|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:49:14   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ja, tako je to.....in debeli so predebeli suhim.....




na splošno menim, da so bolj netolerantni ravno debeli (ali je pa to ravno nevoščljivost).
sem imela na faxu sošolko, ki je nonstop gnjavila, če kaj jem-ona pa taka...obilna..in se nisem ozirala preveč na to. enkrat pa je rekla, kako ti živiš? in sem ji odgovorila: lažje kot ti..in je bil mir.


ne trdim, da sem suha, ni debela (zdaj sem nekje vmesuser posted image ), no kar hočem povedati, da je svoj čas ko sem mela skoraj 30 kg več na sebi prihajala k meni enako obilna kolegica, s katero sve kaj počvekale, spile kafe....itd. Od kar sem shujšala, nje več ni blizu....na uho so mi prišle govorice, da okrog razlaga, kako sem jaz bolna in, da kao to ni zdravo kaj delamuser posted image

pa baje je rekla, da sem zmešana glede na to kaj jem (me pa zanima kako ve sploh kaj jaz jem, če je več nikoli niuser posted image user posted image )

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:55:51   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Zakaj pa mi od nosečnosti ni ostal razširjen? Takrat sem prvič v življenju pojedla cel pohan šnicl. Res sem jedla, jedla in jedla...zredila sem se 20kg, v treh mesecih pa sem vse kg izgubila, celo v minus sem šla za dva kg. 

aja, pol maš ti drugačen problem... ker jaz sem vedno fullllllll jedla. pa sem mela kolegice z kakim kilogramom več, ampak sem pojedla velik več k one user posted image  tko da šnicl pojem takoj. celo ko greva z možem na pico, pojem eno in malo (kolikor njemu ostane) user posted image  res lahko ogromno pojem, sam se mi ni popal, dokler nisem jedla meda... tko da probi, sej zgubit nimaš kej, pa še zdravo je user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti za njim ješ?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pri nas je valda kontra
Veš da bom probala z medomuser posted image

Men je pa nerodno na pico it, ker na krožniku naredim rastur. Če je mož zraven pol še on malo poje, če je pa kdo drug, pa me natakarji sprašujejo, če ni bilo dobro.

< Sporočilo je popravil mika -- 9.4.2009 14:56:17 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 14:58:04   
mika
Zakaj se pa oglašamo samo suhe RR-ovke? A to pomeni, da smo suhi tisti, ki smo bili  tarča posmeha ????

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 15:07:27   
Abbey
No sem bom pa jaz oglasila, ki sem po porodih valjda fejst predebela, imam pa ta problem, da ko vidim kakšno res orenk debelo, mi gre prav na živce (si ne morem pomagati) in razmišljam joj res bi lahko malo manj pojedla, potem pa sebe pogledam in si rečem aha, ja valjda, saj tudi meni ne rata...

skratka ko zagledam kako debelo ratam nervozna to pa zato ker sem sama predebela in sem čisto živčna ker ne vem kako naj se iz začaranega kroga skopljem ven...

Če pa vidim kako suho mi je pa lepo, včasih kar gledam za njo in občudujem njeno postavo in si rečem, res bo treba na dieto, tudi jaz bi bila rada tako suha

tako da pri meni debela - vesela zagotovo ne velja user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 15:21:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zakaj se pa oglašamo samo suhe RR-ovke? A to pomeni, da smo suhi tisti, ki smo bili  tarča posmeha ????


user posted image user posted image da si ego nabijate.......

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 15:23:04   
Pupsika
Jst sem bl azlo nesrečna, ker sem bilakot najstnica res obilna,. Sem imela takrat več kg, kot jih imam sedaj in več kot sem jih imela po porodu.

In  ja, smilila sem se sama sebi zraven pa jedla čips in čokoladouser posted image ..potem me je pa enkrat pičlo, da zdej je pa dost in sem shujšala in od takrat sem srečna, zdrava, zadovljna...pa ne rabim pazit na vsak grižljaj, moram rečt, da kar oblino jemuser posted image .

In sem mi zdi, da če je uspelo meni shujšat skoraj 22 kg, potem lahko vsakemu. Seveda to ni res in vsak človek je drugačen...ampak  mislm, da se z malo volje in truda da marsikaj narediti.

