|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izpuščaji-prosim poglejte
23.4.2009 21:51:29   
alička
Sorči, sem malo pozna šele zdaj sem brala temo. Točno tak izpuščaj je imela moja pupa 2x po antibiotikih, ki vsebujejo amokciklin, pojavili se ji je pa vedno kakšen teden po začetku jemanja antibiotika.

user posted image  Po telesu pa podobno kot pri tvojem fantu. V obeh primerih sem morala zapisovati kaj je pojedla, noben od pediatrov pa ni pomislil na antibiotik, šele ko sem jaz to omenila je rekel, da bi bilo možno. Od takrat naprej nam predpisuje drug antibiotik in je ok.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Izpuščaji-prosim poglejte
23.4.2009 23:48:19   
Leela
Moj je dobil podobne izpuščaje ob zaužitju ospena-alergija na penicilin. Ga je blazno srbelo. Izgled je bil podoben, samo je imel manj izpuščajev.

Izbočene izpuščaje, tudi po podplatih in dlaneh pa je imel pri eni virozi. Zaradi njih sva bila na infekcijski, hvalabogu je bila samo viroza.


(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Izpuščaji-prosim poglejte
24.4.2009 7:15:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ne, volga. Jaz sem imela najprej, ker je imel on šele v trebuhu 10 t. user posted image user posted image

Sicer pa, ko je dobil 1. ta atibiotik ni kazal nobenega znaka. Ko ga je pa dobil 2. pa sva prostala v bolnici zaradi tega. In tako, so nama tudi razložili, da ob 1. stiku z določenim alergenom telo razvije protitelesa, ob 2. stiku pa udari ven. In tako je ponavadi z vsemi alergijami. ob 1. zaužitju še ne kažeš znakov, ob drugem pa šele nastane hudič in peklensko srbenje.user posted image


Aha, haval za pojasnilo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Izpuščaji-prosim poglejte
24.4.2009 7:47:35   
kjava
Angellina, amoksicilin je iz skupine penicilinov, zato predvidevam, da je mali alergičen na vse peniciline, ne samo na amoksicilin in ne bo smel več dobiti nobenega zdravila, ki vsebuje katerikoli penicilin.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Izpuščaji-prosim poglejte
24.4.2009 8:30:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Živjo!

Mi smo doma user posted image

Na infekcijski kliniki so podali mnenje, da gre za alergijo na amoksicilin-antibiotike, ki jih je prejel, ko se mu je vnela rana na čelu. Imeli smo namreč preklano čelo. V roku 5 dni, bi moralo biti bolje. So pa ovrgli diagnozo virusnega obolenja.

Je blo res pestro danes. No, samo da bo moj srček ok. Bi me razneslo od skrbi, če ne bi šla v Lj.

Hvala punce!


user posted image za pravilno odločitev in odhod v LJ user posted image
Vidiš, tam pa niso zaznali nobene viroze... user posted image
Alergija na AB je res huda stvar, meni se je po jemanju Ospena pojavil mehurjast izpuščaj, ki je srbel kot satan user posted image user posted image


Eno podvprašanje za nevedne: kam v LJ greš na urgenco z otrokom??


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 24.4.2009 8:31:11 >

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 80
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?