|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.4.2009 9:48:09   
JanJan
No, kje ste vse?user posted image  Imam danes jaz monologe user posted image

Lonja: kaj še drnjohaš user posted image ?

Mml: kmalu bom tudi jaz na istem kot ti, ne bo časa za pisanjeuser posted image

Bino: rolanje laufa, to soboto so poslali starše domovuser posted image , da so mulci rolali brez jamranja: z atom bi al pa mama. Sem potem zvečer v trgovino zvedela od znanke, da je Jan ful rolal samuser posted image , ker prejšnjo soboto pa ni bilo nič od njegauser posted image , saj je bil skozi en od naju zraven, da ga je držal. Koz pa to pot nismo pasli, itak pa ne bojo ušleuser posted image

Tinas: si me nasmejala s taškamiuser posted image , upam, da sem napisala dovolj obširno opravičilo za moje nejavljanjeuser posted image . Super za Liino posteljouser posted image . Midva si tudi ogledujeva sobe za fanta, ker še malo pa bova izselilauser posted image  Domna iz najine spalnice v Janovo sobo.

Nrmm: bolje, da ne pokažem fotk te skakalnice-drsalnice Janu, itak je v fazi to  bi imel (od tapravih bagrov, gasicev in ne vem še kajuser posted image ), pa na morju je ta tobogan osvojil in je ful navdušen nad njimuser posted image .



_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.4.2009 10:03:49   
lonja
Jutro,

Čakam, da se ta mala princeska zbudi, nekam vleče danes, ne vem, kaj jo je tako utrudilo včeraj user posted image .

Vikend smo preživeli končno v kompletu, ali pa v nekompletu, kakor se vzame user posted image . Ata je bil v soboto priden na bajti, ker je imel močnega moralnega mačka, ker se čez teden ni nič samo naredilo. V nedeljo pa je imel neko gasilsko vajo, tko da smo ble spet več ali manj same user posted image . Luštn.

JanJan, hvala za kavico, sem te že prehitela in sem si  skuhala svojo dozo. Tako taveliko user posted image . Pridna, da si tako vse popedenala okrog krsta. Jst imam že tudi vse rezervirano, in datum v cerkvi (7.junij) in potem kosilo na enem kmečkem turizmu tu v bližini user posted image . Ta teden moram še skupaj spacat vabila, pa smo na konju user posted image . So bli pa tud v naši cerkvi včeraj krsti, kar sedem škratkov je bilo, to bo spet problem z vrtcem čez eno leto user posted image .

NRMM, najlepša hvala za tvoj trud, sej pridno uporabljam še preostanek kaplic, ki mij jih je dala Mml, ampak tega bo prav kmalu zmanjkalo user posted image . Full dobra igrala na slikcah, Ajdi bi s everjetno čist zmešalo, ko bi vidla kaj tacga user posted image . Si pa tud meni nardila lušte s tem vašim dopustom. Nisem vedla, da greste že za prvi maj user posted image .

Tinas, tudi mene si fejst nasmejala s temi taškami, si nisem znala razložit, al je moj okus čist mimo, al se pa mogoče ti mal norca iz nas delaš user posted image . Jst sem zgleda čist starokopitna v tem pogledu.

Mml, hvala za včerajšnjo postrežbo, smo se tolk napokali, da ni blo treba večerje delat user posted image . Pri vas nam čas tako hitro mine, da smo vedno znova presenečeni, ko se spet vsedemo v avto in vidimo, koliko časa smo vam težili user posted image . Upam, da se zelo kmalu spet kaj vidimo. Zdej enkrat tudi tvoj dragi odide, a ne?

Cuma, pa kaj smo se ti zamerile user posted image ?

No, tko, grem, mejte se lepo!

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.4.2009 10:10:20   
mml
Dan,

mogoče mi pa uspe...

...kaj napisat...samo nič ne obljubim user posted image

Pijem jutranjo kavo in gledam, kaj je kaj novega. Vmes sem si priklopila še digitalni okvir, tako da lahko sedaj gledam moja čmrlja user posted image . So imeli v Muellerju okvir zelo ugodno, je stal samo 38 €, ni ne vem kaj, slikce se pa čisto ok vrstijo user posted image

NRMM tole igralo zgleda pa res mega...samo jaz ga ne bi imela kam postavit, tako da odpade user posted image , pa še RD mojih čmrljev sem slabo planirala, tako da ne bo žurov v naravi user posted image . Kako si sicer? Te imajo v službi lepo? Upam, da si z menjavo zadovoljna....Jaz bi tudi včasih kar zamenjala vse skupaj, samo ne vem, kam naj po tem grem...mi v LJ nič ne ostane...tako da bo treba kar potrpet...

bino veliko mislim na vse vas in si rečem vsak večer, da se moramo kaj slišat, če se že vidimo ne, pa je po tem vedno ura takšna ,da se ne spodobi več klicat naokorg...Upam, da Bino nehajo nadlegovati tile virusi in se bo tudi kašelj unesel user posted image . Manca je ponoči tako kašljala, da je prikorakala do spalnce, da sva se malo požulili-mulili, je spila malo vode in je bilo boljše. Kako kaj Beti? Že veselo klepeta in se krega z Bino? Pri nas je postal Matic totalno ljubosumen in preganja Manco iz naročja, sploh pa dobi živčni zlom, če Manca kaj dobi on pa ne...je prav smešen user posted image

izabela upam, da je bilo na NS vse OK in da je tudi počutje kaj boljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem razmišljala danes ponoči, kako ste zdaj uredili glede Matevževega spanja? Kdo zdaj spi z njim ponoči?