Me pa ne debelih ljudeh nemoi nič, razen to če cel dan jejo potem pa jamrajo kakšni so in kako so bogi, ker ne morejo shujašt...moti me pa zato, ker sem bila taka tudi jstuser posted image .



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 15:33:59   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika


Me pa ne debelih ljudeh nemoi nič, razen to če cel dan jejo potem pa jamrajo kakšni so in kako so bogi, ker ne morejo shujašt...moti me pa zato, ker sem bila taka tudi jstuser posted image .




Malo prej smo pa poslušali jamranje, kakšen problem je, da se ne moreš zrediti.....da ješ in da nikakor ne gre, da bi se zredil....tako, da je vseeno, če si suh ali debel, jamraš tako ali drugače......

Jaz sama pri sebi vem, da če bom tri dni jedla (kot npr. sedaj za praznike), bom cel naslednji teden malo morala paziti na prehrano, da me hlače ne bodo tiščale......vem pa tudi po izkušnjah, da se samo tri kile še da lepo spraviti dol, če se le malo "paziš", naslednje tri pa so že večji problem.......

Važno je, da se človek dobro počuti v svoji koži.....in če se neka ženska počuti dobro s 70 kilogrami, zakaj pa ne.....po moje je srečnejša kot tista, ki gleda za vsak gram solate v tabelo s kalorijami in raznimi indeksi.....

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 15:40:03   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika


Me pa ne debelih ljudeh nemoi nič, razen to če cel dan jejo potem pa jamrajo kakšni so in kako so bogi, ker ne morejo shujašt...moti me pa zato, ker sem bila taka tudi jstuser posted image .




Malo prej smo pa poslušali jamranje, kakšen problem je, da se ne moreš zrediti.....da ješ in da nikakor ne gre, da bi se zredil....tako, da je vseeno, če si suh ali debel, jamraš tako ali drugače......

Jaz sama pri sebi vem, da če bom tri dni jedla (kot npr. sedaj za praznike), bom cel naslednji teden malo morala paziti na prehrano, da me hlače ne bodo tiščale......vem pa tudi po izkušnjah, da se samo tri kile še da lepo spraviti dol, če se le malo "paziš", naslednje tri pa so že večji problem.......

Važno je, da se človek dobro počuti v svoji koži.....in če se neka ženska počuti dobro s 70 kilogrami, zakaj pa ne.....po moje je srečnejša kot tista, ki gleda za vsak gram solate v tabelo s kalorijami in raznimi indeksi.....



Liliana ja se strinjam s teboj.
Ampak dosti ljudi ima napačno predstavo in dejansko mislijo, da postavne oz. suhe ali kakršnekoli ženske ful garajo za svojo postavo in se odrekajo hrani.
Jst se nsiem, sem zdrava hujašala, se veliko gibala in sem se zato odlično počutila.

Zdej pa jem kar mi paše in ne gedam na uro in na kg al pa kalorije..briga me.
Sem srečna v svojem telesu.

Prej pa nisem bilauser posted image





_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 16:48:59   
Lenck
Meni pa so vedno suhe ženske jamrale, kako so predebele in bi imela tako postavo, kot jo imam jaz (pa so bile bolj suhe od mene - samo kaj, ko se jaz nisem hotela it te igre nabijanje ega), debele pa so mi spet težile, kako bi rade shujšale (pa se spet nisem hotela it igrice skupnega jamranja nad kilogrami). Ergo - ni razlik med debelimi in suhimi, so samo razlike med tistimi, ki sprejemajo svoje telo in se ne obregujejo ob telesa drugih, in tistimi, ki ne enega ne drugega ne zmorejo. Ko se bi enkrat suhi nehali obremenjevat z debelimi in vprašanjem, zakaj ne shujšajo, in suhimi in vprašanjem, zakaj za vraga so tako suhi, in ko se bodo debeli nehali obremenjevati z debelimi in istim vprašanjem in suhimi in istim vprašanjem in ko se bodo oboji povrh vsega še nehali sprenevedati, da gre za famozne meje "seveda nič ne mislim, samo neka zdravstvena meja je..." (ja, dreka, potem skrbi za svoje zdravje in drži gobec, ker nihče ni popoln), potem bomo morda lahko korak bližje k temu, da začnemo uživati v svojih telesih... in tudi hrani!

