|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:30:09   
Zoja Miša
Halooooo 4 strani v parih urahuser posted image
Bili na obisku bilo superuser posted image
Grem brat!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:32:52   
buhtlčk
Gašper ma novo igračo - ruzak za v hribe. A ne bo vaterpolist ?!?!? user posted image user posted image
Samo da ga ne razstavi, ga mislim kdaj uporabit user posted image


< Sporočilo je popravil buhtlčk -- 16.4.2009 14:33:22 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 14:33:49   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Gašper ma novo igračo - ruzak za v hribe. A ne bo vaterpolist ?!?!? user posted image user posted image
Samo da ga ne razstavi, ga mislim kdaj uporabit user posted image


user posted image sej sm ti rekla da bo po stari mamiuser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:00:56   
Zoja Miša
Matejka, ja vem, samo Cebrce ni! Just rabim, ker mi bo te kmalu zmanjkalo! Cebrca!!!!!

Vilika, kako luštne slikice! In video, ne moreš verjet če ne vidiš!

Sayuri itak, držimo pesti! In imamo čeveljkeuser posted image

Sandra, a sedaj ste pa začeli zobeke dobivati, pa nehati ne morateuser posted image

Erin, mi z vodo nimamo problemov, je fajnt tudi če ji gre čez oči in usta in pač povsod. Pa user posted image user posted image user posted image  za boljše čase! In pri nas lahko stanje - april napišeš, ker točnega datuma ne vem, če velja to, da ji moram jaz roke datuser posted image  oz. jih sama vzame. V postlici ji je to uspelo le enkrat.

Gold fish, čedni ste in ne porodniške ne bom podaljšala. Pa ti kar tukaj ostani, vidiš da smo čveke!user posted image

Gajka, jaz sem danes še dobila kocko od Sončkauser posted image

Ryssa, HB da sta doma! Si ti o.k.? Kako je s tvojim pumpanjem?

Tamy, kul, pa bo služba tvoja!user posted image

Naty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Gašper ma novo igračo - ruzak za v hribe. A ne bo vaterpolist ?!?!? user posted image user posted image
Samo da ga ne razstavi, ga mislim kdaj uporabit user posted image


Sva mogli mi2 prit, da ga je dobil na ogleduser posted image  (sem smilija na dugi strani ukradla, je meni tudi fullllllll dober!)
Mi pa spimo, na poto domov zaspala v avtu in spi sedaj lepo naprejuser posted image

Evo še en nasmešek in me niuser posted image
user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:07:20   
Zoja Miša
Oj, tole si verjetno spregledala iz 4. dela. Saj če ti je zoperno ti kar povej, bom čist razumela.

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Sayuri, imam vprašanje zate, kolegica čaka dvojčka in nima nikogar, ki bi ga lahko kdaj vprašala za nasvet o dvojčkih pač, pa sem se nate spomnila in me zanima, če ji lahko dam tvojo št., da te v sili pokliče kdaj za kakšen nasvet. Je pa zelo prijetna punca.



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:14:33   
anita goitan
zoja mišauser posted image za 1.copatke, ku so lepi in verjetno dragiuser posted image

A kdaj otrok sam vstane tud beležimouser posted image Erin Zoja se sama dviguje 1x od sredine marca..

mah ne vem zakaj si nekatere (nisem mislila na vas) mamice želijo da otročki čimprej shodijo, že sedaj ko se povsod dviguje in priplazi do željenih objektov imam jaz tolk dela oz prou nič ne naredim več, še skuham ne v miru, v momentu je pod mizo in  se dviguje iz take čudne pozicije na stol, pa se butne, pa je jok, ..že vem zakaj imajo nekateri stajco, sam naša bi vn ušla..user posted image sem rekla da bom gri gri kupila ( varovalni pripomoček pri plezanju)user posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:16:52   
Krysia
Aaaaaaaa, čveke. Zjutraj lepo ena stran, pridem s sprehoda, porihtam Roka, se usedem za računalnik, pa 5 strani! user posted image

Sprehod je bil katastrofa - sva prišla do dm-ja, nakupla vse, pol je začel pa tko pihat, da sploh nisem vedla, kako bova prišla domov ... Rok je bil utrujen, zaspan, siten pa še veter mu je nagajal. No, ampak sva s parimi postanki le prišla do doma, pol je blo pa takoj v redu. Ko sem pa še piščančka in zelenjavco skuhala, je blo pa itak super ... pa še jogurt je bil za desert ... jst ne vem, a je to normalno, da lahko po celem kosilu še jogurt zmaže? user posted image

No, mi imamo po novem enako število zob in rok user posted image - ja, smo dobil še drugi zobek ...

