|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij(k)e čvekajo, 11. del
22.5.2009 23:07:02   
Majuska
Hvala hvala ... nisem dobra v govorih, pa vseeno


Drage Julije, hvala ker ste z mano delile mojo enajstico ... na koncu se je vse lepo poklopilo - z mojo številko ste delile tudi znamenje bika (vsaj večino), moj znak in zame najlepši mesec.

Ostanite takšne, kot ste, uživajte v svoji koži in uživajte v najlepšem poslanstvu, ki nam je dano - materinstvu user posted image

Se vidimo v dvanajstki! user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Julij(k)e čvekajo, 11. del
23.5.2009 8:30:48   
rovar_ka
"Dobro" jutro!

"Dobro" zato, ker smo imeli pestro noč.

Začelo se je z mojim močnim glavobolom zvečer. Ob 1ih zjutraj me prebudi partnerjevo stokanje v dnevni sobi. Poslušam in poslušam, kaj za vraga dela, hodi ven iz bajte, stoka... V glavnem, imel je nek napad in ni mogel dihat. Kot da bi se mu pljuča sesedala, je rekeluser posted image Nisem vedla kaj naj, sem hitro popokala malo in via Maribor na urgenco. Tia se je lepo zbudila, ko sem jo nesla v avto, v avtu se je smejala, bila čisto budnauser posted image Po moje je mislila da gremo na kak nočni izlet, žabica mala mojauser posted image

Tam so mu dali nekega hudiča v žilo, za želodec menda.. Čakamo, čakamo, nič boljše.. ajde, gremo na internistično urgenco.. Doktorca reče da to lahko še traja, naj greva s tamalo domov (mala hvalabogu ni bčla nič sitna, prav dobre volje je bila). Hmmm v Sladki Vrh, pol ure vožnje stran? Še dobro, da imam mamo blizu bolnice doma. Sem mislila, lepo, jo pokličem in nič, mama se ne oglasi. Kličem na domač telefon, nič.. Se peljeva s Tio tja, grem pred vrata, trkam, kličem na domač telefon in slišim kak zvoni, nič! Mama spala ko polhuser posted image Grem nazaj v avto, Tia je že na poti iz bolnice zaspala, pa sva se pač malo vozili po Mariboru. Kako uro menda. Jaz čisto zlamana, glava me je bolela, na bruhanje mi je šlo, zaspana... Sva šli nazaj pred bolnico, se sparkirali in kot dva boga begunca ždeli v avtu in čakali.. No, hvalabogu je nekaj pred pol peto poklical moj, da je gotov. Aleluja!!

Naredili so mu neke teste, je pa sum na žolčne kamneuser posted image Ni pa ziher, ker so testi pokazali negativno, tak da bo moral na ultrazvok. Bogi revež moj, kak se mi je zasmililuser posted image   Za piko na i še ima Tia neko driskico in povišano temperaturo.

Domov smo prišli okrog 5ih, zbudili smo se že ob 7ih, jupiiiiuser posted image NOT!

Tak ti je to ja.. Kaj češuser posted image

Katera je enkrat govorila o teh napadih pri žolčnih kamnih? Je bila Tims? Žolčni kamni me na njo asociirajouser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?