|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:01:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ne me zdej zarad tega obsojat ker ni blo tko mišljeno.

Ne obsojam te. Samo sprašujem. Napisano mi pač da idejo za vprašanja.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:02:11   
Zala01
Korina ne sekiraj se, sej Kerensa spet samo malo provocira.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:03:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Kerensa si mogoče ti med debelimi pa sem ti zato zdej trn v peti?

Nisem debela in nisi mi trn v peti. user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:04:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01
Kerensa spet samo malo provocira.user posted image

Kerensa samo sprašuje... in Kerensa je že na začetku teme napisala, zakaj sprašuje. user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:07:30   
Anonimen
Vprašanje izhaja iz Hoferjeve teme - "ker je debela, se ji ne da vstat."


ja to je tko - ko te popade sveta jeza - zdej če si debel, zmerjaš suhe - iz faušijeuser posted image če si pa suh, pa zmerjaš debele - iz privoščljivostiuser posted image

še nikol nisem slišala da bi ena suha ženska drugi rekla da je spizdjena glistauser posted image al pa da bi se dve debeli medsebojno obmetovali z odvečno kilažo. ne. v primeru ko smo primerljive kategorije, pridejo v uporabo druge zadeve ( živali, IQ, poreklo itd.)


(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:08:21   
Zala01
Sej nimam nič proti, da ne boš mislila Kerensa...sej vsaj kaj dogaja tuki...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:10:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to je tko - ko te popade sveta jeza - zdej če si debel, zmerjaš suhe - iz faušijeuser posted image če si pa suh, pa zmerjaš debele - iz privoščljivostiuser posted image

Mene so že raz*izdili tako suhi, kot tudi debeli ljudje, pa še nisem nikomur kakšne rekla čez njegovo težo. Ker se držim tega, da se iz videza ljudi ne norčujem oz. jih zaradi tega ne žalim in/ali ponižujem, saj je na videz veliko težje vplivati, kakor na karakterne lastnosti. Prej bom nekomu rekla "krava neumna", kakor pa "krava debela", recimo. In variante a la "špeglar", "čelavec" in podobno - no way. Čeprav je pa res, da nizki udarci (kar to so) najbolj bolijo, vendar se v takem primeru spustiš krepko pod človeka vreden nivo. I think.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:15:00   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
sama se redno ukvarjam s športom in se dokaj zdravo prehranjujem in samo to mi gre na k... če kakšna reče, ja sej kaj pa ti govoriš, k maš srečo, da maš tako postavo, če kdaj kje nanese na prehrano in postave,....
ampak jaz grem za to skoraj vsak dan švicat na telovadbo pa tud ne nabasavam se s čokolado in ne vem še čem še vsem

Za svojo postavo se trudiš (in za zdravje), kar je pohvale vredno, jasno. Ampak, po drugi strani pa - ne želiš biti debela. Vsaka (suha) ima svoj razlog, zakaj ne želi biti debela. Ja zakaj pa naj ne bi bila, če se pa z nekaj odvečnimi kilogrami dobro počuti, če je zadovoljna s svojim videzom in če je kljub temu zdrava? Al' so kar vse debele avtomatsko na nek način bolne?



če bi prebrala do konca moj post v bistvu tvoja vprašanja sploh ne bi bila potrebna, kot sem napisala, vsak po svoje in nihče ni reku, da so debele avtomatsko bolne... je pa po moji logiki nezdravo, če imaš preveč kilogramov od pač tiste neke normalne priporočljive teže (ne govorimo to o nekih 5 kilah več, ampak 20 in več npr.) zakaj ker so tvoji organi bolj obremenjeni in tako se z debelostjo tudi v nekem določenem času pojavijo problemi bolečih nog, obolenja srca in ožilja in še in še....

