|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:55:16   
Anonimen
Kdo je pa tako trapast


kaj pa vem, vse sorte ljudi hodi po svetuuser posted image očitno.

pa sej klasično lep ni problem. bolj kombinacije občutka večverednosti in pomanjkanja sočutja, to je una ubitačna, dobitna kombinacijauser posted image jih poznam dost takihuser posted image in so zelo cenjeni v družbi. dokler so prisotni seveda.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:57:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to je tko - ko te popade sveta jeza - zdej če si debel, zmerjaš suhe - iz faušijeuser posted image če si pa suh, pa zmerjaš debele - iz privoščljivostiuser posted image

Mene so že raz*izdili tako suhi, kot tudi debeli ljudje, pa še nisem nikomur kakšne rekla čez njegovo težo. Ker se držim tega, da se iz videza ljudi ne norčujem oz. jih zaradi tega ne žalim in/ali ponižujem, saj je na videz veliko težje vplivati, kakor na karakterne lastnosti. Prej bom nekomu rekla "krava neumna", kakor pa "krava debela", recimo. In variante a la "špeglar", "čelavec" in podobno - no way. Čeprav je pa res, da nizki udarci (kar to so) najbolj bolijo, vendar se v takem primeru spustiš krepko pod človeka vreden nivo. I think.


Evo, jaz tud ne. Nikogar nikoli ne bi mogla užalit zaradi videza. Jaz sem pa bila pobrežki in dobravski okostnjak v OŠ.
(tiste, ki ne veste, v MB so pokopališča na Pobrežju in Dobravi)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:58:25   
Anonimen
Evo, men pa gre pri debelih to na živce.


no sej to je touser posted image debeli najedajo suhe iz foušije, suhi najedejo debele iz privoščljivostiuser posted image

seveda so izjeme, da se ne bo spet vsul plaz bohvečesavsega, se že vnaprej opravičujemuser posted image tist, k ni tak, ne bo uporabljal ne videza, ne česa drugega za žaljivke. če pa si tak, pač uporabiš tist, kar se zdi da je nekomu šibka točka.

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 9.4.2009 13:00:05 >

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:59:49   
Pika Zoja
Če bi svet delila na suhe in debele, bi imela zelo malo pravih prijateljev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:00:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
A ti jeŠ?user posted image

To je mene celo moj Kamikaza vprašal, ko sva začela skupaj živeti. user posted image  In nekega dne, ko sva bila oba cel dan doma (frej v službah), je reveža skoraj fršlok ruknil, ko sem za zajtrk pojedla tri kose belega kruha s šunkinim namazom + 2 dcl kakava, za dopoldansko malico celo Milko, vmes sem pila Coca-Colo, za kosilo sva šla v Spar na pire krompir in čufte, popoldan sem pojedla šop banan in pol lončka sladoleda, za večerjo pa McDonald's (Big Mac + pita + pomfri + Sprite).

Potem grem pa srat in sem s težo na istem - 165 cm in 50 kg. Pa bi rada cca. 5kg več.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:06:42   
mika
Potem grem pa srat in sem s težo na istem - 165 cm in 50 kg. Pa bi rada cca. 5kg več.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tud rekla, da bi bilo fino imet 5kg več. Sem mislila, da mi bo po porodu kaj ostalo, pa nič.

Pri men pa je čudno to, da  grem na WC vsake dva-tri dni. Kam gre pol moja prebavljena hrana... izpari al kaj?


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:08:49   
uwaga
Prosim Kerensa, zdaj pa še predloge za nabiranje teže na plan. Strašno rada bi dobla kake 3 - 5 kg. Odkrila sem kup načinov za hujšanje pa nič pametnega kako se zredit!user posted image
Oprosti ker sračkam po temi.
Sicer proti suhim ali debelim ali ravno pravim nimam nič, dokler se normalno obnašajo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:13:03   
mika
Uwaga, če imaš kak recept se priporočam. Sva ga obe s kerenso iskali, pa nisva našli.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:14:26   
Korina1
Jaz za svojega vemuser posted image Več bi morala jesti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:17:28   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
a je to potem že neke vrste diskriminacija, češ da si debele tega ne smejo/morejo privoščit, ker jim optično ne paše in se jim potem ostali smejijo, ne glede na to, da je njim samim pa všeč?

ne, ker tudi suhicam (če govorimo (pre)suhe in (pre)debele) ne paše veliko stvari... živela zlata sredina user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:17:33   
uwaga
Našla sem samo predlog "vet telovadit", da se poveča mišična masa.
Ma k**** , še mišice mam shujšane.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:18:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Jaz za svojega vemuser posted image Več bi morala jesti.


Zakaj pa potem ne ješ več?

Jaz imam očitno majhen želodec. Hitro sem sita in hitro lačna. Če mi na krožniku ostane en grižljaj in če sem sita, je konec. Ne morem se nažirat, ker mi je nekaj dobro. Če bi me kdo silil s tistim koščkom in bi ga pojedla, sem 100%, da bi šla bruhat.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:18:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glupo vprašanje, BTW user posted image

Ne prvo, ne zadnje. user posted image

Ja, se globoko strinjam.

Nikar pregloboko user posted image ... in če sva že pri glupih vprašanjih - a si ti zdaj že znaš obrisati rit, ne da bi ti drek ostal na roki? user posted image  

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:22:10   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Našla sem samo predlog "vet telovadit", da se poveča mišična masa.
Ma k**** , še mišice mam shujšane.