tinas smo določili datum za piknik in vas bomo pogrešali user posted image . Vidim, da ste polno zapolseni z vsemi možnimi projekti. Manca še vedno pove v kateri vrtec je hodila Lia, ko se peljeva mimo, in da zdaj živi v Gorici, kjer teče reka Soča user posted image . Ampak mi pa ni jasno, kako sta se našla vidva z user posted image , da sta oba prenašlaca za CF user posted image . Ti čisto verjamem, da se težko odločiš še za eno nosečnost. Kaj pa Lia, a je prenašlka?

janjan hvala za kofe. Si bila pa pridna, da ste imeli doma pogostitev po krstu. Mi smo to kar v gostilni opravili in prišli domov samo na kavo in sladkarije (pa še te sta pekli babici user posted image ). Smo imeli pa včeraj pri nas blagoslov lanskoletnih novokrščencev in smo pridno šli, pa ne vem s kom je bilo več dela z Manco ali Maticem user posted image . Kako si pa uredila z varstvom za Domna, glede na to da praviš, da se ti počasi porodniška izteka? Sploh ne morem verjetni, da je minilo že toliko časa....

Nana Liza upam, da je bil Elin urin vseeno brez bakterij in niste spet na AB user posted image . Boš imela Tevža še eno leto pri babici ali ga boš dala v vrtec? Kaj novega glede vaše hiše? Upam, da zadeve napredujejo. Zdaj ko bo lepše vreme, bi se pa enkrat lahko dobile v Tivoliju na kakšnem čveku...

šnucika upam, da te letos alergije ne mučijo prehudo. Kako je pa s tvojimi ledvicami? A se je stanje kaj popravilo? Si že kaj strigla živo? Jaz Mance še nisem, samo bo počasi treba postričt kodrčke vsaj spredaj, ker ji lezejo v oči, čeprav bo to še prav zanimivo. Sem ji v soboto naredila čop in ji ful paše, samo je dobila skoraj živčni zlom ,da koderčke boli user posted image ...no saj po tem je pozabila in je bilo vse OK...

cuma a ti nas tudi nič več na maraš in nas čisto zanemarjaš??? Upam, da ste zdravi in uživate user posted image

pegica a tebi tudi zmanjkuje časa? Kako sta tvoja čmrlja. Pri Maticu je v varstvu deklica z imenom Neli, tako da se vsakič spomnim nate in tvoj lepotičko user posted image . Meni se je Matic v soboto polil z vročim čajem, še dobro, da je zadeva že nekaj časa stala, ampak ima vseeno rdečo liso na roki...smo ga takoj polili z mrzlo vodo, pa ne vem ali je tulil zaradi mrzle vode ali zaradi strahu...skratka vse se je dobro končalo...samo moj semiš čevelj je bolj čudne barve user posted image , bom morala še drugega polit z zelenim čajem, da bosta spet enake barve...

HIMH držim pesti, da bo finančno stanje ugodno ingreš spet v šolske klopi...čeprav ti tega čisto nič ne zavidam, ajz si sebe trenutno čisto nič ne predstavljam, da bi se morala spet učiti...user posted image

lonja vas je bilo prav super spet videti, čeprav je čas nekam sumljivo hitro minil...Manca je vprašala, kdaj spet pride Ajda na obisk user posted image . Hecne se tele naše frkljice...sicer pa zadnji čas, da še mini Manca malo zraste in  začne pomagat pri razmetavanju user posted image

sonček balonček kje si pa ti? A je bila Lara že na operaciji žrelnice? Kako ste uredili glede vrtca? Sta punci v vrtcu ali ste našli kakšno privat varstvo? Pri nas je šel danes Matic prvič brez joka k varuški...tako da upam, da tako tudi ostane user posted image . Kako si zadovoljna na novem delovnem mestu? Upam, da recesija ne vpilva preveč na tvoje delo...

ac kako kaj ležalniki? Si se navadila na lenarjenje? No tile dnevi ravno niso bili najbolj primerni za takšna opravila...Je Maja še vedno pridna in te pusti celo noč spati? Jaz se moram spravit kaj delat...drugače me bo šef gledal še bolj grdo, kot me že gleda...user posted image

Tako pa mi je uspelo...zdaj grem pa gledat, kaj se kaj dogaja in služit denar user posted image

valeri, blanka, jana, arielca, žuni...pa še katera...oglasite se kaj!!!

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.4.2009 13:41:14   
Izabela_
Hojla,

danes sem pa res malo bolje in se oglašam. Kakšn dan sem čisto na tleh, kakšen dan pa gre. Vsekakor je bolje kot v prvi nosečnosti, čeprav še vedno poden. Zdaj sem že 1 mesec na bolniški in me zanima, če mi bo komisija ugodila.... Kaj pa vem, fer bi bilo, ker delati ne morem. Če pa ne, bomo pa že kako.

Mml: nuhalno sem menda dobro opravila, vrednost 1:6000, po DHT pa še boljša 1:7600. Ne morem primerjat s prejšnjo nosečnostjo, ker nisem šla. Kako je Matic? Že ok? Tudi Matevž je kuhal 4 dni skupaj, nekje do 38, drugače pa nič, niti smrkal ni. Zdaj je spet ok. Ha, ha, spanje.... Jaz hodim 2x na noč na wc, pa slabo spim, tako da user posted image  dela družbo Matevžu. Zdaj je že ene 3 tedne ponoči brez plenice in se je le 1x polulal, tako da kar obvlada. Zjutraj skupaj vstaneta in ga on pelje k varuški, popoldne grem pa jaz ponjj, če pa ne morem, pa moj oče ali svakinja. Smo kar organizirani.

