|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 163 164 [165]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
2.9.2009 21:52:06   
bella02
Erin, user posted image

Grem likat
user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
2.9.2009 22:33:04   
kaja02
ojla!!!!

evo mene, ste me kaj pogrešale???

jaz tako pogrešam brezskrbne dniuser posted image user posted image user posted image ; od 24. dalje sem skoz na šoli, dobesedno skoz; sem včeri prišla domov šele okoli 5 ure popoldne, pol pa še priprave za danes, pa je bil takoj večer, sem sam padla v postlo, danes pa jovo na novo, zdej sem si pa rekla, da se mal oglasim, brala za nazaj nisem, razen tega:

sandra-   user posted image user posted image user posted image za vrtec!!!!!!!

vsem želim vse najboljšeza 1. rojstni dan, pa za vse obmesečnice.....

saj res, naša je pa danes stara 13m, ma kam gre čas;

drugače smo zdravi, živi 1000 na uro, vsepovsod jo je polno, še najraje kam pleza, sploh ne zna več počasi iti, sam lavfamo...zelo rada je, sam se ji nikjer ne pozna ( je brez oblačil prav suhcena)user posted image , ravnokar oz. že 14 dni rineta ven obe zgornji 2, zato posledično bolj malo spimo..

aja pa Kaja je vsa navdušena nad 2. razredom in nad novo učiteljicouser posted image

jaz sem pa tudi drugošolkauser posted image , sem razrednik 2. razreda in se Kaji to zelo nobl zdi

eh grem spat, več pa čez vikend!!!!!!!!!!!!! ga komi čakamuser posted image  

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 7:12:27   
nell
Še živim, ampak časa pa nimam skor nič...je orng napeto.

Tibor nima koz, ampak neko kožno vnetje, ki sicer ni nalezljivo, ima pa tolk vnete očke - v petek mamo kontrolo pa bomo vidli kako naprej. Je še zdej doma - mam na srečo varstvo - kako bo drug teden pa ne vem.

V službi se dogaja orng stvari, tako dopoldan kot popoldan - tko da sem včeraj končno imela popoldan samo za Tiborja. Imam slabo vest, ker imam še orng dela popoldan za napisat in bi tko trpelo moje druženje s Tiborjem - tko da zdej bedim v pozno noč, da vse skp spravim in da me moj sin neki tud sam zase - se še lovim, tko da upam da bom do konc meseca uspela ujet nek ritem, ki mi bo odgovarjal.

Kaj več čez vikend, ko bo mal več časa - lp


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 7:23:26   
gajka
Dobro jutro! user posted image za vas, da se boste lažje zbudile.

nell, kaja02, Erin, Krysia in še katera - je kar kriza takole začet delat po 1 letu, ampak saj se človek spet kar hitro vpelje... 

Upam, da bo današnji ''vrtčevski'' dan za vse malčke uspešen!

Tole pa je še obljubljeno racanje (filmček) našega ta malega, ki bi zdaj samo še hodil in hodil in hodil... user posted image (by the way, je bil zunaj že tako pogumen, da je kar za mojo mamo šel in se skotalil po travniku navzdol user posted image ):
Saj vem, da je že ogromno ''pohodnikov'' med avgustovčki, ampak meni se tole tako fino zdi. user posted image Kar ne morem verjet, da je pred 1 tednom šele prvič naredil 3 samostojne korake... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 3.9.2009 7:25:01 >

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 7:53:46   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

da je pred 1 tednom šele prvič naredil 3 samostojne korake... user posted image


A tko hitro gre to? Bravo, Rok user posted image user posted image Naš je tudi skoz na nogah, prehodi ogromno, tudi kakšen kilometer zunaj. vendar ga moram skoz držat za eno roko. Sam se ne spusti. Če se spusti, se kar ustraši in zvrne na rit.

