|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 21:58:57   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A ni govora samo o korenini, ki je ostala v čeljustiuser posted image Kolikor sem jaz razumela Karniso, je govor o vneti korenini, ki je ostala po puljenju zoba... 


Ja je ostala po puljenju, ampak to puljenje ni bilo npr. prejšnji teden,ampak bo Karnisa povedala koliko let je od tega!  In spet smo tukaj! Če bi ji recimo malomarni zobar izpulil zob teden dni ali mesec dni nazaj in ji pustil korenino v ustih, bi se drugače tretiralo kot zdaj, ko se je "tujek" vnel po določenem številu let v njenih ustih. Tukaj je tudi eno leto dovolj, da ni več nujni primer. Nujni primer v tem primeru bi bila, če bi prišla total otečena in ognojena.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:19:31   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Tukaj je tudi eno leto dovolj, da ni več nujni primer. Nujni primer v tem primeru bi bila, če bi prišla total otečena in ognojena.


bolečina je NUJNI primer- z oteklino ali brez. vnetje zaostale korenine boli in ni nujno, da tudi oteče.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:20:43   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A ni govora samo o korenini, ki je ostala v čeljustiuser posted image Kolikor sem jaz razumela Karniso, je govor o vneti korenini, ki je ostala po puljenju zoba... 


Ja je ostala po puljenju, ampak to puljenje ni bilo npr. prejšnji teden,ampak bo Karnisa povedala koliko let je od tega!  In spet smo tukaj! Če bi ji recimo malomarni zobar izpulil zob teden dni ali mesec dni nazaj in ji pustil korenino v ustih, bi se drugače tretiralo kot zdaj, ko se je "tujek" vnel po določenem številu let v njenih ustih. Tukaj je tudi eno leto dovolj, da ni več nujni primer. Nujni primer v tem primeru bi bila, če bi prišla total otečena in ognojena.


Hvala za splošno pojasnilo muška. Tudi meni se je zdelo, da korenina, ki je ostala po puljenju v čeljusti ne more biti nujni primer, ampak ker nisem iz zdravstva, sem se raje zadržala, da ga spet ne bi mimo tresnilauser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:28:13   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Tukaj je tudi eno leto dovolj, da ni več nujni primer. Nujni primer v tem primeru bi bila, če bi prišla total otečena in ognojena.


bolečina je NUJNI primer- z oteklino ali brez. vnetje zaostale korenine boli in ni nujno, da tudi oteče.


ah daj no, ne uči me mojega poklica user posted image  , ali pa smo samo pri nas tako zajebani da se striktno držimo pravil , ki nam jih nalaga ZZZS ?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:28:44   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V dežurni ambulanti (dnevni) mi je pi*da od medicinske sestre hotela zaračunati nujno storitev (puljenje bolečega zoba),



še enkrat: bolečina je nujni primer.
razen če si je kerensa vse skup izmislila...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:31:02   
muška
Ja, je nujni primer da jo vzameš takoj in je ne naročiš čez mesec dni! Tukaj sva na istem! Ampak njen primer se PLAČA glede ba to, da nima dodatnega zavarovanja. Sva skupaj ali še vedno ne?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:31:05   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: muška

se striktno držimo pravil , ki nam jih nalaga ZZZS ?



predobro poznam pravila ZZZS.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:34:55   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ja, je nujni primer da jo vzameš takoj in je ne naročiš čez mesec dni!


jaz sem razumela, da je pri dežurnem- torej ne pri osebnem zobozdravniku. dežurni jo je dolžan rešit bolečine- za nadaljne zdravljenje pa napotit osebnem.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:40:14   
muška
Dežurni ti ima pravico nuditi prvo pomoč, (v njenem primeru bil bil dovolj trak, sploh glede komentarja o nalgesinu). Po tem te napoti k svojemu zdravniku je tako?  V primeru njene diagnoze, pa ji je nudil uslugo, ki ni PP  in jo najebal zraven no oz, najebala ga je sestra.  Je tako ali ni?