Lonja: spol bom povedala, takoj kot izvem, to pot na NS pa še ni bilo mogoče razbrati. Kako je kaj z vašim vrtcem? Matevž je dobil mesto, vendar v enem, ki ga res nismmo hoteli... Zdaj se bom še poskusila kaj zmeniti. Sem pa že dobila: "Bodite veseli, da ste sploh dobili mesto". Grrrr! Menda so jih sprejeli 210, zavrnili pa 190!

JanJan: ja res sta bila pridna z možkom. A Domen tudi skoz po rokah? Matavž je bil tudi tak. Ah, ti fantje! user posted image

NRMM: super, da greste že na dopust! Tasta pa taščo pa le ponucaj za večerno varstvo ni gresta lahko malo po svoje z možem, saj to je pa tudi nekaj!

Tinas: super za Liino sobico, pa še tobogan, to je krasno! user posted image

Nana Liza: kako sta Ela in Tevž? Že kaj bolje? user posted image

Ac: Maja je pa res pridna čebelica, če imaš čas in voljo barvati balkon. Kako je uspelo? user posted image

< Sporočilo je popravil Izabela_ -- 20.4.2009 13:42:13 >

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
20.4.2009 16:54:30   
ac
Lepo pozdravljene!

Ja, jaz imam pa res pridne otroke, mi je z obema dečvama doma uspelo pospravit in posesat stanovanje user posted image . Ja, ja, saj vem, preveč se hvalim in ziher ne bo dolgo več tako user posted image . Skratka, Sara je v petek zvečer zakuhala in je doma. Tako, da se ponoči zbujamo zaradi njenega kašlja, Maja pa še vedno cele noči prespi (tok tok na les). Za lenarjenje časa ni bilo, upam, da bo sedaj. Smo čez vikend do konca pobelili in zrihtali balkon, pa user posted image je končno premaknil police in montiral karniso v spalnici. Prejle mi je soseda (pa ne tatečna od spodaj user posted image ) prinesla zarobljene zavese, pa Sara je šla k njej na obisk, tako, da imam sedaj še več miru user posted image . Ko pride user posted image iz službe, pa moram v šoping. Tako, da so tudi pri meni dnevi čisto natrpani, zvečer pa kot ubita padem v posteljo. Komaj čakam drug teden, ko bomo v Moravskih, tam pa upam, da bom res malo počivala in uživala. Imam v ceni vključeni tudi dve masaži user posted image .

Zdej se grem pa res mal uležt na balkon na ležalnik! Imejte se lepo!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 1:31:30   
tinas
dober večer ali dobro jutro

nekaj fotk zaenkrat:

Rožica med rožicami
user posted image

rišem mojo družino
user posted image

bežimo pred valovi...
user posted image

takole pa lajkabajkam
user posted image

ena zamišljena ob Soči
user posted image

pridite kaj k nam...user posted image

še nekaj fotk si lahko ogledate na http://www.moj-album.com/uredi/liaroza/15529459/

zdaj pa zares LAHKO NOČ!

tinas

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 9:36:27   
JanJan
Dobro jutro user posted image

Tako, jaz sem jo že spila. Sedaj pa jo ponujam še vsem vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mml: tud jaz ne morem verjeti, da je tolk hitro minilo user posted image . Domen bo do septembra v domačem varstvu, se je tašča ponudila, da ga bo pazilauser posted image , upam, da bo šlo.

Tinas: super fotkeuser posted image , ko bomo kaj na vašem koncu, se oglasimouser posted image

Izabela: lepo, da ti je bolje, še držim pesti, da te tegobe zapustijo ter da boš uživala kot prava srečka user posted image . user posted image   Matevžu za tedne brez plenic, pri nas se to še ne dogaja, kako noč je v redu, potem pa spet lulamo, ampak bo že bolje.




_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 13:07:07   
mml
Dan,

pri nas imamo novega bolnika...Manca ima laringotraheitis..kar po domače pomeni, da kašlja v napadaih. Ponoči je ob tem seveda tudi bruhala, tako da je bila prav pestra noč...zjutraj je pa zatrmarila, da si noče merit vročine in je tulila, kot bi jo deval iz kože...ah bo že. Zdaj pa samo čakam in ugotavljam ali je to ista viroza, ki jo je preboleval Matic ali je to nekaj novega in bo v naslednjih dneh začel tudi matic spet kašljati. Ker Matic trenutno spi kot bubica, skoraj ne vem, da spi pri nama v spalnici...

