|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 0:01:09   
sunny24
No, če bomo pršli, te zvrcnem...Se morm še s šoferjm zment...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 9:01:43   
claud
jutro!

waaaa prva...user posted image  ne morm verjet....

no dons je sonček tko da se sam še zrihtamo, pojemo in gremo mal pohajatuser posted image user posted image user posted image


deja-mi smo že dobil osebno,slikca je dobr ratala, tko da vse štima in gremo ju3 že prvič čez mejo in gremo mal na baško pogledatuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 10:06:18   
sunny24
Jutro!
Pr nas še vsi spijo, jst pa strašim tle po bajti...user posted image  Gaja se je danes zbudila ob 4:30, k je bla lačna...to se ni zgodilo že več kot 1 mesec, da bi ponoči papcala...Jo je kar moj dragi porihtu. Pol jo je dal pa spat kar v voziček in zapelju v sobo...user posted image
JSt še vedno nimam ideje, kam naj gremo, ampak nekam bomo že pičili-upam! Vreme ni nič kej fajn, so rekli, da bo sonce ampak o soncu ni ne duha ne sluha...user posted image  Upam, da bo jutri bujše!

maksi, a da je Gaja full zrasla od zadnjič, ko smo se vidli? Joj, jst sploh nimam občutka, k jo vsak dan vidim...So ji pa ratale prov plave učke...Pa laski ji ratavajo vedno bolj svetli...Definitivno ni po mami...user posted image user posted image user posted image

Nč, grem kafe skuhat in pol malo na balkon "meditirat"...

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 10:44:14   
Čebel@
dan!
jaz glih kavico pijem.......Hana je glihkar zaspala.......pri nas je sonček ampak je full hladno........bomo po kosilu kam šibali

lepe praznike vam želim

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 10:54:54   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud
sm zasledila neki o kolažu tuki, pa nimam blage veze za kaj  gre k tok delč pa nism brala....
a me bo katera razsvetlila?user posted image

jst bom nardila tako sliko k zadnjič ko so vsi naši malčki na eni sliki kot je bila tale user posted image

maksi hvala za lepe željeuser posted image user posted image user posted image

simonakr čim več pijte če težko kaka mi zdej pijemo nekje 2,5dcl čaja na dan in kaka vsak drug dan sam se ne matra zraven

deja user posted image user posted image user posted image user posted image za vabila
banjamina smo slikal kr doma in je izpadlo superuser posted image user posted image user posted image user posted image
urša mi bomo povabl sam prjatle in starše (stare starše od benjamina) nas bo okol 15....
sedežna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super je nisme je še slikala ampak jo bom mal kasneje... smo jo pa komaj dobil in v taki nevihti smo jo domov peljal, da sem se kr križala (ampak je ostala suha)
pupka jst sem kupla na bolhi rabljenega (igralni center) za 13€ zgleda pa takole:
user posted image
sunny malo jo boste ja namočli pa jo pol sproti stuširaj, ker dojenčkova kože je občutljiva...

Mi2 z možekom sma včeraj dala otroke spat in sma šla k enim prjatlom smo si pico spekli pa karte igrali in sma prišla domov ob pol 4user posted image user posted image user posted image user posted image prav pasalo mi je mal sprostitve.... zdej pa benjamin in ati še kr ajatauser posted image user posted image user posted image
Sem računala dons na kak izlet pa sem preveč crknjena, edino zdle grem brata poklicat če bo kak piknik?

lep dan in uživajte...

pa hvala za slikice, tiste ki ste jih poslala oz. tle prlepleuser posted image user posted image user posted image
user posted image
(lahko jih pošljete na moj mail, al pa kr tle prlimate slikco ali link do slikice, slike zbiram do torka)