Pa gremo v vrtec.user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 7:54:16   
tejkaz
Kaja, čestitke Kaji za 13 mesecev. Mi jih imamo pa danes user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 9:03:03   
anita goitan
gajkauser posted image bravo za Rokovo hojo, super mu greuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 10:03:02   
majči22
Včeraj mi nikakor ni zneslo se oglasit. Pa danes nadoknadim.
No da najprej povem, kako je bilo pri nas včeraj v vrtcu:
Ko smo jih pustili so bili noter in ni bilo nobene panike. Potem se je pa vzgojiteljica odločila, da jih pelje ven na peskovnik. Že ko so se obuvali je bil prisoten jok, vendar je rekla, da ni bilo take krize. Ko so prišli na peskovnik so se lepo zaigrali in je bilo vredu, vse dokler niso prišli še eni otroci (majčkeno starejši), takrat je bilo pa konec in so šli noter. No našo punco potem nikakor niso mogli potolažit za dle časauser posted image , tako da me je ene 10min prej poklicala, da naj pridem jo iskat.

No danes smo bili pa noter eno uro in smo šele zdaj jih pustili. Mislim pa, da bo danes kar kriza, saj me je skoz čekirala če sem še tam. Kosilo jim bo ona dala. Smo pa tako naredili (ker nas je samo 5), da sta dva otroka ob osmih ostala sama in smo bili ostali trije noter, sedaj smo pa zamenjali.

Se tolažim, da se bo mogla navadit.

mogoče je včeraj prehitro vzgojiteljica jih peljala ven, saj še niso navajeni okolja in še sobe ne... ah bo že.
šibam še mal pospravit dokler sem še sama... se še javim.

Vsem želim čim bolj uspešen dan v vrtcu. Pa čim manj joka!!user posted image

Gajka super za Roka. Je tko posrečen.



_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 10:59:20   
buhtlčk
alo

je pa dans tko čudno, sem sama doma.....bom šla pa kaj pospravit user posted image
Včeraj sem bila do 9h še z malim, potem sem ga pa prišla iskat šele malo pred 15., ker je bilo vse ok, ni jokal, jedel, spal že eno uro, skratka - mami si je preveč dopusta za uvajanje vzela. Prav, bom pa sama doma... Danes sem bila tam namreč samo 15 minut, je dal papa in čao mami. Iskat ga grem pa za ob treh. Menda so to geni, po pripovedovanju sem bila ista. Mam srečo ane user posted image

Gajka fajn ga šiba. Jaz tud še čakam.

sandra user posted image za vrtec

kaja in nell super mamici sta. Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za Tiborja, da se čim prej pozdravi.

Erin
super za skupinico, Tilen se bo pa tudi kmalu navadil.



(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 13:26:35   
sayuri
Helou. Nekaj časa za računalnik. user posted image  L&Z spita. Doma seveda - v svojih posteljicah. SPanje bom uvajala drug teden. TAko sem se odločila in se tud dogovorila z vzgojiteljico. DAnes je bil jok, ko sem šla, vendar sta bila drugače kar ok. Baje. Ko se ju prišla iskat, sta ravno jedla kosilo. Lovro me je zagledal in planil v jok. Ni hotel več jesti. Zara se pa ni pustila motit. SIcer je bila vesela, ker sem prišla, ampak hrana je bila v tistem cajtu pomembnejša user posted image user posted image user posted image

sandra, bravo za vrtec. Evo, super, pa vam je uspelo user posted image user posted image user posted image
tejkaz, ja si si prav zapomnila, da sem mislila z uvjanjem oktobra začet. Ker sem ju tudi hotla vpisat z oktobrom. Potem so bile pa tiste štrene glede vpisa, ko nas niso sprejeli zaradi datuma 1.10. na vlogi. Popravili smo na 1.9. , bili sprejeti in tudi za uvajanje sem se sedaj odločila, ker se uvaja cela skupina na novo. Oktobra bojo že utečeni, pa ne vem, kako dobro potem novinčki vplivajo na utečene otroke in tudi kako utečeni otroci na novince. Ma... v glavnem - tako sem se odločila. PA veliko časa imam. Pa potrebujem malo PAVZE: Res jo potrebujem. user posted image  SAmo odklop za nekaj urc. Magari pospravljanje ali pa ležanje. KArkoli. Samo, da sem malce sama. Priznam!user posted image

majči22 zdajle smo lahko ena drugi v tolažbo, a ne? Povsod je podobno. Obdobje joka in nejoka v celem dopoldnevu. Jih pa jok orng utrudi. Ko sem prišla, sta dva od vsega hudega zaspala na blazini. Ah pikci miceni.