lahko pa si pač preobilen al kakorkoli naj to rečem in se odlično počutiš in si zadovoljen s svojim videzom, ampak si s tem tudi izpostavljen kakšnim obolenjem in to pač moraš vzet v zakup....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:17:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to je tko - ko te popade sveta jeza - zdej če si debel, zmerjaš suhe - iz faušijeuser posted image če si pa suh, pa zmerjaš debele - iz privoščljivostiuser posted image

Mene so že raz*izdili tako suhi, kot tudi debeli ljudje, pa še nisem nikomur kakšne rekla čez njegovo težo. Ker se držim tega, da se iz videza ljudi ne norčujem oz. jih zaradi tega ne žalim in/ali ponižujem, saj je na videz veliko težje vplivati, kakor na karakterne lastnosti. Prej bom nekomu rekla "krava neumna", kakor pa "krava debela", recimo. In variante a la "špeglar", "čelavec" in podobno - no way. Čeprav je pa res, da nizki udarci (kar to so) najbolj bolijo, vendar se v takem primeru spustiš krepko pod človeka vreden nivo. I think.


se strinjam. sam tko pač je - očitno, glede na to, da pa se folk na veliko zmerja ravno v tej smeri. pa ne sam zmerja, tko v jezi, tud norčuje, čist za zabavo al kva?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:19:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
lahko pa si pač preobilen al kakorkoli naj to rečem in se odlično počutiš in si zadovoljen s svojim videzom, ampak si s tem tudi izpostavljen kakšnim obolenjem in to pač moraš vzet v zakup....

To že, ampak ali je potrebno, da si potem še tarča posmeha (kar, roko na srce, debeli ljudje velikokrat so)?

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:19:56   
Anonimen
lahko pa si pač preobilen al kakorkoli naj to rečem in se odlično počutiš in si zadovoljen s svojim videzom, ampak si s tem tudi izpostavljen kakšnim obolenjem in to pač moraš vzet v zakup....


jst pa ne verjamem da se probilen oz. predebel človek odlično počuti, da je srečen in zadovoljen. seveda zame predebel človek ni tak, k ma recimo 10 kg viška, ampak govorim o konkretni teži. to je zame predebel. in ne verjamem da je tak človek srečen, zadovoljen in se odlično počuti, ko pa je že sam zjutri vstat muka, si čevlje obut, it po stopnicah, tekat za otrociuser posted image

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:21:11   
Ronči
meni je čist normalno vprašanje, saj sem že večkrat naletela na pripombe glede kilaže.
Pa imam 67 kg (no sm pa res med mičkenimi), kaj bi blo šele da sm 100 i kusur.




_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:22:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
jst pa ne verjamem da se probilen oz. predebel človek odlično počuti, da je srečen in zadovoljen. seveda zame predebel človek ni tak, k ma recimo 10 kg viška, ampak govorim o konkretni teži. to je zame predebel. in ne verjamem da je tak človek srečen, zadovoljen in se odlično počuti, ko pa je že sam zjutri vstat muka, si čevlje obut, it po stopnicah, tekat za otrociuser posted image

A iz tega (in podobnega) potem izhaja predpostavljena (posplošena?) nesamozavest (in nezadovoljstvo s samimi sabo in posledično še z vsem ostalim "nerazumevajočim" svetom) debelih ljudi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:24:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči
sem že večkrat naletela na pripombe glede kilaže.

Ja, jaz tudi, ampak zato, ker imam premalo kilogramov. Še vedno pa nisem anoreksična. Spomnim se primera pred nekaj tedni, ko sva bila s Kamikazo ravno na poti na večerjo v Jurmana. Zunaj sva parkirala in na poti do vhoda je šla mimo naju ena zako suha gospodična v tako ozkih hlačah, da sva točno videla, kako ji kolena ven štrlijo. Zgornjega dela telesa se ni videlo (zaradi jakne), je bil pa obraz bolj jasen - izstopajoče ličnice, da je izgledala prav strašljivo. Moj komentar:"Muci, daj raje njo pelji na večerjo, ne mene", njegov pa:"Narkomanka." A kdo bi vedel, kaj je res. Tukaj sva bila najbrž tudi midva nepoštena.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:27:29   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
lahko pa si pač preobilen al kakorkoli naj to rečem in se odlično počutiš in si zadovoljen s svojim videzom, ampak si s tem tudi izpostavljen kakšnim obolenjem in to pač moraš vzet v zakup....