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 12:11:24   
Ajvy
Če  bo katera v Mostecu popoldne, naj se javi.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 12:19:56   
Čebel@
jaz imam popolnoma isti igralni center kot urša in kaja02user posted image user posted image user posted image user posted image meni je full fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image -je bil pa drag(60 eurov)ampak je Hana še imela bone.........zdele sem pa penaste puzzle dala po tleh incenter gor tko da imamo igralni  kotičekuser posted image user posted image user posted image user posted image

sva se odločila da bova šla samo na en sprehod po domžalah,potem pa kolegu na piknikuser posted image user posted image user posted image user posted image

pa pa

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 19:07:09   
Vesnozaver
Juhu,

nas pticek ravnokar papa, ga ati hrani. Ga je skopal, tako da zdaj se napappata, pol pa ajat, mami pa ati pa na balkon, na bambus in baklouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kakanje -mi mamo tud probleme, sedaj smo na novalac it, dokler se ne izboljsa....groza, vsi trije skup smo se jokali, ko je tako klobaso poakal pa tako krical....user posted image user posted image user posted image katjusa nas pa noce pit, komaj mu uturim po zlicki malo vode, vlect noce, enkrat potegne, pa ni pravik okus, pa noce, ne caja, ne vode...
Jutri pa si gremo kosilo vlovit, pol pa k babici spectuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mozek je ribic, pa gremo postrvi lovit, no on bo lovil, komaj pa caka, da bo Aljazu dal palco v rokeuser posted image user posted image user posted image user posted image ž

katjusa vredik da si zdrzala do pol stirih bit budna, fajn da ste se imeli lepo, si mi zdaj luste s pico naredla....



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 20:05:21   
brkn83
pozdravljene.

No mi smo pa danes mal pohajali, smo bili Katjuša v vaših koncih, sem vidla da si se sprehajala. Ampak moj je bil tk utrujen, da smo naravnost šibali domov. Je namreč včeraj prišel domov ob pol polnoči, zjutraj pa je vstal ob šestih. tk da smo danes zdržali le do pol šestih popoldan, no potem ko pa smo prišli domov pa sem šla še js nasaditi paradižnik na vrt, potem pa sva skočila še na en sprehod.

Katjuša - lep kolaž si naredila, ampak našega Niak si pa ven spustlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

vidim, da je danes bolj zatišje tle gor.



_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 20:05:27   
claud
Mi smo se tud spravli ajat....

Dons sm dobila pa tako lepo darilo!!!
Ju3 praznujem rojstni dan in mi je moja princeska en dan prej podarila 5 minut glasnih nasmehov!user posted image

Drugače pa upam da ste ve tudi lepo dan preživele!

Vesnozaver-upam da problemi s kakanjem hitro minejouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 20:08:42   
claud
brkn-sj to je še star kolaž....mi je katjuša sam pokazala zakaj se gre k nism bla na tekočemuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 20:20:03   
claud
rebeka vidm da si gor....kako? a sta zrihtala s tvojim? ga je srečala pamet-----------------------------' no upam da je vse tko kot mora bit, ker te že kr neki časa ni blo brat, pa te kr mal pogrešamouser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:15:28   
sunny24
Čer!
Mi smo pohajali...smo bli pr noni od mojga v Vipavi, pa smo bli malo na luftu. Zdej sm pa par stvari poštimala za jutri za izlet, moj dragi je lihkar šou delat, Gaja se pa igra v ležalniku...Smo babe home alone! Žurka! user posted image

claud, super za tako lepo darilo od tvoje princeske! user posted image   Ej, a vam uni vrtiljak dela normalno al kej šteka?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUARČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:18:17   
boma2

Pozdravljene mamice... :)

Kako ste kaj? Vidim, da ste že natipkale 200 straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....

Ime user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj Žiga ima danes 2 meseca.. :)user posted image user posted image user posted image

SEZNAM


NO mi smo imeli 30.4.2009 pregled in ne pridobivamo na teži dovolj, ker full driska in bruha... :( Tako, da imamo v ponedeljek ponovni pregled in sporočim....