Vilika, dobr filmček. Bravo za tvojega fanta!

Ryssa, sam da sta doma, pa da je lan boljše. Upam, da se ti rata naspat!

Sandra123, a vi boste pa ziobke kr po tekočem traku dobival al kaj?. Pri nas je od prvega do drugega minilo točno 14 dni ...

Hm, jst bi tud mal podaljšala porodniško, ampak res nimam pogojev ... no, ampak se ne smem pritoževat, itak grem šele septembra v službo ... če bo tko kot so mi nazadnje obljubil .. ne verjamem več, dokler ne podpišem pogodbe ...

Sayuri, upam, da bo Filip letos speljal svoj nastop. Se tud jst spomnim lanske zgodbe ...

buhtlčk, Gašper bo vsestranski športnik, kako ti ni jasn? user posted image Vaterpolist, hribolazec, smučar, plavalec, ... vse!

Erin, zdej je pa že čas, da se stvari začnejo na boljš obračat, a ne? Pa bravo za optimizem! user posted image

matejchi, še dobr, da je tvoj danes doma. Ti pa res kakšnega jegra rukni! Sam Maruši ga pa ne dat ... upam, da bo tud Maruša kmalu ok.

Nč, objavim tole, preden mi napiše "sorry ..."

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:19:26   
Krysia
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
mah ne vem zakaj si nekatere (nisem mislila na vas) mamice želijo da otročki čimprej shodijo, že sedaj ko se povsod dviguje in priplazi do željenih objektov imam jaz tolk dela oz prou nič ne naredim več, še skuham ne v miru, v momentu je pod mizo in  se dviguje iz take čudne pozicije na stol, pa se butne, pa je jok, ..že vem zakaj imajo nekateri stajco, sam naša bi vn ušla..user posted image sem rekla da bom gri gri kupila ( varovalni pripomoček pri plezanju)user posted image



Sm jst tud že razmišljala, da pol , ko se začne dvigovat, pa res ne bom nič več naredila, ker bom sam gledala, kje je, pa kaj lahko zvrne na sebe ...

Zoja Miša, men se zdi, da ti je Sayuri rekla, da lahko daš cifro ... sam ne vem, na kateri strani je blo to ...

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:20:17   
andrejaboris
Oj!

Pa smo že na 5. strani! Juhu!user posted image user posted image user posted image

Sayuri samo jaz že imam 2 malčka, Neža pa samo 1 pupico! Tak da pri meni user posted image ne pride več v poštev. Če bi se slučajno zgodilo bog ne daj, bi verjetno šla na splav. Sicer pa sploh ne razmišljam o tem.

Ej morn se vklopit v debato, ker sploh ne vem o čem govorite. user posted image user posted image Me muči skleroza pa nenaspanost. user posted image

Anita a vi že spite??

Ryssa samo da sta doma in bolje!!!user posted image user posted image user posted image

Tamy v kerem vrtcu v bistrici??

Nič jok šibam!!! jOka kot bi ga skože dajali!user posted image user posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:24:19   
anita goitan
andrejaboris 2 dni je tako stanje. zaspi ob 20ih, se zbudi pol 1ih, jo nafutram, se spet kmal zbudi in se dere do 2.vmes ji dudko tlačim itd...sej poznaš, potem zaspi in se zbudi ob 5ih, jo spet nafutram..vstane okol 7ih, moj user posted image občasno izusti: Zoja jaz bi rad spaluser posted image , jp, Zojo prou briga kaj bi on rad..take imamo, pa viuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:25:45   
matejchi
Mi smo rozine šlatali pri 7 mesecih, pa zvonček poslušali, s kockami zbijali in v glavnem jokali, ker samo, da vidi čakalnico je joooj...