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 17:53:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zakaj se pa oglašamo samo suhe RR-ovke? A to pomeni, da smo suhi tisti, ki smo bili  tarča posmeha ????


user posted image user posted image da si ego nabijate.......



Tega pa res ne razumem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 18:00:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj imate suhe proti debelim? In debele proti suhim?


Jaz sem na sredini, zdrave teze, in imam, proti obojim user posted image .

Na zivce mi gredo suhi, ki jamrajo, kako jih bolj glava in kako jih boli zelodec in kaj vem se vse. Ja, valjda, luba dusa, pojej neki, pa te ne bo. In na zivce mi gredo debeli, ki jamrajo zaradi bolezni. Manj in bolj zdravo jej, pa ti bo bolje. In na zivce mi gredo suhi, ki so stalno na solatah, ob tem pa stalno gledajo na kroznik z zrezkom user posted image . In na zivce mi gredo debeli, ki se vsako pomlad odlocajo za dieto, pa ostanejo samo pri odlocanju.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 9.4.2009 18:08:01 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 18:04:17   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika


Me pa ne debelih ljudeh nemoi nič, razen to če cel dan jejo potem pa jamrajo kakšni so in kako so bogi, ker ne morejo shujašt...moti me pa zato, ker sem bila taka tudi jstuser posted image .




Malo prej smo pa poslušali jamranje, kakšen problem je, da se ne moreš zrediti.....da ješ in da nikakor ne gre, da bi se zredil....tako, da je vseeno, če si suh ali debel, jamraš tako ali drugače......

Jaz sama pri sebi vem, da če bom tri dni jedla (kot npr. sedaj za praznike), bom cel naslednji teden malo morala paziti na prehrano, da me hlače ne bodo tiščale......vem pa tudi po izkušnjah, da se samo tri kile še da lepo spraviti dol, če se le malo "paziš", naslednje tri pa so že večji problem.......

Važno je, da se človek dobro počuti v svoji koži.....in če se neka ženska počuti dobro s 70 kilogrami, zakaj pa ne.....po moje je srečnejša kot tista, ki gleda za vsak gram solate v tabelo s kalorijami in raznimi indeksi.....



Liliana, Kerensa je odprla temo in moj namen ni bil jamranje, ampak sem hotela samo povedat, kakšne opazke dobivamo suhi. Mogoče če bi imela tistih 5kg več, se ljudje, predvsem tisti močnejši, ne bi spotikali ob mojo  postavo.

In jaz sem čist zadovoljna s svojo postavo in se ne gledam v špegl dan za dnem če sem se kaj zredila.
stvar je v tem, da se tisti faušljivci radi piknejo v zadovoljno osebo, pa ni važno kakšne postave je. Je pa prva stvar, ki jo potegnejo ven, ko ti hočejo zbit ego. In ker sem jaz suha, je na tapeti moja anoreksija in da se moram zdravit. Tisti ta močnejšim, pa da naj manj jejo.

Sploh se ne obremenjujem z zunanjim videzom ne svojim ne tujim. ponavadi so oči tiste iz katerih razberem kakšen človek je in ne teža oz. postava.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 18:13:34   
Abbey
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika


Me pa ne debelih ljudeh nemoi nič, razen to če cel dan jejo potem pa jamrajo kakšni so in kako so bogi, ker ne morejo shujašt...moti me pa zato, ker sem bila taka tudi jstuser posted image .




Mene pa moti pri kadilcih da pravijo da samo še to cigareto pokadijo potem pa nehajo oz. da sploh ne morejo nehati kadit.

Zame je to simpl, ne prižgeš čika pa je, za mojo frendico kadilko je pa obratno, prenehaš jest pa je, zanjo je pa to simpl. Da pa ne bi prižgala cigarete ji je pa huje kot karkoli drugega na svetu in že 10 let dela načrte kako bo prenehala kaditi.