(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 22:50:33   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Dežurni ti ima pravico nuditi prvo pomoč, (v njenem primeru bil bil dovolj trak, sploh glede komentarja o nalgesinu). Po tem te napoti k svojemu zdravniku je tako?  V primeru njene diagnoze, pa ji je nudil uslugo, ki ni PP  in jo najebal zraven no oz, najebala ga je sestra.  Je tako ali ni?







absolutno ni tako.
trak se uporablja kot dren gnoja iz obzobnega tkiva.
njena diagnoza je bila: vnetje zaostalega radix-a. prva pomoč v tem primeru je ex (puljenje) in čisto nič drugega- vsako drugo ravnanje je nestrokovno!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 23:05:22   
muška
ja seveda user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
15.4.2009 23:56:09   
Kerensa*
Daleč stran sem od zdravniške stroke, ampak ni hudič, da pismena sem pa še.

Celotna protibolečinska terapija (pa katerekoli storitve že vključuje) je za pacienta brezplačna (takorekoč - krije jo OZZ). Zobozdravnica (za katero bi rekla, da je strokovno usposobljena) je sama rekla, da je puljenje nujno potrebno, da bolečina izgine. Temu bi jaz potem rekla strokovna presoja. In ji ne bom ugovarjala, ker nisem (zobo)zdravnica. Istočasno s tem mi je povedala tudi, kaj ne bi bilo slabo narediti naknadno (slikanje dlesni). To je najbrž tisto, kar naj bi mi naredil (oz. kamor naj bi me napotil) moj osebni zobozdravnik (katerega nimam in kar sem ji tudi povedala, ampak to tako ali tako ni njena stvar). Puljenje je smatrala kot nujno, kar je povedala jasno in dovolj glasno.

To storitev naj bi mi torej krilo OZZ, sestra pa mi jo je hotela zaračunati. Nekje v tej temi sem že napisala, da mi zame definitivno ni škoda dati denarja, ampak tistega, kar je pa zame zastonj, pa prav tako ne bom plačevala. Nisem jaz pisala zakonov.

V nočni ambulanti na Metelkovi sem potem plačala nekakšno participacijo (sploh nimam pojma, kaj je to, by the way), ampak za tam mi je jasno, da se nočna smatra kot nadstandard, ki je doplačljiv. To sem vedela vnaprej, zato sem tudi brez ugovora plačala. Tudi v dnevni ambulanti bi, če bi bil takšen zakon. Pa ga ni. Vse, kar je potrebno narediti, da bolečina izgine (v zobozdravstvu in drugje) je zastonj.

Zakaj, za vraga, bi si pa to izmislila, mi pa tudi ni jasno. user posted image

Skratka - poslala sem e-mail na ZZZS in pridno čakam na odgovor. Ko ga bom dobila, ga bom kopirala sem.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 0:08:19   
Kerensa*
Aja, pa kar se tiče plačevanja DZZ (v to smer se je razvila debata na nekaterih mestih).--

Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje plačala DZZ. Sem ga, ampak je že lepo število let od tega. V tem času, ko ga ne plačujem, nisem bila ves čas zdrava, kljub temu pa se ne spomnim, da bi kdaj kaj omembe vrednega plačala. Prav tukaj, na RR, so me nekatere pred dobrimi tremi leti strašile, da bom plačala cca. pol milijona bivših SIT za porod (če bi se karkoli zakompliciralo, naj bi bila pa tukaj še doplačila). No, jaz sem šla lepo rodit izključno z OZZ in nisem plačala niti stotina. Tudi "dodatna storitev" (ali kako naj rečem temu, da sem imela še dodaten zaplet z napol crknjeno posteljico) je bila zame brezplačna.
Vsi obiski ginekologinje, splošne zdravnice in zobozdravnikov po dežurnih ambulantah (z izjemo nočne) so bili brezplačni. Še nikdar nisem doplačala recepta (no, je pa res, da nimam pojma, kam spadajo predpisani medikamenti - na katero listo) in nikdar vzela generikov. Enkrat samkrat mi je farmacevtka v lekarni poskušala računati doplačilo za kontracepcijske tablete (ker nimam DZZ), pa sem samo povprašala, če se je zakon, po katerem je vse v zvezi z nosečnostjo in njenim načrtovanjem, brezplačno - pa sem takoj dobila "aja, saj res, veste, nekatere imajo KT tudi zaradi težav s kožo". Japajade, zato jemljem Stediril.

