|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 12:38:13   
Anonimen
v vrtec vozi dva otroka ena taka drobna, mirna, neopazna ženska. brezposelna. in res se zna tok potuhnt, da se morš res potrudit, da jo opaziš. in ko jo opaziš, vidiš podplutbe. groza. otročka sta mirna, tiha, bolj bogo oblečena, suha, bleda. in zgledata na smrt prestrašena. kaj se v tej družini dogaja, ne vem ziher pa nič kaj lepega. in zdej bi nej tema otroka onemogočli vrtec. jima nabili polno ceno.user posted image
mene kr v prsih stisne, ko prberem kej tacga. k eni res pojma nimate, kaj se dogaja okoli vas. in v kaki bedi in stiski živijo nekateri. pa bi jim še tisto malo vzeli, pa ne zato, da bi vi imeli več, ampak samo zato da oni nebi meliuser posted image

user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 15:46:54   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

v vrtec vozi dva otroka ena taka drobna, mirna, neopazna ženska. brezposelna. in res se zna tok potuhnt, da se morš res potrudit, da jo opaziš. in ko jo opaziš, vidiš podplutbe. groza. otročka sta mirna, tiha, bolj bogo oblečena, suha, bleda. in zgledata na smrt prestrašena. kaj se v tej družini dogaja, ne vem ziher pa nič kaj lepega. in zdej bi nej tema otroka onemogočli vrtec. jima nabili polno ceno.user posted image
mene kr v prsih stisne, ko prberem kej tacga. k eni res pojma nimate, kaj se dogaja okoli vas. in v kaki bedi in stiski živijo nekateri. pa bi jim še tisto malo vzeli, pa ne zato, da bi vi imeli več, ampak samo zato da oni nebi meliuser posted image

user posted image



Se čist strinjam s tabo. Ne da bi bili oni kaj na boljšem zaradi tega, samo zato, da tudi drugi nimajo. To je pa res človeško.

Jaz priznam, da nam bo prav prišlo, če bo drugi otrok imel vrtec zastonj. Bo lažje priti skozi mesec. Če pa ne bo zastonj, bomo pa plačali. Da bi pa okrog druge otroke gledala in razmišljala, koliko pa njihovi starši plačujejo in če sploh kaj plačujejo, to mi pa na kraj pameti ne pade. Imam drugih skrbi dovolj, svojih, kot pa da bi se s tujimi ukvarjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 18:01:21   
alda
Evo s tem zakljućim svojo debato na tej temi :

Boli me r.i.t. za vse, ..tisti ki upa naj plača .,tisti ki pa ne upa sam če mora dati, za vzeti in se preseravat pa naj se preserava !!
Me pa noben vaš komentar ne gane, ker vem kaj je odrekanje za otroka, ker izhajam iz delavske družine, kjer so se starši morali marsičemu odreč , da so nama s sestro omogočili univerzitetno izobrazbo in brat srednješolsko..nista pa živela na račun države in tudi nista nikoli niti pričakovala da bo država redila in šolala njune otroke namest njih!

Resnično soc. ogroženim naj pomaga,..nisem bila in nikoli ne bom proti !!
Ma takim kvazi samohranilkam, ločencem sam na papirju in preseratorjem ki bi samo VSE ZAME IN VSE ZASTONJ pa sem in bom proti za kakrše koli ugodnosti, ker gredo tudi  iz mojga žepa, / moja otroka sta večkrat brez enga starša ob nedeljah in praznikih, tata pa še v nočnih dežurstvih,...pa zato ne bom zahtevala od države da jima da kaj, ker tako sva se midva odločila in tako pač zdaj živimo- po lastni izbiri)

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 18:45:35   
Freycha
ahaaa torej očitno si mislila to, kar si napisala.... ja, se mi je zdelo ja.

Sicer pa, da ljudje izkoristijo tisto, kar se da, niso krivi posamezniki (o moralnih vrednotah tu ne bi, ker ne podpiram navideznega samohranilstva, po drugi strani mi pa dol visi za ostale), ampak država, da to dopušča.

jeb.atga, za to pa ne moreš biti jezna na otroke in pisati take stvari, kot si pisala, ampak bodi jezna na državo....