To že, ampak ali je potrebno, da si potem še tarča posmeha (kar, roko na srce, debeli ljudje velikokrat so)?



tarča posmeha so tudi očalarji, pa čudno oblečeni, pa debeli, pa suhi pa vsi taki, ki mogoče malo izstopajo, pa če ma tip roza mačjko, pa kva vem kva še vse... tko da ne bi samo o debelih... pač eni ljudje ne morejo mimo tega, da se ne posmehujejo drugim, to pač delajo zato, ker so sami s sabo nezadovoljni in morajo druge šimfat, da pol sami kao lepi izpadejo....


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:33:59   
Anonimen
A iz tega (in podobnega) potem izhaja predpostavljena (posplošena?) nesamozavest (in nezadovoljstvo s samimi sabo in posledično še z vsem ostalim "nerazumevajočim" svetom) debelih ljudi?


ne vem. verjetno. če ti zaradi teže ne moreš normalno funkcionirati in so ti vsakdanja opravila, k jih ostali delajo z lahkoto, muka, si verjetno nezadovoljen, nesrečen. to je tvoja šibka točka, tu si ranljiv. in to se pač izkorišča. in tud to, da so debeli ljudje bolj veseli in zabavni itd. je zame bulšit. to je verjetno samo posledica tega, da nekdo k je oh in sploh lep in po jusu, ne rabi nič počet, da je sprejet v družbi, je zadost sam da je. medtem pa, če si debel, ali če kakorkoli drgač štrliš iz povprečja ( v negativnem smislu. negativnim pod narekovajem, ne morm ga narest, k sam z eno roko tipkam ), se morš pa za sprejetost potrudit. morš neki počet da te sprejmejo. morš bit zabavn - to je itak najbolj zaželjeno, sej smejemo se vsi radi. pa zabave ljudi mamo vsi radi. no, če se nadlep, pol ne rabiš bit zabavn, lohk si dosadn ko triper, pa te bojo glih tko maraliuser posted image kaouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:34:30   
Kuba
Naj bodo suhi
al pa debeli
če so kot ljudje OK
pol smo vsi veseli,
če pa človk je aroganten in nesramen
naj se gre solit - amen.  
(yo yo) user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:39:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
če si nadlep, pol ne rabiš bit zabavn, lohk si dosadn ko triper, pa te bojo glih tko maraliuser posted image kaouser posted image

Kao, ja. Ker če si klasično lep (ne najdem drugega izraza) in misliš, da si zaradi tega nekaj več, je to prepotentnost, takih ljudi pa večina ne mara. Pa ne zato, ker so lepi (kakor bi lepotec najprej "ugotovil"), ampak ker so naduti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
9.4.2009 12:42:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:43:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
****ti Kerensa user posted image  Danes se skoraj z vsem ,kar si napisalana tej temi. Grem si izmerit vročino.user posted image
Bazalno.user posted image

Pazi, da ti drek ne ostane na roki... kakor Volgi. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:47:32   
Anonimen
takih ljudi pa večina ne mara. Pa ne zato,


ja, sam vseeno jih neka družba tolerira oz. so celo zaželjeni in je ta družba prpravljena tud marsikaj požret, zato da v svoji sredini obdrži to cvetkouser posted image zakaj je tko pa majke mi da pojma nimam....a se nam zdi, da če imamo ob seb neki lepega, dragega, boljšega, redkega ( čeprov je to v svojem bistvu gnilo in brez vsebine) , da nam to dviguje vrednostuser posted image podobno kt dragi avtomobili verjetnouser posted image na mizi pa suh kruh in voda.

