|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.4.2009 21:12:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:13:39   
r1ta
Če bi se vsi držali načela "živi in pusti živeti" bi bilo življenje mnogo lepše. In verjetno tudi vojn ne bi bilo. Čemu se nekdo vtikuje v stvari, ki jih ne razume oz. noče razumeti? Je res tako težko sprejeti drugačnost? In če se že sprejeti ne da, potem vsaj pustiti pri miru?

Ne razumem...user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:16:16   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Ne razumem...user posted image


Še marsikaj ne boš razumela v življenju...

Mimogrede: Bojda je Pluton samo še 5 mesecev v neki opoziciji z nevemkom in to bojda slabo vpliva na odnose med ljudmi... Čez 5 mesecev bo boljeuser posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:16:32   
gita10
Saj ni to problem, **** in podobne so žrtve takoj, ko sem jim karkoli reče v naši državi proti njihovi veri ali državljanstvo. Naj še enkrat poudarim, da nisem nestrpna na koncu koncev sem poročena z muslimanom ampak mi gre pa grozno na živce, da lahko **** reče karkoli čez našo vero pa ni nič narobe medtem, ko pa mi rečemo kaj smo pa nestrpni.
Enkrat sem omenila, da sem poročena z muslimanom in vzgajam otroka v katoliški veri pa se mi je skoraj sodilo na tem forumu, pa ni nihče govoril o nestrpnosti. Ker to pa ni nestrpnost. Isto je z črnci če jih napada belec je nestrpen, ko pa oni govorijo proti belcim pa ne. Sploh ne razumem.
Pa še enkrat poudarjam nisem ne rasist niti versko nestrpna.   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:21:17   
Pikicapokica6
ulla80 mislim, da se evropejci in tudi drugi nemuslimanski narodi bojijo muslimanov. Nestrpnost do njih je verjetno zrastla na podlagi preteklih izkušenj. Muslimanci so zelo zelo verni, ne tako kot npr. katoliki, po katerih se lahko tolče vsak dan, pa ne bodo tako burno reagirali kot muslimani. In verjetno imaš prav, da jih marsikdo ali pa kar večina, ki ne pozna vere, jemlje kot manjvredne. Res nisem strokovnjak in ne poznam njihovih običajev, vem pa, da res ni dopustno, da se vse meče v en koš. Sicer pa je tako - kriminalci obstajajo tako pri muslimanih kot pri drugih verah. Vera islam sama po sebi ni slaba ali nasilna. Pa tudi katoliška naj ne bi bila, pa poglej, kaj vse se dogaja. Mogoče bi bilo dobro, da se vsi malo bolj poučimo o verah in ne sodimo na prvi pogled nekaj, kar ne poznamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:22:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

http://en.wikipedia.org/wiki/Not_Without_My_Daughter


Tuki je vsebina



Aha, hvala, od nekje se je spomnim.


(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:25:34   
Pikicapokica6
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Saj ni to problem, **** in podobne so žrtve takoj, ko sem jim karkoli reče v naši državi proti njihovi veri ali državljanstvo. Naj še enkrat poudarim, da nisem nestrpna na koncu koncev sem poročena z muslimanom ampak mi gre pa grozno na živce, da lahko **** reče karkoli čez našo vero pa ni nič narobe medtem, ko pa mi rečemo kaj smo pa nestrpni.
Enkrat sem omenila, da sem poročena z muslimanom in vzgajam otroka v katoliški veri pa se mi je skoraj sodilo na tem forumu, pa ni nihče govoril o nestrpnosti. Ker to pa ni nestrpnost. Isto je z črnci če jih napada belec je nestrpen, ko pa oni govorijo proti belcim pa ne. Sploh ne razumem.
Pa še enkrat poudarjam nisem ne rasist niti versko nestrpna.   


To sem tud želela jaz povedat. Ne vem, zakaj se nekateri takoj počutijo tako ogroženi?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:26:16   
r1ta
Resnično verjamem, da se ljudje nahajamo na različnih nivojih in takšne teme to le potrjujejo.

Zakaj se gre človek vtikat nekam, kjer mu sploh ni mesto? Bo zato bolj zadovoljen? Bogatejši? Pametnejši? Močnejši?



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:27:38   
Anonimen
Mimogrede: Bojda je Pluton samo še 5 mesecev v neki opoziciji z nevemkom in to bojda slabo vpliva na odnose med ljudmi... Čez 5 mesecev bo bolje


user posted image user posted image

25. januarja je stopil v kozoroga ( đizs takarat se je moj pob rodil...), leta 1798 je ta dogodek sprožil francosko revolucijouser posted image v kozlu bo nekje 15 let, tko da še mamo cajtauser posted image sam ajd, 1776 so pa američani podpisali izjavo o neodvisnosti, ko je bil ta šment v kozlu, tko da še je upanjeuser posted image user posted image

dejstvo pa je, da pod tem vplivom obstanejo sam zadeve, k so ble že pred tem zeloooo močne...vse ostalo gre v prah, da se milo izrazimuser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:27:50   
Admin
Če je Bumerang želela sporočiti to, o čemer govori omenjen film/knjiga in še mnoge druge knjige, bi to lahko naredila oz. še vedno lahko.
Napisano tako, kot je tukaj in kot je bilo na drugih temah ni dopustno in JE diskriminatorno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:29:39   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mene pa sam neki zanima....a pol uni otroci, ki so tam rojeni, so pa manj vredni, kot tisti evropski, ki jih ženske tja odpeljejo? se pravi evropski otroci so več vredni in bi jih blo treba odvzet materam, da nebodo reveži rastli gor v islamu, med teroristi najverjetneje, medtem ko uni pa k se tam rodijo, je pa tak vseen, ko jih šljivi? al najboljš muslimane nekak nardit neplodne,da ne bojo rojevali otrok v islamski svet pa jih iztrebit počasi al kaj točno je bumerang mislila s svojo izjavo? 