...vreme je za zjokat....tako da verjetno danes rolanje odpade...mi ni čisto jasno, kako bodo do 13. maja spravili skupaj še 5 ur, s tem da naslednji teden ni tečaja...

janjan pri nas pa starši nismo zraven pri tečaju rolanje, oziroma jaz čakam z Maticem na bližnjem igrišču, tako da ni takšnih "starševskih" motenj user posted image . Ugotavljam pa ,da je za Manco mogoče malo prezgodaj, ker nima zadosti moči, da bi dvigala nogo z rolerji in poskakovala, čeprav vaditeljice pravijo, di ji gre super in da se ne da motit in da pridno sodeluje...pa tudi sama Manca pravi, da ji je všeč...so pa priv dve uri v glavnem hodili po travi in se učili padat, no tretjo uro so pa v glavnem preživljali na asfaltu in se poskušali rolat...Manco še kar precej vleče nazaj, ampak pelje se pa user posted image

tinas Lia je pa prava umetnica user posted image . Nisem vedela, da je levičarka...user posted image . Manca še vedno najrajši riše "čičke račke krivotačke"...čeprav včasih je pa že kaj prav prepoznavnega. Sem danes videla nejno spomladansko drevo, ki so ga risali v vrtcu, je prav super, samo krošnja je pri koreninah user posted image

ac super, da sta punci tako pridni user posted image . Pri nas je včasih še kosilo pogret skoraj "mission impossible" user posted image . Sploh ko pridemo iz vrtca in varstva in bi Manca kakav in risanko, Matic pa pač kar nekaj...

NRMM upam, da bo v Turčiji super truper lepo in bosta tašča in tast predvsem uporabna za kakšen babysitting user posted image

izabela super za dobre izvide NS user posted image , držim pesti, da bodo slabosti tokrat hitro minile in boš lahko lepo uživala, držim tudi pesti, da ti odobrijo bolniško, pa saj po moejm ne bodo hudo komplicrali, če ti je slabo in bruhaš, pa res ne moreš delati!!! Upam, da ti uspe urediti, da bo Matevž dobil mesto v vrtcu, ki ste ga želeli. Mi še nismo dobili nobene odločbe. Vlogo sva dala v dva vrtca...tako da upam, da kaj bo...čeprav že razmišljam, da če ne dobim vrtca nasproti doma ali tukaj kjer je Manca, da bi Matica še pustila eno leto pri tej varuški...

Je pa včeraj user posted image  srečal našo bivšo varuško (je prišla na kavo v en bistro, kjer dela njena hči in je nasproti user posted image  službe). enda zgleda čisto ok, samo je pa jamrala da je joj, kako se slabo počuti in da ji je res žal, ker nas je pustila na cedilu....no user posted image  je dobil občutek, da se ji ravno ne da in ji bolj paše, da ji ni treba pazit Matica...tako da sem prav vesela, da smo našli stalno rešitev za Matica in nisem iskala varuške samo za premostitev, ker bi bili po tem konec meseca spet na začetku iskanja...

...nič grem še malo delat..oziroma bolje rečeno iskat članke...

....imejte se čim lepše, naj vam vreme ne pokvari dneva user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 13:30:07   
lonja
Daaan,

dans je tudi pri nas en čuden dan user posted image . Manca je s polnim nosom že ob osmih začela čivkat iz postelje ampak mi je ni blo treba s seboj vlečt k varuški, ker me je user posted image  razveselil, da ima dopust in bo on varuška medtem ko me ne bo. No, po mojem prihodu domov je Manca sicer nazaj zaspala, ampak se potem spet hitr zbudila in tudi prejle, ko bi bilo treba zaspat, je bil cel cirkus z jokom, ampak se nisem dala user posted image . Sem malo prej pokukala v sobico in spi kt angelček.

Popoldne imamo plavanje, jst moram pa nujno v šoping, ker je v hladilniku zmanjkalo praktično vsega user posted image .

Mml, tale Mancina diagnoza se sliši grozljivo, upam, da ne bo prehudo oziroma da bo hitro minilo, eno user posted image  posebej zanjo, pa poljubček od Ajde in Mance. Tebi pa uspešno iskanje člankov in veliko pridnih pacientov.

Izabela,user posted image  za izvide, so pa res dobri, hja, moji so bili že zaradi let slabši user posted image , ampak sta čebelici na srečo zdravi in OK. Ne, vrtca še nismo dobili, sem dans mal prečekirala, pa ugotovila, da bo na Vrhniki komisija zasedala šele 4.5., pa klicala sem v župnijski vrtec, kjer tudi imamo prijavo, pa mi j erekla, da bodo najkasneje drug teden znani rezultati. V LJ vrtcih pa itak nimamo šans, sem si pogledala točkovnik, pa niti slučajno ne naberemo dovolj točk user posted image .

Ac, uživajte v Moravcih, pa user posted image  za masažo, meni bi tudi prijala. Pa user posted image user posted image  za malo Majo in prespane noči, naših je zgleda za nekaj časa konec, danes smo se celo 2x zbudili. Je pa res zadeva trajala en mesec in je blo fino user posted image .

Vse ostale, imejte se lepo v tem turobnem dnevu!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 13:33:36   
lonja
Aja...

Tinas, super fotke, jih je še user posted image  zjutraj pogledal in za vaš lokal takoj ven butnil, da to je pa Solkan. Se mu vidi, da mu je ena od najljubših točk za polet z avionom Soča in vse kar paše zraven.

Lia pa super riše, Ajda ji ne seže niti do gležnjev, smo še vedno samo pri čičkah čačkah. Verjetno bo res morala v vrtec, da se mal naučimo risat user posted image .

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 16:25:47   
Taja Nagaja
Dober dan!

Eno popoldansko user posted image za vse.