Ravno tako kot jaz delam načrte, da bom shujšala. Zato menim, da je za vsakega, ki se s tem ubada enako težko, ko pa gledaš drugam, ti je pa simpl in se čudiš kako da on tega ne zmore.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 18:19:43   
mika
Abby, oboje je odvisnost, ena od cikaret, druga od hrane.

moj mož je včasih imel pik na močnejše...in sem mu rekla, naj on polovico manj je, pa bo videl kako je. S tem, da je on bil do 8. razreda buco, pol je pa nehal večerjat in se pripravljat za fakulteto za šport. Od takrat s težo nima več nobenih težav, pa tud za  debele nima pripomb.

Edino za prof. šport. vzg. pravi, da morajo bit vzor dijakom oz. učencem

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 18:31:26   
Anonimen
Jaz imam že od vedno nekaj kg več, ampak se ne obremenjujem preveč. Včasih me kaj pikne in sem na kakšni dieti (za par dniuser posted image ), načeloma pa nimam problemov.
Sploh pa se ne oziram na videz drugih ljudi, boli me če so suhi, debeli ali nekje vmes, kako so zrihtani..., meni je pomemben karakter oz. značaj človeka.
Na živce mi pa gredo:
- debeli ljudje ki samo jamrajo in jamrajo iiinnn jaamraajooo kako so predebeli, naredijo pa nič za to
- suhi ljudje ki nalašč vpričo mene oz. drugih bolj obilnih začnejo jamrat da morajo shujšat. Tako si nabijajo svoj ego če mene vprašate. Mene sicer to ne prizadane (se mi zdi samo skrajno butasto), poznam pa tudi ljudi ki jih to "posmehovanje po ovinkih" boli.
- suhi ljudje ki mislijo kako so lepši od debelih, ti me še najbolj dvignejo. Ko se napoca, si da neko minico gor in hodi mimo mene kot da je kraljica sveta, jaz pa neka grdoba, ki nisem vredna da jo kdo pogleda. Enkrat mi je ena tako zelo dvignila pritisk da sem pop... Že zelo dolgo časa nazaj (mislim da ene 2 leti) sem imela slabo izkušnjo, ko me je en tip na cesti začel nadlegovat. Sicer ni bilo nič takega, sem se ga na brzino rešila, potem sem pa enkrat to eni kolegici omenila, druga "ta suha" pa je zraven sedela in mi rekla: "Kak se je te to TEBI lahko zgodilo, če se še meni ni." WTF?!?
V glavnem nekatere suhe pač mislijo da so ful lepše od debelih, o tem bi se pa dalo razpravljat.

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 19:17:03   
Anonimen
človek je itak samo sam sebi sovražnik. če sebe ne sprejemaš, te prizadenejo opazke drugih in daješ opazke drugim.
jaz zase priznam, da sem obremenjena s SVOJO težo in sem stalno na dietah.user posted image
prizadane me jamranje suhih, da morajo shujšat. tudi jaz jamram, ampak ne drugim, ampak bolj sama sebi. kliknilo mi pa še ni orenk. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 5:51:14   
Kerensa*
Še dobro, da moj Kamikaza še spi... ob jutranji kavi in čiku jem med po žlički user posted image ... moram nehat, preden vstane, drugače mi bo spet tipal čelo, če imam vročino. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 6:55:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Še dobro, da moj Kamikaza še spi... ob jutranji kavi in čiku jem med po žlički user posted image ... moram nehat, preden vstane, drugače mi bo spet tipal čelo, če imam vročino. user posted image


user posted image
ajajaj, jaz sem pa pozabila na med

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 8:15:52   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Še dobro, da moj Kamikaza še spi... ob jutranji kavi in čiku jem med po žlički user posted image ... moram nehat, preden vstane, drugače mi bo spet tipal čelo, če imam vročino. user posted image