gajka Rok že skoraj šprintira. user posted image
nell je tudi leteča, vidimuser posted image
kaja02 tudiuser posted image
bella povej, kako je bilo danes s Tejo?




(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 13:41:01   
bella02
user posted image

Na brzino poročam, pol grem likat, ker včerej nisem do konca iz dveh razlogov. Je preveč, pa še likalnik je kaput in sem ga šla iskat k tašči. Sam eno napako ima ta taščin likalnik: noče sam likatuser posted image .

Ja, vrtec. Zajtrk je že lepše pojedla, potem pa so šli ven. Imajo take luštne avtobuse. Kolk je blo joka, ko so se noter naštimvaliuser posted image . Pa ko so se odpeljali, tisti Tejin pogled, češ, mamiiiiii, ne me puščatuser posted image . Mi je hudo, ko sam prikličem tisto sliko v spomin. Potem smo šle mamice na kavo in skoz gledale na mobije, če smo slučajno kaj preslišaleuser posted image . Smo ble vse štiri kar pošteno živčne, priznam. No, kosilo so pojedli in kazalo je, da bi Teja šla kar spat. In ni hudir, se je izgubila duda. In potem je blo konec. Zdaj sem jo dala spat in spi.Jutri pa bomo pripeljali in šli, pa da vidimo, kaj bo nastalo.
Nič, grem delat, da kaj naredim.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 15:08:41   
Krysia
Vidim, da vse pridno uvajate svoje srčke v vrtec in da gre dobro ... itak, da čist brez joka in žalostnih pogledov ne more it, ampak ko vse to berem, vidim, da so naši malčki pogumni in pridni ... user posted image Pri nas ni nobene panike - zjutraj se malo pocrklja, potem z mojim možekom jesta zajtrk, potem ga pa tašča prevzame ... in ko pridem domov, je ful vesel pa nekaj časa skoz gleda, da ne zginem z njegovega vidnega polja, pol je pa OK ... še dobr. Bomo pa vidli, kako bo drugo leto, ko bo šel v vrtec ...

Jst pa sebe uvajam v službo user posted image Se mi zdi, da se fajn pozna, da me eno leto ni blo tam ... sem kar mal ven padla ... sam kr hitro prihajam na stare tirnice - danes sem že s testi težila user posted image mal me še grlo daje, če imam več kot tri ure zaporedoma, ampak bomo preživel ... itak, da imam jutri že drugo uro nadomeščanja (prvo sem imela že kar prvi dan). Aja, za grlo mi pa granobil pomaga, tko da ni hudega ...

tejkaz, ja bom kr jst poverjenik (eh, sem se kr sama tko odločla, itak drugač nič ne bo, pa bo sama zmeda ...). Sam ne vem, če bomo imeli kakšnega naročnika ... jih bom probala mal navdušit. Priimek je pa na Z user posted image

Erin, super za šoping (še enkrat ponavljam) in sploh super za cene ... pri nas pa itak nič nimajo, tko da bo treba al počakat, da obnovijo zaloge al pa se podat po tvojih stopinjah na senčno stran Alp user posted image

bella02, jst moram tud likat ... pa moj likalnik ma isto napako - noče sam likat. Jst se bom zvečer zraven spravla, ko pridem s pevskih vaj ... če se mi bo dal, drugač pa jutri ... ampak to je skrajni rok, ker mi je že skoraj zmanjkalo cunj za v službo ... tko da bo treba vsaj kakšne hlače pa majico zlikat, ostalo bo že počakalo ...

gajka, super filmček user posted image

kaja02, si bla pogrešana, veš! Kar poglej par strani nazaj, je napisano. In kako je v 2. razredu? user posted image Otroci so sigurno veseli, da si ravno ti njihova učiteljica (sej zdej se tko reče, a ne? v naših časih so ble še tovarišice user posted image )

sandra123, sam da ste dobil vrtec user posted image

nell, pri nas je zlo podobno, probam bit čimveč z Rokom, ko pridem domov, pol se pa moje delo zavleče v noč ...