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 18:58:24   
Anonimen
Sicer pa, da ljudje izkoristijo tisto, kar se da, niso krivi posamezniki (o moralnih vrednotah tu ne bi, ker ne podpiram navideznega samohranilstva, po drugi strani mi pa dol visi za ostale), ampak država, da to dopušča.


Drzava (ki smo mimogrede mi sami) je kriva toliko kot ta posameznik, ki jo izkorisca. In "krivi" smo mi, ki taksna goljufanja tiho sprejemamo kot druzbeno sprejemljiva.

En budget je za socialne transfere in iz njega se crpajo sredstva za razlicne uporabnike. Toliko kot jo po krivem izcrpa lazna samohranilka, toliko manj je denarja za tisto pretepeno mamo iz par postov nazaj. Ampak mi to sprejemamo...in namesto, da bi ukrepali tam, kjer lahko, se vedno skoraj v prvem stavku obregnemo ob to, da za vojsko pa imamo. Logika kritike, ki ne spreminja nicesar, ne sam samih, ne druzbe kot celote, ne obnasanja drzave.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 20:38:30   
kalbo
Me pa noben vaš komentar ne gane, ker vem kaj je odrekanje za otroka, ker izhajam iz delavske družine, kjer so se starši morali marsičemu odreč , da so nama s sestro omogočili univerzitetno izobrazbo in brat srednješolsko..nista pa živela na račun države in tudi nista nikoli niti pričakovala da bo država redila in šolala njune otroke namest njih!


Pol pa še tok bol žalostno, da razmišljaš kot razmišljaš. Sicer pa tvoja starša za tvoj vrtec nista plačala niti dinarja, ker so bli vrtci zastonj.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
22.4.2009 22:39:42   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Me pa noben vaš komentar ne gane, ker vem kaj je odrekanje za otroka, ker izhajam iz delavske družine, kjer so se starši morali marsičemu odreč , da so nama s sestro omogočili univerzitetno izobrazbo in brat srednješolsko..nista pa živela na račun države in tudi nista nikoli niti pričakovala da bo država redila in šolala njune otroke namest njih!


Pol pa še tok bol žalostno, da razmišljaš kot razmišljaš. Sicer pa tvoja starša za tvoj vrtec nista plačala niti dinarja, ker so bli vrtci zastonj.



user posted image

Tole pa ne bo držalo. Vrtec se je v rajnki Jugi plačeval po istem sistemu kot zdaj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
23.4.2009 7:47:20   
kalbo
Ups, napaka. Res so se plačevali.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
23.4.2009 8:12:22   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Tole pa ne bo držalo. Vrtec se je v rajnki Jugi plačeval po istem sistemu kot zdaj.



res se je plačeval vrtec, samo nisem sigurna, če po takšnem sistemu. Soseda je vzgojiteljica in ko so ven prišli obrazci za izpolnitev vloge, je povedala kako je nastal cel cirkus, kaj vse je treba prijaviti in so se starši pritoževali.

In pol so nastale zgodbice o starših, ki vozijo Mercedeze in BMW-e plačujejo pa 1. , 2. razred. Ne rečem, seveda se vedno kdo najde, ki izkorišča, ampak tega o Bmw-ih in Mercedezih več ne morem slišat.

Nekatere tu gor ste pa res paranoični...vse gre iz vašega žepa in vsi vam samo kradejo...kradejo, kradejo in izkoriščajo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: konec brezplačnega vrtca za 2. otroka?
23.4.2009 8:43:15   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: mika

In pol so nastale zgodbice o starših, ki vozijo Mercedeze in BMW-e plačujejo pa 1. , 2. razred. Ne rečem, seveda se vedno kdo najde, ki izkorišča, ampak tega o Bmw-ih in Mercedezih več ne morem slišat.

Nekatere tu gor ste pa res paranoični...vse gre iz vašega žepa in vsi vam samo kradejo...kradejo, kradejo in izkoriščajo.


ja če se pa sami pohvalijo, kako si nakazujejo najnižji OD, pa da so prijavljene kot samohranilke, pa kako je boljše da delaš na črno v času ko bi lahko delal nadure, pa so le te preslabo plačane.... Bo treba kak zakon sprement in davčna naj mal bolj dela, pa kak inšpektorček naj se iz pisarne ven spravi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Celulit
darja72



ne (6%)

malo (29%)

kar nekaj (35%)

veliko (18%)

ogromno (12%)


Število vseh glasov: 217

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!