Danes sem doma. Bina je imela kontrolo na endokrinološkem oddelku, pa sem si vzela fraj user posted image .

tinas: mi je tako hudo, ker sem vaju zadnjič spustila na mojem javljanju user posted image Lia je prava lepotička in super slikarka user posted image user posted image user posted image Bina pa  je še vedno obojeročna čačkalica user posted image . A boste za prvomajske praznike prišli kaj v LJ?

lonja:
mi tudi upamo na vrtec za Beti, ker smo bili lani zavrnjeni. Močno držim pesti, da dobijo vse naše pupe mesto. A Ajda pogreša kakšno rutko?

mml:
joj, uboga Manca. Najbrž se ji še veliko kolca zraven, ker jo Beti vsak dan omenja, ko si obuje Merelke user posted image . Bino pa imam na pumpicah, ker drugače se kar davi od kašlja.Beti pa mora jutri k P ker ima še tri tedne vnete oči user posted image Hitro se pozdrvite ker je pomlad pred vrati user posted image .

ac: ja, res si sposobna mami. Uživaj v toplicah. user posted image user posted image user posted image za pridne punce.

Izabela: držim pesti, da slabosti hitro minejo. Vrtec bo pa tudi že user posted image . A Motesori urice še obiskujeta? A sta dobila kakšne dodatne informacije/razlage glede programa?

janjan
: a se res že izteka? Kako hitro gre. Uživajte in lepo rolajte. Mi bomo še malo počakali, da malo noga zraste, da malo dobi na moči. Res se imate lepo.

NRMM:
imej se lepo, odmisli neprijetno in uživaj 100/h. Hišica - dobro se sliši, sicer pa jaz ne dvomim, da ti ne bi znala organizirat. Moj user posted image gre jutri na fax. A kaj rabiš?

Pa ostale- javite se kaj user posted image




Ena lepa novica...  Bini ni treba več hodit na endo oddelek... Hvala vsem, ki ste tako pridno držale pesti.


Bina pa pošilja lupčka vsem decembrčkom, njihovim zlatim mamicam in bratcem in sestricam, Beti to pot le maha user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 16:40:34   
ac
Sara je šla k sosedi na sadno kupo, Maja se pa na tleh zabava z igračami, tako, da imam spet preveč časa, glede na to, da je vse pospravljeno in zlikano user posted image . Sem pa včeraj na kavču zaspala pri gledanju enega filma in sem danes čist zaležana, me ful vrat boli. Popoldne sta čebelici spali in sem film pogledala do konca in celo potočila eno solzico user posted image . Ugotavljam, da sem se z leti precej 'omehčala', včasih me filmi sploh niso ganili...

Ima pa Maja danes že 4 mesece; joj, kako prehitro rastejo ti naši črmlji. Še malo, pa bom že jaz jamrala, da bo treba spet v službo...

Lonja, si me menzezdi 1x spraševala, kdaj bom Maji začela dajat GH. Kaj pa vem. Mogoče bom, ko pridemo s prvomajskih, za pokušino dala kakšno pripravljeno kašico za lahko noč. Zares bom pa zadevo prakticirala potem, pri šestih mesecih. Kar se tiče zabasanega noska je pa zadeva kar zoprna, no Maja je na srečo že ok in je ne matram več s fiziološko.

Mml, user posted image za Manco, da bi se hitro pozdravila in, da bi Matic ostal zdrav!
Tinas - krasne slikceuser posted image
Izabela - super za dobre izvide in čestitke Matevžu za brezplenične noči user posted image

Moram it, je Sara prišla domov kakat user posted image . Jutri pa pride mal moja mami punci pomerkat, pa kosilo skuhat, jaz grem pa spet v šoping. Ampak zdej pa res zadnjič, ker sem v zadnjih tednih čist preveč zapravila user posted image . No, evo, je še ati domov prišel, zdej grem pa malo ven z Majo, če ne bo deževalo.

Lepo se vse imejte!

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 20:59:33   
mml
bino kakšna super novica user posted image user posted image user posted image , sem ful vesela zate in za Bino, vsaj ena skrb manj...

Jaz sem nabvila inhalator, ker se mi zdi ,da edino to pomaga, sva prej zinhalirali eno dozo vode in je bila Manca še kar navdupena, ker tako lepo piha para...očitno ji je pasalo. Je pa zadeva prav simpatično majhna in čisto tiha, tako da sem prav navdupena, upam, da bo pomagalo...

Matic je že v pižamici in ga grem dat spat, po tem sledi še branje pravljice z Manco in ritual pred spanjem, po tem pa likanje posteljnine...ni kaj zabven večer je pred mano user posted image

Mirno in lepo noč vsem

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 21:45:51   
ac
Bino, super za Bino, sem ful vesela user posted image . Sem pa komaj sedaj videla tvoj post, ko je mml nanj odgovarjala, pa gledam, kakšna je ta super novička; sem že pomislila na nekaj drugega user posted image .

Pri nas punci že spita, user posted image je na rekreaciji, jaz grem pa sestavljat puzle. Sem si še ene kupila, čeprav sem zadnjič rekla, da nikoli več, ker sem potem čisto obsedena s tem user posted image .