Mi je mož napisal treninge, je kondicijski trener. Celo neko pijačo mi je prinesel, pa nič. Malo sem sicer dobila mišic, ampak nič kaj dost.
Eh, moja hčerka ima večje mišice, kot jaz. 

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:33:46   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Uwaga, če imaš kak recept se priporočam. Sva ga obe s kerenso iskali, pa nisva našli.

jaz sem isto vedno velikooooo jedla, pa bla skos PREsuha, ko sem se odločla redit - mi niti kopalke več niso pasale (pravjo da bolje da ljulja, nego da žulja user posted image ), mi je babi rekla naj jem med. tako sem vsako jutro pojedla žlico medu, pred kavo in čikom... dobila sem enajst kil v enem letu...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:36:36   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Jaz imam očitno majhen želodec. Hitro sem sita in hitro lačna. Če mi na krožniku ostane en grižljaj in če sem sita, je konec.

tko je blo tut pri meni. potem sem pa po kosilu - malo za tem - pojedla jogurt, malo kompota,... verjemi, hitro se mi je razširil želodec. ampak moraš imeti res voljo, prav tako kot zgubiti kile, jih je tudi (npr. meni) dobiti težko

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:53:30   
mika
mi je babi rekla naj jem med. tako sem vsako jutro pojedla žlico medu, pred kavo in čikom... dobila sem enajst kil v enem letu...

zafrkavaš? Pa nisi nosečauser posted image .
 
To bom pa 100% probala, ker imamo med vedno doma, pa da vidimouser posted image .

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 13:57:11   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Jaz imam očitno majhen želodec. Hitro sem sita in hitro lačna. Če mi na krožniku ostane en grižljaj in če sem sita, je konec.

tko je blo tut pri meni. potem sem pa po kosilu - malo za tem - pojedla jogurt, malo kompota,... verjemi, hitro se mi je razširil želodec. ampak moraš imeti res voljo, prav tako kot zgubiti kile, jih je tudi (npr. meni) dobiti težko


Zakaj pa mi od nosečnosti ni ostal razširjen? Takrat sem prvič v življenju pojedla cel pohan šnicl. Res sem jedla, jedla in jedla...zredila sem se 20kg, v treh mesecih pa sem vse kg izgubila, celo v minus sem šla za dva kg.

Ah, men se zdi težje dobit gor, kot dol. Pri dol pač ne ješuser posted image ...hecam se...ni fajn bit lačen, jaz dobim ****is

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:06:32   
mojamura
kera je lepša in bolj postavna od mene....na kuj crkne!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:14:33   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
mi je babi rekla naj jem med. tako sem vsako jutro pojedla žlico medu, pred kavo in čikom... dobila sem enajst kil v enem letu...

zafrkavaš? Pa nisi nosečauser posted image .
 
To bom pa 100% probala, ker imamo med vedno doma, pa da vidimouser posted image .

Nisem noseča, mam pa zdej končno lepo rit user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:15:20   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika




..rada pa jem dobro. In če to kje omenim, sledi vprašanje: A ti jeŠ?user posted image

Velikokrat se zgodi, da me debeli folk začne gnjavit, kako sem suha.


Evo, men pa gre pri debelih to na živce.
Nehajte se smilit sami sebi, kot je Jagoda napisala in naredite nekaj za to. Mi suhi nismo krivi, da se lepi na vas vse, kar samo pogledate.



enako pri meni. vedno sem presuha ravno debelim user posted image
drugače mi je pa smešno, ko se debeli skrivajo ko jejo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:17:51   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Zakaj pa mi od nosečnosti ni ostal razširjen? Takrat sem prvič v življenju pojedla cel pohan šnicl. Res sem jedla, jedla in jedla...zredila sem se 20kg, v treh mesecih pa sem vse kg izgubila, celo v minus sem šla za dva kg. 

aja, pol maš ti drugačen problem... ker jaz sem vedno fullllllll jedla. pa sem mela kolegice z kakim kilogramom več, ampak sem pojedla velik več k one user posted image  tko da šnicl pojem takoj. celo ko greva z možem na pico, pojem eno in malo (kolikor njemu ostane) user posted image  res lahko ogromno pojem, sam se mi ni popal, dokler nisem jedla meda... tko da probi, sej zgubit nimaš kej, pa še zdravo je user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:25:43   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

enako pri meni. vedno sem presuha ravno debelim user posted image
drugače mi je pa smešno, ko se debeli skrivajo ko jejo.


Ja, tako je to.....in debeli so predebeli suhim.....

Sicer pa ne poznam ženske, ki ne bi še na tako popolni ženski našla kake napake......jaz bi jo verjetno še na Martini Kajfež in bi bila blazno zadovoljna ob tem......user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:26:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kdor nima kaj početi, se ukvarja z videzom drugih.user posted image


Se kar podpišem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:34:47   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ja, tako je to.....in debeli so predebeli suhim.....




na splošno menim, da so bolj netolerantni ravno debeli (ali je pa to ravno nevoščljivost).
sem imela na faxu sošolko, ki je nonstop gnjavila, če kaj jem-ona pa taka...obilna..in se nisem ozirala preveč na to. enkrat pa je rekla, kako ti živiš? in sem ji odgovorila: lažje kot ti..in je bil mir.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?