Pridne bodte pa se tipkamo!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 16:10:28   
Ninaaa
Dober dan... Se bom samo na kratko oglasila, da ne boste mislile, da sem čisto pozabila na vas. Lihkar sem se pol ure matrala slikice pripenjat in kopirat, pa na koncu ne bo nič iz tega. Tako sem se trudila, pa mi nikakor ne uspe pripopat teh trapastih fotk, kar noče mi jih skopirat pa konec user posted image

Ko berem, kako uvajate malčke v vrtec, se mi zdi prav fino, da bo moja Špela lahko še letos doma, me bo pa zato drugo leto čakalo dvojno delo, ko bom oba uvajala v jeseni...

Držite se, želim vam čim hitrejše uvajanje in čim manj solzic ob tem!


< Sporočilo je popravil Ninaaa -- 3.9.2009 16:17:22 >


_____________________________

Novembra bo naša Špela dobila bratca!

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 17:20:00   
Erin
jelouuuuuuuuuu!


jap, pri nas tud dretje.. se je menda kar pod previjalno skril da bi najdel malo miru zase... jedel je tam, crkljat se noče, za mojmu se joka, za mene ga boli k***, mogoče mal zamere ???? Menda tudi do tega pride..user posted image user posted image

Jutri naj bi že spal tm samo sem si premislila in bo v ponedeljek da ga jaz po koncu sama odpeljem ob 14.30.. aja pa dobila sem 5 turnusov dela wiiiiiiiiiiiiii!!!!

Ja pa moj je rekel da ko ga je domov pripeljal da takoj ko je zaspal so začel v sosednjem bloku (ki se drži našega) vrtat in sedaj ko sva ga spet dala spet vrtajo, mater sem jezna... sovražim ko prenavljajo stanovanja... zarad ropota ne da jim nebi privošlauser posted image ker po blokih se vse to tkoooooooooo sliš, pa stanovanj je itak tolk da se to dogaja min 20x na let..ah...

drugač pa ful pogrešam Tilkota... me vsakič ko pridem domov kar solze oblijejo od sreče... res ne vem zakaj se enim tkao mudi v službo ker jim je dolgčas, jaz bi bila še min pol leta z njim doma vsaj da se nauči hidit in jest... mah, trplenje pri navajanju na ločitev bi bla v vsakem primeru ampak vsaj bolj samostojen bi bil...

Punce, saj bo... bomo zmogle... še mal pa bodo naši avgustovčki že profiji!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 20:47:06   
majči22
No vidim, da imamo res vse podobne težave.
Erin tudi naša se noče crtljat pri vzgojiteljici. Kr teži dol z vsemi štirimi si pomaga, je rekla. Je opazila, da je najbolje da jo na miru pusti in se sama skolira. Tako, da je danes mal jokala in mal bila dobre volje.



_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 20:55:47   
lana777
Evo nas,
 
smo še živi ... čeprav komaj ...
 
Že 2 tedna sem v službi in nekaj najtežjega do sedaj v življenju mi je blo
dat Levčija v varstvo (res ste lahko srečne tiste, ki imate koga od domačih za to :)
 
Po tem času zjutraj še vedno jočemo (pravzaprav če smo
natančni kr oba), varuška mi ga mora kr strgat izza vratu, ker se me oklene).
Pa saj veste tiste, ki ste to doživele, kako je.
 
Drugače pa smo uživali nepozabne 3 tedne na morju,
še toliko bolj, ker nas je potem čakalo tole, kar preživaljamo sedaj ... Pa saj bo.
 