Lahko noč!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
21.4.2009 22:39:28   
tinas
ojla,

mi smo imeli danes kar pester dan. Lia Roza je imela v kulturnem domu generalko za jutrišnji nastop. Spet se je nekaj upirala, da je utrujena... ko je videla prijateljčke pa se je razveselila. vendar, ko je bilo treba z vzgojiteljicami noter pa se me je totalno zagrabila. ma so jo kar na hitro pobrale in odvedle s sabo. pa mi je čisto škoda, da ne bi šla, ker zelo rada poje in zna vsa besedila na pamet, tudi od drugih skupin. Ko sem jo šla iskat me je kar skrbelo, da bo žalostna ali prestrašena, pa je prišla ven totalno nasmejana in mi je takoj povedala, da  danes se je pa imela fajn. Torej, jutri ob 5h držite pesti, da bo šlo vse OK.
Medtem sem jaz šla malo v šoping: ker morajo imet jutri jeans (Lia bo imela kiklico), sem ji šla kupit najlonke (pa sem jih potem kupila 5 ), majice pa dobijo vsi enake (bele). pa sem kupila še eno jopico, pa 2 srajčke (ker ima samo športne majice) pa še bel obroček za v lase za jutri in še eno krilce na hello kity, ker je bila pridna. zdaj moram pa le še ugotoviti katere od 5-ih najlonk bodo najbolj pasale na jutrišnji outfit user posted image .

potem smo šli pa še malo na igrala, potem pa v banjo v kateri je potem ostalo eno tono peska user posted image , večerja in spat.

zdaj pa me je dragi razveselil, da moram do jutri napisat en poslovni načrt za banko user posted image svašta. pa se še nisem lotila user posted image pa sem mislila it malo prej spat. mah, kaj čmo! veselo na delo!

bino, res vesela novica! med prazniki pa bomo zelo zaposleni. v Novi Gorici se odvija nek festival in smo zadolženi za gostinstvo na vseh lokacijah, poleg naših dveh obstoječih. torej - ni šanse za pohajanje! pa pridite vi kaj do nas!

mml - ja, Lia je levičarka: riše in je' z levo. vsak dan nam nosi domov risbice družine, na kateri je vedno tudi Jure user posted image . Kar pa se CF tiče: ne vem kje smo se našli vsi prenašalci: zagotovo je vsaj eden od mojih staršev, pa obe s sestro sva, pa še obe sva može dobile prenašalce. Lia je tudi prenašalka, je podedovala mojo mutacijo. Edino sestrin sin ni prenašalec, za hčerko (ta drugo) pa ne vemo, ker so jo takrat testirali le na sestrino mutacijo in ker je ni podedovala niso testirali naprej. Lio pa so takrat testirali na vse znane mutacije (najbrž za primer, da ne bi bila moževa user posted image ). no, skratka, mi smo družina mutantov user posted image (kar pa v bistvu sploh ni smešno)user posted image

izabela - user posted image za NS! upam, da ti odobrijo bolniško in da boš čimprej boljša! user posted image Matevžu za plenice.

ac - bravo pridni punci. uživaj še naprej v porodniški in ne misli še na službo

NRMM - uživaj na dopustu, pa ne se sekirat zaradi tasta/šče. kot so ti že druge svetovale: izkoristi varstvo! to je tudi nekaj!

janjan - user posted image za rolanje. nas čakajo rolerji v LJ (nam jih je zrihtal en prijatelj), pa ne vem kdaj se bomo odpravili. pa še po posteljo moramo...uh

lonja - držim pesti za vrtec. user posted image mož, to je Solkan! dobrodošli tudi vi!

upam, da nisem katere spustila...zdaj pa res: veselo na delo...ma kaj ko ni prave inspiracije!

lahko noč
t

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2009 8:34:33   
JanJan
Dobro jutro user posted image

Za lep sončen dan najprej prijetno poživilo

user posted image



_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2009 8:49:05   
JanJan
Bino: to je pa res super novica user posted image user posted image user posted image

Mml: pri nas pa so mulce takoj dali na asfalt in pa k vsakemu enega vaditelja, tako da jih takoj usmerjajo. Bom v soboto šla pogledat od daleč kako mu greuser posted image . Se je pa včeraj končala telovadba za mulčke, tako da bo do jeseni mir (al pa tud ne, ker bo vsak tork spraševal ali ne gremo na telovadbouser posted image ). user posted image user posted image user posted image  za Manco, da se napadi kašlja čimprej umirijo.

Ac: user posted image  za puzzle, jaz bi hjih tudi pa ne pridem do tegauser posted image . Bo že bolje, če ne prej pa v penzijiuser posted image .

Tinas: bomo držali pesti za Lio danes popoldne user posted image .

Lonja: tudi jaz držim pesti za vrtec. Pri nas je bilo to nedeljo osem krstov, nasploh bo zanimivo za vrtec tudi tukajuser posted image .

_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2009 12:42:24   
mml
Dan,

ravno čajčkam in sem si vzela še 10 minut za čvek na RR...sem ravno zadnjič ugotavljala, da sploh ne vem, kje je mojih 30 minut za malico, ki mi po zakonu priapdajo, tako da zdaj brez slabe vesti čajčkam in čvekam user posted image  (no saj prej tudi nisem imela hudo slabe vesti user posted image )

naša noč je bila spet grooozna, najprej je od 23. do 0.30 Matic 3x cmevkal, ampak je sam zaspal nazaj, no ob 0.45 je pa Manca začela s kašljem in je seveda spet bruhala, tako da je bila akcija preoblačenje postelje in Mance, po tem pa inhalacije in se je kašelj le umiril in smo mirno spali do 6. ,ko se je najmlajši član odločil, da ne bi več spal oziroam da bi imel stekleničko z mlekom.  Po tem pa oblačenje in razvoz otrok. Manca kašlja samo v zaprtih prostorih, zunaj je pa praktično bp, tako da mi sploh ni jasno kaj naj počnem...
Popoldan grem na službeno kosilo, tako da moram malo prej iz službe, da poberem še čmrlja in ju dostavim v domače varstvo. Me prav zanima, kam jo bodo mahnili, ker ne verjamem, da bodo celo popoldne doma user posted image

tinas vi pač veste za vaše mutacije, vsi ostali, ki hodimo naokrog pa ne vemo, kaj se skriva v naših kromosomih...Sem pa prepričana, da bo Lia dasnes suvereno nastopila...otroci ne vedo, da morajo komplicirat in zadevo vzamejo sproščeno brez strahu user posted image

ac kdaj greste v Moravce? Konec tedna ali že kaj prej?