Jaz pa pogrešam Barbarinho, no pa še kakšno ampak v glavnem sem se na njo spomnila....

zoja miša zdaj pa res ni več ovir, da prideš v Kamnik, ko ima Kaja Lina nove čevlje..user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:26:47   
Tamy30
ZojaMisa ful lepi copatki. Moj se se nic ne postavja na nogice, tak da jih se ne rabi, no druga zgodba pa je da ne dobiva ta pravih zaradi prevelikega narta. Kak so tile, so dovolj visoki pri nartu?

AndrejaBoris, v slov. biostrici je zavod sv.Jerneja, vrtec Blaže in Nezica, pri cerkvi.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:28:37   
anita goitan
matejchi gremo na lov za medvedomuser posted image

aha nekje piše da so ga našli, drugi viri pa da ne, mah


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 16.4.2009 15:29:37 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:34:27   
Zoja Miša
Anita, niso copatki, so čeveljčki in niso bili dragi, smo za luno imamo lanski model, pa še popust je bil, ker smo imeli kolobocijeuser posted image , drug čevelj najt... tako 15 euruser posted image
Pa nič se mi ne mudi, da bi shodila, jaz bi rada da plazi, pa nočeuser posted image

Tamy, nimam pojma, kako so visoki, ti zmerim ali kako?user posted image

Krysia, hvala za tole, očitno slabo berem, joj, kako sem površna! Sayuri, oprosti!user posted image  In bravo za Rokov apatit!!! In zobek, očitno več zobkov, več hraneuser posted image user posted image user posted image

Matejchi user posted image

Malica, punca se je zbudila.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:35:07   
andrejaboris
Je nazaj zaspal!
Aja mi imamo že 4 zobke! So pa nas namaaaaaaatraaaaali!user posted image user posted image

Krysia naš Enej bi nonstop jedo, no saj ima tut kilažouser posted image user posted image .

Aja  Matejchi za seznam: 8 m : 10000g in cca. 74 cm. Samo mu ne davam nonstop neke za žvekat in hb da ne živim z babicami, ker one pa bi mu nonstop neke tišale za glodat. SAploh tašča. Da moram prav rečt ne bo zdaj jedo, pol pa kao njemu reče : Mamica ti noče dat za jest! Mislim ne...

Zoja MIša lepi čeveljci in Anita saj Ciciban nima poceni čevljev!user posted image user posted image Nas čevlji kar udarjajo po žepu. Vredu da imam fante jim kupim Adidas teniske al pa NIke in jih Lan najraje nosi. Zdaj sma mu kupli Karimor pohodne čevlje. So cenej kot ciciban. Pa še trdi niso tak.

Grem še malo čitat. papa


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:36:50   
anita goitan
ok čeveljciuser posted image
moja je kar bosa oz v nogavičkah

abuser posted image lušten avatar, dej original fotko da vidim tvoja2 fantina


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 16.4.2009 15:45:21 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:49:19   
andrejaboris
user posted image

user posted image

Evo pa še moja dva škrata!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:50:46   
Zoja Miša
Kaka v stolču pa ima rada mir, jaz pa čas še za malo RRuser posted image

Anita, ja drugače pa so novi modeli, tiste, ki jih bom sigurno kupila, ko ji nogica zraste do 18 (Softy) 41,00 euruser posted image
Drugače pa ali se kateri sanja kako hitro otrokom raste noga???? Kako dolgo bomo imeli sedaj št. 16???user posted image user posted image user posted image

Andrejaboris, mogoče je s fanti lažje, kaj vem...