Joj Ulla no, pa taka pametna punca siuser posted image , gotov razumes no. Kolkor jst bumerang razumem, se ji zdi nedopustno, da se otroka iz enega okolja prestavi v drugega, pri cemer otrok nima "prava glasanja" kot pravi Kerensauser posted image user posted image . E, torej, deklice, ki se jih iz nekega okolja v, ajde naj bo Evrope, odpelje v nek, ajde naj bo, muslimanski svet. Zame je tako gledanje sicer ozko in se ne morem cist strinjat (ker pol ce jst otroka odpeljem iz SLO na Papuo Novo Gvinejo, mi ga morjo tud vzet, ker tam so pa ja ljudozerci user posted image ), ampak ok, ker je to odprt forum in se lahko pove svoja mnenja je pac na bumerang (in ****, da bomo fer), da ga formulira(ta) tako, da ni zaljiv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:32:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Kolkor jst bumerang razumem, se ji zdi nedopustno, da se otroka iz enega okolja prestavi v drugega, pri cemer otrok nima "prava glasanja" kot pravi Kerensauser posted image user posted image . E, torej, deklice, ki se jih iz nekega okolja v, ajde naj bo Evrope, odpelje v nek, ajde naj bo, muslimanski svet.


To, da nima prava glasanja, ko gre tja, je se nekak ok,...ce bi imela pravo glasanja, da se lahko vrne.

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:35:15   
Anonimen
Joj Ulla no, pa taka pametna punca si


sm ane user posted image sm se mela na sumu user posted image

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
22.4.2009 21:36:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:40:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

...tko ovdje ne poludi, taj nije normalan... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:46:11   
sneška_
user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

...tko ovdje ne poludi, taj nije normalan... user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image



Evo jaz nisem normalna.user posted image user posted image user posted image

Raho sem brala knjigo pa gledala film  samo lahko rečem da je fantastičen in flm in knjiga.

gita10  pod tvoje poste se samo podpišem


Bom tiho ker če nekaj napišem garantirano me bodo blokirali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:49:21   
Splišni
Mene pa nekaj zanima, če kdo ve.

Torej: zZakon o verski svobodi v 10. členu navaja:

10. člen
(verska vzgoja otrok)
(1) Starši imajo pravico, da vzgajajo svoje otroke v skladu s svojim verskim prepričanjem. Pri tem morajo spoštovati njihovo telesno in duševno nedotakljivost.
(2) Otrok, ki je dopolnil 15 let, ima pravico, da sam sprejema odločitve, povezane z versko svobodo.

Tale telesna nedotakljivost me zanima. A je potem sploh zakonito v Sloveniji dati otroka obrezat iz verskih razlogov?


(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:53:38   
Anonimen
Tole pa pravi Ustava RS:
41. člen
(svoboda vesti)


Izpovedovanje vere in drugih opredelitev v zasebnem in javnem življenju je svobodno.
Nihče se ni dolžan opredeliti glede svojega verskega ali drugega prepričanja.
Starši imajo pravico, da v skladu s svojim prepričanjem zagotavljajo svojim otrokom versko in moralno vzgojo. Usmerjanje otrok glede verske in moralne vzgoje mora biti v skladu z otrokovo starostjo in zrelostjo ter z njegovo svobodo vesti, verske in druge opredelitve ali prepričanja.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:54:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mene pa nekaj zanima, če kdo ve.

Torej: zZakon o verski svobodi v 10. členu navaja:

10. člen
(verska vzgoja otrok)
(1) Starši imajo pravico, da vzgajajo svoje otroke v skladu s svojim verskim prepričanjem. Pri tem morajo spoštovati njihovo telesno in duševno nedotakljivost.
(2) Otrok, ki je dopolnil 15 let, ima pravico, da sam sprejema odločitve, povezane z versko svobodo.

Tale telesna nedotakljivost me zanima. A je potem sploh zakonito v Sloveniji dati otroka obrezat iz verskih razlogov?




Hmmmmmmmmmmmmmm.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:55:38   
cgorjanc
kaj se pa tukaj dogaja mi pa ni nč več jasno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 21:59:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Končno ena tema, kjer si Kerensa lahko malo odpočije.user posted image



to sem pa ze nekje slisala..al prebrala...al napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 22:00:25   
iskrena
Bumerang za take kot si ti sploh ni ustanove... nažalost :(

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 22:02:55   
iskrena
bumerang zahtevam od administratorjev, da mi dajo tvoj IP pa bo moj dragi preveril čigav je... ker te bomo tožili! tvoje obnašanje je preseglo vse meje! javno pozivaš k verski nestrpnosti!

(odgovor članu iskrena)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: o tem, kako lepo je govoriti v zaprta vra...
22.4.2009 22:08:05   
Pikicapokica6
user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, da gre vse predaleč......

(odgovor članu iskrena)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?