user posted image  
ajajaj, jaz sem pa pozabila na med

kerensa odlično user posted image  mika, še ni pozno user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 8:19:50   
Kerensa*
Če je bilo rečeno 11kg v enem letu, potem jaz za svojih 5 kg potrebujem cca. pol leta. Koga moram tožit, če ne bo uspelo? Ker med tudi ni ravno najcenejši špas. user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:19:28   
Zanica
Šit, jaz sem debela pa ne jamram na glas-razen na RR user posted image  
Moram priznati da sem fovš ženskam, ki imajo lepo postavo. Sam ne javno. Tako v sebi... ker bi seveda tudi jaz bila takšna...
Vem kako je, ko jamraš... Imela sem prijateljico, še v srednji šoli, ki je bila debela, bolj krupna, kot debela... Ampak, kamorkoli sva šle, na kavico, ali tako na ulici, ona se obračala za vsako suhico, in jamrala "jooooj, kako je pa ona suha in leeeepaaaaa, če bi vsaj jaz tako zgledalaaaa"... In to mi je šlo zeloooo na živce. Tako da zaradi tega jaz tega ne delam zdaj ko sem sama debela...

Zakaj ne shujšam? Ne vem... Človeška glava je čudna. Točno vem kar je treba narest, da se shujša, pa to ne delam. To je moja največja želja, kar se tiče mene same osebno, pa si ju lahk sama uresničim, pa ne gre...
Zaradi debelosti si ne morem privoščiti marsikaj. Ne morem v bikiniju brezbrižno hoditi po plaži, ne morem si kupiti jeans hlače, ne morem si kupiti čevlje na peto, hitro se utrudim, boli me hrbet ko moram otroka umiti, poleti me peče med nogami ker se moje salo drgne od potenja.... včasih me je sram pred lastnim možem... kar je najhuje! ***emu zakaj si to privoščim!?!? A sem res bedasta al kaj.... Ja, jamram.

Proti suhim ženskam imam le to, ko one same jamrajo da morajo shujšat. To bi bilo isto kot bi jaz rekla da se moram še malo zredit. Pa sem slišala velikokrat suhice, katerim ama baš ništa ne manjka, jamrajo kako so DEBELE... HALOOOOOO?!?!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:26:01   
Kerensa*
Pošteno in iskreno... svaka čast.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:26:04   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica


Zakaj ne shujšam? Ne vem... Človeška glava je čudna. Točno vem kar je treba narest, da se shujša, pa to ne delam. To je moja največja želja, kar se tiče mene same osebno, pa si ju lahk sama uresničim, pa ne gre...
Zaradi debelosti si ne morem privoščiti marsikaj. Ne morem v bikiniju brezbrižno hoditi po plaži, ne morem si kupiti jeans hlače, ne morem si kupiti čevlje na peto, hitro se utrudim, boli me hrbet ko moram otroka umiti, poleti me peče med nogami ker se moje salo drgne od potenja.... včasih me je sram pred lastnim možem... kar je najhuje! ***emu zakaj si to privoščim!?!? A sem res bedasta al kaj.... Ja, jamram.



jaz sem rabila malo več kot 10 let, da sem se spravila hujšat (zdraqva prehrana)....vem kako ti je ker....i've been there, i've done that, pa še zdaj en vem kako mi je uspelo priti do preobrata v moji buči...ampak HB, da je prišlouser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:28:12   
nejcko
Z videzom drugih se ne ukvarjam sploh, zato mi ne gre nihče na jetra zaradi tega, pa zaradi mene, če nag okoli skače in ima 200kg. 

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:45:06   
Raho
Jaz sem debela... Nosim prikupno konfekcijsko št. 42, včasih celo kaj 44. Če me moti???? Včasih, ko vidim kakšnen dober outfit in bi ga z veseljem navlekla nase pa vem, da bi delovala neestetsko... Ja, potem me. Drugače pa se v svoji koži (seveda preveliki) kar dobro počutim.

Bila sem suha. Zelo. Na 168 cm sem imela v starih dobrih časih 46 kg. In ja, vidim veliko razliko med sabo koščeno mrho in debelo pujso. Kot koščena mrha sem neenhno jamrala, kako debela semuser posted image  in nenehno bila na nekih dietah. Sedaj, ko sem debela pujsa, si brez slabe vesti ob desetih zvečer privoščim vrečko čipsa in kokakolo pa sploh ne pomsilim, da bi šla na kakšno dieto. Pa še nekaj je: kot debela pujsa sem dosti bolj srečna (me nič ne teži, sam tu pa tam me kakšne hlače malce tiščijouser posted image user posted image user posted image ).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?