VSEM, ki ste upihnili 1. svečko VSE NAJLEPŠE ŽELJE,
nas to še čaka. Z Levom pa obljubljava košček praznične torte (al pa vsaj fotko).
 
Vsem vse dobro.
user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 21:11:26   
nell
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

jelouuuuuuuuuu!


jap, pri nas tud dretje.. se je menda kar pod previjalno skril da bi najdel malo miru zase... jedel je tam, crkljat se noče, za mojmu se joka, za mene ga boli k***, mogoče mal zamere ???? Menda tudi do tega pride..user posted image user posted image

Jutri naj bi že spal tm samo sem si premislila in bo v ponedeljek da ga jaz po koncu sama odpeljem ob 14.30.. aja pa dobila sem 5 turnusov dela wiiiiiiiiiiiiii!!!!


drugač pa ful pogrešam Tilkota... me vsakič ko pridem domov kar solze oblijejo od sreče... res ne vem zakaj se enim tkao mudi v službo ker jim je dolgčas, jaz bi bila še min pol leta z njim doma vsaj da se nauči hidit in jest... mah, trplenje pri navajanju na ločitev bi bla v vsakem primeru ampak vsaj bolj samostojen bi bil...



ooo bogi Tilko in boga mami. Pr nas je tud zamera - totalna ignoranca vsaj še uro potem k sem že doma - s to razliko, da se Tibor zdej še, zarad bolezni, doma pri domačih pazi, ki jih je navajen, jim zaupa in jih ima rad, kaj šele bo k gre v vrtec k neznanim ljudem.

user posted image user posted image user posted image bravo za turnuse

pa se čist strinjam s temle, da bi bla še doma - jsnoro, noro pogrešam najine dopoldneve k sva bla sam midva...sploh zbujanja pa crklanja v postelji, pa razno razne stvari. Je pa moj miškolin začel klicat mama in to konkretno, čeprav so ati, dedo in babi še zmer zakon, ampak je zdej mama tud zraven. Za vse je pa pomojem kriva pojoča želva ala Franček varianta, ki jo je dobil za rojstni dan in tolk simpatično poje ma, ma, ma, ma, ma in plava v vodi - naš je nor na njo, začne takoj plesat k jo sliš in zdej si je začel tud to prepevat - sicer v svoji štimi ampak vsi vemo za kaj greuser posted image user posted image user posted image

Sicer pa lahk rečem, da mam js tud mal krizice, pogrešam svojo staro službo, svoj stari kolektiv in domače okolje - ampak kaj čmo, določene stvari pač odtehtajo in prav je tako - upam  da se bom novga delovnega okolja privadla, čeprav priznam, da me določene stvari konkretno motijo.

Vidim, da je velika večina začela z vrtcem in da so takšne in drugačne situacije - kaj naj rečem, mi svojo konkretno še čakamo - sem predvidevala da že v ponedeljek, ampak močno dvomim, ker ima naš mačkin vnete oči in z vnetimi očkami ga ne mislim v vrtec dajat, niti se mi to ne zdi primerno, glede na to, da je vnetje oči zlo nalezljivo.

nič zdej pa nazaj k pripravam in podobnim papirjem...zopet v nočko


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 22:08:31   
Erin
Eh punce, sem razmišljala, sem že ene parkrat po nesreči kliknila na avgustovke 2oo9... grem jaz temo na spodnji temi odpret velja..se tam dobimo in tukaj zaključimo... PRIDITE SE POFOČKAT!!!



Pridite na OTROK - Čvekamo o naših otrocih...

Da prilepim še link:


http://www.ringaraja.net/forum/m_4468064/mpage_1/key_/tm.htm#4468064



(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 22:11:36   
Erin

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
3.9.2009 23:20:35   
bella02
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
26.11.2009 19:20:38   
bambi14
No babike jaz sem že nekje taka

user posted image

grem vas malo prebrat,...

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 163 164 [165]
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 163 164 [165]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?