Kako bi bilo, če bi resno zbolela ali se huje poškodovala, ne vem, ampak sklepam pa, da vse, kar je nujno, še vedno spada pod OZZ, ne glede na to, o katerem delu medicine govorimo. Če si zlomim nogo, je nujno, da se mi kost pravilno zaceli - torej gre gips na OZZ. Če si v prometni nesreči razbijem betico, je nujno, da mi jo sestavijo skupaj - torej je to spet OZZ. In tako dalje, no, da ne naštevam. Nikjer tam, kjer govorim o pravicah iz OZZ, ne zahtevam nastandardnih materialov ali česarkoli, kar ni vključeno v OZZ. Vzamem, kar mi pripada, saj smatram, da so ti njihovi minimalni standardi zadovoljivi, da se me sestavi skupaj. V redkih primerih, ko hočem več ali pa po svoje (kakor omenjena nočna dežurna ambulanta), pa doplačam. A še nisem naletela na nekaj, kar bi morala plačati v celoti - vedno večino pokrije OZZ, jaz pa samo doplačam.

Tako, da mi tudi brez DZZ ni hudega. Ja, čisto razumem vse tiste, ki jim plačevanje 30ih € na mesec pomeni neko socialno varnost. Saj tudi služba za nedoločen čas za večino pomeni socialno varnost, zame pa samo enomesečni odpovedni rok. Jaz pač razmišljam drugače in vidim večjo varnost v tem, da imam v žepu dovolj gotovine. Vsak po svoje, bi temu rekla. Ko in če bo nekega dne drugače (sprememba zdravstvenega sistema, glede plačil) in ko in če bom nekega dne zbolela na tak način, da bi to pomenilo bankrot, bom mogoče razmišljala drugače. Ampak takrat bo tako ali tako prepozno.

Klinc, taka sem. Saj vas ne prosim, da me imejte rade. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 5:09:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Klinc, taka sem. Saj vas ne prosim, da me imejte rade. user posted image

---------------------
user posted image

Malo izven teme- sem prav navdušena nad tvojim pisanjem, tako slovnično, kot slogovno user posted image .
Človek ne bi verjel, da imaš zaključeno le OŠ.
Mogoče pa lahko ta potencial kako spraviš v promet user posted image  ?! Glede na to, da odpiraš teme, (ki kao niso najbolj normalne in zaželjene), ampak na katere potem dobiš toliko odgovorov, da se človek lahko samo zamisli user posted image !
Skratka, z bridkim jezikom, in brez dlake na njem ter s spodobno obvladano slovnico (in nočno službo, kjer bi, recimo, dokaj nemoteno pisala), bi morda lahko iznašla način, da bi ti plačevali za tvoje nenehno pisalno razgrajanje user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 16.4.2009 5:10:16 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 11:30:13   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kako bi bilo, če bi resno zbolela ali se huje poškodovala, ne vem, ampak sklepam pa, da vse, kar je nujno, še vedno spada pod OZZ, ne glede na to, o katerem delu medicine govorimo. sklepaš pravilno.


Tako, da mi tudi brez DZZ ni hudega. Ja, čisto razumem vse tiste, ki jim plačevanje 30ih € na mesec pomeni neko socialno varnost.
Jaz pač razmišljam drugače in vidim večjo varnost v tem, da imam v žepu dovolj gotovine.



ena med redkimi, ki razmišlja pravilno!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 11:36:28   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Puljenje je smatrala kot nujno, kar je povedala jasno in dovolj glasno.

To storitev naj bi mi torej krilo OZZ, sestra pa mi jo je hotela zaračunati.



ja še nekaj mi ni jasno- in sicer, zobozdravnica je poslušala sestro? ni komentirala?
navsezadnje vem, kaj se vse dela za pike in doplačila..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:00:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
ja še nekaj mi ni jasno- in sicer, zobozdravnica je poslušala sestro? ni komentirala?