Drgač pa moj Žigec ima 5020g, 58cm velik... :) 1 dan manj kot dva meseca

v glavnem grem ga zbudit ker morava jest in previt...

nočkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil boma2 -- 1.5.2009 21:23:11 >


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:18:59   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Čer!
Mi smo pohajali...smo bli pr noni od mojga v Vipavi, pa smo bli malo na luftu. Zdej sm pa par stvari poštimala za jutri za izlet, moj dragi je lihkar šou delat, Gaja se pa igra v ležalniku...Smo babe home alone! Žurka! user posted image

claud, super za tako lepo darilo od tvoje princeske! user posted image   Ej, a vam uni vrtiljak dela normalno al kej šteka?



ker vrtiljak, da ga ne bi jaz kupila istega... :(


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:19:03   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Čer!
Mi smo pohajali...smo bli pr noni od mojga v Vipavi, pa smo bli malo na luftu. Zdej sm pa par stvari poštimala za jutri za izlet, moj dragi je lihkar šou delat, Gaja se pa igra v ležalniku...Smo babe home alone! Žurka! user posted image

claud, super za tako lepo darilo od tvoje princeske! user posted image   Ej, a vam uni vrtiljak dela normalno al kej šteka?


Prej je skos deli zdj pa pesmice štekajo pa lučke.---sam pomoje je treba sam baterije zamenjat....tok daleč pa še nismo pršliuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:20:34   
boma2

Če mi katera lahko pomaga, kje bi lahko dobila Chicco 65407 Igralo 2 v 1...

http://www.lovecnacene.si/chicco-65407-igralo-2-v-1/m/12218/  tukaj lahko pogledate kako zgleda... Imeli so ga v sončku, zdaj ga pa nimajo več..:(


< Sporočilo je popravil boma2 -- 1.5.2009 21:22:26 >


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:21:58   
Maksi1
Večer, pupke.

Mi smo spet bli na obisku pri tašči. Naša je še vedno malo sitkana. Že en teden jo neki martra, pa bi se samo nosila. Verjetno nas je že pogruntala. user posted image

Sunny - glede term je takole. Dej se malo pozanimat, ker kot sem jaz razumela, je v SLO samo enih 8 term, ki so glede vode problematične za user posted image  (imajo baje take sestavine, da ne pašejo). Ampak ne vem, katera so ta. Na žalost. In mogoče v Čatežu lahko čisto normalno greste v bazene. Zakaj ne vprašaš Gajine pediatrinje?


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:25:55   
claud
boma2-jst sm v najdi.si vtipkala tisto pa mi vrže da v soncek.si majo, na njihovi strani pa ne najde....user posted image

< Sporočilo je popravil claud -- 1.5.2009 21:29:43 >

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:40:47   
rebeka84
cao!

evo me, ja je prišel k pameti!user posted image boljše za njega...

drugače pa je Uroš zelo živ, igra se. za darilo je dobil ene igračke, ki se obesijo na posteljo in se full igra z njimi, prijema jih v roke, pa hoče dat v usta...pravi cukrček je.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:43:14   
tanci29
čer

mi smo tudi danes bili na enem mini izletu....smo se vozil okol k nismo vedli kam bi šli, smo iz avtoceste vidl neki zanimivga pa smo prišli do tja in so bila igrala še v izdelavin tako da ni pasalo...pol smo se še mal vozil in so otroci ratali lačni, smo mel piknik na enem postajališču na avtocestiuser posted image , sicer je blo kar lepo ker so ble klopce pa trava pa sploh nisi mel filinga da smo na ac, no nakonc smo pristal na Zbiljahuser posted image ...tam smo fuuuuul uživali na igralih cca. slabo urco nakar nas je pregnal veter in črni oblaki...smo letel do avta se pospravmo notr in začne deževat...no je blo kar luštno

jutri pa pičimo na 60. letnico

uživajte vse in lep vikenduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:44:13   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

cao!

evo me, ja je prišel k pameti!user posted image boljše za njega...

drugače pa je Uroš zelo živ, igra se. za darilo je dobil ene igračke, ki se obesijo na posteljo in se full igra z njimi, prijema jih v roke, pa hoče dat v usta...pravi cukrček je.



super, sem zelo vesela da sem tole prebrala in da je vse okuser posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 21:46:28   
claud
rebekauser posted image user posted image user posted image -me veseli da je stopu na realna tla...upam da tko tud ostaneuser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUAČIC 2009 II.del
1.5.2009 22:04:33   
cita
No pa še jaz na hitro prlimam eno slikco svoje male miss...

user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: PTIČKI IN ČEBELICE FEBRUARČIC 2009 II.del
1.5.2009 22:11:02   
Balonchy
Boma - imaš ZS!!! user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?