janjan  pri nas je pa ponedeljkova telovadba še vsaj do konca maja, no naslednji teden odpade, tako da je zadnje čase kar pestro, kar se tiče Mancinih aktivnosti...kaj šele bo user posted image

bina kje ste kaj v naslednjih dneh? Če boste v LJ (in če bo Manca nehala tako grozljivo kašljat), bi se mogoče lahko kaj videli...

lonja kje se pa ti skrivaš? Upam, da z Manco uživata na kakšnem sončku in se imata lepo...

Trenutno imam eno tako "službeno" krizo...se mi ne da početi kaj dosti drugega kot tisto, kar je nujno potrebno...tako tudi nisem šla na sestanek "bivše" raziskovalne skupine, ker se mi zdi, da nimam tam več kaj iskati, čeprav je pa malo čuden občutek...

..no čaja je konec, tako da bo treba še kaj naredit, da bo čas v službi hitreje minil user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2009 13:35:08   
lonja
Daaaan,

hja, sva bile z Manco res prej na sončku, pa mi je omagala in zaspala, sem jo sam v postlo prenesla in spi že dve uri user posted image , mi je že prav dolgčas po njej user posted image . Ata je dans zjutraj odletel proti Sarajevu in me ravno prej klical, da se bo počasi že začel vračati, pa da je full shit od vremena na poti, da ja avion full premetavalo, tako da me je samo še bolj strah. No, sej bo.

Danes popoldne imamo igralne urice v vrtcu, bomo šle kr z vozičkom, k je res tak lep sonček. Pa vremenska je tudi kr ugodna, tako da bodo prazniki zgleda lepi user posted image .

Ac, dobra si, da se ti da puzzle zlagat, men so tile od Ajde na 8 koščkov čist zadost, še te ponavadi pobiram po celem stanovanju user posted image . Sem pa ugotovila, da je našo Manco zadnje dni ponoči očitno malo zeblo, ker sem ji danes, ne vem zakaj, čez dekco vrgla še rjuhco in je spala kt bubica celo noč.

Bino, user posted image user posted image user posted image  za našo decembrčico Bino, vidiš, stvari se obračajo v pozitivno smer, superrrr. A ste očiju naložile full dela, odkar je doma. Pustite se malo razvajat, sej veš, moški to znajo, če le hočejo user posted image . Ja, pa res bi se lahk kej dobile, če boste kaj pri času. Zdej že lahko kje zunaj z našimi malimi in velikimi škratki.

Mml, boga Manca, mora bit pa to full hudo, če še bruha zraven, pikica mala user posted image . Močno jo objemi dans namesto mene, pa lupčka ji pošiljam, naj se kašelj res kmalu umiri user posted image . Naj te delovna vnema čist ne zapusti!

Tinas, zna biti, da se res enkrat pojavimo na bregovih Soče user posted image . Poleti zagotovo, samo takrat malo bolj na zgornjih bregovih, tja proti Bovcu.

Nana Liza,kje se pa vi skrivate user posted image ? Kolk je pa vaše razmišljanje o hišici daleč? Ela, Tevž, upam, da sta zdrava?

JanJan, super za Janovo rolanje user posted image . Jst sem tudi rekla, da se bom pretihotapila na eno uro plavanja, da vidim, kaj počnejo. Včeraj mi je pokazala pol giba od žabice, da so trenirali, naslendji teden pa še drugo polovico. Hodi pa še vedno full rada, mnogo raje kt prej na telovadbo user posted image .

Lep dan, naj bo sončen v vseh pogledih!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2009 18:56:52   
šnucika
Ojla!user posted image

Res sem nemarnauser posted image ....nič ne napišem cel teden....ampak res ne najdem časa.

mml - naša punca ni še nič bila strižena,razen franzic,ker ji grejo v oči.Drugače pa nosi natur skuštrano frizurouser posted image ,včasih kakšno špangico ali čopek,kar pa vse dol sname,če jo začne motiti.Prejšnji teden sva ji kupila obroč,tega ima celo malo dalj časa na glavi. Se ji pa sedaj kodrčki raztegujejo,ker ima že precej dolge laske....razen,ko je sveže umita je kot mali koker španjelčekuser posted image
Jaz čakam na zadnje izvide kreatinina....drugače pa imam kontrolo maja na onko in bodo tudi tam preverili.Glede moje alergije no comment....sem oborožena z vsemi sredstvi-zdravili in potem se mi cel dan spi.user posted image Ob dežju je malo boljše....

tinas - v bližnji prihodnosti nameravamo v GO...bomo poiskali vaš lokal,pa upam,da se vidimo...bi bilo lepo...če sva že v soroduuser posted image ...
v vednost ostalim...imava isti priimek in očeta s ta bratranca...ampak midve sva to morali ugotoviti preko FBuser posted image
te pokontaktiram,ko vem za ziher,kdaj gremo.....

izabela-user posted image  za NS...in upam,da boš lahko ostala na bolniški,da bo nosečnost čim lepše in lažje minevala.nisem zasledila...a se že kaj vidi...a je user posted image  aliuser posted image ?

bino - me veseli,da vam ne bo več treba na endo!user posted image  In držim pesti,da se Bini ne razvijejo dihalne težave...kot tudi pri naši Živi....čeprav kaže,da se občasne obstrukcije prevešajo v neko obliko astme...
Eno veliko user posted image  za vas!