Točno tako. Niti A ni rekla, ko sem prosila sestro, naj mi vrne zdravstveno izkaznico, ker grem drugam, kjer je zastonj. Kajti nočna ambulanta je bila, če tako pogledam, zastonj - storitve, ki mi pripada po OZZ, nisem plačala. Plačala sem nadstandard, ki je plačljiv povsod.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:12:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Malo izven teme- sem prav navdušena nad tvojim pisanjem, tako slovnično, kot slogovno user posted image .
Človek ne bi verjel, da imaš zaključeno le OŠ.
Mogoče pa lahko ta potencial kako spraviš v promet user posted image  ?! Glede na to, da odpiraš teme, (ki kao niso najbolj normalne in zaželjene), ampak na katere potem dobiš toliko odgovorov, da se človek lahko samo zamisli user posted image !
Skratka, z bridkim jezikom, in brez dlake na njem ter s spodobno obvladano slovnico (in nočno službo, kjer bi, recimo, dokaj nemoteno pisala), bi morda lahko iznašla način, da bi ti plačevali za tvoje nenehno pisalno razgrajanje user posted image !

Definitivno izven konteksta oz. izven teme, ja user posted image , ampak bom vseeno komentirala (sem že v nizkem štartu za protinapade user posted image )...
To, da imam samo OŠ, je popolnoma res. Ni me sram in nisem nikoli skrivala. Leta nazaj so me ljudje še spraševali:"Kako pa kaj šola, boš kaj dokončala, greš kam naprej?" itd., ampak sčasoma jim je kapnilo, da jaz nisem človek za šolo in to je to. Na trenutke tudi mene zagrabi pridobiti uradno izobrazbo, ampak nikoli me to ne piči zato, ker bi imela občutek, da to potrebujem za preživetje. Da je obratno, sem sama sebi (in ostalim) že dokazala. Mišek je pred časom dobro rekla - ja, jaz bi imela definitivno veliko boljše izhodišče za življenje (in morda kariero, če smem temu tako reči), če bi imela uradno izobrazbo, ampak v tem mojem je*enem življenju je bilo še toliko drugih okoliščin, ki so mi to dejansko onemogočale (pa ne govorim o lastni lenobi, ampak dejansko o stvareh, zaradi katerih se nisem mogla izobraževati), da sem popolnoma zadovoljna s tem, kar sem in kar imam. Še vedno je veliko ljudi (RR je živ dokaz za to user posted image ), ki smatrajo, da sem zato, ker imam samo OŠ, neumna, ampak jaz se na takšna mnenja požvižgam. Glede na to, kaj vse sem dala čez v življenju, bi bila jaz najmanj brezdomka in narkomanka, če bi bila neumna. No, pa nisem nič od tega, pa tudi blizu temu nisem. Sem samo človek, ki je namesto v uradno šolo hodil v šolo življenja - in človek, ki je zadovoljen, da je tako. Doživela sem stvari, o katerih se drugim niti sanja ne in za katere sem prepričana, da bi velika večina sladko in gladko zmrznila, v kolikor bi bila sedaj, v srednjih letih (saj smo tam, a ne? user posted image ), postavljena v take situacije. Jaz pa si samo rečem:"Oh, pi*da, že spet!" in grem dalje. Vsake toliko me še kaj preseneti, ampak to je pa tudi vse.
In ta slovnica (al' kaj si že poudarila) tudi ni nič kaj takega, kar bi bilo za čestitati. Meni sami je bilo od nekdaj v interesu, da kot Slovenka znam slovensko. Kar pomeni govorno in pisno. Že res, da rada pišem (od nekdaj) in da sem se posledično tudi preko tega kar nekaj naučila, ampak OK - vsakdo je za nekaj, a ne? Daj mi naravoslovne predmete, pa boš videla, kaj pomeni neznanje user posted image . Matematike znam toliko, da me v trgovini ne ogoljufajo, od fizike mi je jasno toliko, da stvar prileti nazaj na tla, če jo vržem v zrak in od kar se kemije tiče, nimam pojma niti to, kaj so zloglasni E-ji v vseh mogočih izdelkih, o katerih se toliko govori. Plačam, kar je za plačat (če mi znese user posted image ), ne mečem stvari v zrak in pojem, kar je dobro (kaj pa je danes še zdravega, lepo prosim).

