem oblečit...potem na kavico in malo okoli...pojma nimam kaj naj kuham????user posted image ..je tak lep dan, da bom vrjetno kr nekaj bolj nahitro..hm, kaj kitajskega mogoče.

Pridne boditeuser posted image


Deluje deluje radaruser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:07:28   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Vesta kaj, Deteja in Sonček...vedve sta me pa zamenjale z Brigitko...ona nadomesti Deteljo in nam bo pripravljala zajtrke...pa je lisička prebrala in se je po francosko izmuznila.user posted image user posted image user posted image
a res joj sem pomešalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

brigitka ,kje si da te po ritiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:11:35   
*Junona*
Sonček, men bo pa čajčeka zmanjkalo počasi...kdaj pride pošiljka iz LJ?user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:11:45   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Vesta kaj, Deteja in Sonček...vedve sta me pa zamenjale z Brigitko...ona nadomesti Deteljo in nam bo pripravljala zajtrke...pa je lisička prebrala in se je po francosko izmuznila.user posted image user posted image user posted image
a res joj sem pomešalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

brigitka ,kje si da te po ritiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:12:10   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

junona.a si videla k sem ti napisala da imaš zs pa da me danes ne bo user posted image kaj pa jutri imaš čas 


Grem zdle prebrat in ti odgovorim.user posted image

sam boš dolgggggggg brala user posted image user posted image user posted image



user posted image Ni panike, what are friends for.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:13:29   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85


Jao ve tri čvekice, se vam javljam po tolkem času in se morem tkoj prtožit čez citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -malo heca ,res ste prave face ,sem vas malo brala ,malo preskočila in moram povedat da pomočniki so prvo kot prvo zakonnnnnnnn,trenutek resnice bom dala kr no comment,prestol od detelje ,da se da Junoni v najem za kratek čas pa ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .meni je dobro urejala seznamčke tko da detelja ti kr,samo da nam bo tko dobre pomočnike in zajtrke pripravljala kot ti
junona.kaj še nisi uspela ,dat slikce gor od nmag in princeske Karoline  ,čvekaš pa tolkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image te je morala cveta 2x opomnituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nena mi zameri,danes sem že boljše volje

Jaaaa SONNNNČEKKK, končno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Js sem bila že čist zmešana s temi seznamčki...pa tele slikce pa to...je kr prevč obveza...pa na mobitel pa iz mobitela pa na računalnik pa v okvir pa na forum pa...user posted image Me zanima kolk punce to spoštujejo - bova videli, ko bova v P, če se bojo tudi potrudile za naju.user posted image

ja bova  videle,to je res velik napor,vam povem.Kr vprašajte naju z Junon in dteljo ki se trudimo vsak dan s pomočniki,seznamčki,....user posted image user posted image user posted image pa brez zamere.No pa saj nas nben ni  v to prisili to je pa res



Ja ne, res je obveza, in še delo...sej se ne pritožujem, z veseljem to naredim...ampak ene kr mislijo joj kaj še ni dala slike gor...user posted image in ne cenijo vloženega truda...saj pravim, bomo videli, kako bo ko boma medve rodile.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:13:29   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Blue* na tvojem mestu bi šla tudi jest rodit v Postojno, sem imela v 1. user posted image podobne izkušnje z LJ P, zato nisem pomišljala, da sem šla rodit rajši v PO.


a morm jz to komu sporočit zdej... a morm rečt moji G za napotnico za PO?? k s tem še nimam izkušenj
ti lahko greš kolikor jaz vem s to napotnico ki jo imaš za rodit kamor koli in ne potrebuješ nove.



sej zaenkrat nimam še nobene napotnice...
A ti še ni dala potrdila za PDP ,napotnico za P ,no vglavnem vse papirje da si greš uredit  tudi lahko na CSD in naprej

Saj ti si ja že na P če se ne motim ,al se motim.No je pa res da napotnico nekateri dajo kasneje.Kr vprašaj po njej



potrdilo za PDP mi je že dala, napotnico pa še ne... na csd-ju sem pa že uredila kar je bilo treba.. ja, na porodniškem sem od 24.3.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
8.4.2009 11:13:38   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

No pa dobro jutro rožice še z moje strani
 
Mi pa smo danes spali odlično....res da me je kar precej bolela sramna kost in seveda že utečeno obiskovanje WCja ampak, to se da preživetiuser posted image . Od vsega najbolj me zdej mučijo te sanjeuser posted image ...sanjam vsako noč po pra različnih stvari in danes se mi je sanjalo o mojem kužku Medu, ki ga nam je bolezen vzela pred 2 letiuser posted image user posted image user posted image user posted image ....potem sem se pa tako žalostna zbudila.
Naš user posted image  že veselo poskakuje po bušiju in komaj čaka, da greva malček ven, saj je zopet super vreme, ki ga je za izkoristituser posted image .
 
Junonca-user posted image user posted image user posted image tudi jst sem imela 21.7.08, torej midve danes vstopava v 38t.....čestitkeuser posted image , vidim pa da ponoči nisi mogla spat, pa zdej še vrjetno mal pančašuser posted image

sonček-no tako kot sem že včeraj napisala da te pogrešamo, ti danes zaželim ponovno dobrodošlico v klubu turbo čvekuser posted image ...upam da si stvari uredila in da imaš zopet nasmeh na svojem obrazku...tvojmu Aaleksu pa hvala za lubčkauser posted image

Detelja-ne vem če si videla jst sem ti napovedala da boš rodila na velikonočni ponedeljekuser posted image nisem videla...aha, moj pa pravi, da bo 12.4. jaz bi pa v petek rada rodila...bomo videliuser posted image user posted image

Cvet- 2 gola torej 2x seks...pa nič od tegauser posted image user posted image user posted image user posted image ...ko sem gledala tekmo pa so dali gol sem se nate spomnila pa sem rekla evo zdle je pa Cveta na svojga kodra navalilauser posted image user posted image .

veronikab-jst imam rok 28.4., zadnji UZ in pregled sem imela 19.2. od takrat pa nič....tudi meni zdej delajo samo CTG ne vem ali me bojo še dali na UZ ali ne...kaže že nič tako, ker za naslednj teden imam zopet samo CTG predviden....te razumem da si zaskrblena in jezna ker sem sama isto.user posted image Pišuka ne vem niti kako je otrok obrnjen, ali imam dovolj plodovnice, ali sem kaj odprta kako je z MV...user posted image  Se pa tolažim s tem, da G že ve in da je vrjetno vse ok...sej je naš bebi tako živahn kot bi imel čmrle v ritkiuser posted image user posted image user posted image

pregledi-srečno punce danesuser posted image user posted image user posted image

kpmk-ti boš pa itak danes ali pa jutri rodila, tako da dont vorryuser posted image

NenaLena-tebe pa pogrešam, kje si....me smo včeraj tako čvekale, da smo do 5. dela pričvekaleuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pridne ne...jah vidve z Elo pa vrjetno še pančate a ne?user posted image user posted image user posted image

karolina-je pa pravi anglčekuser posted image user posted image user posted image user posted image ...seveda kot vsi ostali naši krofki in jagodeuser posted image




_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?