NRMM- kak je kaj na totem koncu?user posted image
Moj user posted image  je še vedno na bolniški,zato ne moremo nič k babici na obisk....pa še dolgo bo očitno tako,saj mu zdravniki nekaj pacajo in mečkajo....tri tedne počitka,pa kontrola in če ne bo boljše še tri tedne....ima pa premaknjeno ključnico in očitno potrgane ligamente...amapk oni ne naredijo niti CTja...samo rentgen in počitek...user posted image ...po 6. tednih bodo videli,če bo za terapijo ali operacijo.user posted image


Moram počasi končat...zato čisto vsem želim lep večer!!
Grem nazaj delatuser posted image


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
22.4.2009 22:34:26   
Nana Liza
Čer!

Na hitrco se mal pofočkam. user posted image

Danes smo bili z vrtcem popoldne v ŽV.SO se otroci zabavali, mi pa tudi z njimi in njihovimi vragolijami. Ela nam je celo zagodla, da je šla sama na ogled kač brez najine vednosti z njeno prijatljico in njenimi starši. Otroci so nam staršem zapeli pesmice in malo tudi zaigrali med pesmicami. Super so bili. Ne morem verjeti, kaj Ela vse zna. Tevža je pa tudi bilo povsod dosti.user posted image Tekam za otroci, če ne bi vsak danpojedla vsaj 100g čokolade, bi bila preveč shujšana.user posted image

Ela ima spet slab urin. Voda je ok, ni pa ok urikult, prisotno preveč bakterij. Primotren ni nič učinkoval, danes je dobila nov antibiotik, pa še urin sva spet nesle v KC. Zdaj pa res upam, da bo ok.Je pa HB že 3 dni nič ne peče, ko lula. Mi je danes ena mamica pripovedovala, da je njihova pučka v skupini tudi imela vnetje in da na te bakterije Primotren ne učinkuje, zato je morala jemati prav ta antibiotik Zinnat, ki ga je sedaj dobila Ela. MML - Ali je to vnetje lahko nalezljivo? Slišala sem, da so imele vnetje vsaj 3 punčke v skupini.

V ponedeljek imava  sistematski psihološki pregled. Ali ste ga že imeli? Kaj so morali delati? Upam, da bo vse ok in bo sodelovala, ker se tako boji vseh pregledov. Še k zobozdravniku je ne naročim, dokler se tole stanje malo ne umiri. user posted image Sicer vse skupaj ni nič takega, ampak tolk da nam ni dolgčas.

Čakamo po 6.5. odgovor vrtca za sprejem Tevža v vrtec. Sprejet po mojem zagotovo bo, samo težko v našem kraju, v vrtcu kjer je Ela. Problem pri tem pa je, da je vsako jutri taka kolona, da bi potrebovala za vožnjo vsaj 1 uro, če bi vozila Tevža. Upam, da nam bo Ela, ki je že v tem vrtcu prinesla dovolj točk.

Bino - user posted image za Bino, da je rešena teh pregledov!

MML - user posted image za Manco, da se kašelj čimprej izboljša.

Se je Ela zbudila, da jo boli ušesek in noga. Grem ukrepat.user posted image

Pozdravčke vsem!!!

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 8:22:10   
ac
Dobro jutro!
JanJan, a danes pa nič kofeta user posted image ? No, vam ga bom pa jaz postregla user posted image . Ga nujno rabim; sem včeraj do polnoči puzle sestavljala. Lonja - jaz do zadnjič tud nisem zastopila, kaj folk vidi v teh puzlih, potem sem jih pa čist za foro kupila in te zadeva čist zasvoji!

Nana Liza - jaz kar s strahom čakam na odgovor iz vrtca glede Maje. Si sploh ne predstavljam, da ne bi dobili, ampak kar malo dvomim, ker bi jo v vrtec dala šele decembra in bodo septembrski imeli prednost user posted image .

Mml - v Moravce gremo v soboto za en teden. Upam, da nas bodo sploh spustili v hotel, ker Sara tako kašlja user posted image . No, vročine pa nima več.

Vreme je danes bolj user posted image . Če se mi bo dalo, bom zvečer šla na bovling mal sodelavce pogledat in na en pir. Tudi ve se imejte lepo!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 9:06:43   
JanJan
Ac: hvala za kavico, si me prehitelauser posted image , ampak vseeno jo še jaz ponudim za dobro jutro, ker se bo glede na turobnost zunaj prav prilegla.

user posted image



_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 9:42:11   
JanJan
Pa še nekaj slikic:

Ku-ku
user posted image

Mnjam, mnjam, prvo poskusiva, potem bova pa še pihala svečkeuser posted image
user posted image

Jaz pa stojim...user posted image
user posted image

Prvič na rolerjih

user posted image

_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 13:08:41   
lonja
Dan,

NRMM; full hvala za pošiljko, dans dobila, častim kavo, tortico in še kaj user posted image . Poklič, ko si kej v naših koncih, OK.

JanJan, hvala za kofi user posted image .

Drgač pa nimam kej pametnega za povedat. Me daje vreme in sem slabe volje. Sej bo bolš....

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?