Vnovčiti svojo slovenščino, stil pisanja in ostalo? Ajde, nisem imela v planu tega napisat' (kakor vidiš, tudi še nikjer do sedaj nisem napisala), ampak bom pa sedaj. Verjemi ali ne, ampak prav v tem času se z nekom nekje dogovarjam za slovensko varianto kolumne Seks v mestu. Še sama ne vem, kaj bo iz tega, ampak... pustimo se presenetiti, a ne?

In to RES nima nobene zveze z zobozdravstvom user posted image . Uživaj v branju - ali pa se smej zgražanju, kakor ostali. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:16:30   
špelin@
A lahko samo en medklic? Te zdaj zob oz. dlesen več ne boli?

Aja, hotela sem dodati še nekaj: en moj bivši sodelavec ni imel DZZ in je moral vedno nekaj malega doplačati obisk pri splošnem zdravniku user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:19:26   
Kerensa*
Nič ne boli. user posted image

Za doplačila pa verjamem - če ni nujno in če nimaš DZZ, doplačaš. Zato grem jaz vedno k zdravniku samo, ko je nujno. Po kaj pa naj grem, če ni nujno, pri vseh zdravilih v prosti prodaji in pri tem, da mi skoraj vse, kar mi lahko pove zdravnica, pove tudi farmacevtka? user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:44:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Verjemi ali ne, ampak prav v tem času se z nekom nekje dogovarjam za slovensko varianto kolumne Seks v mestu.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:45:51   
Kerensa*
Kaj pa je s tabo, Volga? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 12:54:25   
ZmajTolovaj
 
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Verjemi ali ne, ampak prav v tem času se z nekom nekje dogovarjam za slovensko varianto kolumne Seks v mestu.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 13:01:52   
kalbo
Kerensa, daleč od tega, da bi te mel za neumno, samo ne imet zdravstvenega zavarovanja je za moje pojme še vedno neodgovorno. Neodgovorno, ne neumno, pa se lahko na glavo postaviš. Če si razbiješ butico, kot ti praviš, ti jo morajo samo zakrpat, kako ti jo zakrpajo in s kakšnim materialom je pa drugo vprašanje.
Pol, kaj spada pod nujno, da ti postavijo recimo diagnozo zlamanih srčnih zaklopk in rabiš servis srca, če hočeš še normalno funkcionirat. Je to tud nujna operacija, pa še kaj bi ti lahko naštel. Če lahko rukneš čez 30 EUR za mobitel na mesec, bi se moralo najt tud za zavarovanje. Sam kaj čmo, tebe itak ne more nihče premaknit. Edini, ki bi te mogoče lahko je tvoj dec, al te bojo pa tvoji otroc, ko bo čas za to.

Bušica, tebe bi pa vprašal...imaš dodatno zdravstveno zavarovanje, al ga nimaš?

< Sporočilo je popravil kalbo -- 16.4.2009 13:02:35 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Je*enti slovensko zobzdravstvo!
16.4.2009 13:05:24   
Kerensa*
Kalbo, saj ni to, da nimam 30€ za DZZ, ampak zaradi svojega prepričanja jih pač nočem plačevati. Koliko je zdaj to prepričanje za koga pravilno ali ne, je seveda že druga zgodba. Če si razbijem betico, je res nujno, da mi jo sestavijo nazaj skupaj, ja, ampak recimo, da še toliko zaupam, da so tudi materiali po minimalnih standardih dovolj dobri, da mi bodo betico držali skupaj. In za herc reciva kar enako - bodo že vstavili nekaj, kar funkcionira, če bo pa potrebno več servisov, ker ni ravno vrhunska kvaliteta, gre pa to spet na OZZ - garancija za herc velja tudi tukaj. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




IME
Skepsa7

Katero ime bi izbrali za fantka (sestrica je Ema)?

Jan (41%)

Tim (31%)

Nobeno (28%)


Število vseh glasov: 390

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!