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 9.4.2009 12:48:41 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:49:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
sam vseeno jih neka družba tolerira oz. so celo zaželjeni in je ta družba prpravljena tud marsikaj požret, zato da v svoji sredini obdrži to cvetkouser posted image

Kdo je pa tako trapast? user posted image  Še razumem tiste, ki niso samo lepi, ampak tudi bogati, pa se potem na njih prilepijo "prijatelji", ki jih izključno izkoriščajo (ali finančno, ali pa zato, da so še sami zaradi njih v srediošču pozornosti), ampak če si samo klasično lep... Spet pomanjkanje samozavesti, se mi zdi. Biti v družbi samih nesamozavestnežev je pa moreeečeee.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:50:52   
Korina1
Res sem izpadla kot neke vrste diskriminatorna oseba, pa sem daleč od tega.
Če me vprašate kaj si mislim o bogatih bom rekla da so ali podedovali premoženje ali si ga zaslužili ali pa pač nakradli. So pač bogati in si lahko marsikaj privoščijo, pa jim nisem nevoščljiva. Če bo ena od vas tu rekla da si je kupila hišo pa da gre na dolgo križarjenje ji bom samo rekla : O ti srečnica, ne bom ji pa nevoščljiva. Tudi meni bi pasal kak dan na morju. Si pač lahko privošči. Pri nas so ljudje da ko si en sosed omisli nov avto, si ga mora drugi boljšega, močnejšega in dražjega.Jaz pa si mislim  in želim edino to da bo naša mašinca zdržala brez večjih popravil še kako leto. Samo ko opažam v svoji okolici ti bo prej pomagal tak človek ki ima manj kot tisti ki ima vsega dovolj.  Če me vprašate kaj si mislim o ljudeh ki so drugih veroizpovedi, tudi do njih sem do vseh enaka. Prvič v življenju ko sem bila potrebna pomoči mi je pomagala ženska ki je muslimanka pa me ni niti vprašala če rabim pomoč ampak mi je enostavno pomagala, ker je videla v kaki situaciji sem takrat bila. In ko sem se branila njene pomoči me je naučila naj se ne branim vzeti ampak naj vedno sprejmem ponujeno pomoč. Prav tako o ljudeh ki so druge barve kot mi in niso bele polti. in še bi lahko naštevala, ampak vse to spada že v kako novo temo.
Kerensa mogoče sem ti pa dala idejo za novo temo.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:52:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Samo ko opažam v svoji okolici ti bo prej pomagal tak človek ki ima manj kot tisti ki ima vsega dovolj.

Tako je povsod.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:54:22   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Pri suhih, v mislih imam anoreksičarke, ki kao nič ne pazijo na prehrano, v resnici pa gledajo kolikšen GI in koliko kalorij ima zrno graha. Alpa cel teden stradajo ker so v nedeljo pojedle košček torte...


V grobem lahko rečem, da me motijo nesamozavestne "debelinke" in nesamozavestne anoreksičarke.



No, jaz sem ''anoreksičarka''. kaj je to GI- ne vemuser posted image ...rada pa jem dobro. In če to kje omenim, sledi vprašanje: A ti jeŠ?user posted image

Velikokrat se zgodi, da me debeli folk začne gnjavit, kako sem suha. Sej o tem sem vas spraševala tukaj. ....kaj naj naredim, če naj bom tiho al se naj zagovarjam. Najprej sem anoreksična, pol ko pa vidijo da jem in to z guštom, sem pa bulimična, ker sem ziher šla kozlat na WC in ne lulatuser posted image .

Ena sošolka iz SŠ, konkretno debela, mi je non stop težila. Enkrat mi je rekla je.bo te bog Mika, kak si ti suha. In  bognedaj da bi ji kaj rekla, ker bi jo prizadela. ona je booooooga reva debela.

Evo, men pa gre pri debelih to na živce.
Nehajte se smilit sami sebi, kot je Jagoda napisala in naredite nekaj za to. Mi suhi nismo krivi, da se lepi na vas vse, kar samo pogledate.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?