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:51:36   
Zoja Miša
Andrejaboris sem jih videla na FB, čedna!!!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:55:07   
andrejaboris
Anita si me prehitela. user posted image user posted image Spimo pa tak tak. Eno noč bolje eno noč slabše. Danes ponoči recimo 21.30 - 3.00-8.00 kar je zakon!!! Noč prej 20.00-11.00 pa od 11.-3.00 auf smejanje jokanje, čebljanje... pa od 3 do 6( hranjenje)  - 9. S tem da je še Lan nekja telovado ponoči!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 15:59:57   
andrejaboris
Zoja MIša v kleti imam 1 veliko škatlo čevljev sandalov in tenisk od Lana in 1 škatlo copat. Lan skozi nosii copate od superfit, so mehkejši in bolj udobni od cicibanovih in še dražji so, kar mi sicer ni všečuser posted image user posted image user posted image . Ampak Lan noče nosit drugih copat, cicibanovih pa sploh ne. Lan je imel 1. čevlje točno 1 mesec pa jih je prerasto. Baje pa noga raste najbolj na esen in pomladi, čez zimo in poletje pa bolj počasi. Tak da po moje imaš mir ... do sandal.user posted image user posted image

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 16:35:06   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Sem se hotela zadnjič na NFTH zbunit, ker ima Rok preedpisane terapije 1× tedensko, pa imajo menda tako gužvo, da naju na 2 tedna naročajo... Pa sem si takoj premislila, ko je na terapijo ravno prišla punčka, stara kake 3 ali 4 leta, na vozičku, fizično in tudi mentalno zaostala... user posted image Sem si rekla, da Roku niti približno toliko ne manjka, da bi jaz zdaj tam halo peljala.


.... ja, taki si res zaslužijo, da imajo magari vsak dan vaje....

.....meni je zadnjič na uz glavice rekla naj naju dajo na telovadbo, da malo pripomorejo h gibanju...., v RA mi je pokazala vaje...samo se mi včasih pri dol. gibih kontra stavi ...pa bi mi blo dovolj, če mi na fizio samo pokaže kako moram pol dol. mišice sprostit.....   nekaj v tem stilu....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 16:38:32   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Ryssa, HB da sta doma! Si ti o.k.? Kako je s tvojim pumpanjem?




Hvala ker vprašaš, nisem ravno ok, kašljam ko norc, grlo me boli, nahod imam, pa še ledvice me bolijo user posted image Sej bo, glavno da gre malemu na bolje. Pumpam pa ne več že od začetka aprila, če bi si pa še kar, bi mi pa zdaj tako ali tako zmanjkalo mleka, sem shujšala par kil. Preden je zbolel me je mleko še tiščalo tu pa tam, odkar je bolan pa kr naenkrat nič več kot da bi odsekal, so se mi pa jožeki tuk grozn zmanjšali, se mi zdi ko da jih kr ni več user posted image
Je kjut tvoja pupika user posted image user posted image
Pa lepi čeveljčki!

andrejaboris luštna fantiča, zelo zelo sta si podobna.


Naš mali ima pa poleg tega, da kašlja in ga že tako to matra, še čisto bulaste dlesni. Zdravnica mi je potrdila, da so zobki, zgoraj ima čisto belo in bulasto. Možno, da je vse skupaj kaj povezano.
Aja, pa mali je tudi pokasiral prvo modrico na čelo, danes se sicer ne vidi kaj preveč, včeraj je bila pa očitna. Se postavlja na kolena in na noge in je padel v tistem bolniškem kinderpetu, ki je železen. Ni pa nič jokal.
Pa shujšal je revček za več kot pol kile, še dobro da smo imeli zalogo. V takih trenutkih res prav pride.

neža čestitam user posted image Sem prepričana, da bo vse ok.









(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 16:59:42   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

matejchi gremo na lov za medvedomuser posted image

aha nekje piše da so ga našli, drugi viri pa da ne, mah


šel je proti Trzinu menda user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ***Avgustovčki '08 - 5.del***
16.4.2009 17:44:14   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

matejchi gremo na lov za medvedomuser posted image

aha nekje piše da so ga našli, drugi viri pa da ne, mah


šel je proti Trzinu menda user posted image



Sva ga srečali, poslali v Kamnik, pa je rekel, da mu tisti konec ne odgovarjauser posted image , ostal v Trzinu, zato nič batuser posted image

Ryssa, user posted image user posted image user posted image . Ja veš kako je, ponavadi vsi na mamice pozabijo. user posted image  Drži se! In Lan tudi, seveda!user posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?